Keresés

Részletes keresés

Literature Creative Commons License 2004.06.18 0 0 35
Érdekes topics. és mindjárt két altéma is párhuzamosan.

A kanálka pozició szerintem is az amikor oldalt egymás "mögött" fexenek a pár tagjai. Valaki itt azt írta, hogy ha van némi nedvesítés akkor elég könnyen megy a behatolás. nos nekem más a tapasztalatom. Főleg ha a lány lába össze van zárva ez egy elég "szoros" pozició és ha túl aggresszíven nyomulsz vagy rossz irányszögben elég kellemetlen is lehet. Legalábbis a párom szerint. Ettől függetlenül tényleg nagyon meghitt és izgalmas pozició, mind a két fél elég kényelmesen van és nagy a mozgástere ;)

A fellációs témáról: nos hirtelen elgondolkodtam, hogy a felláció az csak és kizárólag amikor a fiú nemiszervét izgatják avagy érthető-e a lányra is. Szerintem az említett statisztikában a megkérdezett lányok többsége -nem lévén tisztában a pontos jelentéssel- talán arra gondolt, hogy őt magát "kényeztetik" ily módon. Ha így van nem meglepő a magas egyetértési arány... igaz? :)))

AquaHo Creative Commons License 2004.06.17 0 0 33
Lord,

Ezt vagy egy nagyon "humoros" hozzaszolasnak szantad, vagy csak el vagy tevedve!
A "Kanalka" pozicio neve az angolbol jon, ahol azt a poziciot amikor a ket test egymashoz simul, egymas alakjat felveve "spooning"-nak, azaz, "kanalazasnak" hivjak!
Sorry for bursting your bubble!!

Előzmény: lord (30)
piócás ember Creative Commons License 2002.11.25 0 0 32
Az se rossz ...
Előzmény: Döggvész (31)


lord Creative Commons License 1999.08.18 0 0 30
a kanalka nevet (mint majd` az osszes tobbit is keletrol kaptuk) es hat en ugy tudom no fekszik hatan, kezeivel markolja sajat talpait, ferfiember fekvotamaszban felette kisse beakaszt, csaj pedig "kanalazza" altestevel a makkot.
de a magzatos-poz is nagyon rulez :)
land Creative Commons License 1999.08.14 0 0 29
Ha oldalt fekszik, akkor vagy stab. oldaltvekvés, vagy magzat póz.
Némi nemű lubrikáció a puncinál mindíg van, no meg ha fel vagy izgulva, akkor te is produkálsz egy kis kenőanyagot. Szóval nem lesz kényelmetlen.
Ahogy MaCS is mondta: "be lehet ott kényelmesen jutni!"
MaCS Creative Commons License 1999.08.10 0 0 28
Halihó!

Feltéve, hogy nem szorítja őket össze, be lehet ott kényelmesen jutni!
És tényleg nagyon jó!

Üdv: MaCS

illicit Creative Commons License 1999.08.09 0 0 27
Hogy kell ezt csinálni? Mármint reggel arra ébredni, hogy már benned van?
A fiú feladataira lennék kiváncsi. Főleg kanálka pozitúrában. A lány combjai összezárva.
BlackLion Creative Commons License 1999.08.09 0 0 26
Kurva nagy szerelem lehetett...
dave_ Creative Commons License 1999.08.09 0 0 25
Sziasztok!

jajanyu. Én kérdeztem már lánytól, és nagyjából olyan választ kaptam mint ami engem izgat a női nemiszerv(ek) izgatásában. Gondolj bele, hogy neked mi a jó abban (ha jó) és akkor nagyjából választ kaphatsz a kérdésedre.

Lady Grey Creative Commons License 1999.08.09 0 0 24
Szerintem ez tipikusan alkat kérdése. Nem azt mondom, hogy nem lehet megtanulni, de van akinek van érzéke hozzá, van akinek kevésbé. De hát a szex errol szól, nem?
oops Creative Commons License 1999.08.09 0 0 23
Én nem is akarom elképzelni, vszinüleg azért, amiért én imádok nyalakodni... (ez nem valami nagy újdonság, azt hiszem) azért jó, mert az igazi szexben adni is jó. És pont azért, mert tudod, hogy ez neki jó, és olyan, amit te nem tudsz megtapasztalni, hogy miért. Egy picit átérzed a kétneműség misztikumát.
jajanyu Creative Commons License 1999.08.09 0 0 22
en mint fiu, nem birom elkepzelni, hogy eegy nonek ez miert joooo
sexvajonmi Creative Commons License 1999.08.09 0 0 21
Tapasztalataim szerint a hölgyek ha ráéreznek az izére és megtanulják rendesen csinálni, akkor nagyon ott vannak a szeren. A fiatal szüzek (18alatt) még nem valami nagy bajnokok de a gyakorlás teszi a mestert. Viszont a több partnert is megált lányok már nagyon kifinomult technikákat ismernek. Az ondó szájbajutását, urambocsá letüdőzését viszont nagyon ritkán kedvelik, ezt olyan prostisnak tartják.
pee Creative Commons License 1999.08.09 0 0 20
Qwer, az én tapasztalatom kb 8-10 lány, és mindegyik imádta a fellációt. Az első, a legelső viszont sosem akarta végig... Ez, mivel még kb 17-18 éves voltam, igencsak izgatotta a fantáziám. Azóta viszont nem volt olyan barátnőm, aki ne 'malackodott' volna az ondóval. Illetve dehogyis! Volt egy nálam 6-7 évvel idősebb viharos kimenetelű szerelmem. Többek közt azért maradt abba, mert a lány tök tapasztalatlanságot tanúsított. Ez meg egy idő után fárasztó volt.
Egérke Creative Commons License 1999.08.08 0 0 19
Húúú Madlen! Ez az! Igen!!! Ismerem... :o)
dave_ Creative Commons License 1999.08.08 0 0 18
Hello!

Szerintem a nők többsége (ma már) igencsak elfogadja az orális szexet, sajnos még nem volt olyan partnerem aki ébredéskor úgy fogadta volna a közeledésemet, ahogy az előzőekben olvastam.

Üdv: dave_

Lady Grey Creative Commons License 1999.08.08 0 0 17
Ez nekem új, hogy ilyen sok nőnemű nem szereti csinálni. Nem tudják mi a jó. :-)
UI. A higiénia tényleg nem mellékes téma - de nem csak ennél.
Qwer Creative Commons License 1999.08.08 0 0 16
Madlen, Lady Gray!

A fellacio, ha jol csinaljak: fantasztikus!!
DE az en tapsztalatom egybevag oopseval. A lanyok kis resze hajlando csak ra. Az oralis szexet elfogadni: az OK. De adni nem...
(pedig rendszeresen zuhanyzom... :-) )

Madlen Creative Commons License 1999.08.07 0 0 15
Bizony hogy igen!
Madlen Creative Commons License 1999.08.07 0 0 14
Te vagy az én emberem, Macs!
És tudod milyen jó arra ébredni, hogy a fiú aki hozzád simulva aludt el, már benned van? (Remélem, nem tudod! :)) Isteni dolog így kezdeni a napot -- már félálomban érzem hogy valami nagyon kellems dolog történi, aztán szép lassan kitisztul a kép, és nagyon finom! Lényeg, hogy lassan finoman!

A felláció pedig igenis ott van a legjobb dolgok között, feltéve hogy valami szépet érzel is a partnered iránt!
Fiúk, ti hogyan álltok ezzel? Halljam!

Lady Grey Creative Commons License 1999.08.07 0 0 13
Miért, szerintem a felláció nagyon klassz. Nálink jobban már csak a fiúk szeretik.
Ja, és a topicnál maradva, kanálka rulez!
Qwer Creative Commons License 1999.08.06 0 0 12
Nekem viszont arra van 1 lada söröm, hogy a Joy nem kert fel egyetlen hazai közvelemenykutato ceget sem ilyen jellegü reprezentativ vizsgalatra...

Azaz arrol van szo, hogy a szerkesztöseg image-felelösenek megvan a velemenye, hogy egy modern csajnak igen is szeretnie kell a fellaciot...

oops Creative Commons License 1999.08.06 0 0 11
Attól még lehet vágy, hogy teljesül is ;-) Sajnos én ezt nem találtam oly' gyakori vágynak (vagy csak rossz a mintavétel ;-) )...
NOVA Creative Commons License 1999.08.06 0 0 10
Köszönöm szépen a válaszokat, sajnos ez azt jelenti, hogy elbuktam a fogadást. Azt azért nem értem, ez miért szerepel a lányok vágyai között. Ennyi fiú van, aki ezt visszautasítja? A cunnilingust még megértettem, némi latinos kikövetkeztetéssel, és még vágyként is elfogadható, ha valaki nem meri megkérni rá a partnerét.
oops Creative Commons License 1999.08.06 0 0 9
abszolute aztatat jeleni (ld még: Cunnilungus, fellatio - Hair c. film, R. Milos Forman)
Angel Úr Creative Commons License 1999.08.06 0 0 8
Megerősítem!
ladislas Creative Commons License 1999.08.06 0 0 7
felláció=férfi nemi szerv szájjal illetése
NOVA Creative Commons License 1999.08.06 0 0 6
Hello, én is olvastam a JOY-ban a kanálkáról, és a tippünk ugyanaz volt, mint az előző hozzászólásban. Ez megerősítés?
Viszont fogadtunk, hogy mi a jelentése a fellációnak, amit a 18 és 30 éves megkérdezett(?) lányok legfőbb vágyaik közé soroltak.
A JOY felmérés valóságossága eléggé megkérdőjelezhető, mert a szó jelentése az Idegen szavak szótárában nincs benne, hiteles választ pedig senkitől nem kaptam.
Persze lehet, hogy a 14-18 éves lányok rendszeresen használják ezt a kifejezést. Előre kösz a válaszokat, egy láda sör a tét.
Angel Úr Creative Commons License 1999.08.06 0 0 5
Hali!
De még milyen finom! Én is gyanakodtam erre. De azért még megerősítéseket kérek.
csá
MaCS Creative Commons License 1999.08.06 0 0 4
Halihó!

Szerintem az, amikor egymás mellett fexetek, és a fiú a lány hátához simul.
NAgyon kényelmes, meghitt helyzet, elnyújtott, gyengéd szeretkezéshez.
És így aludni is finom!

Üdv: MaCS

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!