Keresés

Részletes keresés

scatman Creative Commons License 2004.11.22 0 0 10
Urajim, és aki nem tudja a polcról LEvenni a játékot, mit tanácsoltok? MEGvenni lehet még valahol?
Rephyx Creative Commons License 2004.11.22 0 0 9
Szia, nekem gond nelkul megy a jatek XP alatt. (bar mar regen probaltam)
Esetleg nezz korul itt.
(Vagy probalkozz a Google-al)
Előzmény: Törölt nick (8)
Del__ Creative Commons License 1999.08.22 0 0 7
Ne aggodj, napokon belul el fog hozzad jutni a vegleges verzio (nekem szombaton szoltak, hogy bent van az orszagban). Amivel en jatszottam, az ujsagiro peldany volt. Nagyon nagyon szuper a jatek, az elmult heten nem sokat aludtam... :)
Tika Creative Commons License 1999.08.22 0 0 6
Del-től kérdezem,hogy mióta van meg a full,mert a dealerem úgy látszik le van maradva,nála még se hire,se hamva.
A demot meg már nagyon unom oda-vissza lejátszottam ;-)))))
Del__ Creative Commons License 1999.08.21 0 0 5
modositom az elobbieket> a tiszta jatekido kb 17 ora, probalkozasokkal egyutt kb 40. fergetegesen elvezetes vegig (leszamitva egy adag idegen vilagot), az utolso palya pedig egyenesen zsenialis. erdemes vele kuzdeni!
Del__ Creative Commons License 1999.08.20 0 0 4
Sziasztok

Nos, en mar a vege fele jarok, es nyugodt szivvel ajanlhatom mindenkinek, tenyleg 99 egyik legjobb jateka. A Halflife utanerzes jogos, de idovel tenyleg elmulik. A story eleg jo, leginkabb talan a Mission Criticalra emlekeztet (mar ha emlekeztek meg ra, ez volt az, amiben a Star Trek-es Michael Dorn is jatszott). Egyszoval remek program, osszetett de nem tul bonyolult, pont csak annyira, amennyire kell. Tiszta jatekido (a visszatolteseket nem szamolva) kb: 15 ora

Attila Winter Creative Commons License 1999.08.19 0 0 3
Elég szép a grafika.(kb. a Requiem és a HL között) De ilyen összetett 3D játékot még keveset láttam. Annyi billenytűt kell beállítani, hogy a végére már eltévedtem. Egyébként ezt is a Looking Glass Studios csinálta? Mert az Options menü 1 az 1-ben olyan, mint a Thief: The Dark Project. TNT-n nem kapkodja el a dolgot 800*600-ban Cel375-ön. Elég bika gép kell neki.
Arty Creative Commons License 1999.08.19 0 0 2
Van egy kis HalfLife utanerzesem.... persze ez kesobb talan elmulik.Mivel nem vagyok 1 nagy kalandozo, nekem nagyon nehez a jatek. A Halflife2ig tuti elleszek vele.
Tika Creative Commons License 1999.08.19 0 0 1
A demo egy 36Megás darab a tutorial+1 pálya,szerintem az első,de már ez is nagyon király,és hangulatos.Én az első részt nem ismertem,csak a team előző projektjét a Thief-et,és az nagyon teccett...,azért is próbáltam ki ezt.
A jó dolgokat sikerült átmenteniük lopakodás,sarkok mögül leskelődés a Thiefből,a grafikai motor a Half-Life-éra hasonlit,az inventitory Diablos,az rpg-s karakterfejlődés,meg a tapasztalati szinttel fejlődő fegyverhasználat...
Szóval szerintem nagyon baba lessz,vagy lett,mert állitólag már megjelent.
TuneFish Creative Commons License 1999.08.19 0 0 0
az 1-gyel jatszottam no az nem volt egy 0-as :))) jatek:) foleg a maga idejeben
en is kivancsi lennek ra ez milyen
Tika Creative Commons License 1999.08.13 0 0 topiknyitó
Igaz még csak a demot láttam,de az év legnagyobb durranása lehet.Állitolag megjelent aki látta a fullt,vagy játszott vele ossza meg a nagyérdeművel...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!