Keresés

Részletes keresés

Passami Creative Commons License 1999.07.19 0 0 26
A Pier Paolo Pasolini kötetemet.
A többi dolog rajtam van.
Betétkönyvem nincs, az emlékeim belül vannak, és végre elégne az a sok vacak amit évek óta nincs erőm kidobni...
Som-Som Creative Commons License 1999.07.19 0 0 25
Az alsógatyámat. Mégiscsak legyen rajtam valami. De ha a ruha nem számít bele, akkor... nem tudom. A mobilom a gatyám övén lóg (ellentétben czaby kedvenc 3kg-os Motorolájával), úgyhogy arra már nincs gondom. Mivel átmeneti lakhelyemen átmeneti körülmények közt átmeneti tárgyaimmal élek, nem igazán kötődöm a bringámon kívül semmihez.

Szóval megvan! Alsógatyában a bringámmal fogok menekülni a helyszínről. 10 perc alatt begurulok a munkahelyemre, bedomom a másik SIM kártyámat a másik 7110-esembe. Benyomom az egyik zenei CD-met, elindítom a Netcápát, és irány az index tasztal.

Ti, kedves tasztaltársak megmaradtok nekem. Meg a hatalmasra duzzadt levelezési gyűjteményem is több szerveren archiválva. Egyébként meg elosztott rendszerek rulez!

Nos Creative Commons License 1999.07.19 0 0 24
menyasszonyomat
svga Creative Commons License 1999.07.19 0 0 23
Victorinox Swiss Champ zsebkésemet.
depeche babee Creative Commons License 1999.07.18 0 0 22
Egy kérdés:a mit kérdés szigorúan csak élettelenre vonatkozik? Ha igen, akkor vinném Dömit a kutyámat és a takarékbetétkönyvemet. :)
A jelszó:New life
Korcs Creative Commons License 1999.07.18 0 0 21
Mivel mindenki vihet kettőt, a családommal pedig öten vagyunk egy lakásban, plusz a kutya, összesen már 12 dolgot tudnánk kivinni, ami már nem semmi. Nem beszélve arról, ha mondjuk egy poroltót viszek ki, aztán eloltom a tüzet vagy valami hasonlót.
Előzmény: Korcs (20)
Korcs Creative Commons License 1999.07.18 0 0 20
Nekem is van macim jó 16 éve, de nem azt vinném magammal, inkább égjen szarrá (nem mintha nem szeretném), fontosabb is van.
Előzmény: realdoko (9)
Zs4zet Creative Commons License 1999.07.18 0 0 19
Kösz realdoko.
Mivel 2 dolgot lehetett írni: van egy öteletem amin már évek óta dolgozom, annak az eredményeit...
Mr Spock Creative Commons License 1999.07.18 0 0 18
Bizony a szamitogepet.
Persze ha lenne sok keszpenzem, inkabb azt, mert azon lehet szamitogepet is venni (:-)

Gabor

feri9 Creative Commons License 1999.07.18 0 0 17
Én is a számítógépemet vinném, annyira össze vagyok vele nőve, és annyi minden pótolhatatlan dolog van rajta. Vagy legalább a vinyót, persze.
Ez most rendes válasz, remélem.
De tényleg, miért kérded?
realdoko Creative Commons License 1999.07.18 0 0 16
Nem tudom észrevettétek-e, hogy az eddigi összes beírásból egyedül (egyesegyedül) Zs4zet volt az, aki rendes választ adott.
Én hálás vagyok neki.
;-)
Bütyök Creative Commons License 1999.07.18 0 0 15
Mivel én a szüleimmel és a hugommal élek, őket vinném magammal!
Tárgyat nem vinnék!
Zs4zet Creative Commons License 1999.07.17 0 0 14
Én Johnny Cash San Quentin-i koncert CD-jét vinném el. Régi mély emlék...
PETYUS Creative Commons License 1999.07.17 0 0 13
Nekem még nincsenek meg ezek a tárgyaim, mert még nem tellett rájuk.
division by zero Creative Commons License 1999.07.17 0 0 12
arra már lejjebb írtam egy választ...
realdoko Creative Commons License 1999.07.17 0 0 11
Csak nem bír ez beindulni.
És OTTHONról mit vinnél el? Merthogy ez volt a kérdés, kispajtás.
division by zero Creative Commons License 1999.07.17 0 0 10
Van macim is, de az anyám lakásában van...
realdoko Creative Commons License 1999.07.17 0 0 9
Nektek nincsenek olyan tárgyak, melyek csak számotokra jelentenek sokat, másnak nem nagy értékek?
Akár egy olyan ajándék, amit valamikor egy fontos embertől kaptatok, vagy valamilyen gyűjteményetek legfontosabb darabja vagy valami, amire évekig spóroltatok vagy a kismackótok, ami 2 éves korotok óta megvan... ;-)
Na, kíváncsian várom.
czaby Creative Commons License 1999.07.17 0 0 8
Én se, de erről az jut eszembe, ahogy a minap egy vallásban szakértő barátom felháborodott, hogy az az ostya amit a gyógyszertárban kapsz, az nem ugyanaz az ostya, amit a templomban adnak...

Bár valószínűleg igazad van. Azt továbbra is fenntartom, hogy a tárgyak semmit se jelentenek, legfeljebb szépek. A bennük rejlő, emberekhez kötődő tartalom, az már valami. Na jó, a szépség is valami, de nem lehet elvinni.

realdoko Creative Commons License 1999.07.17 0 0 7
Bibliát vagy keresztet ott veszel újat, ahol csak akarsz.
No persze én nem vagyok vallásos.
;-)
Na jó, tényleg megyek aludni.
czaby Creative Commons License 1999.07.17 0 0 6
Ha vallásos lennék, biztos a bibliát vinném, vagy egy keresztet.
Előzmény: realdoko (5)
realdoko Creative Commons License 1999.07.17 0 0 5
Ühümm, a fénykép nem rossz.
Ne haragudj, Czaby, nem gondoltam a telefonszámokra, igazad van.
czaby Creative Commons License 1999.07.17 0 0 4
En komolyan beszeltem. Az a szaz telefonszam nekem marha sokat jelent. Illetve a mogotte lapulo emberek. A targyakert amugy nem rajongok. De ezzel biztosan lesz, aki vitatkozni fog.
Előzmény: realdoko (2)
division by zero Creative Commons License 1999.07.17 0 0 3
hát igen, a vinyón jó sok pótolhatatlan fénykép van meg bescannelve...
így egynek számít nem több száznak...
realdoko Creative Commons License 1999.07.17 0 0 2
Oké, jót nevettünk, köszi.
Próbáljátok meg komolyan, pajtások.
Biztosan van mindenkinek egy olyan tárgy, ami pótolhatatlan, ami valamiért sokat jelent. (Egy emlék például.)
Ha ilyen nincs, akkor nem értem, miért nem süti el már valaki, hogy "számítógép". Hehehe.
czaby Creative Commons License 1999.07.17 0 0 1
A mobilomat, aztán felhívnám a memóriájából az összes ismerőst, hogy jöjjenek csodát nézni.
Drev Creative Commons License 1999.07.17 0 0 0
az otthonomat
realdoko Creative Commons License 1999.07.17 0 0 topiknyitó
Ha kapnál egy jóslatot, miszerint az egész otthonod hamuvá fog égni, s csupán egyetlenegy tárgyat menthetsz ki, mi volna az?
Egyetlenegy!
(Na jó, bizonytalankodóknak kettő.) ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!