Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.16 0 0 1472

Konkrétan belealudtam. Az évad közepéig aztán megnéztem, de nem sokra emlékszem belőle - Chris és Maggie lagymatag "viszonyán" és Fleischman irreális kiköltözésén kívül -, nagyon unalmas volt.

Előzmény: AliceCsodaországban01 (1471)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2011.10.04 0 0 1471

Nekem nem tetszik a 6 évad!

Egyrészt nyögvenyelős, már semmi újat nem tudnak mondani,  helyette mindenféle  érthetetlen dolgok történnek, és nagyjából az összes szereplőt sikerült megutálnom. Ráadásul befejezetlen, nekem nagyn nagyon hiányzott, hogy Maggie és Fleischman doki nem jöttek össze.

Előzmény: henry chinaski (1470)
henry chinaski Creative Commons License 2011.10.02 0 0 1470

Sziasztok!

 

Nektek, hogy tetszik a 6. évad? A felét (13 részt) már megnéztem, de nekem nagyon nem tetszik. Pedig jól indult - nem úgy mint az 5. évad, amely a későbbi részeiben erősödött - de attól a résztől, mikor

- SPOILER -- SPOILER -- SPOILER -

 

 

Fleishmen kiköltözik az indián faluba és Maurice Los Angelesből hív egy új dokit, már nem az igazi.

 

 

- SPOILER -- SPOILER -- SPOILER -

 

Attól még végignézem, mert részemről megérdemel ez a sorozat ennyit, csak kíváncsi vagyok kinek mi a benyomása. :)

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.17 0 0 1469
Egy éve nem írt senki Cicelyről ! Szégyelhetitek magatok !
Idővallató Creative Commons License 2010.04.14 0 0 1468

Az Amazon.com szolgáltatótól megvehető a 6. évad angolul. Tudja-e valaki, hogy szállítanak-e Európába, s ha igen, mennyiért?

 

Kár lenne, ha igaz lenne, hogy itthon nem fogják kiadni a 6. évadot.

ber.jan Creative Commons License 2010.01.13 0 0 1467

Sziasztok!

Ha beírjátok a google earth keresőbe,hogy:Roslyn,Kittitas,WA és ott megkeresítek a

Pennsylvania Ave és a S 1st St kereszteződést majd rákattintotok a panorámaképre akkor láthatjátok a filmbeli főútcát ami mint tudjuk nem alaszkában van. (a képen látható pl.: Maurice rádioállomása,a Tégla és talán Ruth-Anne boltja)

melcsusz Creative Commons License 2010.01.01 0 0 1466

Sziasztok!

 

Boldog Új Évet Mindenkinek! :)

 

Miért nem adják ki a 6. évadot? Annyira klassz sorozat... :)

Valahogy csak meg tudják oldani,... Legalábbis remélem.

 

melcsusz

Gzoli77 Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1465
Most már biztos,hogy nem fogják kiadni a 6. évadot.
Azért vicces,hogy nem is volt várható,hogy egyáltalán lesz dvd kiadás az alaszkából,aztán mégis lett,sőt leszikronizálták az 5. 6. évadot(ezt meg végképp nem hitte volna senki szerintem) majd elkezdik szépen sorba kiadni,és az utolsó évad előtt befejezik. Pontosan nem befejezték,hanem azt hiszem a 6. évad jogai már nem a Budapest Film-nél vannak,így ők nem adhatják ki.
Quantumleap Creative Commons License 2009.10.08 0 0 1464

Nemcsak az új szinkronhangja miatt gondolod így?:)

Előzmény: Törölt nick (1463)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.08 0 0 1463

megjelent egy ideje az 5. évad is! nekem nagyon tetszenek ezek a részek, nem gondoltam volna, de ez a legjobb évad eddig szerintem! csak az az egy dolog zavar az 5. évadban, hogy Ed úgy viselkedik, mint egy totálisan retardált debil. Korábban is furcsa karakter volt, de nem tűnt fogyatékosnak.

 

a hatodik évadot tényleg nem adják ki? rettenetes lenne!

Gzoli77 Creative Commons License 2009.08.03 0 0 1462
Nemsokára jön az 5. évad!

http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=11305&VID=066-204231866-182515235546389
liame24 Creative Commons License 2009.07.23 0 0 1461

Köszi, hogy megnézdted.

Akkor tényleg nagyon összecsapták, mert én láttam az utolsó előtti részt, és abban abszolút nem volt szó ilyesmiről.. CSak furcsálottam, hogy Maurice-nál a "bulin" mindenki ott van, csak Maggie, később meg Chris Ed-nek panaszkodik, hogy hülye volt, hogy hagyta Maggie-t elmenni...

De azért még egyszer köszi! :)

Előzmény: Törölt nick (1460)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 1460
Megnéztem a legutolsó részt a kedvedért:
Valószínűleg az előző részben lehetett szó arról, hogy hova is akart menni
Maggie, mert a 6/23-ban nincs rá konkrét utalás se az elején, se a végén.
Az előző rész meg momentán nincs meg nekem.
Előzmény: liame24 (1458)
charlie b Creative Commons License 2009.07.21 0 0 1459
A BuFi ma azt írta az egyik fórumon, hogy az 5. évadot még kiadják (időpont még nincs), de az utolsót már nem. :(
Előzmény: Törölt nick (1457)
liame24 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 1458

Látom nincs nagy élet itt, de azért próba cseresznye...

A legutolsó részben Maggie hová és miért akart menni? Korábban kezdték, mint a műsorújságban szerepelt, így lemaradt az eleje a felvételről.

Előre is köszi, ha valaki erre jár, és megírja. :)

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.27 0 0 1457

5. és 6. évadokat is kiadják dvd-n, ahogy az eddigieket? ha igen, mikor? ha nem, miért nem?

 

a magyar kiadásokon az eredeti zene van?

 

 

robotik Creative Commons License 2009.05.09 0 0 1456
Egy barátom kérésére feltöltök két részt a harmadik évadból, ha valakit érdekel, itt a link:
http://www.mininova.org/tor/2572294
Parco Mantani Creative Commons License 2009.02.18 0 0 1455
Megjelent a 4. évad is végre. Nagyon szép a borító (kívül-belül). Minden részhez rövid tartalmat is írtak. 6 DVD
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.02 0 0 1454
Február 16-tól napi ismétlés a Vián!
Sajna, reggel 9.00-kor.
Kíváncsi vagyok, most lemennek-e a kihagyott részek!
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.10 0 0 1453
Igen, a Twin Peakst paródizálják vele.
Gondolom erre gondolsz(a múltkor még fent volt eredeti nyelven is, most csak csehül találtam meg) :
http://www.youtube.com/watch?v=67p0PUD0GaY

Hoolingu :O
Előzmény: Alejandro DeSilva (1452)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 2009.01.04 0 0 1452
En is mostanaban nezem vissza a sorozatot, akartam is irni a topikba :)
Az a baj, hogy a neger feltestveres sztori (pont ezt lattam utoljara) csak elsore ut igazan.
El tudja valaki mondani, hogy a 'Russian Flu'-ban miert utal a kilatoban a zenere csettintgetes a Twin Peaksre?
(amugymeg hihetetlen, hogy mar kozel husz eves a sorozat. Mintha csak nemreg lett volna, amikor eloszor lattam a magyar egyesen)
Előzmény: Robici (1450)
Robici Creative Commons License 2009.01.04 0 0 1451
Ja, és ami a legjobb, hogy az egész történet halál komolyan van előadva. Ez igaz a sorozatra is. Talán ez az egyik vonzereje (a másik meg Maggie, legalábbis nekem :-). Ha így összesűrítjük a dolgokat, mint ahogy írtátok is, teljesen szürreális az egész, de nézve mégis olyan, mintha egy teljesen átlagos kisváros teljesen átlagos élete.
Robici Creative Commons License 2009.01.04 0 0 1450
Sziasztok!

Én még középiskolásként nagyon szerettem a sorozatot, amikor a tv-ben ment. Most vettem meg az első évadot DVD-n. Valóban már-már rejtői magasságokban jár a történet. A Sarki fény című rész erre nagyon jó példa. Adam, a helyi jeti, aki elvadulva magányosan él, de közben remek mesterszakács, mellékesen Vietnamban szolgált, különös ismertetőjegye a nagy lába. Szabadidejében a gasztronómiát tanulmányozza és csak azért lopta el egy idős néni bibliáját, mert azt hitte, hogy szakácskönyv. Az epizód másik szála, Chris néger féltestvérének a felbukkanása sem kevésbé izgalmas.
melcsusz Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1449

Sziasztok!

 

 A holnapi DALLAS részben  látható lesz  az akkor még 18 éves  Janine. (Maggie Ö'connell) (1980-ban készültek azok az epizódok, amelyekben szerepel)

Nagyon bájos ilyen fiatalon is. (Lucy egyik barátnője a filmsorozatban)

 

Melcsusz

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1448
A te gondolatmeneted az én agyamon is átfutott ! :)

Mégegyszer végiggondolva egy gordiuszi, tökegyszerű megoldás lehetséges:

Soon Ae az ifjabbik Won édesanyja, tehát ez lesz 43 évesen az első házasságuk Wonnal, és pont azért, mert nem találták meg Maurice "papát", hogy áldást adjon a frigyre.

Asszem ezt megoldottuk !
Előzmény: Törölt nick (1447)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1447
Az ember néha elfelejti, hogy második(sőt többedik) házasság is létezik. :)

Eszembe jutott, csak az zavart meg, hogy Duk Won túl fiatalnak tűnt ahhoz, hogy legyen egy ilyen nagy fia (kb. 18 évesnek néztem).
A második (vagy akárhanyadik) házasság viszont nem logikus, mert Duk Won hagyománytisztelő, ezért kért engedélyt Maurice-tól a nősülésre. Ergo az első házasságához is engedélyt kért volna.
Előzmény: Törölt nick (1446)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1446
Duk Won nem hunyonéves, jól sejted, hol tévedtél.
Maurice 16 éves volt amikor a fia fogant.(az apja nevét aláhamisítva vonult be a koreai háborúba).
Amikor először feltűnik a "család", akkor a nagymama, fiú(Duk Won) , unoka hármast látjuk.(3-10, 25. epizód)
A 4-24,62 epizódban mutatja be Won jövendőbelijének szánt Soon Ae-t(aki 43 éves).
Hogy az unoka hogyan született házasságon belül, vagy kívül, arra nem emlékszem, hogy történik-e utalás.
Lehet, hogy Duk Won megözvegyül, vagy elválik, és ezért házasodna.
Az ember néha elfelejti, hogy második(sőt többedik) házasság is létezik. :)

Viszont azt tényleg ennél sokkal nagyobb baki, hogy ugyanennek a résznek a végén, amikor a buzi pár idősebbik tagja lesajnálja, amiért mégis áldását adja a frigyre(Soon Ae valami észak-koreai kegyetlenkedő tábornok lánya).
Itt már tényleg bicsaklik a kronológia, mert Ronról nehéz elképzelni, hogy egyidős v. idősebb lenne Mauricenál ti. bajtársaként beszél Mauriceról. (Legalábbis az őt alakítő színész minimum5-10 évvel fiatalabbnak tűnik M.-nél.
Max. 11 évesen meg aztán tényleg nem lehet bevonulni, még apa személyiével sem.

Előzmény: Törölt nick (1445)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1445
Mostanában relatíve össze-vissza nézem a részeket, és feltűnt valami.
Amikor Maurice fia, Duk Won először megjelenik Cicely-ben, már neki is van fia, ha jól emlékszem, tehát Maurice nagypapa.
Aztán egy későbbi részben a fia - aki valami huszonéves(?) - nősülni akar (a nála jóval idősebb Soon Ae-t szeretné elvenni). De ha nem huszonéves, akkor is fura ez a kronológia.
Ez valami baki, vagy én keverem a dolgokat?

Ja, és Maurice háza - akárhányszor is látom - kívülről mindig olyan, mintha félkész ill. üres lenne, az ablakon át mintha a kék ég látszana (mármint kívülről, mert belülről normális esetben is az látszik).
Parco Mantani Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1444
Már kapható (rendelhető) az Alaszka 3. évad! 6 dvd, igényes csomagolás!
mozo01 Creative Commons License 2008.11.01 0 0 1443
A Doki most épp dokinak tanul az m1-en! :)

http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=8661014&i_where=1&i_where_tv=0

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!