Keresés

Részletes keresés

kaviat Creative Commons License 2000.03.20 0 0 41
remélem gargoyle Mester folytatja a műsorszórást :)...

.kav]4t r.e.b.

gargoyle Creative Commons License 1999.07.30 0 0 40
hmmmmm....

látom müsorszünet volt vagy két napig, lehet, hogy a befektetök kinyírnak, mert nem jött be a rádióadó ötlet?
namindegy kedves hallagatók, meglátjuk túléljük-e a hétvégét, aztán szépen elmerülünk a hullámsírba...büszkén, de szomorúan

egyébként várjuk a redves teflon....kedves telefonálókat...

Archi Creative Commons License 1999.07.27 0 0 39
Brikett Richárd vagyok esmét szóho jutottam!
Tessék kérdezni!
hóember Creative Commons License 1999.07.27 0 0 38
Itt a Tasztal FM rádió időjárásjelentése, szerkesztő-bemondó-időjós a hóember.

Ugye megaszontam, hogy szakadni fog a zeső. Tegnap este óta fáj a lábam, szaggat a rejumám, én aztán csak tudom.
A. Sz. monnyon le, mára szép, meleg, napos időt szakértett bele a tévébe.
Én ezzel búcsuzom is, átadom a szót a szrikett bakértőnek, párdon a krikett szagértőnek, namégegyszer, brikett szakértőnek./ Nem vágjátok fiúk, egyenesbe megy. A francba, én ezt nem tuttam./

gargoyle Creative Commons License 1999.07.27 0 0 37
nos, az említett fogyasztási cikket nagyker áron átveheti a rendörség teve utcai épületében...

egyébiránt most itt az idö, hogy búcsút vegyek a hallgatóktól, legközelebb hálisten csak holnap délben fogok beleszólni a mikrofonba, addig is az esti stáb fogja önöket szórakoztatni...

erzsébet kérem eressze el a szék karfáját...megérkezett az új kolléganö, akit a föszerkesztö úr szigorú szakmai feltételek alapján választott ki a szereposztó díványon

viszlát

Archi Creative Commons License 1999.07.27 0 0 36
Dilettáns Margit vónék!
Szeretném felemelni a hangomat az imént hallható tűrhetetlen hangvételű reklám ellen!
Egyébként hol lehet ilyet kapni?
gargoyle Creative Commons License 1999.07.27 0 0 35
nos...nem kell annyira felszívnia magát

a hallgatók biztosan örülni fognak egy új hangnak a vírusgazda krónikában, tekintve, hogy eddigi müsorvezetönk, Bariton Bibiána átvándorolt a szombat éjszakai traveszti show-ba...
szóval csak fela fejjel

addig is

reklám....suwabuuuuubaduááááááá

- drágám, már három órája kefélünk, és mégsem izzadtál meg...mi a titkod?
- sszzzsszzzzzzz....aszsszzz, hotttyyyy guminöööö vagyok ssssszzzzzssssssss

vegyen ön is ilyesmit....khm

Archi Creative Commons License 1999.07.27 0 0 34
Brikett Richárd vagyok kéremalásan!
Még nem akarom elhagyni az objektumot!
gargoyle Creative Commons License 1999.07.27 0 0 33
kedves hallgatóink

birkett richárdott sajna kiszerkesztettük, esetleg képezze át magát mezögazdasági szakértönek, hiszen újra indítjuk népszerü rovatunkat a vírusgazda krónikát

a megoldást mondhattya, mer a szabó úr szvsz a lábára ejtette az új magyar lekszikont, és a spinozát a zöldségféléknél keresgéli...

Archi Creative Commons License 1999.07.27 0 0 32
Mé', hova küldjem?

a whiskys

Archi Creative Commons License 1999.07.27 0 0 31
Brikett Richárd még ON LINE. Épp állja a sarat.
alexandrosz Creative Commons License 1999.07.27 0 0 30
Itt a Tasztal FM bűnügyi krónikája!
Szerencsére a whiskys még mindig szabadlábon van. Hallgatóink között tippjátékot hirdetünk, a kérdés:
Honnan küldi szökött barátunk első üdvözlő képeslapját Pintér Úrnak?
gezah Creative Commons License 1999.07.27 0 0 29
Hámas asztal! Hámas asztal!

A megoldás: 42!

hóember Creative Commons License 1999.07.27 0 0 28
Itt a Tasztal FM rádió időjárásjelentése, a hóember szerkesztő-bemondó-időjós előadásában:

Kurva nagy meleg van, de ne keseredjenek el, d.u. négy óra fele olyan hideg, szeles, esős idő lesz, amilyet az Aigner Szilárd ki se merne ejteni a száján.
Addig is élvezzék a napsütést, jó sok naptejet igyanak, mert az káros az egészségre, 4 óra körül kijövök a hűtőből megnézni, hogy bevált-e a jóslatom.

Archi Creative Commons License 1999.07.27 0 0 27
Spinozai Panteizmus vagyok!
Mondhatom a megoldást, vagy a Szabó úr tuggya?
gargoyle Creative Commons License 1999.07.27 0 0 26
nos, köszönjük a kimerítö választ szakértönknek...ez biztos nagyfokú érdeklödésre tarthat számot a többnyire 16 év körüli, gimnazista lányokból álló hallgatóságunk körében...

és most egy kis

játék - wabaduááásibidúúúúú

kedves hallgatók, mindjárt a vonalban van a kedves telefonáló, hogy megnyerje a mai nap kedves meglepetéscsomagját, amelyet a Pataki fürdöszobaszerelvény szaküzlet ajánlott fel - nálunk még a szar se büdös - ...aszongya...egy zacskó csaptelep szigetelö betét, hát ez fantasztikus, ezért tényleg érdemes törni a fejünket, tehát
- jónapot, kit tisztelhetek önben?
- Szabó Rezsö, nyugdíjas erdökerülö vagyok, és az...
- szóval, a kérdés, hogy haladjunk végre, merugye az idö pénz, hogy milyen valószínüséggel lehet bebizonyítani a téridöszingularitásban az idö létezésének abszurditását, ha a spinozai panteizmus alapeszméjéböl indulunk ki?.......nos?
- ööööö...ööööö......

Archi Creative Commons License 1999.07.27 0 0 25
A német brikett fűtőértékének középhányadosa nem felelt meg a derivált zsiráfnyak n-dik térben való leképződésének amplitudójával, így meg kellett tiltani a behozatalt. A német brikettre egyébként is sok panasz érkezett, mert Bükkösbélaházán például depressziósak lettek tőle a vizigerlicék és Józsi bácsi tehenei.

Az albán brikett pedig azért jó, mert tökre környezetbarát. Még csak meg sem gyullad.

gargoyle Creative Commons License 1999.07.27 0 0 24
köszönjük, kedves erzsébet...roppant tanulságos mint mindig

és most kedves hallgatóink, a szerkesztönk adott egy kérdést bele a szájamba, nos, csak azt szeretném, megkérdezni horche richárd brikettológus úrtól, hogy hova lett a német brikett?
mert mostanában csak albánt lehet kapni, aminek a fütöértéke egy leszakadt hösugárzóéval azonos...

Archi Creative Commons License 1999.07.27 0 0 23
Vendégünk Horche Richárd brikettológus, akinek kérdéseket lehet feltenni!
Som-Som Creative Commons License 1999.07.27 0 0 22
Üdvözlöm önöket, a Tasztal FM, 111.11 rádió hírolvasó bemondója, Szemránckrém Erzsébet vagyok. Főbb híreink egy-egy mondatban:

  • Ma dönt a kormány a szekszárdi árvízkárosultak ügyében. A vita szünetében kiszivárgott hírek szerint vízdíjat végülis nem, de csatornázási díjat kell fizetni az eltávozott vízmennyiség után.
  • Pozitív visszhangja van Orbán Viktor miniszterelnök párnapos finnországi látogatásának. A Helsingin Paakaupungin Alkohoolistin ja Naisen Sanomat egész címlapos cikkben méltatta Orbán Viktor magyar miniszterelnök divatos nyakkendőjét.
  • Torgyán József, a Független Kisgazdapárt elnöke előreláthatóan a jövő héten 4 napos szakmai tanulmányutat tesz Svédországba.


Sport:

  • Torgyán József, az FTC elnöke tagadta, hogy Tóth Mihály csak imitálta volna a labdarúgóvállogatottal való szerződés aláírását. Mint elmondta: "A tinta igenis hagyott nyomot a papíron, bunkó aki nem látja.".
gezah Creative Commons License 1999.07.27 0 0 21
Elnézést, de egy kedvetlen telefonáló megzavarta a műsort és a vége lemaradt:
... helye.
gezah Creative Commons License 1999.07.27 0 0 20
Ez itt a REKLÁM (nekem nincs is ilyen?!)
gargoyle Creative Commons License 1999.07.27 0 0 19
reklám!!!

halló, apuka, már megint fáj a fejem...
nembaj fiam, a nix átható citrom fehér térereje majd megjavítja a te fejedet is
de a kockázatok és mellékhatások tekintetében fordulj fel...

szignál....subuduááááá

nos, kedves valaga...hallgatóink khm...szóval örömmel vettük a két legutóbbi betelefonálót közben már elkapta a különleges osztag, ennek részleteit a 16:00-kor hallható rendörségi híreinkben élvezhetik végig

addig is hallgassunk minöségi muzsikát a rég elfeledett 3+2 trio tolmácsolásában, akik most bartók béla csodálatos mandarinjának nyitánját adják elö lakodalmas ritmusban

gezah Creative Commons License 1999.07.27 0 0 18
A reklám után visszatérunk...
Som-Som Creative Commons License 1999.07.27 0 0 17
Helló Fecó, na végre felvetted azt a kibasztott telefont! Te, bazdmeg itten iszonyú balhé van, egész nap egyfolytában próbállak hívni, hogy az az arc, akinek tegnapelőtt 200 rugót fizettél a Moszkván, az nem jött. Szerintem egyszerűen lelépett a pénzzel az a szemét, és most itt vagyunk nyakig a szarban. Aszongyák hogy Hidegretenni már itt van az országban, és iszonyú balhét csinált. Ha nem lesz ott az áru ma éjjel az Orczy téren, ez képes kinyiratni mindegyikünket. Egyszer asszem én is láttam ezt a sziciliai vadállatot, te, ez képes is rá. Úgyhogy most azonnal indulj, és személyesen nyírd ki Doszpotot és a gennyes bandáját, mert különben mi is a hűtöben találjuk magunkat. Csináld azonnal ki, érted?

... hogy micsoda? Na ne hülyékedj bazdmeg, milyen rádióról ugatsz most nekem? Indulj má'!

... Tasztal Rádió? Ne basszki...

Som-Som Creative Commons License 1999.07.27 0 0 16
Helló Fecó, na végre felvetted azt a kibasztott telefont! Te, bazdmeg itten iszonyú balhé van, egész nap egyfolytában próbállak hívni, hogy az az arc, akinek tegnapelőtt 200 rugót fizettél a Moszkván, az nem jött. Szerintem egyszerűen lelépett a pénzzel az a szemét, és most itt vagyunk nyakig a szarban. Aszongyák hogy Hidegretenni már itt van az országban, és iszonyú balhét csinált. Ha nem lesz ott az áru ma éjjel az Orczy téren, ez képes kinyiratni mindegyikünket. Egyszer asszem én is láttam ezt a sziciliai vadállatot, te, ez képes is rá. Úgyhogy most azonnal indulj, és személyesen nyírd ki Doszpotot és a gennyes bandáját, mert különben mi is a hűtöben találjuk magunkat. Csináld azonnal ki, érted?

... hogy micsoda? Na ne hülyékedj bazdmeg, milyen rádióról ugatsz most nekem? Indulj má'!

... Tasztal Rádió? Ne basszki...

Som-Som Creative Commons License 1999.07.27 0 0 15
Jó napot kívánok kedves garo... gargog... gargarizálok úr! Mérges Géza vagyok Jászalmáskörtésdeleginkábbszilvásról. Csak azt szeretném mondani, hogy nagyon tetszik a műsoruk, és szeretném, ha a nyugdíjasok véleménye is hangsúlyt kapna benne.

A nyugdíjasok helyzete egyre rosszabb, a nyugdíjunk arra sem elég, hogy új műfogsort csináltassak magamnak, mert a régi már igencsak megkopott, meg töri az ínyemet, pedig már én is meg a feleségem is ingyen utazhatunk az SZTK-ba.

Nem baj, harapnivalóra már úgysem telik, a vizdíjat is alig tudjuk khi... bocsána... khhhhhh khmm kifizetni, hogy a távfűtésről már ne is beszéljek. Egyszerűen nem értem, hogy negyvenöt keményen végigdolgozott év után azt vesszük észre, hogy semmink sincsen, sőt, már mi magunk is alig vagyunk.

Én tudom, hogy nehéz az ország gazdasági helyzete, de talán nem mindent velünk kéne kifizettetni.

Köszönöm az alkalmat, csak ennyit akartam mondani, és én is meg a nejem is sok szerencsét kívánunk magának, és az egész Tasztal rádiónak.

Som-Som Creative Commons License 1999.07.27 0 0 14
Tyókolom, Pistike vatyok a-a-a Butyapestyről. Csak asszeretném mekkérdeszni, hogy lehet e kivánni. Én például natyon szeretném mekkallgatni aszt a zenét, amit a tévében láttam etyszer, tuggyátok, amikor a Hókuszpók meg a Työrpapa meg a-a-a Työrpilla, naaa, tuggyátok, és nem tutta elkapni őket. Na, tyuggyátok, szófal az, amikor jött az izé, na a hogyishivják... na, ja és a Bibircsóka... vagy az nem volt benne, na mindeggy, és akkor tuggyátok...
Nem anyu, most nem jáccom a tyelefonnal, hanem, hanem, neeeee!
jeegynullas Creative Commons License 1999.07.27 0 0 13
ITT FOLYTATODIK (KEZDODIK?)A TOPIK! (duplazott gargoyle kollega ...)
Rettenet Creative Commons License 1999.07.27 0 0 12
duplanulla?
azaz 00?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!