Keresés

Részletes keresés

morzsa777 Creative Commons License 2022.04.26 0 0 2026

urban strife prologus tölthető

morzsa777 Creative Commons License 2021.08.20 0 1 2025

érdemes kiprobálni a 7.62 hard life-t, nem csak jobb és szebb mint az elődje de a moddolás miatt maximálisan élethű, ellenfelek védekeznek, ellencsapást inditanak,bekeritenek,stb...sok fegyver, RPG, sok mellék küldetés amik különbözőek, komoly sztori,menedzsment...

https://www.youtube.com/watch?v=ngoabid-WR0&list=PLdwEp8F27cWPPwriw8Vq41OgZ5v6GKi4V

 

Camo_BDU Creative Commons License 2021.06.13 0 0 2024

Van hogy előveszem. Tizenévesként moddoltam is a játékot. Új karaktereket készítettem, új szövegekkel és lecserélt beszédhangokkal, új fegyvereket, új golyóálló mellényeket, készítettem, stb. :) 

 

JA2, Fallout 2, Red Alert 2. 

Nagy kedvencek voltak. :) 

Előzmény: andorrrr (2023)
andorrrr Creative Commons License 2021.02.13 0 1 2023

Régi nagy kedvenc játék. 
Időnként elő kell venni. :)
Játszik még ezzel valaki?

__midnite Creative Commons License 2016.10.11 0 0 2022

 

Én is így jártam. A gog-ról (good old games) beszerzett verzió kompatibilis újabb gépekkel. (9 dolcsi)

 

Alternatívaként, ha tudsz ilyesmiket telepíteni, akkor szóba jöhet az 1.13 rajongói mod telepítése:

http://ja2v113.pbworks.com/w/page/4218339/FrontPage

 

install a fresh copy of Jagged Alliance 2

          Do not install Jagged Alliance 2 into the default "C:Program Files" folder, because you could get problems with file write-permissions

      2. Download the latest official Release (Build: 7435, 28 August, 2014), depending on your language Version of Jagged Alliance 2. 

      3. Run the self extracting archive and install the game in your Jagged Alliance 2 installation directory. Overwrite any existing files.

      4. Run the self extracting archive of the update (bugfix) version and install the game in your Jagged Alliance 2 installation directory. Overwrite any existing files.

Előzmény: Törölt nick (2021)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.06 0 0 2021

Sziasztok!

 

Nagy költözések közepette előkerült a JA2 játékom, nagyon megörültem neki, a kedvenc játékom volt valaha, és szeretnék vele játszani de a laptopom valószínűleg már nem kompatibilis vele, ugyanis nem indul telepítés után sajnos. Tud valaki segíteni? 

Supi1984 Creative Commons License 2015.04.29 0 0 2020

Sziasztok! Fiatal korom egyik kedvenc játéka volt, a napokban leszedtem ncore-ról, de nem tölti be a mentéseket, tudnátok segíteni, hogy ez mitől van, vagyis gondolom azért, mert hibás a program, de ki lehet ezt valahogy küszöbölni??? Előre is köszi!

Flow82 Creative Commons License 2012.03.30 0 0 2019

Köszi a választ!

 

Rémlett ez a visszatöltős dolog, csak féltem, hogy estleg az egészet újra kellene kezdeni. Akkor próbálok különböző időpontokban menni.

 

Üdv!

Előzmény: Dohi (2018)
Dohi Creative Commons License 2012.03.30 0 0 2018

ismert bug ez az elejetol fogva. probalj meg este visszamenni, vagy hajnalban. esetleg visszatolteni korabbi allast.

Előzmény: Flow82 (2017)
Flow82 Creative Commons License 2012.03.30 0 0 2017

Sziasztok!

 

Valószinűleg volt már róla szó, de nem találtam meg. Az a helyzet, hogy most jutottam a bogarakhoz Drassen bányájában, de hiába megyek le nincsenek bogarak, egyik részen se, elmentem egészen a királynő helyéig, de ő sem volt ott. Valaki tudja esetleg mi lehet a probléma? Amugy 1.12-es patch van fent+ magyaritás.

 

Előre is köszönöm a segitséget!

 

Üdv!

Strato Creative Commons License 2011.01.16 0 0 2016

Nagyobb üzletekben (Medai Markt, Auchan, Cora, stb.) is érdemes nyitva tartani a szemünket, mert rá lehet bukkanni 5-900 Forintos Gold verziókra (JA2 + UB).

Az említett GOG-ot is érdemes figyelni, mert az összes eddig megjelent JA játék megvan a boltban, és szoktak hétvégi akciók lenni:
http://www.gog.com/en/catalogue/#all_genres/search/jagged/

andorr Creative Commons License 2011.01.07 0 0 2015

Legálisan le lehet tölteni a www.gog.com oldalról.  10 dollár azt hiszem.

Előzmény: edietheeagle (2013)
Oooopsz Creative Commons License 2010.11.03 0 0 2014
JA2 ultra kircsi game volt. egyik kedvencem, érdemes feltenni ha még lehet futtatni a mai PCken.
edietheeagle Creative Commons License 2010.05.13 0 0 2013

Sziasztok!

Az a tragédia ért, hogy eltőrt a JA 2 play disc-em!!!  :((((

Az install disc egyedül nem elég, hogy élvezhessem a jó öreg játékot.

Tudna esetleg segíteni valaki?

Bármilyen megoldás érdekel....

Ez egy segélykiáltás!!!!   :)

 

Előre is köszönöm.

 

edietheeagle

Commander Pepe Creative Commons License 2010.04.11 0 0 2012

Nem sok élet van errefelé, de azért beírom, hátha olvassa valaki.

 

A tavaly elkezdett játékot (wildfire) sokáig mellőztem, de most folytatom. Már csak Meduna van hátra, és gondoltam, ide némi erősítéssel megyek, ezért a rengeteg felhalmozott pénzből vettem még egy szakasznyi embert, és a legjobb cuccokat rájuk. Idáig egyetlen harcoló szakaszom volt, meg egy másik teherhordó. Most lenne két harcoló szakasz, akiket természetesen egyszerre indítanék harcba. Csakhogy ha két szakasszal próbálok meg belépni egy ellenséges szektorba, kővéfagy a játék. Ha a másikat kicsit később küldöm utánuk, és azt mondom, az első szakasz ne várjon rájuk, akkor is. Ha csak egy szakasz megy át, nincs gond. (Bár időnként akkor is megfagy. Elég sok fagyást és hirtelen kilépést tapasztalok.)

 

Ezzel mi a fenét lehet csinálni? Természetesen egy szakasz is elég lenne, hisz eddig sem voltak nagyobb problémák, de azért jobb lenne vinni mindkettőt.

Commander Pepe Creative Commons License 2009.06.20 0 0 2011

Közben rájöttem. Programhiba. Kifigyeltem a mókust. Mikor észrevesz, odaszalad a kapcsoló helyéhez, és a ládák robbannak. Úgy látszik, ez átcsúszott a teszteken.

 

Most aztán nem tehetek mást, meg kell akadályoznom, hogy bárki is az épület közelébe menjen. Slusszpoén, hogy a tetőre nem lehet felmászni, így még nehezebb dolgom lesz.

Commander Pepe Creative Commons License 2009.06.20 0 0 2010

Megint egy érdekes probléma. Almában vagyok a város jobb felső szektorában. Egy katonai bázis van itt, tele ládákkal, amelyek alá vannak aknázva, és ha bemegyek a bázison belülre, és kiszúrnak, egy mókus megnyomja a gombot, és a sok jó cucc robban szét. Gondoltam, megelőzöm, és miután a bázison kívülről, egy tetőről, leszedtem a kiáramló zsoldosok tömegét, belopakodtam, és egy RPG-vel szétlőttem a kapcsolót.

 

Nem is történt semmi rossz, és már azt hittem, ezzel megoldottam a problémát. De ahogy elkezdek bent lövöldözni, csak felrobbantja valaki az összes ládát. Ez hogy lehetséges?

Commander Pepe Creative Commons License 2009.05.30 0 0 2009

Ez volt a baj. Ice első szóra bejutott.

 

 

Előzmény: gyanus_capa (2005)
Commander Pepe Creative Commons License 2009.05.30 0 0 2008

Az bizony lehet. Az emberemmel mentem oda, és neki csak az alap 20-as körüli értéke van.

 

Köszi!

Előzmény: gyanus_capa (2005)
Commander Pepe Creative Commons License 2009.05.30 0 0 2007

Különösebben nem szoktam foglalkozni a tápolással. A célzási képesség az egyetlen, ami fontos, de az meg fejlődik rendesen. :) A többi tevékenységre megvannak a szakemberek. Az emberem egyedül pucolta ki a Drassen melletti SAM-et.

 

Bobby Ray-t a legnagyobb választékra állítottam, mert egyrészt ez a reális, másrészt ha van pénzem, el is akarom költeni.

 

Azt viszont észrevettem, hogy kicsit túlköltekeztem az elején. Ha nem foglalok el gyorsan még egy várost, pár emberem el kell engedjem, vagy legalábbis rövidebb időre tudom csak megtartani. Úgy szoktam játszani, hogy ha egy város megvan, telerakom milíciával (mindenki azt képez), és csak utána megyek tovább. Ez viszont sok idő, közben meg kevés a bevétel. Kell még egy város. Valszeg Chitzena lesz, az elég könnyű.

Előzmény: gyanus_capa (2006)
gyanus_capa Creative Commons License 2009.05.29 0 0 2006
nos ha újrakezded érdemes előtte egy kicsit áttúrni előtte a configot. én 6 custom character-rel kezdtem, minden trait-et 100-ra állítottam, hogy ne fecséreljem az időt tápolással.

nagyon élvezetes volt 2. fokozatban játszani, mert gyakorlatilag a csatákra kellett koncentrálni.

elkezdtem 3. nehézségi fokozatban is de az eleje brutál, amíg nincs Bobby Ray és jó cumó. sajna elegendő szabadidő híjján most jegelem a projectet.
Előzmény: Commander Pepe (2003)
gyanus_capa Creative Commons License 2009.05.29 0 0 2005
valamelyik stat-ja alacsony az emberednek azt hiszem a ldr ami számít
Előzmény: Commander Pepe (2004)
Commander Pepe Creative Commons License 2009.05.29 0 0 2004

San Monaban hogy lehet bejutni a bárba, ahol bunyózni lehet? Az a köcsög Spike nem enged be. Próbáltam nappal, este, éjjel, de nem megy.

Commander Pepe Creative Commons License 2009.05.07 0 0 2003

Közben újrakezdtem, mert elrontottam még az elején valamit. Az új csapat Én (továbbra is night ops expert), Trevor, Ice, Brain, plusz felvettem Irát és Dimitrit. Mikor lent vagy a lázadók bunkerében, ki lehet rámolni a szekrényeket. Egy csomó lőszert és gránátot szereztem tőlük, meg dobókéseket, amelyek jól jönnek majd. :)

 

Drassen előtt belefutottam egy őrjáratba. Azt írta, heten vannak, de a végén ezek is voltak vagy tizenöten.

 

A tehénverés működik még? Mert a Drassen előtti szektorban van néhány. Ha érdemes, időnként elverem őket. :)

Commander Pepe Creative Commons License 2009.05.07 0 0 2002
Egyébként mióta lehet Dimitrit rögtön az elején felvenni? Úgy emlékeztem, hogy nem lehet, de tegnap mégis sikerült. Annyi volt a lényeg, hogy előbb beszéltem vele, mint Irával. A dobókéseit rögtön át is adta az emberemnek. :)
Commander Pepe Creative Commons License 2009.05.07 0 0 2001
Wolf nem jó rá? Valamennyire ért a robbanóanyagokhoz. Zárnyitónak lehet, hogy megint felveszem Steroidot. Nekem bejön.
Előzmény: _midnite (2000)
_midnite Creative Commons License 2009.05.07 0 0 2000


zárnyitó, de főleg aknaszedő mindenképp kell a csapatba.
Előzmény: Commander Pepe (1999)
Commander Pepe Creative Commons License 2009.05.06 0 0 1999

Itt sokkal több volt a kezdőpénz, mint az eredeti játékban. Igaz, a zsoldosok is kicsit drágábbak, de annyival azért nem. Így rögtön jobb kezdőcsapattal vágok neki. Én, Wolf, Ice, Raven.

 

Remélem, a bányák is többet termelnek, mert ha nem, szarban leszek!

Commander Pepe Creative Commons License 2009.05.06 0 0 1998

Csak nem tudtam ellenállni, felraktam a Wildfiret. Miguelnek milyen buzi hangja lett. :)

 

Valami drogkartellt emlegetett. Ezek szerint van valami más szál is a történetben?

 

Tényleg rendesen átrajzolták a terepet. Szinte semmi sincs ott, ahol eddig volt. És az ellenfelek is keményebbek. Rögtön a reptéren fekete ellenfelek jönnek, pedig ott sárga és piros szokott csak lenni.

 

Kingpint nem fogom kinyírni egy ideig. Hadd küldje a mókusokat értem. :)

Előzmény: _midnite (1997)
_midnite Creative Commons License 2009.05.06 0 0 1997


Ha megölöd Kingpin-t, akkor nem fog küldeni bérgyilkost, csak ha életben hagyod. Én meg szoktam ölni, az egy jóféle csata :)
(csak arra kell vigyázni, hogy a San Mona-i ártatlanokat ne lődd le, mert akkor Tony is ellenséges lesz, és nem tudsz tőle vásárolni)



A Wildfire storyban ugyanaz, a térképek elrendezése más (nehezebb, jelenleg Almába pl. be sem tudok menni, mert nem találtam alkalmas helyet), van plusz 1 város, illetve a meglévő városok nagyobbak. (Drassen 3 helyett 4 mező, Chitzena 2 helyett 4, Estoni 1 helyett 2)
Előzmény: Commander Pepe (1995)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!