Keresés

Részletes keresés

dszo Creative Commons License 2001.10.20 0 0 828
Szevasztok!

Segítségeteket kérném:
JA2 v.1.0.6-os patche installálása után nemindul a picike. Régebbről úgy emlékeztem hogy a patche létrehoz egy közle 3Mbos ja2.icd fájlt - amely exére átnevezve minden gond nélkül indította a programot. Eztmost 2 különböző gépen is kipróbáltam: programfutási hibával megszakad a művelet. Szükségem lenne egy azonos verziószámú cracked exére vagy egy cd check removerre.
Ha tudtok, kérlek segítsetek! Külgyétek el az e-mailemre vagy adjátok meg a címet ahonnan letölthetném!

Commander Pepe Creative Commons License 2001.04.05 0 0 819
Na itt aztán nagy a pangás. Azért voln pár kérdésem, hátha látja valaki.
Van olyan patch, crack stb. amivel lehetne a UB új fegyvereit a sima Jagged2-ben használni? Elég jól jönne Medunában a Barrett vagy valami hasonló.
Van olyan lista, ahol le van írva melyik zsoldos kit szeret vagy kit utál? Ez is jól jönne.
A letölthető kampányokban történet is van, vagy csak új pályák? Én felraktam egy párat, de minden maradt a régiben, csak egy pár térkép változott.
Mondjuk azok jók lettek legalább (Üres mező helyett katonai bázis :)).
Hogy érdemes a tulajdonságokat fejleszteni? Pl. Strenght, Agility, Dexterity. Fejlődik a Wisdom?
Egyelőre ennyi. Előre is köszi.
Zacskó Creative Commons License 2001.03.08 0 0 818
Végre befejeztem nyertem!!!!!!!!

Az utolsó pályán a billiárdasztalos terem elég durva volt, bár egy trükkel sikerült megcsinálnom elég könnyen.

Viszont maradt egy-két nyitott kérdés:

1. A térképen a kurzor jelzi, hogy a K16-os szektorban(legszélső szektor) van valami, de nem sikerült oda eljutnom. Hogy lehet odajutni?

2. Valami antique mustek thing-et kellet volna megtalálnom Raulnak, de ez se sikerült.

3. Honnan lehet további campaignokat letölteni, hivatalosakat illetve házi készítésűeket?

Zacskó Creative Commons License 2001.03.06 0 0 817
Lassan a vége felé járok, de már kezd nagyon brutális lenni!!! Van egy föld alatti pálya, ami tele van robbanó cucokkal (rakéták gázpalackok, hordók stb.), és ott van egy csomo emberke akik egy-egy rácsszerű fedezék mögött lapulnak, és mindig előbb vesznek észre mint én öket. Hát azt rohadt nehéz volt megcsinálni, folyton szitává löttek, és vagy ezerszer töltöttem ujra. Végül sikerült szinte sérülés nélkül kivitelezni, de órákba telett...

Aztán ami utána jött pálya az szinte még nehezebb volt. Hogy lehet az, hogy ha kinyitom az ajtót mindig ők vesznek észre előbb???
Ez igy nagyon reménytelennek tűnt, mert ha kinyitottam az ajtot, ott hasalt mögötte vagy három ember és rögtön hullát csináltak szegény katonámból.
Végül is dinamittal robbantottam rájuk az ajtót és akkor sikerült elérnem hogy én vegyem észre őket elöbb, de utána se volt könnyű.
A Jagged 2-őt sérülés nélkül végigvittem, de itt már most csupa sérült a csapat, igaz lassan a végén vagyok talán már csak két pálya? nem tudom...

Zacskó Creative Commons License 2001.03.05 0 0 816
Shadow az isten! Már 99-es markmanship-nél járok vele, távcsővel, lézerrel és bipod-al felszerelt fegyvereivel ugy aratom le a pályákat, hogy a többiek csak várakoznak a pálya szélén, hordozásra jók csak. Egyik pályán 28 embert nyirattam ki shadow-al zsinórban...hiába azért csak jó dolog, hogy szinte mindig ő veszi észre előbb az ellenfelet és nem fordítva.

Pedro 14 Creative Commons License 2001.03.04 0 0 815
Szia Vahren!
A Balime múzeumban van egy arany edény, valami ch..Na azt fogod és elviszed Yani(vagyki)hez.Ő Cambriában található, egy indián faszi.És ezltal némileg emelkedik a orál Balmieban.De elviheted Kingpinnek is ő 20.000$ penget le érte.De ezelőtt meg kell bíznia ezzel a melóval.Ezt úgy tudod megcsinálni, hogy a kocsmában (San Mona) legyőzől három embert és akkor dumálhatsz Kingel.Ajánlom Dr.Q.-t harcra mivel Martial Arts-os.Sok sikert!
Vahren Creative Commons License 2001.03.02 0 0 814
Sziasztok!

Én nemrég vettem meg az alapjátékot eredetiben 2990-ért, szerintem ennyit megér.
tetszik.
Noviceban játszom, most viszonylag kezdőként elég az is. (Régen már próbálgattam.)
Balimet elfoglaltam meg Almat meg Drassent.
Embereim még: Raven, Fox, Trevor, Raider (Nails is volt, de itthagyott)
Sajnos előbb kezdtem játékot, mint ezt a fórumot elolvastam volna, így a marksmanshipre helyeztem a hangsúlyt. Most már mindegy, haladunk. :-)
A balimei múzeummal mi a helyzet?
Üdv,

Vahren

Pedro 14 Creative Commons License 2001.03.02 0 0 813
Sziasztok!
Én már vagy két hónapja nem játszottam vele.Tudsz majd embereket felvenni, de előbb meg kell javítani a kompiútert(Hogy ily szépen fejezem ki magam:)
Zacskó Creative Commons License 2001.03.01 0 0 812
Nem keseredek el söt örülök hogy nem lesz nehezebb:)
azon én is gondolkoztam, hogy Shadowot felszerelve egy lézeres távcsöves puskával, infra szemüveggel könnyebb lenne, de akkor is van hogy egyszerre 4-en 5-en rontanak rá a csapatra ilyenkor esély nincs egy körön belül mind kinyirni, aztán ők jönne aminek az egyik katonám nem örül...
Az elszomorit hogy a látszolag 64 szektor valojában joval kevesebb, lineáris a játék.

Előzmény: rOver (811)
rOver Creative Commons License 2001.03.01 0 0 811
Nem akarlak elkeseriteni, de az eleje a legnehezebb ;-)) Meg... na de ezt inkabb ne aruljuk el.
En pl. Scope-pal ejszaka varosokat irtottam ki megfelelo fegyevverrel, ami nincs az elejen ezert nehez.
Előzmény: Zacskó (810)
Zacskó Creative Commons License 2001.03.01 0 0 810
Hi

Na végre megvan az UB.
Az érdekelne hogy pl. GUS minek van a A.I.M-ben ha a kezdeti 27000 dollcsiból ugyse tudjuk kifizetni? Mert ő ugyebár 35000-be kerül...Később meg már nem lehet uj merceket venni vagy igen?

A játék tényleg nehéz, expertben indultam de rögtön az első szektorban 23 ellenfelet kellett hidegre tenni nem volt könnyű, egy Shadow mindenképpen kell a csapatba.
Volt aki végignyomta?
Na megyek játszani tovább...

Zacskó Creative Commons License 2001.01.30 0 0 805
Honnan lehet letölteni?
Lancelot2 Creative Commons License 2001.01.29 0 0 804
játszottatok már az ub-vel qrva yo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!