Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.17 0 0 1255

Szervusz fred!

 

Kíváncsi lennék a testmagasságodra és a testsúlyodra. Már ha publikusak ezek az adatok.

 

Én nyugodt, stresszmentes periódusokban, rendszeres testmozgással egészen kielégítő külsöt szoktam ölteni, ilyenkor a testsúlyom 68-70 kg (177 cm magas vagyok). Azt hiszem, az izmaim formája, aránya is kielégítő ilyenkor.  Mivel azonban izgága alkat vagyok, és az étvágyam stressz hatására erősen lecsökken, gyakran 60-62 kilóra fogyok, és egészen összetört külsőt öltök.

 

Előzmény: Törölt nick (1253)
zsaba_mári Creative Commons License 2005.03.17 0 0 1254
Igen, általában nem a soványak gondolják ezt hanem akik irigyek rájuk, nem rád gondoltam kifejezetten... és te miért nem csúfolod őket mondjuk Adonisznak a hátuk mögött? :P
Előzmény: Törölt nick (1253)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.17 0 0 1253
Nem hinném hogy irígy valaki, ha izompacsirtának csúfol - a hátam mögött. Hozzátenném, en soha senkit nem b@sztattam amiatt, hogy kövérebb volt az átlagnál. Továbbá nem hiszem hogy enyém a világ csak azért mert sovány vagyok, eddigi tapasztalataim valahogy nem ezt mutatják. Ez van.
Előzmény: zsaba_mári (1252)
zsaba_mári Creative Commons License 2005.03.17 0 0 1252
Nem lehet hogy csak irigyek? ;) Azt vettem észre, hogy a kövérek cikizését mindenki bunkóságnak tartja, a soványakat viszont lehet nyugodtan b@sztatni, mondván, 'úgyis övék a világ, hát egy kis froclizás nem árt meg nekik' :P
Előzmény: Törölt nick (1251)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.16 0 0 1251

Kedves Zsaba mári!

Nem akarok én minden áron meghízni, de amikor félévente megkapom a magamét a külsőm miatt, akkor nem az jut eszembe hogy mennyi toleráns ember van a világon...

Senki ne sajnáljon engem, erre semmi szükségem, csak kurvára utálom, hogy 38 éves koromban olyanok szembesítenek a kinézetemmel, akik maguk is elég távol állnak az ideális külsőtől...

Előzmény: zsaba_mári (1243)
Tochi Creative Commons License 2005.03.16 0 0 1250
A lelkembe ÉS a testembe szeretett bele! Nagyon rendben volt a testiség is a kapcsolatban!
Előzmény: zsaba_mári (1248)
Toncsiking Creative Commons License 2005.03.13 0 0 1249
hát ilyet....
zsaba_mári Creative Commons License 2005.03.13 0 0 1248
Ja, és miért olyan nehéz elhinni hogy az a lány esetleg a kinézeted miatt (is) szeretett beléd, nem pedig annak ellenére?
Előzmény: Tochi (1246)
zsaba_mári Creative Commons License 2005.03.13 0 0 1247
Hát ezaz, úgyis lehet sportos valaki ha vékony, meg aki olyan alkat azon gondolom nem nőnek akkorára az izmok akkor se ha használja őket, mégis simán leiskolázhatja a szteroidokkal felpumpált vadbarmokat :)
Tochi Creative Commons License 2005.03.13 0 0 1246
Hát igen... Volt idő, amikor erős komplexusom volt a soványságom miatt. Ezek mára elmúltak, és nem is tartom soványnak magam, vékony vagyok. A fordulatot egy csodálatos lány hozta, aki elfogadott, a lelkembe szeretett bele. Mellesleg a vékony férfiaknál a szálkás izmok jobban látszanak ha használják őket. Én jóképűnek tartom magam. (Huh ez nagyon magasról jött:) )
zsaba_mári Creative Commons License 2005.03.13 0 0 1245
Örülök neki :) még mielőtt azt a látszatot kelteném, hogy itt akarok levadászni valami jó kis csontos husikát magamnak, előrebocsátom, hogy van barátom, aki kb. 10 kilót gyarapodott a lassacskán 4 év alatt amióta együtt vagyunk, és természetesen így is jól néz ki, én meg szeretem etetni az urakat, tök poén hogy zabálnak mint a lovak és nem látszik meg rajtuk (már akin :))... én meg lévén nőből vagyok folyton görcsölnöm kell hogy lenyomva tartsam a súlyomat vhogy, szal amit magamtól megtagadok azt odaadom a férfiállatnak :D na csak azt akarom ezzel mondani hogy akinek még nincs az beszerezhet egy ilyen etetős barátnőt :DDD
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.12 0 0 1244

A soványságnak is vannak fokozatai. Például nekem most nagyon jól esne, ha egy kissé erőteljesebb, teltebb arc nézne vissza a tükörből.

 

A kor férfiideáljára fütyülök különben.

Elárum, hogy nem csak te gerjedsz a csontvázakra.

Tapasztalatból tudom.:) 

Előzmény: zsaba_mári (1243)
zsaba_mári Creative Commons License 2005.03.12 0 0 1243
Sziasztok! Áruljátok már el nekem lécci, miért akartok minden áron meghízni? Azt még megértem ha testi-lelki bajok miatt mondjuk annyira kórosan sovány vki hogy ez már ront a közérzetén, de csak azért hogy megfeleljetek a kor férfiideáljának? (Mert úgy látom ide főleg pasik írnak) Azt is megértem h. az ember elsősorban saját magának akar tetszeni, csak elszomorít, hogy ezt sulykolja a média, hogy az igazi férfi legyen nagydarab, kigyúrt, szolibarna gyantázott Ken-baba hasonmás... úgy látszik én vagyok az egyetlen perverz aki a csontvázakra gerjed... :( de én személy szerint undorítónak találom ha egy pasinak melle, feneke, combja, stb. van, az olyan nőies benyomást kelt valahogy, mégha izomból is van, a hájról meg ne is beszéljünk, bár gondolom hájas senki nem akar lenni, de még kedves 'nőtársaim' is ilyen baromságokat terjesztenek a női nemről, hogy még a 'mackós' (=dagadt) testalkatú pasi is elfogadhatóbb mint a vékony, a vékony alkatot azt egyből a gyengeséggel meg a sportundorral asszociálják, hát hol vagyunk, a kőkorszakban? Na mind1, bocs hogy ilyen hosszúra nyúltam, csak új a nickem és nincs kedvem várni a hozzászólások között:) jó egészséget! :)
Dexter77 Creative Commons License 2005.03.11 0 0 1242

Szemely szerint a termeszetes megoldasoknak vagyok hive a gyogyszerekkel szemben. Szamos olyan termeszetes taplalekkiegeszito letezik, ami segithet abban, h az ember zsirmentesen szedjen fel kilokat. A hormonokat pedig a bevitt tapanyagokkal lehet pozitiv ertelemben "manipulalni", tehat nincs szo hormonalis kezelesrol, stb. A kulcs a megfelelo taplalkozas es testmozgas.

Persze minel hamarabb kezdi ezeket el vki, annal jobb, de sohasem keso!

Előzmény: Tochi (1241)
Tochi Creative Commons License 2005.03.11 0 0 1241
RENDSZERES mozgás, nem fontos a mennyiség, a minőség annál inkább, és az, hogy 25-ik év alatt kezdjük el a rendaszeres(ebb) életet, mert utána már döntően zsír formában rakódik le, és a zeniztjén túljutott ember lehetőségei egyre korlátozottabbak... Gyógyszer akkor kell (én magam nem vagyok gyógyszer ellenes), ha hangulati probléma, vagy hormonális okok állnak a kóros soványság hátterében.
Dexter77 Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1240

Nekem a megfelelo taplalkozas + sulyzos edzes + idonkenti futas a megoldas.

Persze ez igy nagyon le van egyszerusitve.

Előzmény: Tochi (1239)
Tochi Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1239
Én 185/66. Voltam kicsit több, de a stressz leviszi. Most azonban egyéb okok miatt járok pszichiáterhez, és a gyógyszer étvágyat csinál, nő a súlyom, jelenleg 75 vagyok,. Kirándulás Börzsönybe, Pilisbe, ilyesmi. Kemény sportot nem űzök, futni szoktam még.
Előzmény: Dexter77 (1238)
Dexter77 Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1238
En 173/60-rol indultam. Ez sem volt tul latvanyos:))) Sok modszert kiprobaltam, mig megtalaltam azt, ami igazan jo nekem. Most 75-76 vagyok, alacsony testzsirszazalek, kockas has, V alak, stb.
Előzmény: Khsjo (1195)
Tochi Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1237
Igazad van! A mozgás, kirándulás az első, a többi csak mankó. Ott a két pont.
Előzmény: Dexter77 (1236)
Dexter77 Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1236

En a gyogyszerekhez nyulnek legeslegutoljara - ha egyaltalan szamitasba vennem ezt az (tev)utat.

 

Miert nem inkabb: rendszeres sport + az etrend megvaltoztatasa???

Előzmény: Tochi (1235)
Tochi Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1235

Étvágyjavító:

peritol ( orvos simán felírja)

egyes antidepresszánsok: például Remeron: a szerotoni-noradrenalin rendszerben okoz változást, altató hatása is van, pszichiáterek írják fel, 10%-os súlynövekedést okoz. (tények!) Ja, és nincs szexuális diszfunkciós hatása!

régebbi antipepik: nem ajánlom, mert számos mellékhatás léphet még fel.

topikolló Creative Commons License 2005.02.11 0 0 1234
Ez a 40 kiós testsúly kinek ideális?? Csak azért kérdem, mert én 164 centi vagyok, 45 kilóval és már így is zörögnek a csontjaim. :( Sajnos most 'sikerült' lefogynom 5 kilót. Nagyon hiányzik!
Előzmény: playback (1233)
playback Creative Commons License 2005.01.11 0 0 1233
Pazarlás a sok evés, örüljetek, hogy alacsony a fogyasztás. Jó kombináció a Tesco perec és a Tesco ásványvíz, amely telíti a gyomrot, és fenntartja az ideális 40kg-os testtömeget.
HollowCsőr Creative Commons License 2005.01.10 0 0 1232
Hogyan érdemes otthon kondizni? Kicsi a lakás, szóval gép nem fér el :-( De egy-két súlyzó azért még igen :-) Elég ez?
Előzmény: crazy005 (1231)
crazy005 Creative Commons License 2004.12.28 0 0 1231
Én is ilyen alkat vok. De elmondok magamról egy történetet! 14 éves koromig rendszeresen fociztam, igazolt játékos voltam. Imádtam focizni és utána jókat kajálni, rengeteget ettem, de mindig lemozogtam:). Nem voltam túl magas (igaZ most se) 168 cm körül és én is 54-56kg körül tengődten.Szóval nem voltam egy erős erős alkat. Aztán jött a középsuli és bejárós lettem. Nem tudtam tovább focizni, de minden lehetőséget kihasználtam sportolásra. Nekem is csak az az egy vágyam volt h. végre meghízzak. A sportot felváltotta a kondizás. Otthon és nem profi szinten! Nem szedtem minden hülye táplálék kiegészítőt, meg izom növekedés serkentőt, csak mindennap eddzettem 1 órácskát! 2 év alatt máris 66kg voltam és egyeltalán nem látszottt rajtam h. kövér lennék vagy vmi. Jó volt az alakom és "szerettem magam", jól éreztem magam a bőrömben. Aztán tavaly kegyetlenül elkapott az influenza, és másfél hétig kórházban voltam.Csak infúzión, kekszen meg teán éltem:(. qrva szar volt. És..... sikerült 10kg-ot fogynom. Közben persze megnőttem és 175-ös magaságomhoz az az 56 kg nagyon csak kevés volt. Roszabbb voltam mint egy etióp. Persze utána pihenés meg minden szar úgyhogy fél évig nem kondiztam vagy lehet h. tovább is. kb. 5 hónapja kezdtem el újra és minden por nélkül már újra 62kg vok. pedig heti 4szer járok sportolni, szóval simán lemozgogom azt a sok kaját amit eszek! A LÉNYEG AZ IZOMNAK 2X AKKORA SÚLYA VAN MINT A HÁLYNAK!!!!! /de nem bicepszbe fogsz kilókat felszdni!, hanem inkább hasizomra, hát- és mell izomra gyúrjon aki kilókat akar felszedni/ most 176cm/62-3kg vok. és nekem ezmár nagyon megfelel bár 66-nak jobban örülnék:). De ha vkinek jobb tippjei vannak azt én is szívesen várom.
Napranéző Creative Commons License 2004.10.19 0 0 1230
Túl hosszú és személytelen lenne, ha itt akarnék többet írni. Kérlek, írj e-mailt a csabi@szia.hu-ra, és írd le azt is, hogy közelebbről melyik része érdekelne.
Előzmény: WND (1229)
WND Creative Commons License 2004.10.18 0 0 1229
Engem érdekel. Tudnál kicsit bővebben írni róla?
Előzmény: Napranéző (1228)
Napranéző Creative Commons License 2004.10.18 0 0 1228

Még él ez a topic? Csak mert végre megtaláltam azt a 100%-ig természetes regenerációs módszert, ami mindenkinek segíthet a teljes egészség megőrzésében, helyreállításában, hosszú távú fenntartásában. Mivel az egész az EGYENSÚLYRÓL szól, természetes és logikus dolog, hogy a testsúly és alak egyensúlya is elérhető! Hízni akarsz? Vagy fogyni? Jól akarod érezni magad a bőrödben? Jobb közérzetet szeretnél? Szeretnéd hatékonyan kezelni az elhízás legfőbb okát, a stresszt? A szépség érdekel?

Napranéző Creative Commons License 2004.10.18 0 0 1227

Még él ez a topic? Csak mert végre megtaláltam azt a 100%-ig természetes regenerációs módszert, ami mindenkinek segíthet a teljes egészség megőrzésében, helyreállításában, hosszú távú fenntartásában. Mivel az egész az EGYENSÚLYRÓL szól, természetes és logikus dolog, hogy a testsúly és alak egyensúlya is elérhető! Hízni akarsz? Vagy fogyni? Jól akarod érezni magad a bőrödben? Jobb közérzetet szeretnél? Szeretnéd hatékonyan kezelni az elhízás legfőbb okát, a stresszt? A szépség érdekel? Vagy más?

rocher Creative Commons License 2004.05.22 0 0 1226
Félreértettél, a 17-est olvasd el még egyszer:-)

Előzmény: csogu (1225)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!