Keresés

Részletes keresés

magus Creative Commons License 1999.09.04 0 0 2
hát én is letöltöttem. a gép: C415, TNT2 32mb+V2, 128RAM....és akár mit csináltam akadozott, úgyhogy uninst.
de a kép nem rossz.
etalon Creative Commons License 1999.08.12 0 0 1
Szevasz Mixo, meg a többiek!!

Persze letöltöttem rögtön a cuccosotokat! Gép: Celeron 377 64 Mbyte RAM, és 2 db woodoo 2.
A dolog eléggé lassú nállam, de inkább csak ott lassul le zavaróan, ahol ellenség kerül a képbe. Épp ezért képtelen vagyok lelőni a darazsakat... :(((
Jól jönne egy cheat ha van, hogy végig mehessek. Ellösször akkor a negatív kisugárzásom: A fegyverek, engem egy icipicit a diakatanára emlékeztetnek, lehet hogy csak a lassúság miatt, de nekem egy kicsit erőtlennek tűnik a lövés? A billentyűket ha már egyszer behoztam a játékot, már nem tudom átbindelni. És a szörnyek: Ez megint csak egy felszines benyomás, de nekem valahogy az ipari környezetbe, már eleve nem passzolnak, ezek az erdei állatok, arról nem is beszélve, hogy asszem a hüllők, szeretik megenni a moszkítókat. Remélem érthető ez a kritika, arra gondolok, hogy nehezen hihető számomra, hogy ezek a szörnyek egy oldalon állnak.
Pozitív: A textúrák szépek, az árnyékok meg olyanok, hogy asszem ez a játék durranhat még akkorát, amekkorát csak szeretnétek!!
Első nekifutásra ennyi, majd még nézem tovább.
Gratulálok :))))

greg5 Creative Commons License 1999.08.11 0 0 0
P2-est ellenörzi induláskor? Akkor p225on ne is toltse le senki? Hát nem mondom, jo kis gépigény....

Udv:

Greg5

mixo Creative Commons License 1999.08.10 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

Mi egy 3D-s platform-akció játékot csinálunk, amiböl most letölthetö egy teszt verzió. Bár ez a verzió egy kis része a játéknak (1 pálya, 2 ellenség prototipus és 3 fegyver), ráadásul elég lassu még hardware támogatás mellett is, de szeretnénk, ha minnél többen kiprobálnák és esetleges észrevételeikkel segitenék a munkánkat.

Elöre is köszönjük !

A minimum gép-feltételek: Pentium2 233, 32Mbyte RAM
Ajánlott gép tesztelésre: Pentium2 vagy Celeron 300, 64Mbyte RAM, Voodoo2 kártya, SBx
A demo file mérete 23Mbyte.

Ime a letöltés helyei:

Voodoo Extreme

mirrors

Köszönjük !

Seed team

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!