Keresés

Részletes keresés

jeges Macika Creative Commons License 1999.08.12 0 0 15
Ja, bocsáss meg, nem tudtam, hogy Te vagy az. :-))))))))))))))))))

Autópályadíj egy nagy baromság. De ez az én szerény véleményem. Minek kell akkor a benzinbe annyi adót tenni, az utak pedig elég sz........k.

Eltoltam a taligát. Még keresnem kell valamit a barátnőm eljegyzésére.
ptata Creative Commons License 1999.08.12 0 0 14
A Déltávnak magyar vezérigazgatója van ;-)

Hogy miért szar, minden, ami koncesszióval vettek meg ?
Nem tudni. Pl. azért, mert monopol helyzetbe kerül ilyenkor egy cég egy területen. Nincs versenytársa, így azt tehet (majdnem) amit csak nem szégyell, pl. telefon-, autópálya díjak, stb.

Ez csak szigorúan imho :-)

jeges Macika Creative Commons License 1999.08.12 0 0 13
Lehet, hogy nem értek hozzá (szerintem biztos is), de ha tényleg koncessziós szerződés van, akkor a Déltávnak mijért van francia vezérigazgatója?

Mijért van az, hogy amit Magyarországon koncesszióba adnak, az mind sz...... lásd az autópályákat.
Lehet, hogy még kicsi vagyok hozzá, hogy felfogjam, de a könyvelői eszemmel itt sok értelmes dolgot nem látok.
ptata Creative Commons License 1999.08.12 0 0 12
Hmmm, van 1-2 tévedés a levegőben :-)

jeges macika:
A Dél-Alföldön nem megvették a Matáv kirendeltséget, hanem kiírtak egy ún. koncessziós pályázatot, amit a Déltáv nyert meg.
Az azonban igaz, hogy itt fizet a legtöbbet a magyar a telefonért, értsd: a Déltáv a törvényben megszabott maximumért adja a szolgáltatást.

A másik tévhit az, ha lejár valakinek a monopóliuma, akkor biztosan jobb lesz az előfizetőknek.
Lehet, hogy így lesz, de ez nem szükségszerű. Lásd Déltáv példa. Az előfizetőik marhára nem elégedettebbek, mióta a Déltáv van szintén monopol helyzetben.

Tudjátok, jó ez a kábelTV-s harc is, csak a hasam fáj a nevetéstől. Aztán meg sírok majd, tudom. Ti. most van egy monopólium, Matáv. Lásd előző bekezdést, egyáltalán nem biztos, hogy jól járunk, ha lesz helyette egy másik monopólium.

Csöbörből vödörbe.

Mccheese: ha a Matáv kibukik, kíváncsi leszek, hogy pl. a pantel ugyan mennyire fogja levenni pl. a Déltávot.....
Csak nehogy a szokatlan megoldások szolgáltatójától az előfizetők is szokatlan dolgokat lássanak.

jeges Macika Creative Commons License 1999.08.12 0 0 11
Mondták már, hogy nagyon gusztustalan vagy?
Ha nem, akkor most mondom.
sz Creative Commons License 1999.08.11 0 0 10
Mi van, emberek?!?!

Ennyire szeretitek a MATÁVot???

Hol vannak a "törzsfikázók"???

Rastaman Creative Commons License 1999.08.10 0 0 9
hat igen..
.en most pl. nem tudom olvasni a mailt...de nem tudom miert...

mas, a 1212-vel kapcsolatban: folhivom, kedvenc szamok dijcsomag
- szoval milyen tel. szamokat szeretne?
- 06-51
- pillanat...51-et mondott? van olyan korzet?
-nem, ez internet...
-ja, utana kell neznem...
(2 perc szunet, hallozas, stb)
-igen?
-mondom 06-51...
-igen, egy pillanat.

na vegul sikerult, no de milyen nehezen!!!!!!!!!!!

ja, es a juniusi szamlaban nekem sem irtak jova a kedvezmenyt (a 150Ft utanit is szamlaztak)

mccheese Creative Commons License 1999.08.10 0 0 8
Van rá esély. És ezt nem csak azért írom, mert én is egy olyan cégnél dolgozom, amely a MATÁV konkurenciájaként jött létre. De már most kinálunk nemzetközi telefonálási lehetoséget 10-25%-al olcsóbban a királyi tarifáknál.
A jelenlegi koncessziós társaságok nemigazán tudnak lejjebb menni az árral, mert a tranzit dijakkal nagyon leszedi oket a MATÁV, ezért szinte csak vegetálnak UTI, Déltáv, stb......

Mcc

jeges Macika Creative Commons License 1999.08.10 0 0 7
Erre a Dél-Alföldön DÉLTÁV van. Történt ugyanis, hogy pár éve 1 francia távközlési cég megvette az itteni MATÁV kirendeltséget. Mit mondjak? Borzalmas.
Még annyi lehetőség sincs, mint a MATÁVnál.
laca55 Creative Commons License 1999.08.09 0 0 6
Szerintem ez a 18h-tól, ill. 15.00h-tól max. 150.-Ft már tényleg megfizthető ( bár a hétvégi kurtítás nem hiányzott...), persze csak akkor, ha tényleg annyit is számláznak...
A Matáv monopóliumok pedig a többi leendő szolgáltatótól függenek, mivel ha ők is hasonló vehemenciával turkálnak a zsebünkben ( mint ahogy már most is azt teszik), akkor mehetünk a fr@ncba:(((((
sz Creative Commons License 1999.08.09 0 0 5
Szerintetek van esély arra, hogy a Matáv monopóliuma után olcsóbb lesz a távközlés? Én már nem bízom benne... Tényleg kiakasztó, hogy egy olyan cég, amely BELŐLÜNK (is) él, sz@rik az egészre, nem érdekli, ha valami problémája van az előfizetőnek...
Talán változni fog a dolog, de nem vagyok benne oly' biztos.
laca55 Creative Commons License 1999.08.09 0 0 4
Én egy évig matávnet előfizető voltam és annyi elég is volt, gondoltam: Datanet -- olcsóbb (Katamarán), rosszabb nem lehet. Hát, úgy néz ki, hogy tévedtem. Az elmúlt 3 hétben kb. 8 kapcsolatszakadás, össze-vissza számlázás, reklamálás a megadott számon: a hölgy a szó szoros értelmében leb@ssza a telefont. Még mindig CSAK_ITT_TART_A_MAGYAR_VALÓSÁG :((((
Szerintetek mikor (hány év múlva...)fogjuk tapasztalni azt, hogy a "szolgáltató" nem sz@r a fejünkre a holtbiztos pottyantó-pozíciójából???
sz Creative Commons License 1999.08.09 0 0 3
Azt áruljátok el nekem, hogy miért nem segítik a neteseket? Jó, 150-es kedvezmény stb., de még így is ők járnak jól!
Az ügyfélszolgálat meg egy nagy 0! 1212 - ingyér van, de a kellemes hangú hölgyek nem értenek túl sok dologhoz. Aztán megérne egy új topikot a Matávnet is! Én őket választottam, mert talán az ő technikai hátterük a legjobb. Bár...
laca55 Creative Commons License 1999.08.09 0 0 2
Bocs, a vége valahogy inkább így:
Nézzétek meg Ti is :(((((
laca55 Creative Commons License 1999.08.09 0 0 1
Matáv -- régi jó szokása szerint -- szívat, mindenkit. Nézzétek meg a júniusi telefonszámlátokat. Nekem ~ 4 ezerrel számláztak többet. 1212: reklamáltam. Kedves leányhang: igen, tudjuk, a júliusi számlában jóváírjuk.
Júliusi számlában sem írták jóvá. Újból 1212. Kezcsókolom, hát miért nem? Elnézést, az augusztusiban lesz a jóváírás... Én ezért nemigen szeretem a Matávot... Nektek mit számláztak júniusban?? ( A lényeg, hogy huszonvalahányadikától két napig nem vették figyelembe a 18h utáni kedvezményt és terítették a számlákban.
Nézzetek Ti is :((((((
Fulig Jimmy Creative Commons License 1999.08.09 0 0 0
A MATAV-ert 0 ember van oda.
sz Creative Commons License 1999.08.09 0 0 topiknyitó
Szerintem ez 1 yo téma lehet.
Mióta bevezette a MATÁV a kapcsolási díjat, duplájára nőtt a telefonszámla!!!

Kérdésem: csak én nem kedvelem a MATÁVot???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!