Keresés

Részletes keresés

Laslow Creative Commons License 2001.06.24 0 0 21
Hát nekem pedig van walkman-em és a Duracell jóval tovább bírja, mint az olcsóbb Sony elem. Legalábbis ezt tapasztaltam. Aztán egy év Duracell után valami miatt megint Sonyt vettem és nagyon meglepődtem, hogy milyen hamar kifogyott és nem is értettem, aztán eszembe jutott, hogy ezúttal nem Duracell van a walkman-ben.
Kilroy Creative Commons License 2001.06.24 0 0 20
Semmi probléma :-)
Előzmény: kivi (18)
rayn Creative Commons License 2001.06.23 0 0 19
Tényleg, én Durocell-nek hívom/írom, de természetesen a Duracell-re gondolok.
:)
Előzmény: Degeczi (14)
kivi Creative Commons License 2001.06.23 0 0 18
És Coke.

Bocs! :-)

Előzmény: Kilroy (15)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.23 0 0 16
SZVSZ a Duracellnek mindig is a reklám volt az egyetlen pozitívuma. Régebben egy walkmant próbáltam elemről használni, de a duracell mindig 20-30%-kal rövidebb ideig bírta, mint a kb. ennyivel olcsóbb Varta elem :-)
Kilroy Creative Commons License 2001.06.23 0 0 15
Cherry.

A többi stimt. :-) (Bocs... :-)

Előzmény: zsombi (9)
Degeczi Creative Commons License 2001.06.23 0 0 14
Tenyleg, az jo nevotlet; nem is ertem erre a kinai gagyira miert ilyen fura nevet raktak, miert nem inkabb tenyleg Durocell-t, akkor sem lenne durvabb.
Előzmény: rayn (13)
rayn Creative Commons License 2001.06.23 0 0 13
Súlyos gond van a Durocell elemekkel!
Régen vettünk a távkapcsolóba 2 méregdrága Durocell-t. Rövid idő alatt lemerült!!! Kivizsgáltm az ügyet és rájöttem, hogy az egyik kinyírta a másikat. Vagyis a 2 elem közzül az egyik kimerült, a másik az nem annyira. Azóta a kb. 25 Ft-os ATC meg hasonló elemeket vesszük. Ezek legalább jók évekig!
Degeczi Creative Commons License 2001.06.23 0 0 12
Ja, azt el is felejtettem, h az allapotjelzo csik termeszetesen fix, mindig 100%-on van... tisztara, mint a Killing Moonban, ahol festett tuzoltokeszulekek voltak a szallodai szobak falain, mert a felugyelo felszemu volt es melysegerzekeles hijan ugyse' vette eszre.
Előzmény: Degeczi (11)
Degeczi Creative Commons License 2001.06.23 0 0 11
Egy ma vasarolt kerekparvillogo tartozekakent jottek ezek az elemek (vmiert azt hiszem ebbe a topicba tartozik):

Rsüni Creative Commons License 1999.08.12 0 0 10

Zsombi!

A 7up az Pepsi termék, a többi stimt.:))

Sün

zsombi Creative Commons License 1999.08.12 0 0 9
Kedves sti!

A Coca-Cola már kb.60 éve ugyanazt a Colát készíti, azon nincs mit "finomítani", egy csomó ember már rákattant erre az ízvilágra.
Marad a népszerűsítő marketing. Lehet persze új italokat kitalálni és piacra dobni (Fanta, 7Up, Charry Cook, stb.) de a húzó név akkor is a Coca-Cola marad, azt kell menedzselni.

A többi stimt.

Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.08.12 0 0 8
offtopic+
azért a női fehérneműgyártók primitív marketingje néha igazán szemet gyönyörködtető
offtopic-

egyébként Tisztelt Topicgazda, köszi a hasznos infót!

sti Creative Commons License 1999.08.12 0 0 7
Viszont fűtésre lehet, hogy jobb lett volna a többi elemnél... 8-)
Nincs valami objektív teszt a különböző elemtípusokról?
Amúgy tele van a tököm az olyan cégekkel, akik a bevételük jelentős részét a primitív marketingjükre költik, ahelyett, hogy normális terméket csinálnának.
Ilyenek pl.: Duracell, női fehérneműgyártók, fogkrémgyártók, Coca-Cola, stb.
Xenike Creative Commons License 1999.08.12 0 0 6
A Duracell vezetője mondjon le!:-)
cucu Creative Commons License 1999.08.12 0 0 5
Azért ez marha jó szitu volt, mondhatom! Még szerencse, hogy nem tettük be az elemlámpát a hátizsákba! Fölforrósodott és gőzölgött! Talán még szét is nyomhatta volna az elemeket ez az energia és sérüléseket okozhatott volna, ha nem veszem (véletlenül) időben észre!
Rsüni Creative Commons License 1999.08.11 0 0 4

És a DURACELL-NYUSZIKKAL is!
Éljenek a Sünök!!!!!!!!!

cucu Creative Commons License 1999.08.11 0 0 3
LE A DURACELL-ekkel!
Piszok drága és nem ér annyit, szerintem!
SZOLI Creative Commons License 1999.08.11 0 0 2
Neken a discman-em hülyéskedett a Duracellel. Ha tápegységre teszem (otthon akarom hallgatni) akkor érzékeli (nem tudom hogyan) hogy most elem v akku van bennne, és ha akku akkor tölti, ha elem akkor nem. Na ez kivállóan működik minden elemmel (3 fajtát próbáltam), a Duracelről viszont azt hiszi akku és elkezdi tölteni. Amitől az kifolyik és összetaknyozza a discman belsejét. Ki is jelzi a cd hogy most akkut tölt, csak én nem figyeltem, hogy mi az a foltocska az LCD kijelzőn :-(.
Rsüni Creative Commons License 1999.08.11 0 0 1

Nekem ilyen még nem volt, csak azt tapasztaltam, hogy olyan hamar lemerül, mint a hagyományos mosóporok.
Ja bocs elemek.
A szakállnyírómba használom, és szar érzés, mikor nyírás közben leáll, és becsípi a fél arcomat.
Először arra gyanakodtam, hogy régi, de a harmadiknál rájöttem, hogy úgy kamu, ahogy van.

SONY Stamina a király!

Sün "220v" Disznó

George Sand Creative Commons License 1999.08.11 0 0 0
Jó, hogy közzétetted, köszi az információt.

George Sand

cucu Creative Commons License 1999.08.11 0 0 topiknyitó
A sztori:
Vettem DURACELL elemet az elemlámpámba. Kicsit ódckodtam ugyan, mert méregdrága -1 drb. baby 329 Ft.,- de egye fene, egyszer élünk.

Aztán az elemlámpám jól leégett a DURACELL-től. Kidobhatom, a foncsor leolvadt, használhatatlanná vált!

Ugyanis a DURACELL elemeknél az egész külső rész maga a + és csak az elem alja a mínusz, ami egyben közös a lámpa burkolatával, testével. A rúdelem-lámpák pedig értelem szerűen a testet kapcsolják. Így fordulhat elő a DURACELL-nél, hogy a negatív potenciált képviselő fémsin egy-két kapcsolás után ledörzsöli a vékony szigetelést az elem oldaláról és máris kész a rövidzárlat.
Ez csak olyan elemeknél nem fordul elő, ami úgy van gyártva, hogy az elem háza a negatív.
Megoldás 1.: a DURACELL-t fordítva töltsd be az elemlámpádba, ezzel valamelyest csökken a rövidzárlat veszélye.
Megoldás 2.: legalább az égőhöz érő -legelső- DURACELL szélét- celluxal ragazdd körbe, erősítendő a szigetelését.

A 2. megoldást abban az esetben is ajánlom, ha fordítva töltöd be az elemeket a lámpába, csak akkor a másik végét kell leragasztani.

Ennyit a DURACELL-ről.
cucu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!