Keresés

Részletes keresés

Norbibudapest75 Creative Commons License 2018.02.25 0 0 9026

Kismama és újszülött fotózás

 

http://zseelphotography.com/

TLali84 Creative Commons License 2013.05.06 0 0 9024

Kismama fotózás Budapesten! A részletekért kérem látogassanak el a blogomra.

 

Torzsa Lajos fotós

06-30/628-58-67

Gabesz1972 Creative Commons License 2012.03.27 0 0 9021

Sztetoszkóp eladó 2.500 Ft-ért. Azonnal átvehető Budapesten, a XIII. kerületben. Csodálatos dolog hallgatni vele a pocakban lévő kisbaba szívdobogását, rugdosását, de vérnyomás méréshez is tökéletes.

 

Teljesen új, bontatlan csomagolásban. 2 db van belőle. Postai szállítás lehetséges. 06/30-95-37-947

szatci Creative Commons License 2011.10.03 0 0 9020

baba ruhák 500 forint per darab áron

 

gorogszenahu Creative Commons License 2011.01.02 0 0 9019

Sziasztok!

Szeretnék bemutatni nektek egy új terméket, a Görögszéna kapszulát!
A következő weboldalon hasznos információkat találtok a görögszéna gyógynövénnyel kapcsolatban.
Érdemes elolvasni.
Tudományos kísérletek támasztják alá a görögszéna mag, tejhozam serkentő hatását. 


http://www.gorogszena.hu/gorogszenamag_gorogszenakapszula.html


http://www.gorogszena.hu/felhasznalas/gorogszena_felhasznalas_tejelvalasztas_szoptatas.html


További szép napot!

Popelyushka Creative Commons License 2010.10.20 0 0 9018
Gyermek kerékpár Smart Trike ZOO-Collection eladó.

 

Gyermek kerékpár Smart Trike ZOO-Collection adatai:

 

- Levehető, 4 pozícióban állítható fogantyú;

- egy nagyon kényelmes és puha ülés magas háttámlával 10-honapos kortól babaknak;

- levehető napellenző;

- biztonsági öv;

- Hullámosított csúszásmentes pedálok;

-  Összecsukható lábtartó;

- blokkoló  pedálok és az első kerék;

- lábfék mamáknak, mely a kerékpár mögött található és  fékezi a hátsó kereket;

- Gumi széles kerekek;

- cumisuveg állvány;

- poggyász táska;

- kerékpár tömege: 7,2 kg.

- kerékpár szine: piros.

 

A többi információ itt megtalálható:

http://www.smart-trike.com/product.asp?Type=2&Product_SubType=14, http://www.youtube.com/watch?v=FG-TmrZ8J9Q.

 

Érdeklődni ezen az e-mail cimen lehet: vika.buday@gmail.com

 

 

gyorgyjudit Creative Commons License 2007.12.12 0 0 9017

Sziasztok!

Segítsetek abban, hogy hogyan lehet egy három hónapos kisbabát nappal elaltani! Nagyon kéne a segítség, mert lassan mindketten végleg kimerülünk :((((

juud Creative Commons License 2007.11.08 0 0 9016
 

Sziasztok!

 

Figyelmetekbe ajánlanám a CLOE kismama ruházatot! Nekem nagyon bevált, nagyon kényelmesek a nadrágok. Nézzétek meg a honlapot, mert mostmár házhozszállítás is lehetséges!

www.cloe.hu

 

 

lanro Creative Commons License 2007.03.07 0 0 9014
Pelenkázós kiságy eladó szivacs nélkül,normál állapotban ,mérete 180x76cm. Ár:10000Ft Érd:06205320110 Tata
binike Creative Commons License 2006.09.26 0 0 9013
Megnéztema babakocsit! Érdekel!!Ez a kezdetektől használható? Teljesen vízszintesig dönthető? Meddig tudom  majd használni?
Előzmény: y-son (9011)
binike Creative Commons License 2006.09.26 0 0 9012

Szia!

 

pocaktartó pántod nincs véletlenül?

Előzmény: y-son (9011)
y-son Creative Commons License 2006.05.15 0 0 9011
Babakocsit szeretnék eladni, akit érdekel látogasson el a http://babakocsi.fw.hu -ra, ha a képek és az ár alapján elnyeri a tetszésedet írj a baba-kocsi@freemail.hu -ra
totyesz Creative Commons License 2006.02.01 0 0 9009

Kedves Kismamák Kispapák!

Pár év eltelik és már nagyon nehéz lesz elmagyarázni a kicsiknek, hogy mekkora is volt anya hasa amikor még ők bent voltak..itt a lehetőség, mi megörökítjük a pocakot..valós 3 dimenziós lenyomat a pocakról, festve dísztárgyként, vagy kezecske és lábacska kell? szoborként a polcra? megoldjuk, nézzetek be ide: www.reklam-dekoracio.hu...köszönöm

N0rb3rt Creative Commons License 2006.01.10 0 0 9008
Sziasztok!

 

[Más fórumokon is feltettem a kérdést. Elnézést, aki már olvasta.]

 

Babaúszással kapcsolatban szeretnék kérdezni.

 

Ilyen kérdések foglalkoztatnak, mint pl.:

* higiéniai szempontból melyik helyet tartjátok legjobbnak? (Volt ugyanis ismerősöm, aki azért hagyta abba, mert rendszeresen megbetegedett az úszások után.)

* A babaúszós medencéket mindenhol kizárólag csak erre a célra használják?

* Van-e olyan hely, ahol nem hétfőn cserélik a vizet (mi csak hétvégén tudnánk eljárni, és akkorra, már az 1 hetes víz nem biztos, hogy a legjobb)

 

Illetve összességében is kíváncsi lennék a véleményetekre azzal kapcsolatban, hogy vajon mennyi haszna van és ha igen mi a babaúszásnak?

 

Amiket olvastam a témáról nekem annyi derült ki, hogy (ha a gyerek is élvezi) ez egy kellemes családi program, és a használ a baba mozgáskultúrájuknak.

Arról hogy a víz megszokását mennyire szolgálja már megoszlik a vélemény, mert ugyanannyira okozhat víziszonyt a kezdeti negatív tapasztalat, mint amennyire vízbiztonságot adhat. Bár szerintem ez utóbbi a jellemzőbb.

 

De hallottam olyat is, hogy a babaúszásos gyerkőcök a későbbi „igazi” úszásoktatás alkalmával nagyon nehezen vetkőzik le a búvárreflex fenntartásával meglevő beidegződésüket. Az sem egyértelmű, hogy a gyerek számára is ugyanolyan felhőtlen játéknak tűnik, hogy akarata ellenére a víz alá kerül. Amikor ő igyekszik le egy játékért, az más tészta.

 

Esetleg a nem katonás rendben (tanfolyam szerűen) látogatott babaúszások, illetve a gyakorlatok szabad, minél játékosabb szinten tartásával elkerülhető a rossz beidegződés?

 

A párás, baktériumoknak kedvező levegő asztmára hajlamosító hatása állítólag tény, viszont honnan tudja az ember egy 4-5 hónapos gyerekről, hogy bajt okozok-e neki ezzel.

Nekem van egy 10%-os asztmám. A hajlam örökölhető? Vagy túl sokat aggódom? ;-)


Előre is köszi a hozzászólásokat!

 

bavime Creative Commons License 2004.07.01 0 0 9007

kedves trilla és miCK én csak most vagyok itt előszőr három gyermekem van öszinténsajnálom ami veletek történt de a jó Isten fog számotokra  egy új kis jövevényt ajándékozni akinek elmesélhetitek milyen csodálatos testvére volt

Élek Creative Commons License 2002.12.02 0 0 9006
aa
banjus Creative Commons License 2002.11.04 0 0 9005
Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni? Az orvos nagyon ajánlja a Dr. Leo cipőket, de mindenki más rosszat mond róluk. Szerintetek ?

Üdv.:
Évi

Agallis Creative Commons License 2002.04.01 0 0 9004
Betti, ez a topic már lezárult, gyere át a kisbaba-kismama 2.0-ba

Agallis

Előzmény: USMarci (9003)
USMarci Creative Commons License 2002.03.23 0 0 9003
Sziasztok!

Teljesen új vagyok itt, és lehet, hogy erről már volt is szó, de lenne egy kérdésem. A kisfiam, Marci 10 hónapos (http://www.embe.hu/marcilap), és mivel egyéves korában le szeretném szoktatni a szopizásról, és nem akarom, hogy két trauma érje egyszerre, ezért most elkezdeném leszoktatni a cumiról. Csak alvásokhoz használja a cumit, vagy ha nagyon fáradt, de ilyenkor viszont nagyon igényli. Van valakinek valami csodamódszere a viszonylag fájdalommentes leszoktatáshoz?

Előre is köszönöm!
Betti

sadness Creative Commons License 2002.02.13 0 0 9002
:(
mICK Creative Commons License 2001.11.01 0 0 8999
ar0mo Creative Commons License 2001.11.01 0 0 8998
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.23 0 0 8996
Kedves Bugi neni, Piglet, Cincoka...

Tulvagyunk a mai napon is, ami kemeny volt, de most igazan mondhatjuk, hogy tisztesseggel elbucsuztunk tole, es mostantol elore nezunk.

Nem lesz nap, hogy ne jutna majd eszunkbe a kicsi pofaja, de elore megyunk, s ra szeretettel es nem sajnalattal kell gondolni.

Remeljuk mihamarabb meselhetunk majd egy kistestvernek egy kicsi angyalrol, aki minden lepeset vigyazza.

Bugineni: hidd el, velunk voltal Te is, es kulon koszonjuk Bugibacsinak, hogy kepviselte a csaladot, es tulajdonkeppen mindenkit ebbol a fantasztikus barati korbol.

Koszonjuk, hogy velunk vagytok, es remeljuk nem banjatok, ha veletek maradunk tovabbra is a 2.0-ban. Valahogy a regi dolgok ertelmuket veszitettek, az erdeklodesi korunk a babak es a babasok fele fordul inkabb.

Előzmény: Bugi néni (8993)
Cincoka Creative Commons License 2001.08.23 0 0 8994
Kedves Trilla és Mick
Mi is Veletek vagyunk lélekben ezen a nehéz napon is...
Cinc.család
Bugi néni Creative Commons License 2001.08.23 0 0 8993
Kedves trilla és mICK!

Nem tudok ott lenni most, de gondolatban Veletek vagyok, kezemben sárga rózsával.

Bugi néni

Kriza Creative Commons License 2001.08.21 0 0 8992
Kedves Trilla és mICK,

ma értünk haza a nyaralásból, ahol rengeteget gondoltam kicsi Nándira - nem erre a hírre szerettem volna hazajönni!!! Annyira drukkoltunk érte/tek... Csodálatosak vagytok, mennyi erő van Bennetek - remélem, mielőbb egy újabb kis élet miatt kívánja Trilla a mézes kenyereket és indítja el ezzel az újabb mézeskenyér (vagy valami más) lavinát az SzT 2.0-n.

Nándika, nyugodj békében, vigyázz a Szüleidre és majdani testvére(i)dre akárhol is vagy most!

Veletek vagyunk!
Kriza, József, Jakus, Dömi

Mámi Creative Commons License 2001.08.21 0 0 8991
Szívből sajnálom a történteket!
cicó Creative Commons License 2001.08.20 0 0 8990
Kedves Trilla és mICK,
Ismeretlenül is őszinte részvétem.
Nándi nyugodjék békében.
Éva
bojtor Creative Commons License 2001.08.16 0 0 8989
Kedves Trilla és Mick!
Hosszu idő után jutottam tegnap újra ide és a döbbenettől nem tudtam mit írni. Hajnalig ültem álmatlanul a kislányom ágya mellett a földön. Ilyenkor az ember annyi mindent átértékel az életében, de aztán jönnek azok a fránya hétköznapok...
Nem találok szavakat, amivel elmondhatnám mennyire sajnálom, ami a pici fiatokkal történt. Csatlakozom az előttem szólókhoz és remélem hamarosan ismét látom a neved a SzT2.0 listáján.
Őszinte részvéttel, Gabi
Nohémi Creative Commons License 2001.08.16 0 0 8988
Kedves Trilla és MiCK!

Csak most tudok írni. Őszinte részvétünket szeretnénk kifejezni. Nincsenek szavak. Most értettem meg mit jelent a részvét: részt vettem aggódásban, szorításban,imában, gyászban. Nagyon fáj.
Kicsi Nándi, nyugodj békében.

Én sajnos elveszítettem első babámat a terhesség felénél. Hiszem, hogy ő és Nándi is az angyalok között, szeretettel néznek le ránk.

Vigyázzatok nagyon egymásra! Kívánunk sok sok erőt az élet folytatásához.

Noémi, Zoli, Boróka

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!