Keresés

Részletes keresés

ChickenCow Creative Commons License 2001.08.09 0 0 8979
Kedves trilla és mICk !

Fogadjátok őszinte részvétünket. S bár tudjuk, hogy fájdalmatokat most nem enyhítheti semmi és senki, mégis reméljük, idővel lesz majd erőtök még esélyt adni egy "csöppnyi" boldogságnak.
Szép álmokat mindörökre Nándikának!
C.C. Viki és GPeti

Gigi72 Creative Commons License 2001.08.09 0 0 8978
Nem találom a szavakat, csak folynak a könnyeim...
Az angyalok vigyázzák ezentúl Nándika minden lépését.
Osztozom fájdalmatokban.
sófelhasználó Creative Commons License 2001.08.08 0 0 8977
Ez az első alkalom, mióta netezek,hogy ülök csak és bőgök a monitor előtt---nem tudok mit írni,de nem is lehet...
Trillla Creative Commons License 2001.08.08 0 0 8976
Kedves trilla és miCK!

Jópár hete nem néztem be a kisbaba-fórumba és összeszorult a szívem, amikor elkezdtem visszafelé olvasgatni.
Kedves trilla, amikor két éve regisztrálni akartam itt Trilla néven, amit irc-n régóta használtam már, láttam, hogy a név foglalt és ha találkoztam a hozzászólásaiddal kicsit bosszús voltam, hogy elkéstem. Aztán megláttalak a Szülés-terhességben, és meglepve láttam, hogy nemcsak egyforma nicket választottunk, de teljesen egyszerre vagyunk terhesek is. A lányom május 29-én született, a Ti pici fiatok csak 3 nappal később, ami egyben az én születésnapom is...
Talán ez a sok egybeesés és miCK részletes naplója az oka, hogy úgy éreztem, mintha közeli barátaim kisbabáját siratnám. Rettenetes lehet most Nektek. Biztos nehéz ilyen erősnek tűnni, amilyennek Ti tűntök, úgy képzelem, nem is lehet, talán ez csak a látszat. Kívánom, hogy legyetek sokáig egymás támaszai és őrizzétek meg a pici Nándi mosolyát. Remélem, sikerül fájdalmatokat helyére tenni a szívetekben és mihamarabb találkozom Nándi kistesójának apró-cseprő gondjaival az új fórumon.
Kitartás!

Szeretettel

Trillla

Lucilla Creative Commons License 2001.08.07 0 0 8975
Kedves Trilla és Mick!

Én sajnos eddig két kisbabát vesztettem a terhesség első felében. Nagyon keserű történet, de ez semmi ahhoz képest, amin ti most átmentek. Mégis sokkal több erő van bennetek, mint bennem valaha lesz. Kívánom nektek, hogy ez az erő ne hagyjon el benneteket, és újra tudjátok kezdeni.
A kicsi Nándi pedig már az angyalok közt vigyázza lépteiteket az én gyermekeimmel együtt.
Sok szerencsét "életetek hátralévő részéhez"!
Ha bármiben tudok segíteni, írjatok!

Lucilla

szomi_szomi Creative Commons License 2001.08.07 0 0 8974
Én is csak most néztem be szabi alatt.
Nem telt el nap, hogy ne gondoltam volna a kis Nándira. Nyugodjék békében!

Próbáltam még írni valamit, de nem igazán sikerül. Nagyon megrendített a dolog. Oszinte részvétem!

SZOMI

portáska Creative Commons License 2001.08.07 0 0 8973
Kedves Trilla és Mick!

Annyira aggódtam, hogy nehogy feladjátok. De olyan jó volt olvasni amit írtatok. Csak csatlakozni tudok az előttem szólokhoz, csodálatra méltó emberek vagytok.
Sok sok erőt és boldogságot kívánok Nektek!

Portatyó (Kati)

PufiPofa Creative Commons License 2001.08.07 0 0 8972
Kedves trilla, miCK,
kimondhatatlanul sajnálom.
Kicsi Nándika vigyázz nagyon a szüleidre!
Sok szeretettel
Bea
Baranka1 Creative Commons License 2001.08.07 0 0 8971
Kedves Trilla!

Soraidon megint potyogtak a könnyeim. Rengeteg erő van benned, még most is tudsz másokra gondolni! Csodállak titeket, és kívánom, hogy egy szebb jövő várjon rátok! Remélem minél előbb lesz egy picur, aki ha feledtetni nem is tudja a történteket, de határtalan örömben részesít titeket!!!!
Mindenki másnak, és persze magamnak is kívánom, hogy soha ne kelljen átélnünk hasonlót!

Hopihe Creative Commons License 2001.08.07 0 0 8970
Kedves MiCK és Trilla!

Őszinte részvétünk, nagyon vigyázzatok egymásra. Csodállak titeket azért az erőért, ami bennetek lakozik.

Nándi, nyugodj békében az angyalok között! Elhelyeztem virágunkat a családom nevében.

Ha bármiben tudunk segíteni itt vagyunk!

Hópihe

KiKid Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8969
Trilla, Mick!

Megdöbbenve olvastam a tragédiáról, erre tényleg nincsen szó, a legrosszabb, ami egy szülővel történhet. Sokat gondolok kicsi Nándira, ő már fentről vigyáz Rátok.És sokat gondolok Rátok, hogy legyen erőtök ezen túljutni. Talán az a sok-sok szeretet is segit egy picit, ami innen áramlik Felétek. Isten adjon megnyugvást és békésebb, boldogabb jövőt, szivemből kivánom.

Krisz

cory Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8968
Trilla, mICK!

Végig olvastam a kálváriátokat, és csak csodálattal tudok rátok nézni, hogy ennyi erő van bennetek!! Kitartást nektek a jövőre nézve!

cory

Sica Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8967
Trilla, mICK,

nem jutok szóhoz. Trilla sorain megint sírtam egyet, és csak arra gondoltam, hogy honnan vesztek ennyi erőt! Minden tiszteletem, együttérzésem és csodálatom a Tiétek! Sok-sok erőt az újrakezdéshez Nektek, és mi továbbra is támogatunk Benneteket bármiben, amiben tudunk!

Előzmény: Törölt nick (8961)
PUMUKLI Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8966
Kedves Trilla és MIck!
Hiszem, hogy Nándi mindannyiunk kisbabája álmát vigyázza odafentről!
Nem tudok mit mondani, csak folyik a könnyem.....
PUMUKLI
Ágibági Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8964
Kedves Trilla-Anyatársam!

Szívbemarkolóan írtál. Minden csodálatom és tiszteletem a Tiéd.
Ha bármiben segíthetek ezután, csak szólj!

(ismeretlenül is) NAGYON NAGY SZERETETTEL :

Ági

Előzmény: Törölt nick (8961)
szilvasgomboc Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8963
trilla: sok erőt (is) kívánok Neked ehhez!
Csak nézek, hogy milyen fantasztikusak vagytok!
Madeleine_Giovanni Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8962
Csak most olvastam mi történt. Őszinte együttérzésem. Sok - sok erőt és szeretetet nektek mindenhez. Bár új vagyok itt azt hiszem joggal mondhatom, mellettetek állunk.
Előzmény: Törölt nick (8961)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8961
Kedves mindenki!

Nem tudjuk mindenkinek megköszönni külön-külön, hogy mellettünk álltatok, hogy írtatok magánleveleket, hogy véreteket adtátok volna a kicsi fiunkért.

Gondolom természetes, bár sose kerüljön rá sor, mi is vállaljuk ugyanezt, és nemcsak a babáitokért. Értetek is, mert velünk voltatok - vagytok.
Az ember ilyenkor érti meg, miért társas lény. Köszönöm, hogy péntek éjjel Mikivel voltatok a chat-en.

Nándi ugyan nincs velünk, mi mégis maradnánk az új topicban, aminek létrehozását külön köszönöm. Nem mintha nem tudtuk volna elviselni a babákról szóló kérdéseket, de ez az emberi együttérzésnek olyan példája, amire nincs szó.

Őszintén kívánom, soha közűletek senkinek, de egyáltalán, soha senkinek ne kelljen átélnie a töredékét se annak, amin mi keresztülmentünk. A családunk nélkül és a barátaink nélkül mindezt nem bírtuk volna ki ép ésszel.
Előkerültek olyan barátok, ismerősök a múltból, akik évek óta nem jelentkeztek, és voltak "félig" idegenek az internetről, akik mind-mind fogták a kezünket.

Nem nektek, magamnak ígérem, mihamarabb kérdéseket fogok feltenni, előbb az SZ-T 2.0-ban, de utánna itt.
És Nándikám onnan túlról vigyázza majd a testvére álmát.
Azt üzenem a kicsi fiamnak, Őrangyalként vigyázzon gyermekeitekre!

trilla

tamara Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8960
Kedves Trilla és mICK!

A kitartáshoz annyit, hogy nekem is volt egy nővérem is, aki 6 évvel lett volna idősebb,mint én. 6 hétig élt.

A szüleim kitartásának köszönhetően van egy két évvel idősebb nővérem, és vagyok én is!

üdv. tamara

szilvasgomboc Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8959
Trilla és mICk!

Csodálatos Emberek vagytok!
Szívből kívánunk Nektek legjobbakat!

szilvasgomboc(ék)

Elayne Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8957
Kedves MICK es Trilla!

Fogadjatok oszinte es mely reszvetunket, kicsi Nandi, Te pedig pihenj bekeben!

Elayne es csaladja

tamara Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8956
Kedves MICK és Trilla,

itt ülök a gépem előtt, és csak bőgök, és bőgök.

Őszinte részvétem mindannyiotoknak, és nyugodjon békében Nándi baba!

sziasztok, tamara

gyomber Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8955
Kedves MiCK és Trilla,

kivánok nektek sok-sok erőt, és kitartást a történtek feldolgozásához, és remélem mihamarabb lesz kiben vigasztalódnotok.

gyömbér

moncaberta Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8954
Kedves mICK,

ti fantasztikus emberek vagytok. Minden jót kívánok a továbbiakhoz.
Az elmúlt néhány napban én is megtanultam valamit a fontos és érdektelen dolgokról. Rettenetesen sajnálom, hogy ilyen áron... Lehet, hogy ez a topic már nem lesz, de ezt és Őt soha nem fogom elfelejteni.
Sok szeretettel üdvözlöm Trillát is.
Moni

Előzmény: mICK (8944)
elli Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8953
Kedves mICK!

Ti tenyleg fantasztikus emberek vagytok, kivanom, hogy a most kezdodo eletetek hatralevo reszeben tenyleg csupa jo dolog tortenjen veletek!

Eva, Janos, Tamas

Előzmény: mICK (8944)
b0bita Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8951
Kedves mICK!!!!!

Határtalanul jó érzés volt olvasni soraidat!! Kívánon, hogy a továbbiakban csupa-csupa FANTASZTIKUSAN JÓ dolog történjen Veletek. Nagyon szeressétek egymást!! Elvárunk a másik topicban Benneteket!

Mélységes tisztelettel,

Csilla

Előzmény: mICK (8944)
Faxni Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8950
Kedves Trilla és mICk,
Én is csak olvasó voltam itt, de szeretném elmondani, hogy őszintén, mélyen együttérzek veletek.
Igen, meg kell fogni egymás kezét és előre menni és ehhez kívánok nektek sok erőt, szeretetet.
Faxni
zafi11 Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8949
Kedves Mick és Trilla!

Eddig még nem szóltam hozzá, mert nem találtam szavakat. De azt hiszem, hogy valami ilyesmit szerettem volna írni Nektek, amit Mick megfogalmazott!
Szurkolok Nektek, hogy legyen erőtök az újrakezdéshez, ez a legjobb amit tehettek!
És nagyon vigyázzatok magatokra és szeressétek egymást!

Zafi

Előzmény: mICK (8944)
Bugi bacsi Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8948
mICK!

Csak valahogy ki szeretnem fejezni, hogy csodallak Titeket. Sok erot kivanok Nektek a folytatashoz.

Bugi

Előzmény: mICK (8944)
Csík Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8947
Kedves Trilla és Mick!

Annyira sajnálom.

Szeretettel: Csík

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!