Keresés

Részletes keresés

Újlaki Creative Commons License 1999.08.04 0 0 11
Újra él a microsoft.hu! Már tényleg aggódtunk értük.

A feltörés részletei a Nagy Fal oldalán.

Újlaki Creative Commons License 1999.08.02 0 0 10
Van még Microsoft? Lehet, hogy csődbe ment? Vagy csak a magyar céget zárták be? A micosoft.hu most is halott...

A feltörésről: Nagy Fal.

Újlaki Creative Commons License 1999.07.27 0 0 9
John, a múltkori feltörés után M$-ék előbb lelőtték az oldalt, aztán visszarakták az eredetit. Most meg már vagy két napja nem ment a szerverük, és erre újra fent van a feltört oldal.

Egyébként vigyázz, ha nagyon szakszerűen nyilatkozol a dolgok hátteréről, még megvádolnak azzal, hogy te csináltad! ;-) Én így jártam, a friss dokumentumokat lásd a Foglalkozásaink c. témánál. :-)

Különben úgy tűnik, érdemes 5 percenként újra letölteni a nevezett oldalt, úgy látszik, mindig van ott valami újdonság... :-)

tokhulye Creative Commons License 1999.07.27 0 0 8
:)))))))))

Nem lehet, hogy a M$ már a szórakoztatóiparba is be akar törni?

Hempergős. :))))

Piszkos Fred Creative Commons License 1999.07.27 0 0 7
Az adott oldalt ketszer tortek fel gyors egymasutanban.
Eloszor feltortek.
Az MS nyilatkozott, hogy csak mert lelestek az admin jelszavat egy vigyazatlan ftp kapcsan.
A Hackerek jelentkeztek, hogy nem, az ftp-nek ehhez semmi koze nem volt.
Nem hittek nekik.
Masnap este valaki az MS meg hazudik is topikba beirta, hogy akkor aki azt hiszi, hogy az FTP-hez volt koze a feltoresnek, az nezze meg az oldalt megint.
En megneztem, ismet fel volt torve, visszaraktak az eredeti feltort lapot.
Ez szamomra bizonyitotta, hogy nem az ftp volt a biztonsagi luk. (Vagy nem az egyetlen.)
Azota nem figyeltem az esemenyeket, ki se tudja hanyadik feltoresbol maradt ott az az index.html :-)))))
Cooler Creative Commons License 1999.07.27 0 0 6
Repulni?
Ugyan dehogy.
Majd a marketingjuk eladja ezt is pozitivumnak.
csn Creative Commons License 1999.07.27 0 0 5
Na neeee. Ennyire benak nem lehetnek, hogy az oldalt nem toroltek le!!! Vagy megis?! Tok rohej. Ezert repulnie kene valakinek igy kapasbol...
Fun Sir Creative Commons License 1999.07.27 0 0 4
á, azt még lehet is használni valamire...
pint Creative Commons License 1999.07.27 0 0 3
Most nézem csak: ez nem a múltkori törés maradványa? Mintha elfelejtették volna letörölni a fájlt.
Akkor is ciki, hehe.
John Zero Creative Commons License 1999.07.27 0 0 2
Ez nem uj feltores, hanem csak elfelejtettek leszedni a feltort oldal minden darabjat (a kepeket leszedtek, az index.html meg ott van).
pint Creative Commons License 1999.07.27 0 0 1
Baszki, tök ugyanúgy, mint a múltkor. A hülye MS végleg segget csinált a fejéből.
alexandrosz Creative Commons License 1999.07.27 0 0 0
Hát, nem 0.
rzoli Creative Commons License 1999.07.27 0 0 topiknyitó
Egy kicsit felemásra sikeredett, de azért poénos. A cim: http://www.microsoft.hu/index.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!