Keresés

Részletes keresés

Janesz Creative Commons License 2000.09.27 0 0 16
(idemásolom, amit egy másik topikban is leírtam)

Hali mindenki!
UPC ügyfélszolg. szerint TUTI az október eleje, legalábbis a XIII. kerben.
NEM Broadband lesz, mint vidéken, hanem Chello. (info: www.chello.hu)
tehát ez egy tök más szolgáltatás, de ugyanúgy 300 kbit/s letöltés, 64 felfelé. Ahol van csillagpontos kábeltévé (=ahol szereltek kábeltévések valamit az elmúlt évben), ott pár nap alatt bekötik.
A nagyon kedves és segítőkész (!!) úriember szerint beugró sem lesz, a havi díj pedig
10.900 forint.
És ami a legtutibb: EGYELŐRE ÚGY NÉZ KI, HOGY
NEM LESZ FORGALOMKORLÁT,
tehát az 1 GB/hónap, ami a honlapon van (www.broadband.hu) az csak a vidéki szolgáltatásra vonatkozik. Ezt a csávó mondta és hozzátette, hogy ha ESETLEG lesz is
forgalomkorlát, akkor az 5 GB lesz, kb. 12900-ért.

Úgy legyen!
Ámen

Csákó: Janesz

dzsokijuing Creative Commons License 1999.08.30 0 0 15
Nálunk most túrták fel a környéket, mert csillagpontos rendszert vezetnek be. Megkérdeztem az ügyfélszolgálatot, hogy mikor lesz kábeles internet. A válasz az volt, hogy 2001-ben, mert akkor lesz a megfelelő hálózat kiépítve. (csak azt nem tudom, hogy akkor most milyen hálózat építés miatt túrták fel az összes járdát a környéken???).
Egyébként a hirnet.com-on is van egy hasonló topic, ott azt írták, hogy baromi drága és nagyon lassú.
FatMo Creative Commons License 1999.08.13 0 0 14
Hi!
Tud valaki arrol valamit, hogy a IV. ker Görgey u. környékén lesz e UPC?

Kösz ekőre is:

FatMo

detri. Creative Commons License 1999.08.13 0 0 13
Alex!
Hol vagy? Az email-ed olvasd el légyszíves!

bd!
A TVNet olyasmi mint az UPC, de a TVNet csak internetszolgáltatást csinál, a már meglévő kábelTV-szolgáltatók hálózatán. Az UPC kábelTV-t, internetet egyszerre szolgáltat, sőt, ha a MATAV ideje lejár, telefon is mehet velük.
Ha hülyeséget írtam bocs, v.ki javitson ki.

üdv,
detri

bd Creative Commons License 1999.08.13 0 0 12
Lassan egy eve kabelteve-madzagon int-ek.
A TVNet-el szerzodtem.
Akkor ez most UPC?
Attol fuggetlenul a tapasztalataimat leirhatom,
es masoke is erdekel.
CaveMaN Creative Commons License 1999.08.13 0 0 11
Gyerekek! VI. ker. Terézvárosban van akármilyen kábeltv-s internet szolgáltató? Mit tudtok róla?

Köszi.

alexandrosz Creative Commons License 1999.08.13 0 0 10
Jozsó!
A hír igaz.
alexandrosz Creative Commons License 1999.08.13 0 0 9
Többiek!
Info ma délelőtt!
alexandrosz Creative Commons License 1999.08.13 0 0 8
bd!
A UPC egy amerikai befektető cég, aki kábeltelevíziót és egyéb hozzátartozó szolgáltatást épít ki Magyarországon. Többek között Szombathelyen és Budapesten már működő hálózata is van, régebben ez a beruházás Kábeltel (KábelCom) Rt. néven futott, ezt vásárolta meg a denveri illetőségű UPC.
Jozsó Creative Commons License 1999.08.13 0 0 7
Igaz, hogy a Global-t megvette az UPC? (A XI. ker-ben)
bot Creative Commons License 1999.08.13 0 0 6
És a XI kerületben a Brassó út környékén is lesz kábeltévé? (Farkasrét a xi és a xii kerület határa) Mert már sok sok éve nagyon várom, de eddig még egy kábelcég se akarta a környéket bekötni, mert állítólag családi házas területet nem gazdaságos ellátni. Van valami infó? Jó lenne... Ha még kábeles internetet is lenne, az meg maga lenne a paradicsom...
bd Creative Commons License 1999.08.12 0 0 5
Bocs
Mi az az UPC?
Lehet, hogy nekem is van, csak nem tudok róla?
V. ker.
xgaddalf Creative Commons License 1999.08.12 0 0 4
Alex!

Van infod az Albert utcarol? (Fehervari es Hengermalom keresztezodesnel)

koszi
ps

detri. Creative Commons License 1999.08.12 0 0 3
Kösz, hogy segítesz!
Emil ment.

detri

alexandrosz Creative Commons License 1999.08.12 0 0 2
És még valami:
Ha megmondod, hogy hova költözöl (Cím, hozzávetőleges helymeghatározás), akkor délutánra megkérdezem, hogy ott mi van. Mert néhány helyen már megy a szolgáltatás.
alexandrosz Creative Commons License 1999.08.12 0 0 1
Hiteles info:

XI.-ben már épül a cucc és idén már működni is fog. Szerintem várjál, mert hamarosan előfizethetsz.

detri. Creative Commons License 1999.08.12 0 0 0
ne nullázzon senki ide!!
detri. Creative Commons License 1999.08.12 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Tud v.ki valamit, hogy mikor indul az UPC, Bp-n melyik ker.-ben? Mostanában fogok a XI. kerbe költözni, állítólag ott lesz, és mivel még nincs a lakásban kábel, nem tudom várjak -e a beköttetéssel. Ha tudtok róla bármilyen infót írjatok, mert én semmit sem találtam. Jó lenne, ha egy upc-s emberke is errejárna. (lsd. EasyRider-TVNet)

(Ha már volt ilyen topic, akkor bocsi, én nem láttam)

kösz mindent,
üdv,
detri

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!