Keresés

Részletes keresés

cucu Creative Commons License 1999.08.12 0 0 9
Viszont 19 óra tájékán (ill. magasságában, hogy divatos legyek, meg inteligencs) történt egy súlyos baleset az M0-on. Lehet, hogy páran meghaltak benne. De erről említés nem történt egyik médiában sem.
cucu Creative Commons License 1999.08.12 0 0 8
Igen, láttam, de az tényleg csak hasonló. Amúgy kösz.
tjman Creative Commons License 1999.08.12 0 0 7
Szinten tennap, M5 10-kor le , 14.30kor fel.
170 korul odavissza.

Oszt ostoba utinform miatt majdnem itthonmaradtunk.

sti Creative Commons License 1999.08.12 0 0 6
Általában nem mondanak igazat, többnyire nem rosszindulatúan, de mire bemondanak valami baleset miatti dugót, az addigra megszűnik. Szóval én mindig arra megyek, amerre dugót mondanak 8-).
De amit most a napfogyatkozás ürügyén csináltak az már kifejezetten HAZUGSÁG volt!
10-én este azt mondták, hogy az M1-7 közös szakasz teljes dugó. Én meg 140-el mentem Törökbálintig.
Viszont 11-én 4 óra tájban azt mondták, hogy még jó tempóban lehet haladni az M7-en Balcsitól felfele, na ekkor már tök dugó volt, és a 70es felé kellett kikerülnöm a 2*1 sávos részt, de utána viszonylag jól lehetett menni, holott ők valami 28-as km-nél nagy dugót mondtak.
Vanek Creative Commons License 1999.08.12 0 0 5
Hasonló témáról pár napja nyitottam egy topicot.
kenguru Creative Commons License 1999.08.12 0 0 4
Nme hazudik, csak téved. Ergo nem ér sz@rt sem.
cucu Creative Commons License 1999.08.12 0 0 3
Vajon ez a világon mindenütt így van, vagy csak nálunk?
Mindegy, hogy mit, csak beszéljek valamit? Kezdem érteni mi a különbség rádióadó és rádióadó között...
amadeus Creative Commons License 1999.08.12 0 0 2
Annak idején a taxis blokád napján nem mentem el Mission koncertre, mert azt mondta valamelzik hülye a rádióban, hogy nem lehet átjutni a hidakon.
dinyus Creative Commons License 1999.08.11 0 0 1
dettó. tegnap este hatkor indultam neki az m7-esen a balcsira, és 2 óra alatt lent voltam földváron. igaz, h volt egy-két szakasz, ahol csak 40-nel lehetett menni, de többségében 100-120-140-nel téptem. és közben állítólag a tv2-n folyamatosan azt nyomták, h nagy dugó van, nem lehet menni, stb. a legjobb az volt, amikor mutatták, h siófokon áll a forgalom, majd amikor a kamera mozdult, látszott, h egy zebra előtt állnak a kocsik, vsz a piros lámpa miatt :)
ma du is jól tudtam hazajönni, 3-kor indultunk balcsiról, és 2 óra alatt megint megtettük a távot. jó, megint lelassult egy-két helyen, a 71-es út autópálya előtti utolsó 15 km-éből 10-et lépésben tettünk meg, meg az autópályán is sok kocsi volt, de azért a 100-120-140 most is ment. a tévé persze megint ködösített... ki érti ezt?

dinyus

Yv Creative Commons License 1999.08.11 0 0 0
0 tapasztalattal rendelkezem..
cucu Creative Commons License 1999.08.11 0 0 topiknyitó
Tegnap -10-én- levittem Siófokra a gyerekeimet, mert megkezdődött a kéthetes nyaralásuk. Útközben elképesztő valótlanságokat hallottam a Danubius rádióban.
Azt állították, hogy az M7-en az autósor Siófoktól egészen az M0-ig áll.
Azt is mondták, hogy baleset van az M7-en és aki csak teheti, menjen másfelé.
A baleset igaz volt -4 autó ütközött, de senki sem sérült meg- és a helyszínelés kissé elhúzódott, de lehetett haladni. Utána pedig nagyon jól lehetett döngetni. Meg még elötte is egy jó szakaszon.

A Duna TV a 21 órás híreiben szintén azt állította, hogy rekordott döntött az autósáradat az M7-en. Pedig semmivel sem volt nehezebb haladni egy átlagos péntek esti alkalomhoz képest!

(A Danubius órákkal késöbb korrigálta az állítást és azt mondta, hogy van, aki szerint jól lehet haladni az M7-en.)

Ugyanakkor Siófokon is normális tempóban lehetett haladni, ellentétben a hírekkel, miszerint egy tűt sem lehet leejteni.

Nagyon furcsa volt szembesülni a valós tényekkel a rádióban elhangzottak miatt. Ezek után elvesztettem a bizalmamat az ilyen tájékoztatások iránt.

Nektek mi volt a tapasztalatok?
cucu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!