Keresés

Részletes keresés

sirjohn Creative Commons License 2002.07.16 0 0 58
Biztos, hogy valamelyik kő nincs a helyén.
Az elhelyezés sorrendje nem számít, csak az, hogy
azt a követ, amely felől a táblán a nyíl indul, annak a templomnak a tetején lévő reteszbe kell elhelyezni, amelynek jele felé az említett nyíl mutat. Ha Fae templomon kívül a másik három a helyén van, Te is sínen vagy.
Előzmény: dinam0 (57)
dinam0 Creative Commons License 2002.07.16 0 0 57
Ja, mar megvannak az Idolok, csak nekem is lehullik a lepcso :(. Pedig tudtommal a table szerint csinaltam a sorrendet. Azaz megsem teljesen, mert amelyk Idolt eloszor kellene berakni, annak a temploma a Fae templom, amit ugye nem lehet elerni. Most mi van ilyenkor, bug, es restart?
Előzmény: .vertigo. (56)
.vertigo. Creative Commons License 2002.07.15 0 0 56
Ha jól emléxem kb 4 darab rizstár van, ebből asszem kettőt tudsz gyilkolás nélkül elérni a többit erősen őrzik.
Előzmény: dinam0 (54)
DOGMAN Creative Commons License 2002.07.13 0 0 55
Ja léteszik paccs és én már meg is csináltam hozzá egy telepítőt ami már felpeccselve teszi fel a gépre.
Ne tudd meg mennyi idő alatt jöttem rá a módszeredere egyedül...
Előzmény: PUMA (42)
dinam0 Creative Commons License 2002.07.11 0 0 54
A 2. pályán azt mondják, hogy az Essence Idolok kozul az egyik a faluban van a rizstarban.
Nos en ott nem talaltam, lehet, hogy azert, mert a palya elejen, amikor meg nem volt meg a quest bementem erte? Lehet, hogy bug? Segitsetek pls
we.n Creative Commons License 2002.07.03 0 0 53
rossz sorrendben helyezted el az idolokat, vagy rossz helyre. akkor csinál ilyet
Előzmény: Holló István (52)
Holló István Creative Commons License 2002.07.02 0 0 52
Helló!

Nem tudom megszerezni Shamazaar-ban a Mon-t.
Nekem ugyanaz a problémám, mint Kei-Satu-nak a 24. e-mail-ben. Amint behelyezem az essence idol-okat, a Fae templom lépcsője felemelkedik, aztán rögtön lehullik, nem tudok rajta felmenni. Légyszi valaki olyan írjon, akinek ugyanez volt a problémája, de sikerült megoldania valahogy.

Köszi!

Előzmény: Kei-Satu (23)
Koro Creative Commons License 2001.12.24 0 0 51
Sedyl Creative Commons License 2001.12.10 0 0 50
Decemberi Pc-Guruban a full cd az Outcast lesz.
Diravi Creative Commons License 2001.12.10 0 0 49
Ulukai-ok,

Minden rajongonak nyugodt szivvel merem ajanlani a Piranha Bytes nemet fejlesztocsapat Gothic nevezetu RPG-jet, ami nyugodtan nevezheto inkabb akcio-kalandnak is. Szerintem egyertelmuen Outcast utanerzes, par dologban jol meg is elozi az etalont. Erdemes kiprobalni, nagyszeru hianypotlo az Outcast 2 megjeleneseig.

Esetleg jatszik vele mas Ulukai is?

PUMA Creative Commons License 2000.06.17 0 0 48
Köszi a tippet. Majd kipróbálom.
Előzmény: fricy (47)
fricy Creative Commons License 2000.06.17 0 0 47
Venni kell hozzá Lampe-t, meg Okasankaarban keresni kell daguerach? nevű növényt. Ezt elviszed a fűszereshez, aki megcsinálja neked a "good moon lampe"-t Okrianában. Mostmár csak a postást kell megkeresni: Van egy furulyás aki nem hamisan játszik, őt kell addig fizetni amíg fel nem ajánl egy szivességet.
Utána már csak vigyorogni kell :))

fricy

PUMA Creative Commons License 2000.06.16 0 0 46
Ezt mondd el nekem bővebben légyszi! Hogy itatod le a katonákat?
Előzmény: fricy (45)
fricy Creative Commons License 2000.06.16 0 0 45
Nekem 2.-szori végigjátszáskor sikerült. Sokáig tartott mire rájöttem, ha kiváncsi vagy, segíthetek.

fricy

cookiemonster Creative Commons License 2000.06.16 0 0 44
Puma:
Igazad van, éppen előtte lőttem be a DirectX7.0, frissen-faszán hadd szaladjon minden. Aki hüje, haljin meg...
Köszi a tippet.

Kinek sikerült leitatni az okrianai helyőrséget, a darabokra lövés helyett?
Most beszéltem a fűszeressel, de a hullák nem akarnak piálni.

Előzmény: PUMA (38)
Catman Creative Commons License 2000.06.15 0 0 43
Na, hogy ne legyen annyira offtopic, nezzetek meg az Outcast Centralt. Van rajta egy elozetes fele valamelyik kulfoldi ujsagbol van szkennelve, es angolra is leforditottak...
PUMA Creative Commons License 2000.06.15 0 0 42
Nagyon helyes. Utálom a lázongást! :)))

Bocsi az offtopic-ért.

Előzmény: Catman (41)
Catman Creative Commons License 2000.06.15 0 0 41
Hogyan is mernek ketelkedni a nagy PUMA szavaiban... :) Csak azert irtam, amit irtam, mert az egy legalis megoldas, es elvileg minden gepen muxik... De biztos vagyok benne, hogy a te modszered is be fog valni... :)))
PUMA Creative Commons License 2000.06.15 0 0 40
Hóó, kételkedsz bennem Catman? Na jó lesz, ha vigyázol magadra! :) Egyébként igen, van vmi patch is hozzá, csak azt meg is kell ám találni, ez pedig - amit én mondtam - ott van kéznél, csak trükközni kell vele egy picit...
Előzmény: Catman (39)
Catman Creative Commons License 2000.06.15 0 0 39
Hali!

Valoszinuleg ugy is mukodik, ahogyan Puma leirta, de ha jol tudom, letezik hozza egy patch is, ami megoldja ezt a problemat...

PUMA Creative Commons License 2000.06.15 0 0 38
Ha jól tudom, a DirectX újabb verzióinál fordul elő ez bug. A megoldás ha hülyén hangzik is, de a következőképpen van:
Indítsd el az installt, és amikor elérte a 2%-ot vagy többet,( lehet, hogy előbb is lehet), akkor nyomj egy Ctrl+Alt+Del-t. Ne lépj ki a rendszerből, hanem jelöld ki az Outcast-et és zárd be. A létrehozott könyvtárat ne töröld ki, hanem installáld újra ugyanabba a könyvtárba. Install közben elő fog jönni egy hibaüzenet, azt O.K-ézd le, menjél tovább és játszál a tavalyi év egyik legjobb játékával.

Előzmény: cookiemonster (37)
cookiemonster Creative Commons License 2000.06.15 0 0 37
Üdv mindenki!

Nem tudja valaki, hogy közvetlenül a telepítés után miért tűnik el a játék a vinyóról, az ikon az asztalról? Már végignyomtam egy párszor, de még nem csinált ilyet.
Segítsetek, mert már kezd remegni a kezem (elvonási tünetek, meg minden)

hali

CookieM

Catman Creative Commons License 2000.06.05 0 0 36
Az E3-on meg tuti nem volt. Olyan 2001 korul jelenik meg ha jol emlekszem, de annak is inkabb az utolso feleben...
fricy Creative Commons License 2000.06.03 0 0 35
Mandros : Van egy rossz hírem : Nincs ehhez hasonló mentésem, kezdheted előről. Sorry
Catman : Nem tudod mikor jön ki a köv rész ? E3-on még nem volt, igaz ?
Catman Creative Commons License 2000.06.01 0 0 34
Hahh! Muszaj irnom ide... Baromi jo kis jatek volt ez az Outcast. A nyaron megint vegig akarom nyomni, amig ki nem jon a 2. resz... Egyebkent a 2. resz mar poligonos lesz, de bizom a fiukban. Allitolag lesz olyan jo, mint az 1. resz voxelekkel.
fricy Creative Commons License 2000.06.01 0 0 33
Na, majd utánanézek melyik állás van hozzá a legközelebb. Egyébként ne aggódj, nekem 2-ra sikerül végigvinni a játékot, elsöre megvolt 3 mon+ minden szigeten megcsináltam mindent, csak egy bug megszivatott :((
Na, save majd megy.

fricy

Mandros Creative Commons License 2000.06.01 0 0 32
Sziasztok,

kepzeljetek reinstall utan a gepemrol elrepult az outcast jatekallas, ha valakinek megvan akkor kuldje meg mailben:
az elso szigetnel tartottam es eppen bejelentkezett nekem a kollegina egy masik varosbol.
Nincs kedvem ujra forradalmat kirobbantani...

Naaaaa....... Paaaaaaaaaaaaa...

Előzmény: creep (31)
creep Creative Commons License 2000.02.05 0 0 31
Hi there!

A kutnal eloszor szolni kell Zade-nek , hogy huzzanak el,
majd a raketavetovel szepen be lehet loni a kutba nemi
gyakorlas utan
Mire rajottem...

Bye!

Előzmény: azeroth (29)
azeroth Creative Commons License 1999.11.22 0 0 30
Nem iridium, hanem helenium de buta vagyok
azeroth Creative Commons License 1999.11.22 0 0 29
Hali

A kereskedoknel lehet neha kapni upgrade-ket egyes fegyverekhes, a bombavetohoz viszont kulonfele helyekrol (a banyabol es a vilagitotoronybol) osszevadaszott blue illetve white iridium kristalyok kellenek, amiket egy faragomester fog beleszerelni a fegyverbe. A ficko a fovarosban lakik kozel az egyik kapuhoz (a banyasz, aki a kristalyt adta tudja a nevet, en nem). Az aknakat en nem tudtam kulonosebben semmire hasznalni.

Mellesleg valamiert a Twon-ham megszulnt letezni az egyik palyan, kimentettem a jatekot, visszatoltottem es kesz, eltunt. Szerezhettem egy masikat. Van 3 db allat is, amit meg lehet ulni:
1. az alap, amit meg lehet venni a gondozotol
2. nemtom hol szereztem egy gui-t (asszem a banyaban) ami egy felpanyvazatlan allate volt)
3. egy felorult ex-banyasz is adott egy gui-t nemi heveny egyutt-eneklesert cserebe, ahhoz viszont nem talaltam meg az allatot) - tudja vki hol keressem?

Szal vegigjatszottam az egeszet, 105%, de a bonusz questeknek csak a 34%-at leltem meg. Hol a tobbi?! Egyet tudok, a kutasat, de azt nem sikerult megoldani. Hogy kell vizet facsarni a kutbol? Tudja valaki? Robbantani nem lehet...

Mindenesetre ennel kiralyabb jatekkal meg nem talalkoztam ebben a kategoriaban - a FEELINGJE az ami oriasi benne...

Hi Azeroth

Előzmény: Hari (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!