Keresés

Részletes keresés

Herold Creative Commons License 2000.02.15 0 0 9
Most teljesen leállt. Lehet, hogy meghackelték?
Merlyn Creative Commons License 1999.08.02 0 0 8
Udv, gondolom, most, hogy mar mukodik, kivancsiak vagytok az okra ia. Mert azt gondolom nem hiszitek el, hogy csak ugy szo nelkul megvaltozik net-rol hu-ra. Na szoval a mult het csutortok, pentek magassagaban valami rejtelyes oknal fogva "kiment" egy nameserver. Ez a kulfoldi szerver vegezte a "nemzetkozi" domain nevek, igy a net feloldasat. Namarmost miutan ez a szerver kiment, es nem tudsz csinalni semmit, a lehetoseg annyi lehetett, hogy a .hu domain neven itt helyben regisztraljak, Mo.-n. Szoval ez a kis tortenet, es ha valaki most megnezi a netpostat, akkor latja, hogy .net es .hu domain nevvel is mukodik.
ui.: Nem vagyok sem a netposta team tagja, semmilyen erdekeltsegem sincs a netpostaban, egyszeruen csak a tenyeket kozoltem. Ha erdekel valakit.
hejvargáné Creative Commons License 1999.08.02 0 0 7
Köszönet az információért! Az egész család hiába próbálta leszedni az E-maileket, de igy mar sikerült. Ezért szeretem a törzsasztalt, itt mindig megoldják a problémákat.
Kösz.
mulatt Creative Commons License 1999.08.01 0 0 6
Persze azt hittem, hogy megy. Csatolni nemengedett. A levél elveszett. Másodszor is beírtam, persze cookie-zott. Ezután egy rövid jókívánság a rendszergazdáknak- az persze simán elment. Szóval kerüljétek, mert őnmagukért vannak, nem a felhasználóért.
mulatt Creative Commons License 1999.08.01 0 0 5
A hu nekem is megy, de szemetek, hogy nem értesítettek, nem beszélve arról a gondról, hogy csomó embert értesíteni kell. Ez olyan mintha egyszercsak megváltozna a telefonszámod minden előzetes értesítés nélkül.
Rastaman Creative Commons License 1999.08.01 0 0 4
a netposta.net-et en is probaltam, es nem mukodott...
viszont a www.neposta.hu mukodik...
h miert valtozott meg, azt nem tudom....
mulatt Creative Commons License 1999.08.01 0 0 3
Köszi, de ilyet ritkán szoktak csinálni. Persze előtte értesíteni illett volna.
Ray_4 Creative Commons License 1999.08.01 0 0 2
szasztok a netposta megvaltozott a cim www.netposta.hu es nem net ugyan igy az emil cimek is tehat x@netposta.hu
mulatt Creative Commons License 1999.08.01 0 0 1
Szerintem is, de olvasnám a leveleim.
OPi Creative Commons License 1999.08.01 0 0 0
Az is egy nagy nulla !
mulatt Creative Commons License 1999.08.01 0 0 topiknyitó
Két napja nem tudok felcsatlakozni a leveleimért a netpostára. Tud valaki a dologról valamit, vagy ez a postai szolgáltatás is belesimúlt a többi szívonálába.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!