Keresés

Részletes keresés

dzsiki Creative Commons License 2008.05.23 0 0 361
Na kicsit nehezen találtam ide...
Bocs, aki már találkozott velem más topikokban, de minden lehetőséget megragadok.
Az a szitum, h Apumat akarom nagyon leszoktatni. Már ő is hajlik felé, de a tapaszok-rágók semmit nem segítenek neki, inkább mintha meghozták volna a kedvét a cigihez... Most már annyi sikertelen próbálkozása volt, hogy az egyetlen megmaradt lehetőség kb az maradt, h doki segítsen neki. Csak ő állatira parázik, meg szerintem szégyelli is a dolgot. Ajánlották másik fórumon ezt az oldalt, de nem igazán igazodok ki rajta... Az viszont jó, h segítenek orvost találni stb. Ti tudtok valamit erről a nikotin nélküli dologról, van vmi tapasztalatotok? Légyszi, ha van, osszátok meg, mert már tényleg kritikus a helyzet... utolsó esély stb... Apu már nem 20 éves, és rohamosan elkezdett leépülni az utóbbi időben. Arról nem is beszélek, h a kasszánk se bírja már sokáig... :-S Kérlek, ha tudtok, adjatok tanácsot!!! Köszi szépen!
nonicotin Creative Commons License 2008.03.04 0 0 360

Tisztelt leszokni vágyók !
A nevem Miklós Zsolt.Hosszú évekig voltam erős dohányos.Amikor abbahagytam minden tapasztalatomat és hiteles naplómat papírra vetettem.Így született meg : Győzelem a dohányzás felett-egy ember története című könyvem,ami ebben a hónapban fog megjelenni.Hiteles történetemet ajánlom mindenkinek.
Blogom : http://nonicotin.blog.hazipatika.com
greenwood Creative Commons License 2007.10.07 0 0 359
Wellbutrin néven manapság is felírják, depresszióra. Azt nem hinném, hogy leszokáshoz is, bár nem kizárt.
Előzmény: jorak42 (358)
jorak42 Creative Commons License 2007.10.05 0 0 358

 

 Szevasztok!

 

Régóta kisérletezem a leszokással.

 A mágneses nem vált be és a tapaszok sem.

Legfőbb akadálynak a megszokott reflexek tünek.

 Pár éve kipróbáltam a Zybam nevü gyógyszert. E melett nyugodtan rá lehetett gyujtani, de pár hét után a rágyujtási vágy elmult. Sajnos pont akkoriban a Zybam árúsitása patikákban megszünt.  Sajnálom, mert, habár ára horibilis (valami 8-9 ezer Ft. tíz napra való adag ) ,használt. Jó lenne ha valamilyen módon hozzá lehet e jutni.

Azután , pont mivel mostanában már reklámok tömkelegének árát költi az állam a dohányzás szenvedélyének megszüntetésére, jó lenne, ha a TB. a leszokás segédeszközeit is támogatná.

Mondom ezt már csak azért is, mivel a rászokást az állam hatékony közremüködésének köszönhetem.(  Amikor a kötelező katonai szolgálatomat töltöttem, ellátmányként havonta négyszáz cigarettát kaptunk. Így azután nemdohányzóként vonultam be, és dohányosként szereltem le.)

Ezen "füstőlgésemen" túlmenően, kérlek beneteket, ha valakinek vannak ismeretei a Zybam beszerzésének lehetőségeiről, közőlje.

 

Sok sikert!  

BantuLáma:D Creative Commons License 2006.12.04 0 0 357
Helloszok! Halottam 1 barátomtom hogy elektromágneses mondszerrel hogy lehet leszokni a dohányzásro! És hogy hol van ilyen elektromágneses kezelés csongrád megyébe.. kösz
businesstripper Creative Commons License 2006.03.26 0 0 356
Hol található ez a mágnes terápia?
Előzmény: repha (355)
repha Creative Commons License 2005.07.13 0 0 355
Mi a férjemmel,egy "mágnes"terápián voltunk 2004.július 23.án(az egész 15 percig tartott),azóta NEM DOHÁNYZUNK!!!!
déci Creative Commons License 2005.07.13 0 0 354
Ez a jóegészség egy nagy átverés én is voltam de semmit nem ér.
Előzmény: Törölt nick (353)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.20 0 0 353

Nagy kedvezmények Hivd a www.joegeszseg.hu oldalon található telefonszámot

Új gépek 28-án igyen kilehet próbálni!!!

elefantkillah Creative Commons License 2005.04.27 0 0 352

bbzz. másfél napig bírtam.

a következő izmosabb lesz!! de most is sokkal kevesebbet tolok mint korábban!!

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.27 0 0 351
nézz be ide www.joegeszseg.hu
tomajer Creative Commons License 2004.01.31 0 0 350
Gyere át hozzánk, ott többen olvasgatnak.
Előzmény: torpi (349)
torpi Creative Commons License 2004.01.31 0 0 349
Sziasztok!

Van valaki aki ezzel a nikobrevin kapszulával próbált leszokni?

El_Camino Creative Commons License 2004.01.19 0 0 348
köszi
Előzmény: tomajer (347)
tomajer Creative Commons License 2004.01.16 0 0 347
Óóóó te szegény, itten egyedül magadban szenvedsz
? !
Gyere csak át hozzánk, ott aztán lesz aki megvígasztaljon:-)))

Hogyan szoktál le a dohányzásról ?

Előzmény: El_Camino (346)
El_Camino Creative Commons License 2004.01.16 0 0 346
bocs, Csak a 11. napnál tartok
Előzmény: El_Camino (345)
El_Camino Creative Commons License 2004.01.16 0 0 345
12. Nap!

Még mindig nem füstölök. (kezdek belejönni)

El_Camino Creative Commons License 2004.01.12 0 0 344
8. Nap:

Jó ez a Tappancs!!! Télleg könnyebben meg tudom állni, hogy rágyúccsak mint néküle. (persze lehet hogy tsak bebeszélem magamnak de ez az eredmény szempontyából ugy gondolom mindegy :)

Szal nyócadik napja nem gyujtottam rá és viszonylag jól megvok nélküle.

/jah: "Niquitin CQ-21" tipusú tapeszt használok/

Előzmény: El_Camino (343)
El_Camino Creative Commons License 2004.01.06 0 0 343
Halihó!
1. Nap: Vettem egy csomag tapaszt és (már)21 órája nem gyujtottam rá ugyanis ha rágyujtok "fölrobbanok" nikotintúladagolás mijatt.

(Nints egy cigije vkinek?)

snejderfáni Creative Commons License 2003.08.19 0 0 342
Azóta mi a helyzet?
Előzmény: SvinGergely (341)
SvinGergely Creative Commons License 2003.08.13 0 0 341
Hello Jóemberek!
Három évi dohányzás (napi egy doboz) után ma van pontosan 4 hete, hogy letettem a cigit... Antidohány Bt., persze, de korántsem vagyok nagy rajongó, csak gondoltam, kipróbálom őket. Utána másnap 10 napra le Balatonra kedvesemmel (környezetváltozás), semmi gond nem is volt, tulajdonképp most sincs, de az almúlt héten _nagyon_ agresszív voltam. Hirtelen - naponta többször is - a legapróbb problémától elönt az ideg, és nehezen tudok uralkodni magamon; egyébként minden rendben van velem... :DDDD
nag Creative Commons License 2003.08.13 0 0 340
3 hete vasárnap gyújtottam utoljára, most már nem tűnik olyan nehéznek megállni, bár lehet, hogy jó lenne emlékezni a kezdeti kűzdelmekre, mert az talán visszatart majd attól, hogy könnyelműen visszacsússzak dohányossá.
Előzmény: háccs (339)
háccs Creative Commons License 2003.04.14 0 0 339
Helló, 5 napja nem gyújtottam rá tíz év / napi egy doboz után. Egy kérdés: törvényszerű a hízás? Mit csináljak?
snejderfáni Creative Commons License 2003.02.24 0 0 338
Ne add fel, ne gyújts rá, ne egyél nikotinos rágót.
Viszont valamit rágicsálhatnál. Répa, retek, mogyoró...
Friss levegő, valamilyen munka ami lefoglalja a kezed, kiadós futás, utána tutira nem lesz kedved rágyújtani.
Hogy mikor ürül ki a szervezetből nem tudom, de állítólag két hét után már nem hiányzik.
Drukkolok!
Előzmény: rob1978 (337)
rob1978 Creative Commons License 2003.02.24 0 0 337
Sziasztok!

Telejsen ki vagyok! Mar kb 1,8 napja nem gyujtottam ra. Ez az elso probalkozasom, de nem tudom, hogyan alakul! 18 eves korom ota cigiztem most 24 vagyok nap 1 -1,5 doboz. A legborzasztobb az egeszben, hogy ma delig minden rendben volt. Nem volt semmi problema, reggel egy kis nikotinehseg, de egy laza furdes utan elmult. De most kb 2 oraja mason se jar az agyam, hogy ra kellene gyujtani. Le kene menni a boltba es venni egy dobozzal. De nem akarom megtenni. Nem tudom meddig tart az, ahogy olvastam egyenekent valtozo valaki 2 kritikus hetet mondtoo, valaki 2 kritikus napot. Sokakkal ellentetben etvagyam sincs, kicsit levertnek erzem magam es faradtanak. Meg lesz ma egy megbeszelesem, de mar alig varom, hogy hazamenjek aludni. Megprobalom nem feladadni. Nem tudom, hogy mit csinaljak, nem akarok nikotinos ragot tapaszokat stb.
Mennyi ido alatt urul ki a nikotin???
Szerintem, ha ez megvan akkor, mar nem lesz gond a tobbi reszevel.

torpi Creative Commons License 2002.09.03 0 0 336
Sziasztok!

En mar kb. 5x leszoktam, de par ev utan ha nagy valtozas lep az eletemben, akkor elfelejtek enni es nekiallok dohanyozni. Nos igy cigizek mar tavaly oktober ota megint. Probaltam abbahagyni, de 3 nap utan mindeg tortent valami, ami miatt nem birtam. Pl.: elmentunk sorozni, ami melle fontos a cigi. Most utoljara vasarnap este szivtam es az segitett kibirni eddig, hogy rahuzodott a torokgyuszim a legcsovemre es nagyon fajt. Valahogy nem vagytam cigire, orultem, ha levegot kapok. Most antibiotikumot szedek, ezert nem fenyeget az a veszely, hogy alkoholt igyak es ezert ne birjam ki cigi nelkul. Szoval most semmi karos. A neheze a dolognak, hogy a kedvesem is szeretne leszokni, de o nagyon ideges egy ket ora mulva, neki9 valahogy nehezebb, igy o most szivja meg es meg ki kell birjam, hogy ne. Neha kap csak el a vagy.

Törölt nick Creative Commons License 2001.11.29 0 0 335
Az a baj, hogy én ha nem gyújtok rá, ideges leszek. Ha ideges vagyok, eszem. Ha nem eszem, még idegesebb leszek és rágyújtok. Aztán eszem valamit.
Én se vagyok valami egyszerü :)

2i

Előzmény: Kutya a kerítés mögött (334)
Kutya a kerítés mögött Creative Commons License 2001.11.29 0 0 334
Sziasztok!

Szombat ota nem gyujtottam ra, elotte kb. 17-21 eves korig napi ketto doboz, aztan ez leredukalodott napi egyre, szombat ota nem, igazabol nem is kivanom a cigit valahogy, szoval kisertes nincsen, viszont KURVARA IDEGES VAGYOK!!!!! A szivem ugy ver, mintha uldoznenek. Mit lehet ilyenkor tenni, hogy ne ugorjon ki a helyerol?

jellem Creative Commons License 2000.07.25 0 0 333
Olyan furcsa leszokásokat vettetek fel mostanában ...

:-j

ecsém Creative Commons License 2000.07.25 0 0 332
lekéne szokni erről a topicról...

fuu
majdnem elgépeltem..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!