Keresés

Részletes keresés

TLali84 Creative Commons License 2013.05.06 0 0 9024

Kismama fotózás Budapesten! A részletekért kérem látogassanak el a blogomra.

 

Torzsa Lajos fotós

06-30/628-58-67

Gabesz1972 Creative Commons License 2012.03.27 0 0 9021

Sztetoszkóp eladó 2.500 Ft-ért. Azonnal átvehető Budapesten, a XIII. kerületben. Csodálatos dolog hallgatni vele a pocakban lévő kisbaba szívdobogását, rugdosását, de vérnyomás méréshez is tökéletes.

 

Teljesen új, bontatlan csomagolásban. 2 db van belőle. Postai szállítás lehetséges. 06/30-95-37-947

szatci Creative Commons License 2011.10.03 0 0 9020

baba ruhák 500 forint per darab áron

 

gorogszenahu Creative Commons License 2011.01.02 0 0 9019

Sziasztok!

Szeretnék bemutatni nektek egy új terméket, a Görögszéna kapszulát!
A következő weboldalon hasznos információkat találtok a görögszéna gyógynövénnyel kapcsolatban.
Érdemes elolvasni.
Tudományos kísérletek támasztják alá a görögszéna mag, tejhozam serkentő hatását. 


http://www.gorogszena.hu/gorogszenamag_gorogszenakapszula.html


http://www.gorogszena.hu/felhasznalas/gorogszena_felhasznalas_tejelvalasztas_szoptatas.html


További szép napot!

Popelyushka Creative Commons License 2010.10.20 0 0 9018
Gyermek kerékpár Smart Trike ZOO-Collection eladó.

 

Gyermek kerékpár Smart Trike ZOO-Collection adatai:

 

- Levehető, 4 pozícióban állítható fogantyú;

- egy nagyon kényelmes és puha ülés magas háttámlával 10-honapos kortól babaknak;

- levehető napellenző;

- biztonsági öv;

- Hullámosított csúszásmentes pedálok;

-  Összecsukható lábtartó;

- blokkoló  pedálok és az első kerék;

- lábfék mamáknak, mely a kerékpár mögött található és  fékezi a hátsó kereket;

- Gumi széles kerekek;

- cumisuveg állvány;

- poggyász táska;

- kerékpár tömege: 7,2 kg.

- kerékpár szine: piros.

 

A többi információ itt megtalálható:

http://www.smart-trike.com/product.asp?Type=2&Product_SubType=14, http://www.youtube.com/watch?v=FG-TmrZ8J9Q.

 

Érdeklődni ezen az e-mail cimen lehet: vika.buday@gmail.com

 

 

gyorgyjudit Creative Commons License 2007.12.12 0 0 9017

Sziasztok!

Segítsetek abban, hogy hogyan lehet egy három hónapos kisbabát nappal elaltani! Nagyon kéne a segítség, mert lassan mindketten végleg kimerülünk :((((

juud Creative Commons License 2007.11.08 0 0 9016
 

Sziasztok!

 

Figyelmetekbe ajánlanám a CLOE kismama ruházatot! Nekem nagyon bevált, nagyon kényelmesek a nadrágok. Nézzétek meg a honlapot, mert mostmár házhozszállítás is lehetséges!

www.cloe.hu

 

 

lanro Creative Commons License 2007.03.07 0 0 9014
Pelenkázós kiságy eladó szivacs nélkül,normál állapotban ,mérete 180x76cm. Ár:10000Ft Érd:06205320110 Tata
binike Creative Commons License 2006.09.26 0 0 9013
Megnéztema babakocsit! Érdekel!!Ez a kezdetektől használható? Teljesen vízszintesig dönthető? Meddig tudom  majd használni?
Előzmény: y-son (9011)
binike Creative Commons License 2006.09.26 0 0 9012

Szia!

 

pocaktartó pántod nincs véletlenül?

Előzmény: y-son (9011)
y-son Creative Commons License 2006.05.15 0 0 9011
Babakocsit szeretnék eladni, akit érdekel látogasson el a http://babakocsi.fw.hu -ra, ha a képek és az ár alapján elnyeri a tetszésedet írj a baba-kocsi@freemail.hu -ra
totyesz Creative Commons License 2006.02.01 0 0 9009

Kedves Kismamák Kispapák!

Pár év eltelik és már nagyon nehéz lesz elmagyarázni a kicsiknek, hogy mekkora is volt anya hasa amikor még ők bent voltak..itt a lehetőség, mi megörökítjük a pocakot..valós 3 dimenziós lenyomat a pocakról, festve dísztárgyként, vagy kezecske és lábacska kell? szoborként a polcra? megoldjuk, nézzetek be ide: www.reklam-dekoracio.hu...köszönöm

N0rb3rt Creative Commons License 2006.01.10 0 0 9008
Sziasztok!

 

[Más fórumokon is feltettem a kérdést. Elnézést, aki már olvasta.]

 

Babaúszással kapcsolatban szeretnék kérdezni.

 

Ilyen kérdések foglalkoztatnak, mint pl.:

* higiéniai szempontból melyik helyet tartjátok legjobbnak? (Volt ugyanis ismerősöm, aki azért hagyta abba, mert rendszeresen megbetegedett az úszások után.)

* A babaúszós medencéket mindenhol kizárólag csak erre a célra használják?

* Van-e olyan hely, ahol nem hétfőn cserélik a vizet (mi csak hétvégén tudnánk eljárni, és akkorra, már az 1 hetes víz nem biztos, hogy a legjobb)

 

Illetve összességében is kíváncsi lennék a véleményetekre azzal kapcsolatban, hogy vajon mennyi haszna van és ha igen mi a babaúszásnak?

 

Amiket olvastam a témáról nekem annyi derült ki, hogy (ha a gyerek is élvezi) ez egy kellemes családi program, és a használ a baba mozgáskultúrájuknak.

Arról hogy a víz megszokását mennyire szolgálja már megoszlik a vélemény, mert ugyanannyira okozhat víziszonyt a kezdeti negatív tapasztalat, mint amennyire vízbiztonságot adhat. Bár szerintem ez utóbbi a jellemzőbb.

 

De hallottam olyat is, hogy a babaúszásos gyerkőcök a későbbi „igazi” úszásoktatás alkalmával nagyon nehezen vetkőzik le a búvárreflex fenntartásával meglevő beidegződésüket. Az sem egyértelmű, hogy a gyerek számára is ugyanolyan felhőtlen játéknak tűnik, hogy akarata ellenére a víz alá kerül. Amikor ő igyekszik le egy játékért, az más tészta.

 

Esetleg a nem katonás rendben (tanfolyam szerűen) látogatott babaúszások, illetve a gyakorlatok szabad, minél játékosabb szinten tartásával elkerülhető a rossz beidegződés?

 

A párás, baktériumoknak kedvező levegő asztmára hajlamosító hatása állítólag tény, viszont honnan tudja az ember egy 4-5 hónapos gyerekről, hogy bajt okozok-e neki ezzel.

Nekem van egy 10%-os asztmám. A hajlam örökölhető? Vagy túl sokat aggódom? ;-)


Előre is köszi a hozzászólásokat!

 

bavime Creative Commons License 2004.07.01 0 0 9007

kedves trilla és miCK én csak most vagyok itt előszőr három gyermekem van öszinténsajnálom ami veletek történt de a jó Isten fog számotokra  egy új kis jövevényt ajándékozni akinek elmesélhetitek milyen csodálatos testvére volt

Élek Creative Commons License 2002.12.02 0 0 9006
aa
banjus Creative Commons License 2002.11.04 0 0 9005
Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni? Az orvos nagyon ajánlja a Dr. Leo cipőket, de mindenki más rosszat mond róluk. Szerintetek ?

Üdv.:
Évi

Agallis Creative Commons License 2002.04.01 0 0 9004
Betti, ez a topic már lezárult, gyere át a kisbaba-kismama 2.0-ba

Agallis

Előzmény: USMarci (9003)
USMarci Creative Commons License 2002.03.23 0 0 9003
Sziasztok!

Teljesen új vagyok itt, és lehet, hogy erről már volt is szó, de lenne egy kérdésem. A kisfiam, Marci 10 hónapos (http://www.embe.hu/marcilap), és mivel egyéves korában le szeretném szoktatni a szopizásról, és nem akarom, hogy két trauma érje egyszerre, ezért most elkezdeném leszoktatni a cumiról. Csak alvásokhoz használja a cumit, vagy ha nagyon fáradt, de ilyenkor viszont nagyon igényli. Van valakinek valami csodamódszere a viszonylag fájdalommentes leszoktatáshoz?

Előre is köszönöm!
Betti

sadness Creative Commons License 2002.02.13 0 0 9002
:(
mICK Creative Commons License 2001.11.01 0 0 8999
ar0mo Creative Commons License 2001.11.01 0 0 8998
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.23 0 0 8996
Kedves Bugi neni, Piglet, Cincoka...

Tulvagyunk a mai napon is, ami kemeny volt, de most igazan mondhatjuk, hogy tisztesseggel elbucsuztunk tole, es mostantol elore nezunk.

Nem lesz nap, hogy ne jutna majd eszunkbe a kicsi pofaja, de elore megyunk, s ra szeretettel es nem sajnalattal kell gondolni.

Remeljuk mihamarabb meselhetunk majd egy kistestvernek egy kicsi angyalrol, aki minden lepeset vigyazza.

Bugineni: hidd el, velunk voltal Te is, es kulon koszonjuk Bugibacsinak, hogy kepviselte a csaladot, es tulajdonkeppen mindenkit ebbol a fantasztikus barati korbol.

Koszonjuk, hogy velunk vagytok, es remeljuk nem banjatok, ha veletek maradunk tovabbra is a 2.0-ban. Valahogy a regi dolgok ertelmuket veszitettek, az erdeklodesi korunk a babak es a babasok fele fordul inkabb.

Előzmény: Bugi néni (8993)
Cincoka Creative Commons License 2001.08.23 0 0 8994
Kedves Trilla és Mick
Mi is Veletek vagyunk lélekben ezen a nehéz napon is...
Cinc.család
Bugi néni Creative Commons License 2001.08.23 0 0 8993
Kedves trilla és mICK!

Nem tudok ott lenni most, de gondolatban Veletek vagyok, kezemben sárga rózsával.

Bugi néni

Kriza Creative Commons License 2001.08.21 0 0 8992
Kedves Trilla és mICK,

ma értünk haza a nyaralásból, ahol rengeteget gondoltam kicsi Nándira - nem erre a hírre szerettem volna hazajönni!!! Annyira drukkoltunk érte/tek... Csodálatosak vagytok, mennyi erő van Bennetek - remélem, mielőbb egy újabb kis élet miatt kívánja Trilla a mézes kenyereket és indítja el ezzel az újabb mézeskenyér (vagy valami más) lavinát az SzT 2.0-n.

Nándika, nyugodj békében, vigyázz a Szüleidre és majdani testvére(i)dre akárhol is vagy most!

Veletek vagyunk!
Kriza, József, Jakus, Dömi

Mámi Creative Commons License 2001.08.21 0 0 8991
Szívből sajnálom a történteket!
cicó Creative Commons License 2001.08.20 0 0 8990
Kedves Trilla és mICK,
Ismeretlenül is őszinte részvétem.
Nándi nyugodjék békében.
Éva
bojtor Creative Commons License 2001.08.16 0 0 8989
Kedves Trilla és Mick!
Hosszu idő után jutottam tegnap újra ide és a döbbenettől nem tudtam mit írni. Hajnalig ültem álmatlanul a kislányom ágya mellett a földön. Ilyenkor az ember annyi mindent átértékel az életében, de aztán jönnek azok a fránya hétköznapok...
Nem találok szavakat, amivel elmondhatnám mennyire sajnálom, ami a pici fiatokkal történt. Csatlakozom az előttem szólókhoz és remélem hamarosan ismét látom a neved a SzT2.0 listáján.
Őszinte részvéttel, Gabi
Nohémi Creative Commons License 2001.08.16 0 0 8988
Kedves Trilla és MiCK!

Csak most tudok írni. Őszinte részvétünket szeretnénk kifejezni. Nincsenek szavak. Most értettem meg mit jelent a részvét: részt vettem aggódásban, szorításban,imában, gyászban. Nagyon fáj.
Kicsi Nándi, nyugodj békében.

Én sajnos elveszítettem első babámat a terhesség felénél. Hiszem, hogy ő és Nándi is az angyalok között, szeretettel néznek le ránk.

Vigyázzatok nagyon egymásra! Kívánunk sok sok erőt az élet folytatásához.

Noémi, Zoli, Boróka

TéKá Creative Commons License 2001.08.14 0 0 8987
Kedves trilla és miCK,

A múlt héten olvastuk... Nincsenek szavak. 1 héttel születtett Ábel után.

Sok erőt és kitartást! Nagyon fogom figyelni az Sz-T 2.0-t!!! És nagyon Veletek vagyunk!

TéKá és férje.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!