Keresés

Részletes keresés

WAN Creative Commons License 1999.08.13 0 0 7
Én 16os hegesztőüveget próbáltam ki, egy kicsit sötétebb volt a szemüvegemnél és nem narancssárga hanem zöld.
Kipróbáltam az IR csillapítását TV távirányítóval, ahogy azt valaki említette: a szemüvegen át 20-30 cmről lehet kapcsolgatni a TVt, ezen a hegesztőn át közvetlenül közelről SEM.
kaviat Creative Commons License 1999.08.13 0 0 6
ameddig a fotósok ki nem ragadták a kezemből, 14-essel néztem én is. utána valami McDonals-os gagyi következett /lévén azt adták cserébe/, na az már fárasztóbb volt. de itt vagyok, látok még..

.kav]4t

Bütyök Creative Commons License 1999.08.13 0 0 5
Hegesztőszeműveg, illetve pajzs. A "sima" szemüveg egy nagy nulla!
Én hegesztőüveggel néztem és fényképeztem.
Pöttöm-Nagy Kázmér Creative Commons License 1999.08.13 0 0 4
Én nem hegesztőpajzs üvegen át néztem, de láttam, hogy sokan ezt használták kamerához (TV-sek), meg fotózáshoz, stb. Ez legalább garantáltan nem karcolódott veszélyesre és jó képeket is lehetett vele csinálni.
Én belenéztem egy pillanatra, mikor már csak a sarló volt az égen, meg előtte felhő, de az nem volt ennyire hatásos, mert egy pillanatra igencsak elvakított. Azért már látok...
De szép volt...
jeges Creative Commons License 1999.08.13 0 0 3
Én is hegesztőpajzs üveggel néztem. 12-sel. Semmi bajom.
Az tény, a 9-es még gyenge volt. Ezt teljes napsütésben, előző nap kipróbáltam.
Szerintem egy gondosan kormozott üveg is jó lett volna.

(különben néhány helyen bevallották már előtte, hogy a 14-es üvegtől felfele jó a hegesztőüveg)

jeep Creative Commons License 1999.08.13 0 0 2
Köszi a média javítást, legközelebb így használom.

MELLesLEG 10-es és 13-as üveget próbáltam ki, a 10-es még túl világos volt, a 13-as már jó volt. Az öcsém még jobb helyzetben volt, Neki állítható erősségű pajzsa van.

A téma szociológiai aspektusai érdekelnek igazán: Kik azok, akik a baromságot kitalálják, továbbadják, kiforgatják, lerövidítik, kibővítik, elhiszik és nem hoszik el.

alexandrosz Creative Commons License 1999.08.13 0 0 1
jeep!
Off
Médiák szó nem létezik, mert a média már eleve többes szám...
:o))
On
Napfogyis topic kb. 5 létezik a tasztalon, ott kellene ezt megvitatni. Mellesleg hányas szemüveggel nézted az eseményt?
Vanek Creative Commons License 1999.08.13 0 0 0
A téma aktualitása: 0

Vanek -a hegesztőszemüveges-

jeep Creative Commons License 1999.08.13 0 0 topiknyitó
A médiákban és az ismerőseimtől hallottam azt a BAROMSÁGot, hogy a hegesztőüveget nem ajánlják a napbanézéshez, hanem csak a spéci napszemüveget. Ezt csak azok állítják, akik el akarják passzolni a napszemüvegüket, vagy a korlátoltak.

Természetesen hegesztőüveggel néztem a napfogyatkozást és semmi baja a szememnek.

Nektek mi a véleményetek, tapasztalatok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!