Keresés

Részletes keresés

Warcraft4beta Creative Commons License 2016.08.31 0 0 1684

Próbáljátok ki a szűzteát: http://szuzteakapszula.blogspot.com

Nekem bevált teljesen :) Csak óvatosan vele, nem szabad túlzásba vinni :))

Mannat Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1682

Reg-enor eladó, privátban lehet érdeklődni.

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1681

Sziasztok!

 

Én is a Reg-enorral fogytam 3 kilót 3 hét alatt.

Akit érdekel és szívesen kipróbálná, keressen, segítek.

regiblog Creative Commons License 2016.07.24 0 0 1680

Sziasztok! :)

Mostanában mindenkinek hatalmas fejtörést okoz, hogy mégis, mit és hogyan egyen, illetve az sem utolsó szempont, hogy ne kelljen a nadrágot is ráfizetni,mikor rájön, hogy a fogyókúra már nem megoldás. A barátnőm edzőként dolgozik és fivel fő hivatásának tekinti, hogy az emberek táplálkozását az egészséges irányba formálja megcsinált egy 30 NAPOS MINTAÉTRENDET, ami teljesen ingyenes!

 

A linket lent találod! :)

 

http://ildifitness.hu/ebook_30-napos-mintaetrend-feliratkozas?adCampaign=fogyokuraindex

 

És hozzá megtaláljátok a 30 NASI LAPOS HASI receptfüzetet, amelyben egészséges nasikat találtok! :)

 

http://ildifitness.hu/ebook_nasi-gyujtemeny-feliratkozas?adCampaign=fogyokuraindex

Norbi8405 Creative Commons License 2016.07.15 0 0 1679

Sziasztok!

 

32 éves férfi vagyok.sosem voltam az a túlzott kövérnek mondhato ember ,de engem már nagyon zavart a 184 cm magasságomhoz a 116 kg.probáltam párszor hogy "na most végre lefogyok" de eredménytelenül.pár nap után mindig feladtam.és szakácsként ezt nehéz is megállni mikor finomabbnál finomabb ételek között vagy egész nap.Mostani elhatározásom az idei szeptemberi Gran Canariai nyaralásom miatt történt.hogy végre jobban nézzek ki .és hogy az egészségemért is tegyek.2 hete kezdtem 116,8kg rol 111,2 kg ra fogytam.

A receptem a következö:

MINDEN FEJBEN DÖL EL.

 

Mint irtam szakácsként nehéz dolognak tünt  elhagyni

 

-fehér liszt

-finomitott cukor

-állati eredetü zsirok

-burgonya

-rizs.....

 

Inkább leirom mit eszek.minden reggel egy egész citromot facsarok egy pohár vizbe éhgyomorra.persze ezt ismétlem egész nap 5-6 db citrommal.reggeli 2 db fött tojás 1db paradicsom  vagy natur joghurt teljes kiörlésü cukrozatlan müzlivel ebéd szárnyas vagy hal csak salátával vacssora pár szelet felvágott vagy sajt valamilyen zöldséggel.a sót is háttérbe helyeztem.

Sosem voltam oda a sportolásért de beszereztem egy oto chilit.minden reggel munka elött 10percet használom.és lecseréltem az autom biciklire a munkába járáshoz.

Nagyjábol ennyi .a "csodabogyokért"nem rajongok.nem is probáltam sose.

Tudom hogy aki fogyni szeretne annak nagyon nehéz az elindulás én is igy voltam vele.de már látom magamon a változást és ez biztat engem a cél fele.addig meg se állok.kérdésekre ha idöm engedi válaszolok.Minden fogynivágyonak kitartás céljaiért.

nina8474 Creative Commons License 2016.07.14 -1 0 1678

Sziasztok!

Én 1 hónap alatt 7 kg-t fogytam, amit azóta is tartok. Nem éheztem és energikusabb vagyok mint valaha. Orvosok által bevizsgált program, nincs mellékhatás. Hacsak a súlyok leadása nem tekinthető annak. Mellette nem volt időm tornázni, mégis zsírból fogytam. Ha valakit érdekel írjon és segítek: nina8474@gmail.com

Péter Kosiba Creative Commons License 2016.06.23 0 0 1677

ITT MEGTALÁLHATOD A MEGOLDÁST!

Sziasztok. Lagzi Lajcsi siker történetéről folyamatosan zeng a média. Egy több ezer embernél bebizonyított, működő termék amiről már sokan hallhattatok is, A Reg-Enor.

Csodákat művelhet! Olvassatok többet ezen a linken: 
<a href="http://csaktermeszetesen.eu/">reg-enor - regenor</a>

 

marcsi1990 Creative Commons License 2016.06.11 0 0 1676

Sziasztok.Aki gyorsítani szeretné az anyagcseréjét annak ajánlom a kefírgombát. ! írj azigazikefirgomba@gmail.com ra!!!

Csicsike74 Creative Commons License 2016.06.09 0 1 1675

Sziasztok!

Nem írtam még ide a fórumra, de szeretnék csatlakozni. :)

 

Nekem szombaton ( 11-én) lesz két hete, hogy iszom a reg-enort. Ezalatt 3 kg ment le! :) És bármilyen hihetetlen, de a vállaim sem fájnak annyira.

Én az étkezéssel nagyon jól elvagyok. Reggelire teljes kiőrlésű pirítóst eszem  (max 2 szeletet) kacsazsírral, sült szalonnával, tojással,  paprikával, paradicsommal.

Ebédet rendelek a munkahelyemre, mert az egyik ételszállítónál lehet direkt Reg-enoros kaját rendelni, ami még finom is! Mivel otthonra is zsírral főzök a családnak, ezért vacsira vagy eszem abból egy picit, ( pörkölt bulgurral, sült hús zöldségekkel, esetleg valami finom tavaszi zöldség leves....) vagy eszek szalonnás tojást, mert az imádom. :)

Mivel korán reggelizek, ezért általában 10 óra körül megeszek egy grapefruitot, mert a gyümölcs azért hiányzik...

Viszont ez a napi háromszori étkezés + a grapefruit bőven elég egy napra.

Hétvégén megkívántam egy kis édességet, így készítettem egy kis kókusztejbe rizsdarát.... olyan lett, mint a tejbegríz. Édesítőnek én az eritrit stevia keveréket használom. 

Remélem sikerül még leadnom ezt a maradék 10 kg felesleget... 

Nálatok hogy működik?

 

breitkits Creative Commons License 2016.05.09 0 0 1674

Én a clean 9 diétára esküszöm :) 9 nap alatt 3,5 kilo minusz

ikoko2 Creative Commons License 2016.05.07 0 0 1673

És a Goji bogyókat? Cukor miatt nagyon kellene 1o-2o kg fogyás.  Szeretnék levelezni valakivel, aki már sikerrel próbálta.

Előzmény: Agicatak (1670)
emma3617 Creative Commons License 2016.05.02 0 0 1672

Fogyókúrás tabletta - http://track.greencoffeeplus.hu/product/Green-Coffee-Plus/?uid=2484&sid=3712&pid=150&bid=advandec Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

Agicatak Creative Commons License 2015.07.17 0 0 1670

a garcini loss étrendkiegészítőt próbálta már valaki? köszi

KíváncsiFáncsi84 Creative Commons License 2015.07.15 0 0 1669

Igazi álom fogyókúra! A legtöbb túlsúllyal rendelkező ember sok-sok fogyókúrát csinált már végig, (vagy félig!). Valahol mindig megbukik a történet, s ennek sok oka lehet: egyhangú, íztelen koszt, kalóriák számolgatása, kimerítő sokszor önsanyargató koplalás, vagy éppen edzések, külön kell a diétás kaját készíteni a család étkezésétől, ami dupla időt vesz igénybe, stb. Mindeközben pedig már több, mint 10 éve létezik egy csodálatos anyag, amely a melléjáró étkezési előírásokkal együtt kiküszöböli az eddigi összes „fogyis” buktatót.

 

A neve Reg-enor! Reg-enor, amely egy olyan folyadék, amely méregtelenítéssel segít a fogyni és gyógyulni vágyóknak. A mellé ajánlott étrend pedig eszményi, hiszen a család észre sem veszi, hogy épp fogyókúrázunk, sőt! Még szóvá is tehetik, hogy mi történt, hogy ennyi finom étel kerül az asztalra. Ami pedig tiltott, szinte észre sem veszik, hogy hiányzik a menüből. Változatosan, ízletesen, igazán magyaros ízekkel tudunk főzni, az étkezés élménye és öröme megmarad, s így sokkal kevesebb stresszel jár a kúránk. Érdekelnek a részletek?

Tudj meg többet : Reg-enor , Fogyókúra

 

László Waldhauser Creative Commons License 2015.04.07 0 0 1667
EvySlim Creative Commons License 2015.04.05 0 0 1666

Kedves Fogynivágyók!

 

Ha valaki hajlamos a túlsúlyra, nem elég egy pár hónapos fogyókúra, életmódváltás kell!

Ezen az oldalon rengeteg receptet találtok, amivel kiválthatjátok a "káros" ételeket alakbarátra: www.evyfogyas.com

Ha ezek a receptek nem illeszkednek az ízvilágodhoz, böngéssz a neten, biztosan megtalálod azokat az alternatívákat, amikkel nem érzed azt, hogy le kell mondanod a kedvenc ételeidről. 

Ez a legbiztosabb kulcsa a fogyásnak!

Nekem sikerült!!!!!!

Sok sikert mindenkinek!

kicsike655 Creative Commons License 2015.03.26 0 0 1665

 

Kedves Fogyni vágyók!

 

Sokat keresgettem az interneten, kipróbáltam én is a különböző csodabogyókat, ezt a N.port,

nekem nem váltak be! Fogytam pár kilót,de szélsebesen vissza is jöttek, valamelyiktől hányingerem is lett.

Összeadom egy vagyonom ment rá.

 Nem csak túlsúly, magasvérnyomás is kínzott elég sokáig, 10 évig szedtem vérnyomás gyógyszert.

Majd beláttam lefogyni csak életmód váltással lehetséges, így ehhez kerestem "módszert".

Magamtól az nem ment, hogy nem eszek csokit, tésztát,krumplit, mert itt-ott becsúszik egy kis bűnözés mindig.

Elhatározás megvolt, csak egy szigorú előírt étrend kellett hozzá, hogy végig is tudjam csinálni,csak úgy magamtól nem ment.

 

Pont itt olvastam erről a sejtanyagcserefiatalító Programról -Cellreset, ha már nem is fogok rögtön 20 kilót fogyni, ha a vérnyomásom

helyreáll, akkor már megérte. 

 sokat gondolkoztam azon beírjak-e ide,de végül úgy döntöttem igen.

 

végülis 8,5 kilót fogytam 28 nap alatt, de mindent betartottam (le van írva mikor mit kell enni-inni), majd azóta heti 1db ilyen fehérje napot tartok

és még azóta (2 hete végeztem) 2 kg-ot fogytam és könnyebben tudok futni is. Átértékeltem eddig hogy táplálkoztam és milyen 

vitaminokat szedtem, rájöttem a minőség fontos. Egyszer sem voltam éhes, igaz sót,cukrot, szénhidrátot ki kellett lőnöm 28 napig, eredméynt hosszútávon csak helyes táplálkozással,

vitaminfeltöltéssel lehet elérni.

 

 

 Reklámozni nem szeretnék svájci módszer, de ha ELHATÁROZÁS megvan, sokaknak segíthet. Igaz még van mit fogynom, de a vérnyomásom

szinte tökéletes lett. Szívből ajánlom! Az a jó, hogy van hozzá egy "segítség adás, mentorálás" is, így nem voltam egyedül.

 

Gabi

Feketelusta Creative Commons License 2014.11.14 0 0 1664

Nem sikerült, de újrakezdem!

 

120 felett II. rész

Eltelt három hónap. Három, csodálatos ételekben és kalóriában gazdag, sporttal mérsékelten ellátott hónap. A helyzet mit sem változott - nézzünk szembe a tényekkel -, kövér vagyok. Egy farmerom van, amit fel tudok venni, és a korábban kényelmes öltönynadrágok közül is[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Előzmény: Feketelusta (1661)
Hunza Creative Commons License 2014.10.17 0 0 1663

Sziasztok!

 

Egy másik topicban már kérdezték, hogyan sikerült leadnom. Első és legfontosabb lépésnek a béltisztítást ajánlották, kipróbáltam. AZ összes káros és felesleges bélsarat eltávolítottam a beleimből így jobban tudott hasznosulni a táplálék ami bevittem.

Második legfontosabb dolog a szénhidrát csökkentése 2 lépésben: 1 a gabona féléket hagytam el, kenyér, kifli, nasik 2. lépésben pedig elhagytam mindenfajta szénhidrátot, csak a krumpli maradt meg.

Harmadik dolog volt csak a cukor elhagyása. Kicsit olyan mint a dohányt letenni de ez van, megeszik az ember egy tábla csokit és rituálisan elköszön tőle. Kész!

Negyedik dolog, minden nap 1-2 tevékenységgel többet csináltam amit a mozgáshoz lehetett kötni. Gyalog mentem 1 megállót, nem mentem lifttel a 2.-ra, megpróbáltam elérni egy buszt futva. Majd rávettem magam heti 1x 1-2 kilóméter futásra. Most már 10nél járok!

 

Leadott kilók:

1.hét -0,5kiló

2.hét -1,5kiló

3.hét -4 kiló

5.hét -5.5 kiló

6.hét -7kiló

7.hét -9kiló

 

És szépen alakul még mindig, odafigyelek a lift effektusra. Folyamatosan kordában tartom magam és egyszer sem csaltam. Eddig. :D

 

U.i.: egy ismerősöm ajánlotta, hogy ha nagyon éhes lennék valami cukorra, menjek be a fürdőszobába és vetkőzzek le, ha tetszik a látvány magamnak, egyek, ha nem vagyok elégedett a látvánnyal úgyis elmegy a kedvem a csokitól :D ez bejött! :D

harmaty Creative Commons License 2014.09.07 0 0 1662
Feketelusta Creative Commons License 2014.08.05 0 0 1661

Üdv mindenkinek, aki erre jár. Tudatom veletek, hogy fogyni szeretnék. Nem keveset. kicsit tanácstalan vagyok, bár rendelkezem némi tapasztalattal. Önmagam motiválására most azt találtam ki, hogy naplót vezetek az egészről, hátha ez erőt ad. Ma kezdem:

 

120 felett I. rész

Hát akkor belekezdek. Újra. Fogyókúráztam már, nyertem csatákat, de a háborút végül mindig a zsír nyerte. Tegnap felálltam a mérlegre, és 120 kilót mutatott. Ez picit sokkolt, szóval nekivágok. Egyszer már sikerült, akkor 112 kilóról mentem le 82-re, ami kicsit túlzás volt.[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Én és ti Creative Commons License 2014.06.26 0 0 1660

Sziasztok!

 

Mindenkinek azt tudom ajánlani Nidorával kapcsolatban, hogy FELEJTSE EL! Egy nagy kamu az egész,egy dkg-ot sem fogsz fogyni és sosem kapod vissza a pénzed! Tanulj az én hibámból pénzkidobás nélkül!!!!!!

ikoko2 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 1659

Nekem ez igen vicces! Csontsovány nők, mint D. E.  adnak fogyókúrás tanácsokat.

Észbontó. Tudnék javasolni túlsúlyos celebeket, hogy ők mutassák be a projekteket.

Igaz, már sok dagi celebet lefogyasztottak, de ha abbahagynák a spártai életmódot???

 

 

Előzmény: Hunza (1658)
Hunza Creative Commons License 2014.06.12 0 0 1658

Sziasztok!

 

Én elsősorban saját tapasztalat alapján írok. Nekem komoly gondjaim voltak a kilóimmal és úgy döntöttem, hogy nem halogatom tovább és természetgyógyásszal próbálkozom. Ő azt ajánlotta, hogy tisztítsam meg a bélrendszerem bármilyen diéta előtt. Meg is tettem és ennek hatására a diétám sokkal sikeresebb volt. Miért is? Jobban fel tudott szívódni az étel és egészségesebb volt a bélrendszerem is. Jobb volt a perisztaltika és nem maradt bennem féleleges étel hisz ezeket eltávolítottam a kúrával. Nekem igenis bejött az egy termékes Détár Enikő féle béltisztító kúra pedig sokan mondják hogy nem hisznek benne.

 

Nem mondom meg melyik termékkel csináltam mert nem akarok reklámozni, akit érdekel írjon :)

Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.05.14 0 0 1657

"Hatásmechanizmus - beporozott étel után hasmenés, azaz nem engedi megemészteni és felszívódni a táplálékot.

Ajánlani tudom!"

 

 

: ĐĐĐĐĐĐĐĐ

 

 

 

csak röhögni tudok rajtatok úgyanakkor elszomorító, hogy tart agyilag az átlagember a 21. században...

Előzmény: hyspano (1652)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.05.13 0 0 1656

"Már megint átvertek!"

 

csúnya gonosz emberek, jöttek és átvertek....az nem lehet, hogy te vagy az együgyü?

Előzmény: Linnax (1649)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.05.13 0 0 1655

hazudsz te köcsög!

Előzmény: Eva3317 (1625)
felültetett62 Creative Commons License 2014.05.11 0 0 1654

Kedves anc-ka....  a tapasztalatodra lennék kíváncsi a Nidora- val kapcsolatba,    Légyszi. írd meg..  köszi.....

Előzmény: anc-ka (1651)
Iluska44 Creative Commons License 2014.05.08 0 0 1653

Kedves An-cka!

Szeretném megkérdezni, hogy hol tudok utána nézni a neten annak, amit leírtál? Nagyon tetszik a diéta. A választ előre is köszönöm!

Előzmény: anc-ka (1651)
hyspano Creative Commons License 2014.05.08 0 0 1652

Nekem használt. 2 hét alatt 2 kg-ot fogytam, s nem mindig voltam kellőképp fegyelmezett, azaz nem minden ételt hintettem meg a Nidorá-val.

Hatásmechanizmus - beporozott étel után hasmenés, azaz nem engedi megemészteni és felszívódni a táplálékot.

Ajánlani tudom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!