Keresés

Részletes keresés

Portal Kombat Creative Commons License 2016.12.20 0 0 28

Lesz Mortal Kombat Devastation?

T. Thick Creative Commons License 2015.04.02 0 0 27

"CHEAMR ODSE NTO EXITS" volt a felirat az MKII-ben, és a végigjátszáskor, Shao Kahn szétrobbanása után jelent meg pirossal felírva olyan kérdések között, mint "WHERE IS GORO?", "WHO IS JADE?" "BABALITY?", "FRIENDSHIP?" és hasonlók. Mindig csak egy kiírás volt, vagy egy kérdés, vagy egy anagrammává (összekevert betűkkel kiírt szöveggé) változtatott kijelentés.

Utólag sosem értettem, miért "cheamr", amikor ebben van egy felesleges h, ami az Ermacban nincs.

Volt még egy olyan, hogy "EMRO BATMOK OT MEOK", amit "more kombat to kome"-nak lehet megfejteni, és még kettő, majd megnézem pontosan.

Előzmény: Error Márkó (26)
Error Márkó Creative Commons License 2015.03.16 0 0 26

Ermac

Ermac az első olyan karakter, aki egy programhibából született. Az első játékban a program néha Scorpion ruháját vörösnek jelentette meg és Johnny Cage mozdulatait adta neki, a névnél pedig az „Error Macro” felirat rövidítése, az ErMac jelent meg. Sokan ettől azt hitték, hogy Ermac egy második titkos karakter, de ezt a Midway váltig tagadta, a második részben harcok előtt meg is jelent néha a „camre seod ton tsixe” - vagyis visszafelé olvasva az „Ermac nem létezik” („Ermac does not exist”) felirat. Ennek ellenére az MKII megjelenése után is szárnyra kaptak olyan hírek, mely szerint Ermac bekerült a második játékba is. Mivel a legenda makacsul tartotta magát, ezért végül a fejlesztők az Ultimate Mortal Kombat 3 megjelenése előtt megalkották a piros ruhás nindzsát is, akit elneveztek Ermacnek, és írtak hozzá egy gyors háttértörténetet is.

Ermac neve, bár az „Error Macro”-ból származik, tartalmaz értelmes jelentést: emelőkar.

Ermachez hasonlóan az MK2-ben is felbukkant a vörös nindzsa legendája, csak itt a két női nindzsával. Az állítólagos vörös nindzsanőt Skarletnek nevezték el. Akárcsak Ermac, később ő is valódi szereplővé vált, habár ő közel két évtizeddel később.

bymby Creative Commons License 2015.03.07 0 0 25

vagy irjatok ide szivesen válaszolok

bymby Creative Commons License 2015.03.07 0 0 24

hali ha van kedvetek kaillera serveren keresztül játszani régrbbi mk1 2 3 mas játékokat vagy hasonlo gamesokat akkor a Gamez_ben keresétek a killer instic 1 2 nevü topikot ott le van irva mit hogyan kell.

T. Thick Creative Commons License 2013.12.14 0 0 23

Kár, hogy ilyen elhagyatott ez a topik.

http://www.youtube.com/watch?v=JYthIs6lpp8

T. Thick Creative Commons License 2013.12.14 0 0 22

Reiko.

Előzmény: Dj Retainer (19)
Dj Retainer Creative Commons License 2013.11.08 0 0 21

Tremor Vs Human Hydro

Dj Retainer Creative Commons License 2013.11.08 0 0 20

Tanya Vs Skarlet az UMK3-ba:

Dj Retainer Creative Commons License 2013.10.25 0 0 19

Na ki ő?

Túlélőblog Creative Commons License 2011.10.16 0 0 18
Lugosi András Creative Commons License 2011.08.01 0 0 17

Egy rövid videó Mortal KOmbat, Killer Instinct felújításról:

http://www.youtube.c...h?v=lUR-URlAcvw

:)

Lugosi András Creative Commons License 2011.06.16 0 0 16

Sziasztok

Engedjátek meg hogy felhívjam a figyelmet az alábbi linkre:

http://www.automataberles.hu/?page=elado-mortal-kombat

A felújítás menetéről itt olvashattok:

Borosi Creative Commons License 2011.04.13 0 0 15
fragelek Creative Commons License 2005.05.17 0 0 14

Elvileg tényeg nincs....de sajna(vagy hál isten :) ) vannak warezoldalak.... :)

Véleményem a MKD és a másik részről....mivel átvette a tekkenes mozgásokat, ezért a Mortal elvesztette a Mortal-t jellemző hű mozgásokat => Ez NEM nem tetszik. A fegyverek még tetszettek az MK4-ben, de az 5 mozgásai....áh...inkább felejtem. Tetszeni tetszik, a grafikája fasza...de nem az én játékom. :)

Előzmény: screin (12)
hgmax Creative Commons License 2005.04.08 0 0 13

hahho

én most nyomom a legújabb mortal játékot (deception) x-boxon és kész csoda. a dolog filmes részére is rá akarok gyúrni, a két nagy mozifilm már megvan. most a "conquest" nevű tv sorozat részeit szeretném begyüjteni. valakinek esetleg megvannak ezek dvd-n, vhs-en, vagy más hordozón?

üdv,hgmax

(amúgy lassan lekezdik a hamradik mozifilm forgatását, és az eredeti (értsd. első rész) gárda szerepel majd! )

screin Creative Commons License 2005.02.10 0 0 12
Olyan elvileg nem letezik :)
Előzmény: vik87sztec (11)
vik87sztec Creative Commons License 2005.01.27 0 0 11
Sziasztok!Nemtud vki INGYENES oldalt,ahonnan le lehet szedni a mortal trilogy-t?
screin Creative Commons License 2004.09.23 0 0 10
Hogy lehet a mortal 3ban a temetos palyan Johnny Caget behozni? :) Vagy lehet egyaltalan, vagy ez csak hoax? :)
tom1982 Creative Commons License 2004.04.29 0 0 9
Sziasztok!

Annak idején én is nagyon bírtam ezt a verekedős játékot, a Mortal Kombat 4 volt a kedvencem (de az 1 és a 2 is bejött:). Viszont nagyon sajnálom hogy az ötödik rész, a Deadly Alliance nem jött ki PC-re! Pár éve láttam belőle pár videót a neten, és nagyon jól nézett ki. Nem értem hogy már lassan évek óta miért nem tudnak PC-re is kiadni verekedős játékokat!!! Főleg a Mortal új részét miért nem, amikor a korábbi részei mind megjelentek PC-re!! Felháborító!

Wild Colonial Boy Creative Commons License 2004.02.28 0 0 8
Hogy ne maradjunk Mortal nelkul:
http://openmortal.sourceforge.net/ :o)
Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.02 0 0 7
Úgy látszik, igen...
Előzmény: Sz. Balázs (6)
Sz. Balázs Creative Commons License 2003.12.28 0 0 6
Én harmadik lettem annak idején (ha jól emlékszem, '95-ben) az Országos Mortal Kombat Bajnokságon, amit a Wizard's rendezett.

Ilyen népszerűtlen ez a játék, hogy '99 óta senki sem írt ide?

Előzmény: PhoeniX (5)
PhoeniX Creative Commons License 1999.09.04 0 0 5
A mortal szerintem is kiralyos jatek, es asszem a Trilogy-val lehetett halozaton jatszani, az jo volt, mert nem szarakodott a billentyuzet...
lwo: mi az a BTC?!
MK-ban viszont tenyleg az a jo ha 3d-s (mint a 4) es egy rakat ember van benne (mint a trilogy), no es persze titkosak!

na bye

Iwo Creative Commons License 1999.08.19 0 0 4
Me' blokkolt a billentyűzeted ecsém:)
Használj BTC-t, azzal tökéletesen lehet ketten mortalozni. 1ébként a három a legtutibb, a kombók miatt.
Dob Creative Commons License 1999.08.19 0 0 3
Mortal Rulez.. szóval tényleg. szerintem a 2 a legjobb, mondjuk a három sem rossz. A billentyűzetblokkolás elég sunyi dolog, és sajna nem lehet kikerülin , hacsak nem hálóban jáccotok (két billentyüzeten), vagy valamelyikőtök "gémpaddal" van..
Gecko4 Creative Commons License 1999.08.12 0 0 2

Hamarosan meglesz a Mortal Kombat Gold ! Az lesz majd a kemény. Čn még amigával kezdtem de nekem mindegyik rész nagyon tetszett. Föleg a 4. Az összes rész nagy ász volt a maga idejében...

greg5 Creative Commons License 1999.08.11 0 0 1
Én is játszottam minden tagjával, mind az ot mortal kombattal,de 1 hatalmas problémám volt az osszesnel. Nem lehetett sok billenyut nyomni egyszerre, pl én gugolok a foldon, védekezem, akkor az ellenfelem nem tudott pl ugrani, se nagyot rugni. Ez mitol volt. a 4et lehet interneten jáccani? mert kiprobálnám valakivel. Vagy modemen, bár rég jáccottam vele, de majd gyakorlom. Milyen video 1ébként? 25 mega az egész...

Udv:

greg5

Tiriel Creative Commons License 1999.08.03 0 0 0
Nullázni is jó játék :-)))))
Lord Lucas Creative Commons License 1999.08.03 0 0 topiknyitó
Ide azok írjanak, akik - hozzám hasonlóan - imádnak verekedni az MK játékokkal, bolondulnak az aprólékosan kidolgozott háttérvilágáért, és kigúvadt szemekkel lesnek minden infót. Ugyan a sorozat mindegyik tagjával játszottam, de csak a 4-es számot szereztem be, és akkor kezdtem belemélyedni. Ahogy láttam a karakterek videóit, úgy kezdtem kibogozni a sztorit és az életrajzokat, de még mindig nem látok teljesen tisztán, úgyhogy segítsetetek!
Ez a topic arra is jó lesz, hogy mindenki leírja kedvenc videóját, fatalityjét, fogását.
A legmegdöbbentőbb videó az volt, mikor Reiko beült a külső világ trónjába, és ráereszkedett Shao Kan sisakja. A másik ehhez hasonló kaliberű (de furcsán fogalmaaztam) Quan Chié, mikor kiderül, hogy míg Shinnok azt hitts sz ő játékszere Quan, addig ez pont fordítva történt.
Egyik kedvenc kivégzésem Shinnoké, mikor tűzzé válik, a talaj kéken kezd világlani, ( értsd: világítani ) majd egy csontvázkéz emelkedik ki belőle, aztán úgy megszorítja fighterünket, hogy a feje dugóként pattan leróla, mikor felrázzák a pezsgőt.
Fogásokból Tanyaé a legjobb (tudjátok, mikor örömében a nyakunkba ugrik, majd mikor másik oldalon leszáll, pasinknak annyira tetszik a látvány, hogy rajtamarad a szeme ).
Tud valaki egy színvonalas magyar MK lapcímet?
Végül egy kis infó a Mortal Kombat Goldról ( egy feltupírozott MK4 új karakterekkel, és arénákkal): a fightermenü 4x5-ös lesz ami 20(!) harcost jelent. Az eredeti MK4 -es pasik mellet lesz Sektor, Kung Lao, Barakka, amira emlékszem. Van még egy óra is a siteon ami visszaszámol a megjelenésig, ami elvileg 15.-e. Arról , hogy Magyarországon mikor fog megjelenni, sajnos halvány lilám sincsen, talán nektek lesz.
Tehát minden ami a Mortal Kombattal kapcsolatos jöhet. Infó (főleg a Goldról, Mithologiesről, és az 5-ről), sztori tapasztalatok, kedvencek, minden.
Ui.: Hogy lehet a Mortal4-ben Goróval, meattel, és Noop Saibottal lenni ( mert lehet)?

Éljen a Mortal Kombat, forever!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!