Keresés

Részletes keresés

Steve008 Creative Commons License 2010.03.19 0 0 8
2010. március 17. Kossuth Rádió 15 óra-i Déli krónika:

"Ha valaki a szuperbruttósítás után bércsökkenést (6, 10 vagy 15 ezer Forint)
tapasztal, akkor az "szoftverhiba" és be kell menni a munkáltató bérszámfejtésébe és meg kell mondani a bércsökkenést.
Ki fogják a hibát javítani és a következő havi bérével megkapja az összeget a dolgozó.
Jövő hétfőig havonkénti adójóváírást lehet kérni (egy kérdőívet kell kitölteni), akkor havonta megkapja a jóváírt adót.Ha nem kér a dolgozó havonkénti adójóváírást, akkor
is megkapja a pénzt, de csak jövő tavasszal egyösszegben az adóbevallás után.
Visszamenőlegesen is lehet kérni a havonkénti adójóváírást.
Az APEH-nál is be lehet jelenteni a szuperbruttósítás utáni bércsökkenést, de az kellemetlenséget okoz a munkáltatónak."

2010. március 17. Kossuth Rádió 15 óra-i Déli krónika:
Irgalmas Creative Commons License 2006.01.24 0 0 7
Miért hozol fel régiket?
Előzmény: kutato (6)
kutato Creative Commons License 2006.01.24 0 0 6
A nemzetgazdaság legalább 5 főt foglalkoztató vállalkozásainál, valamint a költségvetési és társadalombiztosítási intézményeknél átlagosan 2 millió 686 ezren álltak alkalmazásban 1999 január-májusban, 1,7 százalékkal többen, mint az előző év azonos időszakában. A növekedés elsősorban a versenyszférában következett be, a költségvetési szervezeteknél valamelyest csökkent az alkalmazásban állók száma. (MTI)

regi szep idok..:))
Előzmény: Mario Brekt (4)
Mario Brekt Creative Commons License 1999.07.16 0 0 5
Washington, 1999. július 16., péntek (MTI) - Duplájára akarják emelni az amerikai elnök fizetését a washingtoni képviselőház tagjai: az erről szóló határozatot csütörtök este szavazták meg, s az új összeg évi 400 ezer dollár (nagyjából 100 millió forint) lenne. :)))
Mario Brekt Creative Commons License 1999.07.16 0 0 4
- Az év első öt hónapjában a bruttó átlagkereset 16,7, a nettó 13 százalékkal emelkedett 1998 azonos időszakához képest, a nettó keresetek reálértéke 3,3 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit - tájékoztatta a Központi Statisztikai Hivatal az MTI-t pénteken.
Májusban a bruttó átlagkereset 75.031, a nettó 48.940 forint volt, ami 17,2, illetve 13,4 százalékkal haladja meg az előző év májusi adatokat. Az egy évre visszatekintő havi növekedési ütem a nettó kereseteknél januárban 15,1, februárban 10,3, márciusban 13,3, áprilisban 12,9 százalékot tett ki.
A nemzetgazdaságban a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 71.940 forint volt az év első öt hónapjában. Ezen belül a versenyszférát 15,4 százalékos, a költségvetés finanszírozta területeket 19,7 százalékos keresetemelkedés jellemezte.
A nettó átlagkereset 47.283 forint volt ugyanebben az időszakban, a versenyszférában 11,7 százalékkal, a költségvetési területeken 15,9 százalékkal voltak magasabbak a nettó átlagkeresetek, mint egy évvel korábban.
A legjobban fizető gazdasági ág továbbra is a pénzügyi tevékenység volt, ahol 157.480 forintos bruttó átlagkereset alakult ki az év első öt hónapjában. A vegyiparban foglalkoztatottak átlagkeresete 104.927 forint volt. A legkevesebbet a szociális ellátásban, illetve a textil- és bőripar területén dolgozók kerestek, bruttó átlagkeresetük 44.410, illetve 44.940 forint volt.
A nemzetgazdaság legalább 5 főt foglalkoztató vállalkozásainál, valamint a költségvetési és társadalombiztosítási intézményeknél átlagosan 2 millió 686 ezren álltak alkalmazásban 1999 január-májusban, 1,7 százalékkal többen, mint az előző év azonos időszakában. A növekedés elsősorban a versenyszférában következett be, a költségvetési szervezeteknél valamelyest csökkent az alkalmazásban állók száma. (MTI)
Avar Creative Commons License 1999.07.16 0 0 3
Ajvé!

Csak a fidesz közeli cégekben dolgozókét:))

Huj, hujocska...

Előzmény: picur (1)
Leonard Creative Commons License 1999.07.16 0 0 2
Wow, és kinek a bérét?
picur Creative Commons License 1999.07.16 0 0 1
Kinek a beret? Az enyemet is?
Előzmény: rezső (-)
medve98 Creative Commons License 1999.07.16 0 0 0
0 Ft-tal!!!! Ami persze haladás, mert a bérek reálértéke folyamatosan csökken(t mostanáig?).
Előzmény: rezső (-)
rezső Creative Commons License 1999.07.16 0 0 topiknyitó
Legalább is a déli krónika szerint kezdeményezi a kormány.

Nofene.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!