Keresés

Részletes keresés

Willys Creative Commons License 2002.09.27 0 0 915
Nos én esti küldetésekre specializálódtam. Hogy miért? Mert a druganov nevü snipperrel egy pillanat alatt leszednek nappal, meg mert itt jól jön az osonás. A karim Night Ops+Martial Artsos volt. Vittem még Ace-t magammal. Mindenkit csendben késdobálással, meg martial artssal közelről, egy kör alatt. Kés fejbe, martial arts meg egyértelműen szinte csak házban. Ha valaki mégis leadott lövést, akkor lopakodva elfutni, aztán másik oldalról kerül és hátbatámad a kutató amberkéket, lehetőleg egyesével 2en egyre technikával. Ja! Mindkettőn volt persze terpfestés..
Prisont is ugyanígy. Pár lövéssel kicsalni a népet a sötétbe, aztán szabad préda. Ott mondjuk többet lövöldztem, mert olyan frankón beálltak a lámpák mellé, ahonnan ők minket nem, de mi őket simán irtottuk.

Csá

wired Creative Commons License 2002.09.27 0 0 913
azért az engem meglepett, hogy abba a házba be tudtál sétálni martial art karakterrel, engem mindig kereszttűz alá vettek a két folyosóról...
Előzmény: Willys (908)
wired Creative Commons License 2002.09.27 0 0 912
a benzinkút ott van valahol az utolsó város (a királynő városa) közelében, attól kicsit északra, ott a benzinkutas, akivel dumcsizni kell, meg ott lehet felvenni maddoogot is (jó lockpick, csak psziho szegény)
Előzmény: Törölt nick (909)
Kham Creative Commons License 2002.09.27 0 0 910
Valszeg alacsony a leadership-je annak a karakternek akivel recruitolni akartad. Próbáld meg a legnagyobb leadership-ű embereddel.
Előzmény: Törölt nick (909)
Willys Creative Commons License 2002.09.25 0 0 908
Mivel házban van, be lehet szivatni közelharccal, főleg martial arts-os karakterrel. 2-3 ütés fejre, és kómázik. Hogy fejlődjön egy kicsit az erő, egyik karival gyógyítottam, míg a harcművésszel ütögettem. Sikerült 4 pontot fejleszteni erőre, meg ügyességre íly módon.
Olyat is hallottam már, hogy át lehet állítani megfelelő pénzmagért, csak többször kell odaadni a maxot. Kezdetben állítólag azt mondja, hogy Ááá nincs neked annyi pénzed, de lévén pénzéhes vadállat, mégiscsak átáll. Na most hogy ez igaz e, azt nem tudom, mivel rég játszottam, vele, és akkor is úgy öltem meg, ahogy leírtam.

Csá

Ráphul Creative Commons License 2002.09.25 0 0 907
Mike-al nekem sem volt gondom, kijött az ajtón, szövegelt, én meg kétszer fejbe lőttem a saját karival, aztán Scope-pal is. Ettől azonnal haldokolni kezdett, és leheveredett picit pihenni. Később, mire a többieket kinyirtam, még mindig birta, de megszabaditottam szenvedéseitől. A puskája az egyik legjobb a játékban, egy baja van, hogy marha nehéz hozzá töltényt találni.
Harvey Porter Creative Commons License 2002.09.25 0 0 906
Viszont én régebben végigolvastam ezt a topicot, és mindenki azt írta, hogy milyen nehezen nyírta ki Mike-ot a középső Sam Site-nál, mennyit szenvedtek vele, meg minden, és én meg úgy nyírtam ki, hogy fellopakodtam az épület tetejére, amelyikben a Mikey gyerek volt, guggolásban kiültem az ajtó fölé a tető legszélére és ekkor Wolf haverom, akivel együtt csináltuk ezt az Arulcós bulit, fogta magát és jó messziről belőtt az épület ajtaján real-time-ban és hármat se kellett neki lőni, már jött is kifelé Mike mint a veszett fene, de úgy interruptoltam 5. szinten, hogy öröm volt nézni, kapott két sorozatot a fejébe, és ettől mindjárt le is lekókadt kókadt kicsit. És a következő körben kapott még kettőt Wolfttól, én meg leugrottam mellé a tetőről, erre az időre már vígan haldoklott, de azért elkezdett szövegelni, hogy valami előnyt ad nekem, meg ilyesmi, a szokásos nagymenő szöveg, és nekem még volt 7 AP-m, és azzal még kapott egyet a fejébe és ezzel kampec és dolóresz is volt neki. A puskáját meg belevágtam a Sam Site-területén a bozótba, mert olyan hülyén nézett ki, egyáltalán nem tetszett a formája...

Mindebből annyi a tanulság, hogy kár a nagymenő dumát lökni, jobb ha kicsit visszaveszünk, és helyette inkább sűrűn a hátunk mögé nézegetünk, hogy nincs-e valaki ott fönt a tetőn egy FN-FAL-lal.

wired Creative Commons License 2002.09.25 0 0 905
a Hummel majd Balime vagy mifene közelében lesz, pontosabban a város melletti, nyugati területen
Előzmény: Törölt nick (904)
Ráphul Creative Commons License 2002.09.24 0 0 903
A Guide-ból már van újabb (1.3). Lentebb már irtam a linket.
wired Creative Commons License 2002.09.24 0 0 902
jó van na, nekem meg nem ugyanott volt :)
Előzmény: DeMo (901)
DeMo Creative Commons License 2002.09.24 0 0 901
De akkor is ott van:))
Én akárhányszor odamentem ott volt
Előzmény: wired (900)
wired Creative Commons License 2002.09.24 0 0 900
egy francokat, Harvey Porternél a pont
(bár szerintem elég a város körül megnézni, hozzátenném, volt már egy éve is, mikor utoljára játszottam vele)
a pilóta helye változik, esetleg még annyi a könnyebbség kedvéért, hogy mindig swamp területen van

egyébként itt a legjobb guide a játékhoz, a Patusco félét keressétek, szerintem még annak is érdemes elolvasni, aki jól ismeri a játékot

http://www.kolumbus.fi/janne.pirkola/jagged/downloads.htm

(ami ebben nincs benne, az talán nem is létezik :) )

Előzmény: DeMo (899)
DeMo Creative Commons License 2002.09.24 0 0 899
A pilóta pontos hely B15
Előzmény: Törölt nick (895)
Harvey Porter Creative Commons License 2002.09.24 0 0 898
Általában Drassen környékén van max. egy vagy két négyzet távolságra. Körbejárod Drassent; - ha nincs, csinálsz eggyel nagyobb kört és annyi.
Előzmény: Törölt nick (895)
Ráphul Creative Commons License 2002.09.24 0 0 897
Srác:
1. CTRL-lal veheted fel a cuccokat.
2. A csávó random, de vannak NPCk, akik mondják, hogy merre van.
3. A lista használatára meg csak rájössz.
_emberke_ Creative Commons License 2002.09.23 0 0 896
Hello!
Van a játékhoz egy angol nyelvü STRATEGY GUIDE
leírásom melyben minden benne van részletesen,
a honlap melyről leszedtem már nem él, de ha valakinek kell dodjon meg egy mailel s elküldőm neki.
Kham Creative Commons License 2002.09.23 0 0 893
Question 1
1: Martial Arts 2: None 3: Hand to Hand combat 4: Lock Picking 5: Throwing 6: Optimism

Question 2
1: Teaching 2: None 3: Psycho Personality 4: Friendly personality

Question 3
1: Lock Picking 2: None 3: Stealth 4: Normal personality

Question 4
1: Automatic Weapons 2: Friendly Personality 3: Normal Personality 4: None 5: None

Question 5
1: None 2: None 3: Aggressive Personality 4: None

Question 6
1: None 2: Night Ops 3: None 4: None 5: None

Question 7
1: Electronics 2: Knifing 3: Night Ops 4: None

Question 8
1: Ambidextrous 2: None 3: Optimistic Personality 4: Psycho Personality

Question 9
The answers to this question have no effect on skills/personality.

Question 10
The answers to this question have no effect on skills/personality.

Question 11
1: None 2: Teaching 3: Aggressive Personality 4: Normal Personality 5: None

Question 12
1: Martial Arts 2: Knifing 3: None 4: Automatic Weapons 5: Hand to Hand combat 6: Electronics 7: None 8: None

Question 13
1: None 2: Normal Personality 3: Normal Personality 4: None

Question 14
1: None 2: Normal Personality 3: None 4: None

Question 15
1: Throwing 2: Ambidextrous 3: None 4: None

Question 16
The answers to this question have no effect on skills/personality.

DeMo Creative Commons License 2002.09.23 0 0 891
Egy régi Gamestar újság leírja, hogy melyik válaszok melyik skillekhez juttathatnak. Otthon utánanézek, ha nem sok akkor begépelem:))
Előzmény: Törölt nick (890)
ottar Creative Commons License 2002.09.23 0 0 888
Kézikönyvem nincs, de kérdezz bátran, anno elég sokat nyomtam.. :-))
Előzmény: Törölt nick (887)
Paul Denton Creative Commons License 2002.09.22 0 0 886
Valahol az "eszköztárban" állíthatod be, milyen szintre lőjön az embered - "földszintre" vagy "tetőre". Ha elolvasod a kézikönyvet, többet is megtudhatsz, de azért kérdezhetsz.:)
Előzmény: Törölt nick (885)
Ráphul Creative Commons License 2002.09.12 0 0 884
Nem, 1.06-os. Szerintem az experienced pont jó, néhol könnyű. A leirást azért irtam, ha valakinek kéne. A tippek részt érdemes átolvasni, miután szétkapták a bandát párszor:).
Előzmény: Paul Denton (883)
Paul Denton Creative Commons License 2002.09.11 0 0 883
Hoppsz, fordítva kell: "megfogyva bár, de törve nem". Mindegy.:)
Milyen megoldásra gondolsz? Tudsz olyan javításról, amivel a GuruCD-s verzió 1.05-ös lesz?
Előzmény: Ráphul (881)
Paul Denton Creative Commons License 2002.09.11 0 0 882
Ne használj leírásokat, normál fokozaton - "megtörve bár, de fogyva nem" - haladnia kell a csapatnak!:) Tényleg kár lenne érte.
Üdv.
Előzmény: Ráphul (880)
Ráphul Creative Commons License 2002.09.11 0 0 881
A patch problémára természetesen van megoldás a www.gamecopyworld.com -on. (Mint mindig)
Ráphul Creative Commons License 2002.09.11 0 0 880
Hi all!

Óriási ez a game, nemtom hogy maradt ki nekem '99-ben. Egy nagyon jó link: http://www.strategyplanet.com/jaggedalliance/
Van itt egy nagyon fullos guide (Patusco's, 98 oldal), de vigyázat, tele spoilerrel.

JA3-ról:

-JA3 is in very early development, and not officially announced yet.
-It will be revolutionary - Dramaticly different from the previous titles.
-The game is being designed with multi-player in mind.
-It will be in 3D, but no details available at the moment.
-There'll be much more RPG elements and less "war game" elements.
-More story content, and more variation in setting.
-Chris Camfield (Gumpy :) is heading the design
-New combat model, that tries to combine the good parts of turn-based and realtime combat.
-Sir-Tech has planned creating AI that is able to work in teams

Ez nagyon semmilyen még, bármi kisülhet belőle.

scottish Creative Commons License 2002.09.11 0 0 879
A GURU-ban írták, hogy azóta jobb tömörítési eljárások lettek, így ráfért egy CD-re.
A GURU-s CD-ket én mindig óvatosan kezeltem, mert mindig gondok voltak vele az eredetivel meg nem (pölö Fallout1 és 2)

JA2 Gold: JA2+JA2:Unfinished Busines

Előzmény: Paul Denton (877)
OutSider Creative Commons License 2002.09.10 0 0 878
1.03-as változatot kaptuk.
Előzmény: Paul Denton (877)
Paul Denton Creative Commons License 2002.09.05 0 0 877
Van egy nem nagy problémám: az eredeti JA2 2 CD-s volt, ez a mostani csak egy. A legutóbbi patch(1.05r) nem ismeri fel(mármint a módosított exe), hogy a CD igazi! Azaz ez a verzió kvázi "warez" CD-nek számít.
Nem néztem még pontosan, de lehet, hogy mégis javított ez az 1 CD-s változat, de nem hiszem.

De... lehet, hogy az UB sem működik vele? Az nagy baj lenne!

Micsoda pontosan ez a JA2 Gold?

lacee Creative Commons License 2002.09.05 0 0 876
Gondolom hozzácsapták az UB-t is. (esetleg az első részt)
Előzmény: Brudy (875)
Brudy Creative Commons License 2002.09.05 0 0 875
Hi! Azzal kell kezdenem, hogy hatalmas JA2 fan vagyok. A legjobb stratégia amit valaha láttam. Miért nem csinálnak hasonlót? Szerintem most, hogy a guruhoz adták ingyen megint népszerű lesz ez a topic. Láttam hogy megjelent a Jagged Alliance 2 Gold. Ez mivel több, vagy jobb mint az eredeti "nem gold"? Érdemes letölteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!