Keresés

Részletes keresés

sanyooo1 Creative Commons License 2018.01.17 0 0 1751

Oszt' van neked egy (1) hozzászólásod! Nem nagyon bizalomgerjesztő! :(

Előzmény: Detty.detty (1750)
Detty.detty Creative Commons License 2018.01.15 0 0 1750

Sziasztok!

 

Sok kommentet olvasva sokan vagytok akik a fránya kilók ellen szenvedtek....😢

 

Ha szeretnétek az egészséges életmódra rátèrni forduljatok hozzám bizalommal. Nem létezik lehetetlen csak tehetetlen ember. Ne feledd,senki sem tud a jelenlegi élethelyzeteden változtatni csak te MAGAD!!!!

Szép estét mindenkinek😁

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.14 0 0 1749

Sziasztok!

Unokámnak szalagavatója lesz. Öltöny, és szembenézés a tényekkel. A régebbi öltönyeim összementek. Le kell fogyni!

Nem hiszek a fogyasztószerekben, csoda diétákban.

Tehát amit próbálok: zöld tea napi két liter, gyümölcsök, (alma, körte, mandarin és narancs) húsok főleg sütve, pékárú saját sütés teljes kiörlésű tönkölybúza lisztből, köret kevés barna rizs, durum tészta, kinai zöldségkeverék, zöldbab, meg ilyenek, kefir sajt tojás joghurt.

Kedvenc szendvicsem hosszában vágott 3-4 mm vastag jégcsapretek gépsonkával, vagy szelet sült karajjal, tojással sajttal. Általában van valami töményebb leves. most éppen kelkáposztaleves benne epróra vágott sült sonka darabokkal. Bűnözni a gyümölcsökön kivűl étcsokival 80% (felett) szoktam. De azt hiszem a lényeg: vettem egy lépcsőzőgépet, és ha valamit is eszem akkor mimimum 100 lépcsőfok, de legalább napi ezer. Ezt lehet csinálni tévézésnél, de akár a rántás kevergetése közben is

Az eredmény: január 8.án reggel 114.3 kg ma reggel (jan 14) 112.6 kiló. Biztató kezdet!

Ami jó: még nem feküdtem le éhesen, van édesség is, nem számolgatom a kalóriát. 

Ha valaki mindenáron pót kajákkal élne akkor tegyen egy teába egy kiskanál konjac lisztet, keverje össze és gyorsan igya meg. Nem finom de hatékonyan eltelít. 

Kittus91 Creative Commons License 2017.12.22 0 0 1746

Sziasztok! 

Ha valakit erdekel van egy doboz elado epres Premium diet regular shakem. Januari datummal féláron. Akit erdekel irjon. Kitti

Kroki63 Creative Commons License 2017.12.19 0 0 1745

Kedves Zsuzsa1959!  Tudok Önnek segíteni, keressen meg, kérem, e-mail címem publikus.

Előzmény: Zsuzsa1959 (1744)
Zsuzsa1959 Creative Commons License 2017.12.19 0 0 1744

Kedves Sándor!

Ha meggondolta és mégis eladja a Reg-enort, mind a 3 üveggel átveszem! Persze, ha még megvan!

Kroki63 Creative Commons License 2017.12.15 0 0 1743

Kedves Sándor! Miért eladó a Regenor? Mivel bontatlan, úgy tippelek, hogy nem próbálta ki.. Saját tapasztalatommal szívesen segítek Önnek (is). Nálam 6 hónap alatt 20 kiló ment le és ezt másfél éve tartom már gond nélkül.

Előzmény: Sankaka (1736)
kutyus9 Creative Commons License 2017.12.14 0 0 1742

egyetértek ezzel, bár a férjem nagyon sok tésztát, kenyeret stb. eszik, pedig tiszta csont és bőr, feltételezem a génektől is függ..

Előzmény: Azmint (1724)
Tibor Csáti Creative Commons License 2017.12.12 0 0 1741

Sziasztok van egz eladó Oto Chilim doboába. használtuk vagy 5x. Ára:24000

Csepke11 Creative Commons License 2017.11.19 0 0 1738

Sziasztok!Aki próbálta már a choco slimet legyen szives irjon már véleményt!köszi

Sankaka Creative Commons License 2017.11.06 0 0 1736

Sziasztok,

 

Jászberényben áron alul eladó 3 üveg bontatlan Regenor! Érdeklődni e-mailen!

 

Köszöntem!

Sándor

 

 

attivagyok Creative Commons License 2017.11.03 0 0 1735

Átbaszás..... ha napi 1 kilót fogynál, életveszélyes állapotba kerülnél.... Én most rendelek belőle egy raklappal és nem veszem át. Legalább egy kis pénzt húzok ki a zsebükből az oda-vissza szállítással.

Egy kis diéta, egy kis mozgás senki számára nem megerőltető. Én is azzal kezdtem fél éve.....

Előzmény: ksanyi52 (1705)
Gabriella Kiss 1975 Creative Commons License 2017.10.18 0 0 1734

Ma az epres-banásos séget próbáltam ki. Fincsi eper illata van. :-)

 

Az adagolókanál mennyiségéből és a 2,5 deci laktózmentes tejből jó kis sűrű, zabdarabos iható lötyit készítettem.

 

Reggel fél nyolckor ittam meg, majd tíz körül bedobtam egy karamellás diétás csokiszeletet, ami tiszta rost és fehérje, szzuper, mert abszolúlt nem tört rám a farkas éhség.

 

Ebédre sült csirkemellett eszem majd rizzsel. Kíváncsi vagyok a nap hátralévő részére.

 

Ha érdekel hívj bátran: + 36 30 664 8284

Gabriella Kiss 1975 Creative Commons License 2017.10.16 0 0 1733

Sziasztok,

 

Nemrég találkoztam ezzel a 28 napos diéta programmal. Kötelezően, napi ötszöri étkezés. Éhezés, koplalás, izomveszteség nélkül, egészségesen lehet ledobni a kilókat! Tapasztalatok és a statisztika alapján havi 3-4 kg.

 

Fogyni szeretnél? Farkaséhség, izomveszteség nélkül? Egészségesen?

 

Amennyiben érdekel, hívj bátran. Egy konzultáció keretében megízlelheted a termékeket is:

 

Kiss Gabriella +36 30 664 8284

 

 

 

 

Mberche Creative Commons License 2017.10.05 0 0 1732

A véleményeteket kérném 90 napos diétával kapcsolatban. Működik? Nem működik? Hogyan érdemes csinálni,

 

A másik amiben segítséget kérnék, az egy dietetikus ajánlás, aki nektek (valakinek itt a fórumon) már segített. A neten ezren vannak, de mindig jobb az ajánlás.

 

Előre is köszi!

Szeszi50 Creative Commons License 2017.10.02 0 0 1731

Amikor én 25 kg fogytam mindennap kentem a bőröm: bio argánolaj és szőlő olaj+ csipkebogyó olaj keverékével. Egy kozmetikus ajánlotta. Nos vagy ettől vagy szerencsém volt de nem lett lógós bőr sehol sem. Arányok: 1 teáskanál argán, 1 evőkanál szőlő, tíz csepp csipkebogyó olaj uvegcsébe. Nem feltétlenül fog lógni a bőröd szerintem ha lassan fogysz van ideje visszahúzódni és alkati dolog is. Pedig en idősebb vagyok jóval nálad.

Herbáriában tudsz venni nem drágák. 

Előzmény: helpyourself8 (1730)
helpyourself8 Creative Commons License 2017.10.02 0 0 1730

Üdv,

 

nem tudom van -e itt tapasztalatotok arról, hogy fogyás után lógó bőr marad az emberen. Eddig nem foglalkoztam a dologgal, kb havi 3.5kg megy le kb, eddig lement több mint 16kg. De még vissza van legalább mégegyszer ennyi. Néhány napja láttam meg, hogy létezik ilyen probléma, rajtam ez egyelőre nem jött ki (vagy nem tudom mit kell nézni), túrázok hetente 1x, minden nap súlyzózok, kétnaponta tornázok - ahogy sikerül.

Mit érdemes tenni?

/ja és férfi vagyok, túl már a 4x-n/

Vivien Váraljai Creative Commons License 2017.09.30 0 1 1729

Sziasztok!

Akinek bevált a chocholate slim megmondaná melyik oldalról rendelte, mert több is létezik és nem akarok hamisítványt rendelni?! Köszi

Dinó48 Creative Commons License 2017.09.23 0 0 1728

Gratulálok!

 

fitandtech Creative Commons License 2017.09.21 0 0 1727

sziasztok!

 

50 KG os fogyáson vagyok túl, csináltam róla egy videót, nézzétek meg, kíváncsi lennék a véleményetekre. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=X8vO96OAx1A

Walaki_mas Creative Commons License 2017.09.06 0 0 1726

Andras, a hozzaszolasodbol az a megerzesem, itt valami fizetos dologrol van szo. Ha nem, miert nem osztod meg az informacioidat nyiltan, hogy barki utana tudjon nezni?

Előzmény: ImmBoo (1725)
ImmBoo Creative Commons License 2017.09.05 0 0 1725

Sziasztok !

 

Mint sikeres lefogyott szeretnék további embereknek segíteni, keresek 3 vállalkozó személyt akik tényleg szeretnének lefogyni és vállalkoznak arra hogy kipróbálják az életmódprogramot amit írtam erre a specifikus problémára.

Mindhárman lehettek akárhány évesek és bármilyen neműek az nem számít, csak az hogy igazán akarjátok a szabadságot!

írjatok kérlek ide mert nem fogok fellépni vissza a fórumra a közeljövőben.

Előre is köszönöm a pozitív és a negatív kommenteket is.

raczandras89@gmail.com

Írjatok bizalommal !

 

Rácz András

Azmint Creative Commons License 2017.09.03 0 0 1724

Nem kell enni csak zoldséget gyumlocsot hust halat. Semmi màst. Minden honapban vesztunk egy kilot....

Semmi cukor liszt rizs tészta kenyér sutemény.

Előzmény: Noé81 (1718)
ksanyi52 Creative Commons License 2017.08.08 0 0 1723

Mint korábban írtam én már próbáltam. Igaz egy dekát sem fogytam tőle, de a közérzetem és az étvágyam nagyon jó volt.

Előzmény: Thomas Gerhard (1722)
Thomas Gerhard Creative Commons License 2017.08.08 0 0 1722

a "csokoládé slimet" előszeretettel ajánlom :) nemcsak fogyókúra elősegítéséhez, de egészségesebb életmód megőrzéséhez is kiválóan hozzásegít

Walaki_mas Creative Commons License 2017.08.01 0 0 1721

Noemi, a mondanivalom lenyege, hogy ha valaki szeretne, az egyszeruen es teljesen ingyen le tud fogyni. Miert adna ki valaki akkor 62 000 Forintot?

Az altalam hivatkozott modszer hatekony es termesztes, a 2-es cukorbetegsegbol valo gyogyulasra is hasznaljak.

Nincs szukseg kiegeszitokre, kulonleges dolgokra. Nincs kaloriakorlatozas, nincs ehezes. Egyszeruen csak edemes utananezni, megerteni es alkalmazni.

Előzmény: Noé81 (1720)
Noé81 Creative Commons License 2017.08.01 0 0 1720

Látom "alaposan" utána néztél a Programnak.

Árán kívül fogalmad nincsen miről van szó!

 

Erről 19 perc: https://www.youtube.com/watch?v=OUKanFTpVaA&feature=youtu.be

 

Program valóban ez. NAGYON MŰKÖDIK!

Történetem igaz és én voltam az első Magyarországon aki végigcsinálta, azóta

500 embert láttam kb lefogyni ezzel a módszerrel,  akik életmódot váltottak és jojo nélkül fogytak le a 3 év alatt.

szenvedélyesen kutatom azóta is milyen elveken működik, külföldön is több képzésen voltam, diplomát szereztem belőle.

 

Biztosan van több szuper módszer , én nem tudom, de ez működik, hatékony és tartós!

 

Csodamódszer nincsen, de ha valaki betartja és megtanul helyesen táplálkozni, megfelelő ételeket választani, működik.

Ebben ha kell orvos is ad segítséget. INGYEN! Illetve a Programról is konzultáció INGYEN!

 

Egyet viszont tudok, emberek szkeptikusak, mert annyi átverés van a neten és ez érthető!

Viszont ha van egy program, aminek van eleje és vége, és hozzá egy mentor aki segít végig, könnyebben végig lehet csinálni,

mint egyél ezt meg azt, illetve mit ne egyél...

 

Program ára pedig a kiegészítők hozzá, funkcionális német élelmiszerek, GMP standard, prémium minőség, még egy joghurtkészítő gép is jár hozzá,

otthon frissen készül a joghurt + kultúra, illetve aminosavak-ne az izomból fogyjál, vitaminok , ásványi anyagok és méregtelenítő tea.

NEM táplálkozás helyett, hanem kiegészítve azt. (különben összeesel, és éhes leszel) . 

EGÉSZSÉGPROGRAM, mellékhatása hogy fogyunk 3-10 kilót zsírból, de minden szervezet más.

 

Lehet nézegetni mindenféle videókat, hogyan kellene táplálkozni - amiből biztosan sokat lehet tanulni és hasznos, hiszem hogy így van!

De koncentráltan betartani ha nincsen egy pontos útmutatás nehéz.

91 kg- voltam ( most 74) 3 napig bírtam, hogy ne egyek ezt meg azt, de ha levan írva-személyre szabottan- és segítség hozzá könnyebb!

 

Ez csak az én véleményem, nem kell vele egyetérteni, mindenkinek megvan a saját módszere,az enyém ez!

Akit érdekel szivesen beszélgetek róla.

sejtanyagcsereprogram@gmail.com

 

Noémi

 

 

 

Előzmény: Walaki_mas (1719)
Walaki_mas Creative Commons License 2017.08.01 0 1 1719

Ugy latom, ez a program 62 000 HUF-ba keeul:

http://m.fogyas.info/28-napos-zsiregeto-fogyas-program_cellRESET.php

 

Aki pofonegyszeruen es teljesen ingyen szeretne valosagosan fogyni, annak tovabbra is javaslom:

- idoszakos bojt

- LCHF (low carb high fat) etrend.

 

Rengeteg ingyenes informacio talalhato itt:

- Dr. Jason Fung: Intensive Dietary Management Blog (erdemes a video eloadas sorozatot megnezni)

- Diet Doctor

Előzmény: Noé81 (1718)
Noé81 Creative Commons License 2017.07.31 0 0 1718

Sziasztok!

 

Sokat gondolkodztam azon megosszam-e Veletek a történetem, arra jutottam hátha segíthet másoknak is.

 

36 éves vagyok és lassan 4 éve szültem. Hasonlóan mint mások 35 kg-ot szedtem fel terhesség + szoptatás végéig.

Én az a típus vagyok aki szoptatás alatt nem hogy fogyna még 8kg-ot hízott.

Előtte nem fogyókúráztam csak a sport erejében hittem, így 91 kg testsúllyal is sporthoz fordultam.

3 kg-ot tudtam fogyni egy hónap kemény munkával, de sajnos az izületeim szétmentek, akkor jöttem rá a sport kevés, meg kell

változtatni a táplálkozásomat, diétába kell fognom.

Akkor kaptam egy Sejtmegújító diétát egy Svájcban élő barátomtól - fehérjéket , zöldségeket, gyümölcsöt, joghurtot kell enni egy hónapig (normális ételeket),naponta 4x-5x, mellette helyesen táplálkozni, pl nem inni vizet étkezés közben,lassan enni,  nem voltam egyszer sem éhes, első hét nehéz volt de utána megszoktam.

Mivel egysíkú ez a táplálkozás hozzá szedni vitamint, ásványi anyagot, aminosavat, méregtelenítő teát, házi joghurtot.

 

Első hónap alatt 12 kg-ot fogytam le zsírból. Műszerrel meg is mértem! Azóta még 6 kg fogytam és 3 éve tartom. Igaz megtanultam

egészséges ételeket készíteni, főzni, fűszerezni és rendgeteg körülöttem lévőnek segítettem akik látták a változásom.

 

Azóta ezt a Programot tanulmányozom és a hozzá kapcsolódó ételeket, egyfajta szenvedellyé vált.

Sok embert segítek azóta, hogy sikerüljön egészségesen fogyni első sorban sport nélkül ( persze ha utána sportol valaki az sokkal jobb.)

Program elsődleges hatása, hogy felgyorsítja az anyagcserét ezáltal a szervezet öngyógyító mechanizmusait is beindítja, ezáltal néha az egészségi állapotban bekövetkezett javulás nagyobb értékű mint maga a fogyás.

Mindez EGÉSZSÉGESEN!

 

Akit érdekel írjon : sejtanyagcsereprogram@gmail.com emailcímre és szívesen küldök egy részletes tájékoztatót mit hogy ettem/ittam a Program során,

aki szeretne egészségésen és éhezés nélkül fogyni, persze tenni kell érte de nagyon megéri!

 

Noémi

 

 

Hapo Creative Commons License 2017.06.30 0 1 1716

JAJ-RÁK kitapasztaltam a "FRUKTÓZ", (semmi gyári édesített terméket ne egyél-igyál, mert azokban fruktóz van),
ami mindenben van AMÚGY CSAK NEM DÚSÍTVA!
És legalább 50-szer gyorsabban szaporítja a rákot, mint a répacukor=hazai kristálycukor.
Persze hogy az orvostudomány erről sem tud, annyira, hogy a PET_CT után magas energiájú agyoncukrozott nápolyit, csokit, és innivalót adtak. Feltehetően Fruktózzal édesített mind.
Az eu Bizottság elve szerinti "cukor" jelölés
miatt még a hozzáadott cukort is törölték a kötelező megjelölésből, mondván
Cukor=Bármilyen más cukor!
Emiatt adatnék nekik 1 evőkanálnyi tejcukrot pici-bociknak prebiotikum, vagy inulint, vagy oligo-szacharidot, ami embernek prebiotikum, utóbbi az anyatejbeli cukor, és bármelyiktől 3 napig fosnának, ugyanennyi
répacukortól csak a hasi háj vastagodna, az agyuk már úgyis el-hájasodott!
A FRUKTÓZ (a méz fő anyaga) 1 evőkanállal akár kiválthatja akkora rák-csomó keletkezését, amit a szervezet már nem képes eltakarítani, pláne ha naponta agyoncukrozott italokkal és ételekkel tömi magát a kisgyerek, a jövő reménysége sportoló, és fiatalon rákban halnak meg, ezévben is volt erről hír.
Amíg a hazai répacukor gyártás létezett VOLT ÉVENTE 30 ezer ÚJ RÁK-beteg, amióta a robbanó anyaggyártás mellékterméke a Fruktóz 96% tartalmú kukorica szirup a gyári élelmiszerek olcsóbb édesítője,
TAVALY MÁR 80 EZER ÚJ RÁKBETEG VOLT! Természetesen nincs kiírva miféle "CUKOR" van benne!

Előzmény: Hapo (1715)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!