Keresés

Részletes keresés

Kriza Creative Commons License 2001.08.21 0 0 8992
Kedves Trilla és mICK,

ma értünk haza a nyaralásból, ahol rengeteget gondoltam kicsi Nándira - nem erre a hírre szerettem volna hazajönni!!! Annyira drukkoltunk érte/tek... Csodálatosak vagytok, mennyi erő van Bennetek - remélem, mielőbb egy újabb kis élet miatt kívánja Trilla a mézes kenyereket és indítja el ezzel az újabb mézeskenyér (vagy valami más) lavinát az SzT 2.0-n.

Nándika, nyugodj békében, vigyázz a Szüleidre és majdani testvére(i)dre akárhol is vagy most!

Veletek vagyunk!
Kriza, József, Jakus, Dömi

Mámi Creative Commons License 2001.08.21 0 0 8991
Szívből sajnálom a történteket!
cicó Creative Commons License 2001.08.20 0 0 8990
Kedves Trilla és mICK,
Ismeretlenül is őszinte részvétem.
Nándi nyugodjék békében.
Éva
bojtor Creative Commons License 2001.08.16 0 0 8989
Kedves Trilla és Mick!
Hosszu idő után jutottam tegnap újra ide és a döbbenettől nem tudtam mit írni. Hajnalig ültem álmatlanul a kislányom ágya mellett a földön. Ilyenkor az ember annyi mindent átértékel az életében, de aztán jönnek azok a fránya hétköznapok...
Nem találok szavakat, amivel elmondhatnám mennyire sajnálom, ami a pici fiatokkal történt. Csatlakozom az előttem szólókhoz és remélem hamarosan ismét látom a neved a SzT2.0 listáján.
Őszinte részvéttel, Gabi
Nohémi Creative Commons License 2001.08.16 0 0 8988
Kedves Trilla és MiCK!

Csak most tudok írni. Őszinte részvétünket szeretnénk kifejezni. Nincsenek szavak. Most értettem meg mit jelent a részvét: részt vettem aggódásban, szorításban,imában, gyászban. Nagyon fáj.
Kicsi Nándi, nyugodj békében.

Én sajnos elveszítettem első babámat a terhesség felénél. Hiszem, hogy ő és Nándi is az angyalok között, szeretettel néznek le ránk.

Vigyázzatok nagyon egymásra! Kívánunk sok sok erőt az élet folytatásához.

Noémi, Zoli, Boróka

TéKá Creative Commons License 2001.08.14 0 0 8987
Kedves trilla és miCK,

A múlt héten olvastuk... Nincsenek szavak. 1 héttel születtett Ábel után.

Sok erőt és kitartást! Nagyon fogom figyelni az Sz-T 2.0-t!!! És nagyon Veletek vagyunk!

TéKá és férje.

cár Creative Commons License 2001.08.14 0 0 8986
Kedves Trilla és Mick!

Három hét szabadság után visszajöttem, kinyomtattam mindent, hazavittem, elolvastam és...és letaglózott!

Előttem már annyi mindent írtak mások, ezért csak szeretném, ha tudnátok, hogy nekem is, nekünk is fáj, FÁJ, FÁJ!!!

Ezzel a pár sorral őszinte részvétünket szeretnénk kifejezni.

Robi, Timi és Roland

Ondrejo Creative Commons License 2001.08.13 0 0 8985
Trilla, Mick,

Őszinte részvétem így ismeretlenül is.

Ondrejó család

Ezüstke Creative Commons License 2001.08.11 0 0 8984
Trilla, Mick,

nagyon régen jártam már a neten, és el nem tudom mondani mit éreztem, ahogy olvastam a történteket.
Ide tényleg nincsenek megfelelő szavak.
Nem is tudom mit irjak, csak sirni tudok, okosakat irni nem. Ennél szörnyűbbet el sem tudok képzelni,m int ami Veletek történt.
Kivánok nektek sok erőt az újrakezdéshez. A kicsi pedig nyugodjon békében! Nagyon sokat gondolok Rátok es a történtek fényében én is átértékeltem sok mindent a saját életünkben.
Nagyon drukkolok, hogy minél előbb gyógyirt találjatok (ha feledést nem is) egy új kis élet képében.

Bea

Kissárkány Creative Commons License 2001.08.11 0 0 8983
Kedves trilla és miCK!

Nagyon régen jártam erre és könnyeimmel küszködve olvastam el mi történt a kicsi fiatokkal.
Tudom, hogy ilyenkor a szavak nem segítenek, de még így ismeretlenül is fogadjátok őszinte részvétemet és együttérzésemet. Nagyon vigyázzatok magatokra és szeressétek mindig egymást!

Kicsi Nándi, nyugodj békében!

Szeretettel:

Kissárkány

Abigél Creative Commons License 2001.08.11 0 0 8982
Kedves Trilla és mICK!

Kb. 1 hétig nem tudtam benézni ide, de közben sokszor eszembe jutottatok. Fogadjátok őszinte és mély részvétemet.
Egyszer olvastam egy könyvet, ami egy olyan kislányról szólt, akivel pontosan ugyanez történt. Az anyukája írta meg a történetüket.

Annamama Creative Commons License 2001.08.11 0 0 8981
Trilla, mICK!

Sokáig nem voltunk itthon, csak most olvastam, hogy mi történt.
Kavarognak a fejemben a gondolatok, de nem tudok semmi értelmeset írni.

Őszinte részvétünk. És őszinte csodálatunk a bennetek lévő erő és emberség miatt.
Nándi baba, nyugodj békében!

Annamama

krtek Creative Commons License 2001.08.10 0 0 8980
Kedves Trilla es Miki!

Csak most tevedtem erre a forumra, s beleremegtem. Olvasas kozben vegig remegett a gyomrom, zihalt a mellkasom, s konnyel telt meg szemem. En is voltam mar sulyos helyzetben, de kijottem a korhazbol es szinte teljes eletet elek. Azota viszont nagyon meg tud erinteni minden tragedia, s a Ti tortenetek oszinten dramai. A sajnalat es az egyutterzes enyhe szavak, de nem tudom oket helyettesiteni.
Tenyleg muszaj elore nezni! A gyasz helyett maradjon szamotokra az osszes szep emlek es a kozos kuzdes gyotrelmeibol taplalkozo eros tartas. Dolgozzatok sokat, hogy mielobb eljuthassatok egyrol a kettore. Pontosabban a 2.0-ra. Kitartast es minden jot Nektek! Kisvakond

Előzmény: Törölt nick (8961)
ChickenCow Creative Commons License 2001.08.09 0 0 8979
Kedves trilla és mICk !

Fogadjátok őszinte részvétünket. S bár tudjuk, hogy fájdalmatokat most nem enyhítheti semmi és senki, mégis reméljük, idővel lesz majd erőtök még esélyt adni egy "csöppnyi" boldogságnak.
Szép álmokat mindörökre Nándikának!
C.C. Viki és GPeti

Gigi72 Creative Commons License 2001.08.09 0 0 8978
Nem találom a szavakat, csak folynak a könnyeim...
Az angyalok vigyázzák ezentúl Nándika minden lépését.
Osztozom fájdalmatokban.
sófelhasználó Creative Commons License 2001.08.08 0 0 8977
Ez az első alkalom, mióta netezek,hogy ülök csak és bőgök a monitor előtt---nem tudok mit írni,de nem is lehet...
Trillla Creative Commons License 2001.08.08 0 0 8976
Kedves trilla és miCK!

Jópár hete nem néztem be a kisbaba-fórumba és összeszorult a szívem, amikor elkezdtem visszafelé olvasgatni.
Kedves trilla, amikor két éve regisztrálni akartam itt Trilla néven, amit irc-n régóta használtam már, láttam, hogy a név foglalt és ha találkoztam a hozzászólásaiddal kicsit bosszús voltam, hogy elkéstem. Aztán megláttalak a Szülés-terhességben, és meglepve láttam, hogy nemcsak egyforma nicket választottunk, de teljesen egyszerre vagyunk terhesek is. A lányom május 29-én született, a Ti pici fiatok csak 3 nappal később, ami egyben az én születésnapom is...
Talán ez a sok egybeesés és miCK részletes naplója az oka, hogy úgy éreztem, mintha közeli barátaim kisbabáját siratnám. Rettenetes lehet most Nektek. Biztos nehéz ilyen erősnek tűnni, amilyennek Ti tűntök, úgy képzelem, nem is lehet, talán ez csak a látszat. Kívánom, hogy legyetek sokáig egymás támaszai és őrizzétek meg a pici Nándi mosolyát. Remélem, sikerül fájdalmatokat helyére tenni a szívetekben és mihamarabb találkozom Nándi kistesójának apró-cseprő gondjaival az új fórumon.
Kitartás!

Szeretettel

Trillla

Lucilla Creative Commons License 2001.08.07 0 0 8975
Kedves Trilla és Mick!

Én sajnos eddig két kisbabát vesztettem a terhesség első felében. Nagyon keserű történet, de ez semmi ahhoz képest, amin ti most átmentek. Mégis sokkal több erő van bennetek, mint bennem valaha lesz. Kívánom nektek, hogy ez az erő ne hagyjon el benneteket, és újra tudjátok kezdeni.
A kicsi Nándi pedig már az angyalok közt vigyázza lépteiteket az én gyermekeimmel együtt.
Sok szerencsét "életetek hátralévő részéhez"!
Ha bármiben tudok segíteni, írjatok!

Lucilla

szomi_szomi Creative Commons License 2001.08.07 0 0 8974
Én is csak most néztem be szabi alatt.
Nem telt el nap, hogy ne gondoltam volna a kis Nándira. Nyugodjék békében!

Próbáltam még írni valamit, de nem igazán sikerül. Nagyon megrendített a dolog. Oszinte részvétem!

SZOMI

portáska Creative Commons License 2001.08.07 0 0 8973
Kedves Trilla és Mick!

Annyira aggódtam, hogy nehogy feladjátok. De olyan jó volt olvasni amit írtatok. Csak csatlakozni tudok az előttem szólokhoz, csodálatra méltó emberek vagytok.
Sok sok erőt és boldogságot kívánok Nektek!

Portatyó (Kati)

PufiPofa Creative Commons License 2001.08.07 0 0 8972
Kedves trilla, miCK,
kimondhatatlanul sajnálom.
Kicsi Nándika vigyázz nagyon a szüleidre!
Sok szeretettel
Bea
Baranka1 Creative Commons License 2001.08.07 0 0 8971
Kedves Trilla!

Soraidon megint potyogtak a könnyeim. Rengeteg erő van benned, még most is tudsz másokra gondolni! Csodállak titeket, és kívánom, hogy egy szebb jövő várjon rátok! Remélem minél előbb lesz egy picur, aki ha feledtetni nem is tudja a történteket, de határtalan örömben részesít titeket!!!!
Mindenki másnak, és persze magamnak is kívánom, hogy soha ne kelljen átélnünk hasonlót!

Hopihe Creative Commons License 2001.08.07 0 0 8970
Kedves MiCK és Trilla!

Őszinte részvétünk, nagyon vigyázzatok egymásra. Csodállak titeket azért az erőért, ami bennetek lakozik.

Nándi, nyugodj békében az angyalok között! Elhelyeztem virágunkat a családom nevében.

Ha bármiben tudunk segíteni itt vagyunk!

Hópihe

KiKid Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8969
Trilla, Mick!

Megdöbbenve olvastam a tragédiáról, erre tényleg nincsen szó, a legrosszabb, ami egy szülővel történhet. Sokat gondolok kicsi Nándira, ő már fentről vigyáz Rátok.És sokat gondolok Rátok, hogy legyen erőtök ezen túljutni. Talán az a sok-sok szeretet is segit egy picit, ami innen áramlik Felétek. Isten adjon megnyugvást és békésebb, boldogabb jövőt, szivemből kivánom.

Krisz

cory Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8968
Trilla, mICK!

Végig olvastam a kálváriátokat, és csak csodálattal tudok rátok nézni, hogy ennyi erő van bennetek!! Kitartást nektek a jövőre nézve!

cory

Sica Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8967
Trilla, mICK,

nem jutok szóhoz. Trilla sorain megint sírtam egyet, és csak arra gondoltam, hogy honnan vesztek ennyi erőt! Minden tiszteletem, együttérzésem és csodálatom a Tiétek! Sok-sok erőt az újrakezdéshez Nektek, és mi továbbra is támogatunk Benneteket bármiben, amiben tudunk!

Előzmény: Törölt nick (8961)
PUMUKLI Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8966
Kedves Trilla és MIck!
Hiszem, hogy Nándi mindannyiunk kisbabája álmát vigyázza odafentről!
Nem tudok mit mondani, csak folyik a könnyem.....
PUMUKLI
Ágibági Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8964
Kedves Trilla-Anyatársam!

Szívbemarkolóan írtál. Minden csodálatom és tiszteletem a Tiéd.
Ha bármiben segíthetek ezután, csak szólj!

(ismeretlenül is) NAGYON NAGY SZERETETTEL :

Ági

Előzmény: Törölt nick (8961)
szilvasgomboc Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8963
trilla: sok erőt (is) kívánok Neked ehhez!
Csak nézek, hogy milyen fantasztikusak vagytok!
Madeleine_Giovanni Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8962
Csak most olvastam mi történt. Őszinte együttérzésem. Sok - sok erőt és szeretetet nektek mindenhez. Bár új vagyok itt azt hiszem joggal mondhatom, mellettetek állunk.
Előzmény: Törölt nick (8961)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!