Keresés

Részletes keresés

badboy24 Creative Commons License 2005.11.29 0 0 48
Nekem is egyik kedvenc filmem ez. Azt tudtátok, hogy most december elején fog megjelenni először magyar szinkronnal DVD-n?
ChrisRea Creative Commons License 2004.12.20 0 0 47
Szeriat csinaltak belole... az uktv4-nak
1 pozitivum az eredeti rendezo es iro Guy Ritchie megirt meg egy halom forgatokonyvet aztan leforgattak

Season 1
Lock, Stock...
1. 1-1 29-May-2000 ...And Four Stolen Hooves
2. 1-2 06-Jun-2000 ...And Two Hundred Smoking Kalashnikovs
3. 1-3 13-Jun-2000 ...And A Fist Full of Jack and Jills
4. 1-4 20-Jun-2000 ...And Spaghetti Sauce
5. 1-5 27-Jun-2000 ...And Two Sips
6. 1-6 04-Jul-2000 ...And One Big Bullock
7. 1-7 11-Jul-2000 ...And a Good Slopping Out

Gorszky Creative Commons License 2004.12.02 0 0 46
Nagyon király ez a film, bár azon filmek közé tartozik, amit csak nézni kell és szórakozni rajta.
Aiesha Creative Commons License 2004.09.24 0 0 45
Töltsd le inkább az Argót, bébi!
angel_6 Creative Commons License 2003.11.02 0 0 44
Tud valaki segíteni, hogy honnan a büdös pélából tudom letölteni ezt a filmet?
Traider Creative Commons License 2001.09.13 0 0 43
Ja, a folytatás is nagyon frankó lett, és király szinkronnal látták el a Blöff-t is, akárcsak a Ravasz-t.
Előzmény: Rastaman (42)
Rastaman Creative Commons License 2000.11.25 0 0 42
Van masodik resz...
Igy is leheten jellemezni, az eddigi infok alapjan, a Snatch cimu filmet (magyarul Blöff, asszem).

Brad Pitt is jatszik benne, de ettol meg jonak tunt, sot, illik oda!

Remelem ezt se szinkronizaljak...

snatch-themovie.com

egesz jo az oldal
Szoval asszem ez is kotelezo darab lesz!
Mar varom, nagyon!
Velemenyek?

Rastaman

Nikita Creative Commons License 1999.08.02 0 0 41
Én is a film többször megnézők táborába tartozom.
A rendezője még nincs harminc éves, és ez az első nagyjátékfilmje.
A film producere csak 26 éves. Tuéajdonkeppen az egesz stáb fiatal. A filmről bővebben olvashattok az Intercom lapjan, ha meg nem szedtek le.Ir a film készítőiről, a film történetéről, a produkciórol, a szinészekről,.
Rastaman Creative Commons License 1999.08.02 0 0 40
de en lattam amit te lattal, pontosabban latni veltem, amit te lattal, de az is lehet, h azt lattam, amit te latni veltel, vagy az veltem latni, amit te latni veltel...
szoval most nem teljesen tudom, h mit is lattam, azt meg meg kevesbe, h te mit lattal, de a lenyeg az, h kurva jo filmet lattam, vagy latni veltem....
:))
KunBela Creative Commons License 1999.08.02 0 0 39
Hat, gyerekek...
Ekkora SZART regen lattam !. Unalmas arcok, osszevissza tortenet, es bar nem FUCK-oztak meg SHIT-eztek benne foloslegesen, nem volt sokkal tobb ertelmes szoveg benne, mint a Pulp Fictionban, ahol azert yol eleresztettek magukat a bacsikak. No es Sting, mint a nagy nev? Haaat..nem tartom vmi gigant szinesznek, csak felejtheto munkakat lattam tole. Egyszoval ez is tucatfilm, egy nagy rakas eroltetett semmi, nem ragadtatott el. Meghogy kultuszfilm, piha! Ezt a sz*rt meg nem nezem tobbet! Teljesen felnyomta bennem az ideget, hogy erre a vacakra dobtam ki 500 penzt a moziban! Inkabb neztem meg volna a jo oreg Grease-t a muveszben !! De tenyleg !! Fiuk, akik meg nem lattatok : MEG NE NEZZETEK !!
Csak ennyi lenne a velemenyem, sziasztok
udv
Kunbela
u.i.:Najo, aki eddig elszenvedte magat az iromanyomon, annak elarulom, hogy csak vicceltem am ;-)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.08.02 0 0 38
az egyik legjobb film, amit valaha láttam...és úgy láttam, amit láttam, hogy nem láttam amit látok, az amit ti is láttatok, vagy gáz van??:))

ha valaki esetleg megtudja szerezni felirattal videón nagyon érdekelne (angolul nem mertem megvenni, annyira azért nem megy)...persze lehet, hogy a zenéjére is rámozdulok, majd nézegetem a használt CD boltokban (félek semmi esélyem)

mrNarancs Creative Commons License 1999.08.02 0 0 37
ez nem igaz, mert ha nem lattad volna amit lattam, nem is tudnad meg
amit lattal az nem ugyanaz amit latni veltel...es semmi tobb...
viszont ha lattad, h masok milyen lathatonak tartjak es tenyleg
okorsegeket irkalnak, akkor lathatoan gaz van ...LATOD?

÷)

Rastaman Creative Commons License 1999.07.30 0 0 36
ez nem igaz, mert ha nem lattad, akkor nem tudod mirol is maradtal le, tehat csak egy film, es semmit tobb....
viszont ha hallod, h masok milyen jonak tartjak, es te tenyleg nem lattad, akkor gaz van!
:)))
clisHe Creative Commons License 1999.07.30 0 0 35
mirol szol??
tenyleg erdemes lenne megnezni??
meg a vegen en isi eljutok egyszer moziba
mrNarancs Creative Commons License 1999.07.30 0 0 34
az ilyen filmeknel erzi az ember, hogyha ezt kihagyta volna....
uuuuuuuu.....nem is gondolok bele.....
nalam folkerult a dobogora, a Kutyaszoritoban, es a
Felelem es reszketes L.V-ban melle.....
isssssszzzonyuuuuu yoooooooooooo!
÷)
Anonima Creative Commons License 1999.07.30 0 0 33
És ma ráér valaki? Nekem csak a hétvége nem jó!
Rastaman Creative Commons License 1999.07.29 0 0 32
sajna ma nem erek ra...
:(((
Anonima Creative Commons License 1999.07.29 0 0 31
Lemaradtam már a 2. megnézésről? Nincs kedve valakinek ma eljönni rá? Nagyon ráérnék.
Rastaman Creative Commons License 1999.07.29 0 0 29
Cécé: MEGAVN????????mennyiert tudsz biztonsagi amsolatot csinalni? v. nem konvertalod MP3-ba? ugy is jo lenne....de nem akarok erre 4600Ft-ot kolteni
CéCé Creative Commons License 1999.07.29 0 0 28
Az év legjobb filmje! Én is láttam már kétszer; a sztori, a színészek, az akcentus, na meg a zene... szinte felülmúlhatatlan! A CD-t érdemes megvenni, mert nagyon jó, rajta vannak a legjobb dumák és az összes zene.
Amúgy szívesen beszerezném videón (persze csakis feliratosan), ha esetleg van valakinek ötlete, hogy ezt hogyan tehetném meg, örülnék neki.
KisPocak Creative Commons License 1999.07.28 0 0 27
Engem úgy ráncigáltak el rá... Nem is volt kedvem, nem tudtam mit kapok... Aztán csak lestem... Arra végképp nem számítottam, hogy ennyire fog tetszeni.
A végén az a csattanó, az tetszett a legjobban, ezt az idétlen arcot, a totál tanácstalanság...(micsoda alliteráció :-) )
Üdv:Kispocak
EasyFriend Creative Commons License 1999.07.28 0 0 26
A Kossuth nekem OK, 10 perc gyalogút a lakhelyemtől. :-)
1ébként igaz, a PF-ön sokkal kevesebbet röhögtem másodszorra. Pedig az is egy elég abszurd világ. Pont ma kérdezte meg tőlem valaki, aki még nem látta (igen, ismerek ilyen embert!) hogy miről szól. Hááát... Kellett egy kis gondolkodás az összefoglalásához.
Amúgy a 2 film humorának a stílusa szerintem eléggé hasonít. A PF tényleg kicsit filozofikusabb (varizás az idősíkokkal, nincs is annál jobb), de az is "csak" olyan utcai filozófia, hogy ki kell tudni mászni a szarból, meg ilyesmi. Christopher Walken sztorija az aranyórával, vagy Marcellus és Zed, vagy szegény Travolta végzete, ilyenek.
Mellesleg az is benne van a dologban, hogy a PF idején tanultuk meg nézni az ilyen vagány, szókimondó, pörgős filmeket, amiből azóta külön műfaj lett. Ezért volt sokkal sokkolóbb, mint azóta bármi. Legalábbis én így vagyok vele.
Na, ez egy kicsit off volt, kicsit meg hülgyeség, de legalább az enyém. :-)
Rastaman Creative Commons License 1999.07.28 0 0 25
egyutt? oké!
kit erdekel meg?
asszem a Kossuthban jaccak, ez persze a pestieknek szol (na jo, meg a budaiak is johetnek...)
:)))
en is budai vagyok, csak azert...
:))))))

szoval?
azert a PF-fel nem sorolnam egy kategoriaba, nem tudom miert....
en a PF-fet sokkal komolyabbnak ereztem

EasyFriend Creative Commons License 1999.07.27 0 0 24
Én is még csak kétszer... Amikor az első után kijöttem, én is azt mondtam: na itt van az, ami még a Pulp Fictiont is üti.
Legsúlyosabb poén? Talán ez: "Hé, mi történt a hajaddal?"
:-))))) Szirtaki is rulez...
Esetleg elmehetnénk rá együtt is 1x.
EF
Rsüni Creative Commons License 1999.07.27 0 0 23

+1 rajongó: a Sün.

Rastaman Creative Commons License 1999.07.27 0 0 22
IGEN, nekem is ez a velemenyem....
olvasd el a topicot Quentin Tarantion neven a Kulturaban!
F-kulcs Creative Commons License 1999.07.27 0 0 21
Üdv. Mindenkinek!
Én is osztom a lelkesedést, én is kétszer láttam, de szívesen megnézném még párszor. Érdekes, hogy itt is a Ponyvaregénnyel szokás összehasonlítani. Én is azzal vetettem össze, és abban volt olyan alkalom, amikor azon kaptam magam, hogy marhára unom a filmet; ez az angol film pedig végig lekötött. Főleg a karakterek miatt, akikre még sokáig fogok emlékezni.
Rastaman Creative Commons License 1999.07.27 0 0 20
hat igen, a Volt egyszer egy vadnyugat nem volt rossz....
:)))))
no meg a Szirtaki, amikor eppen gyilkolaszta egymast a ket banda!
:))))))))
szoval nagyon meg van/volt ez csinalva...

nagyon sok apro, es jo poen van a filmben: pl. amikor betornek a fegyverekert, es mutatjak a lepcsot, ahogy folmennek: elmegy egy ember, aztan meg egy (ket betoro van) aztan kcsit hosszabb szunet, es jon meg vki!
:)))))))))

KillerJack Creative Commons License 1999.07.26 0 0 19
én azért mintha kicsit több fuck-ot hallottam volna, de szerencsére nem zavart. ;-))
Egészen jó kis film ez, irtó sirály ötletek vannak benne. Na meg még tuti van egy csomó amit észre sem vettem. Meg kell nézni még 1x. ;-))
Dokumentátor Creative Commons License 1999.07.26 0 0 18
És amikor felhangzott a Volt egszer egy Vadnyugat variációja... Majdnem leestem a székről a röhögéstől.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!