Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.29 0 0 1431
Ha max 5 kg szeretnél fogyni én azt ajánlanám, figyelj oda az egészséges táplálkozásra. Egyrészt 6 után ne egyél, másrészt vacsorára csak keveset, tehát ne pörköltöt. Reggeli étkezés nagyon fontos, reggelire mindenképpen egyél valamilyen vitamindú ételt. Ha a reggelira odafigyelsz akkor vacsoránál már sokkal könnyebb lesz megállni, hogy ne egyél nagyokat. Rendszeres testmozgást ajánlanám, így ha zsírégető has- és lábgyakorlatokat csinálsz, nagyobb az esély, hogy onnan megy le. De mint előttem megmondták, igazából nem lehet megjósolni honnan is fog lemenni a fölösleg. Minden szervezet más. Ha még nem fogyókúráztál, így valószínűleg ilyen szempontból nem is ismered a szervezeted, hogyan fog regálni a diétára és mozgásra.
Előzmény: alfa-romeo-022 (1427)
H_G Creative Commons License 2008.07.07 0 0 1428
Neked akkor több szempontból is könnyű dolgod van... De a szakértők szerint nem lehet megrendelni, hogy honnan menjen le! Egyél vmivel kevesebbet, mozogj vmivel többet (mindkettőt lehetőleg változatosan) és akkor mindenütt vékonyul a zsírréteg, beleértve a hasat és combot is.

Előzmény: alfa-romeo-022 (1427)
alfa-romeo-022 Creative Commons License 2008.07.05 0 0 1427

Sziasztok.Szeretnék fogyni max 5 kilót, még nem fogyóztam, próbálkoznék vele, de nem tudom hol kezdjem.Elsősorban hasról, és combról szeretnék leadni.
w.nora Creative Commons License 2007.05.05 0 0 1424
Sziasztok!

Én nemrég kezdtem el fogyasztani a Herbalife turmixot, mert előtte nem tudtam semmivel sem lefogyni, hiába volt a koplalás és a mozgás, nem mozdult a mérleg mutatója. De most, mióta ezt a turmixot iszom, tényleg nem vagyok éhes, ez nem közhely, hanem tény. Hetente kb. 1 kilót fogyok koplalás nélkül, és jól érzem magam. Sokkal több energiám van, mint előtte.

 

Ha kíváncsi vagy a részletekre, te is szeretnél lefogyni a bikiniszezonra, írj e-mail címemre, szívesen segítek: w.nora@citromail.hu

Ugyanezen e-mail címen ingyenes tájékoztatót is kérhetsz.

anamika Creative Commons License 2007.01.31 0 0 1421
Sziasztok.:)
Ha esetleg vannak itt ducik, vagy kicsit telt emberek, akik nem feltétlenül zsírégető tornával akarnak megszabadulni a fölösleges kilóiktól, hanem kosárral vagy röpivel, játszva, nevetve, akkor tudom ajánlani a körtekört, ahol hetente kétszer megtehetik ezt. A játék önköltséges, a pálya+edző díját kell csak összedobni, ahányan összejövünk. További részletek a www.kortekor.hu oldalon.

Várlak szeretettel!:)
perety Creative Commons License 2007.01.29 0 0 1420
A szakembereknek ne higgyél fogalmuk sincs ezekről a dolgokról. ők megtanulták az egyetemen hogy gyogyszereket kell szedni ha baj van had gazdagodjon a gyogyszeripar. inkább te magad nézzél utána ezeknek pl könyvtárban vagy itt interneten
Előzmény: Törölt nick (1418)
perety Creative Commons License 2007.01.29 0 0 1419
Hátha neked az nem szimpatikus hogy nem kell koplalnod, nem kell magokat enned+nem kell mindenféle drága kiegszítőket szedned )bár ha szedsz az sem árt). hanem egy bizonyos táplálékcsoporton belül ehetsz bármennyit és szép lasssan egészségesen lefogysz. akkor rajtad nemigen lehet segíteni.
Előzmény: Törölt nick (1417)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.05 0 0 1417
Előzmény: perety (1416)
perety Creative Commons License 2007.01.03 0 0 1416
Ha fogyni akarsz, legegyszerübb módszer a vércsoport szerinti táplálkozás. azért jo mert ehetsz bármennyit  és mégis lefogysz. nehogy költsél drága vizsgálatokra meg tanácsadásokra.
Előzmény: csuporkat (1414)
J-Jani Creative Commons License 2007.01.01 0 0 1415

Az azért nem igaz, hogy a neten nincs semmi róla, csak az a fránya helyesírás. Én még csak meg tudom tippelni, hogy nem sytem-et akartál írni, hanem system-et, de a számítógépgyártást illetően erre még egy picit várni kell. Ha az segít, ideírom, és cut and paste: Nelson QXCI MEDICINE system

Jó olvasgatást, meg BÚÉK!

csuporkat Creative Commons License 2006.12.13 0 0 1414

Sziasztok!

 

Sokat olvastam a neten a fogyási módszerekről, és még nem döntöttem egyik mellett sem. Egyedül nem megy, ahogy a cigaretta letétele sem ment, azt is csak segítséggel sikerült.
Engem egy fogyókúrás módszer érdekel még, és ha erről van valakinek tapasztalata akkor légyszi írjon.
Van egy terápia Sytem Nelson-Qxrroid Medicine. Egy gép segítségével elemzik, hogy mi az amit lebont a szervezeted és mi az amit nem. Ennek megfelelően átalakítják az étrended... többet nem is írok.
A lényeg, ha valaki a módszerre ismer és már van benne tapasztalata, akkor írja, meg, hogy nála bevált e és milyen tapasztalatai vannak róla.
Neten nem találtam róla semmit, de tudom, hogy nagyon drága. Azt mondták, hogy ha betartom a megbeszélteket akkot az eredmény 100%-os, de melyik cég nem mondja ezt, amelyik el akarja adni a termékét?!
Fölöslegesen nem akarok pénzt kidobni, ezért kérek mindenkit, akinek van róla tapasztalata, az ossze meg Velem legyszives.

 

Köszi mindenkinek: Csuporkati

Huzatka Creative Commons License 2006.12.09 0 0 1412
Nem hallottam róla,de én biztosan nem merném bevenni...
Előzmény: laura1983 (1410)
emmy4 Creative Commons License 2006.12.09 0 0 1411
Hát én az ilyesmiben nem hiszek, de szerintem a többiek sem, már aki egyátalán foglalkozott a témával valaha. De kapd csak be nyugodtan, ha akarod:). Max. függőséget okoz, káros, meg ilyesmi.
Előzmény: laura1983 (1410)
laura1983 Creative Commons License 2006.12.08 0 0 1410
Sziasztok! Ki hallott az eguiba fogyókúrás tablettáról? Állitolag 1 tablettától 3 kilot lehet fogyni és ha nem használ visszakapod a pénzed.Szerintetek ez lehetséges?
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.13 0 0 1408

Egy pajzsmirigy vizsgálatot mindenképp be kéne iktatni.

 

Előzmény: miranda_ (1402)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.12 0 0 1407
Azért nem ugyanaz ha a mérget belélegzed, vagy megeszed, ráadásul amiket én méregnek nevezek, azok nem (csak) azért szarok, mert káros anyagok vannak benne, hanem mert egy csomó fontos anyag meg ki van belőlük spórolva. És nem mondtam, hogy egy elhízott ember napi egy óra mozgással kezdje(a futást meg példának mondtam, lehet úszás, kosár, foci, fallabda, akármi), hanem hogy addig jusson el, és utána azt állandósítsa. És akkor nem fog nehezen lábraállni. Meg amúgy a beton ellen vannak megfelelő cipők is, de mondom mégegyszer, a futás csak példa, és amúgy is sok embernek van lehetősége puhább úton is.

Viszont logikai hibád, hogy ha valaki pont a diétás kajákat szereti, akkor miért hízott el? Vagy mégsem szereti, csak elviseli, mert azt mondták neki, hogy attól karcsú lesz? Pont azt mondom, hogy ne szenvedjen, és ebbe beletartozik minden önkínzó módszer, így az olyan diétás kaják is, amit nem szeretünk. Amúgy meg a természetes ételek között is vannak alacsony kalória tartalmúak, ilyen például rengeteg gyümölcs, nem tudom minek kell vegyszerekből készült cuccokat enni(és itt most nem érdekel, hogy a gyümölcsöt milyen vegyszerrel kezelték, az olyan sokat nem számít, mint azok a dolgok amiket bizonyos diétás ételekbe raknak).

És én nem mondtam egyedüli üdvözítő dolgot, én azt mondtam, hogy ébredjen mindenki fel, és nézze meg hogy él, és gondolja át először magától mit kéne változtatnia, és ne pedig kész receptekbe ugorjon bele. És ne dőljön be a sok hülyeségnek.

Ja, és ne hidd hogy én nem voltam kövér, úgy is jól éreztem magamat, nem akartam én fogyni, mert kórosan kövér nem voltam, ezért minek is, csak hát én meg futni szeretek(de korábban valahogy mindig volt más dolgom, és nem értem rá), annak meg mellékhatása a fogyás. De még most is vannak akik hozzám hasonló paraméterekkel még fogyni akarnak, mert ugye a soványság a menő manapság. De azt nem mondod, hogy 1 tábla csoki egy óra futás? Ez így biztosan nem stimmel.
Előzmény: tanuki (1372)
Huzatka Creative Commons License 2006.10.11 0 0 1406
Lehet ám,hogy most hülyeséget mondok,de talán érdemes lenne egy orvosi vizsgálat,hogy a hormonokkal minden rendben van-e.Véletlenül se szenvedjen hiába:)
Előzmény: miranda_ (1404)
H_G Creative Commons License 2006.10.11 0 0 1405
Mindennek az alapja a helyes étrend! Százalékosítani nagyon nehéz lenne, és a genetikai adottságok is nagyon sokban meghatározók, de az étkezés többet számít, mint a sport, mert rossz étrend + sok mozgással lesznek ugyan izmaid, de még mindig borzalmas lehet az alakod (gondolj csak bele, a szumózók is sportolók)! Jó táplálkozással mozgás nélkül pedig el lehet érni, h. jól nézzen ki az ember, de csak ruhában...

Előzmény: miranda_ (1404)
miranda_ Creative Commons License 2006.10.11 0 0 1404
Mondjuk a barátom esetében nincs gond a sportolással, szeret sportolni. Pont ezért furcsa...Lehet tényleg kéne plussz segítség? Mármint valamilyen szer, vagy esetleg tea?
Elolvasom a könyvet a táplálkozásról feltétlen, de már lassan több mint fél éve próbál lefogyni, és ez persze elszomorítja, meg elveszi a kedvét is. Igaz, a felesleget nem fél év alatt szedte fel.
miranda_ Creative Commons License 2006.10.10 0 0 1402
Mostanában alig eszik. De egyébként régebben nem evett többet az átlagnál.
Igy értettem.
H_G Creative Commons License 2006.10.09 0 0 1401
Most "alig eszik" vagy "nem többet az átlagnál"? Mert az nagyon nem ugyanaz!
Előzmény: miranda_ (1400)
miranda_ Creative Commons License 2006.10.09 0 0 1400
Ok, köszi.
Gondoltam rövidebb jó tanácsokat tudtok adni, de persze valszeg személyreszabott ez is mint minden. Azért furcsa, mert egyszer már le tudott adni 20 kilót, de akkor szinte alig evett, és sokat mozgott. Most viszont, ha két hétig alig eszik és mozog, jó ha 3 kiló lemegy róla. Na mindegy, megnézem feltétlen a könyvet.
H_G Creative Commons License 2006.10.09 0 0 1399
Ne vedd sértésnek, de nektek, úgy látszik, jó sok információ hiányzik, amit itt senki sem tud majd leírni pár sorban... Jobban jársz, ha megveszed Anita Bean Modern sporttáplálkozás c. remek könyvét, Alexandra könyvesboltokban kapható és nem is drága -- minden benne van, ami igazán fontos és nagyon jól követhető stílusban!

Előzmény: miranda_ (1398)
miranda_ Creative Commons License 2006.10.09 0 0 1398
Sziasztok,

Segítség kéne. A barátom túlsúlyos. Kb. 30 kilót kellene leadnia. Sokat sportol mostanában, de 2-3 kilónál több egyszerűen nem akar lejönni róla:(
Valami ötlet, mitől nem akar megindulni a fogyás nála? A táplálkozás persze nem valami tudatos nála, de nem tudjuk milyen étrend lenne a hasznos neki. Ebben is szívesen várom az ötleteket. Lehet kéne neki méregtelenítő kúra is, vagy valami -kizárólag természetes eredetű- cucc, amit szedne rendszeresen.
Szóval, a lényeg, hogy mozog, és nem eszik többet az átlagnál, de sehogy se jön le róla a felesleg.
Köszi
BX 67-56 Creative Commons License 2006.09.21 0 0 1397
1985be voltam 189/85, 5 éve voltam 189/125, most vagyok 189/95... nem eszem délután 5 utánn és rendesen regelizek, ebéd +vacsi 5 előtt... ennyi elég volt nekem, és ugyanazt eszem mint eddig, csak nem iszokk zénsavas cukros lötyöket!
anamika Creative Commons License 2006.09.12 0 0 1396
Kedves Mindenki,

azért jelentkeztem be ide, hogy egy újfajta, játékos mozgást ajánljak Nektek. Én is duci vagyok, és elegem lett abból, hogy azért emeljem fel a lábam, hogy feszes legyen a popsim, és azért tornázzak, hogy elégessek 1000 kalóriát. Olyan edzőket toboroztam össze, akikkel lehetne kosarazni, floor-ballozni, röpizni, és még sokfajta változatos mozgást végezni, magáért, a mozgás öröméért. És ami ugyanennyire fontos - szerintem -, a lelket is ugyanúgy ápolnánk, hiszen lelki harmónia nélkül nagyon nehéz fogyni. A kényszerevésre is próbálunk megoldást találni.
Ha szeretnél bővebb infókat olvasni, megteheted a www.kortekor.fw.hu oldalon.
Remélem találkozunk.:)
Üdv,
Anami
H_G Creative Commons License 2006.08.29 0 0 1395
"(szüz jegyű vagyok,makszimalista szinte mindenben)"

Kár, hogy a helyesírásra nem terjedt ki az a maximalizmus... Meg az etikettre...
Előzmény: zsoka20 (1394)
zsoka20 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 1394
Bocsi hogy olyan ingerült voltam de aznap minden össze jött!!!!!!!!!!!!!

Hajnalban kezdtem paradicsom szedéssel
du.,a klinikán nem tudtunk segíteni egy törpön,
a neten félre értések sorozatával kellett szemben talállnom magam.
ÉS LEHET HOGYHA SZEMÉLYESEN ISMERNÉL(szüz jegyű vagyok,makszimalista szinte mindenben)MEGÉRTETTED VOLNA HOGY NEM KIABÁLNI SZERETEM VOLNA HANEM CSAK MEGAKARTAM VÉDENI MAGAM A FÉLRE ÉRTÉSEKTÖL.
NEHEZEN TÜRÖM AZ IGAZSÁGTALAN KRITIKÁT PLÁNE EGY FÁRASZTÓ/LELKET MEGVISELŐ NAP UTÁN.
Szeretném ha a velem kapcsolatos rosz érzésed meg szünne csak ezért írok.
ÉS mivel it nem tudok segíteni el is köszönök.
további jó netezést, szép napot.
zsóka
Előzmény: emmy4 (1393)
emmy4 Creative Commons License 2006.08.26 0 0 1393
Kedves Zsoka!
Nem szeretném kipróbálni ingyenesen sem.
Sok mindent kipróbáltam míg nem fejleszettem ki a saját módszeremet, ami nekem jó. Természetesen ez engem minősít, de ezen mindenkinek túl kell esni, mintegy a "lefogyási próbálkozások" folyományaként, vagy elfogadja saját testét olyannak amilyen és nem akar többé lefogyni.
Nem szeretem ha kiabálnak velem, még írásban sem.
Tisztelettel emmy
Előzmény: zsoka20 (1392)
zsoka20 Creative Commons License 2006.08.25 0 0 1392
Szia emmy4
Nagyon sajnálom ha azt az érzetett keltettem bened hogy én"ezt a cuccot"akarnám eladni!
Azt meg pláne hogy téged rátudtak akármire beszélni "borzalmasan drága volt!"(egyrészt amit mi használunk megfizethető)és azt meg pláne borzalmasnak érzemhogy nem tájékoztatott(már ha a mi termékünket használtad a fojamatos testsúly kontrol mellett)30 napon belül ha neked BÁRMIÉRT nem tetszik,nem felelmeg vissza adhatod a megkezdet csomagodat és az ÁRÁT vissza fizetik!!!
Pont azért hogy még a látszatát is elkerüljem hogy bármit elakarok adni!,"bárkinek INGYENES TESTSÚLY KONTRÓL"ami nagyon sok esetben önmagában is nagyon sokat segithet,ez is benne szerepel a válaszaimban.
AZÉRT MEGADHATAD VOLNA NEKEM AZT AZ ESÉLYT ÍGY LÁTATLANBAN IS,TESZTELHETÉL VOLNA"INGYEN" MIELŐT MEGITÉLSZ/ELITÉLSZ.
Maradok tisztelettel,neked is szép napot kívánva.
zsóka
Előzmény: emmy4 (1388)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!