Keresés

Részletes keresés

StrechMan Creative Commons License 1999.07.28 0 0 10
Bocsi a lenti helyesírási hibákért!!
:))
StrechMan Creative Commons License 1999.07.28 0 0 9
Hali!!!

Most próbáltam ki a progit, igaz előitéletekkel, tehát agodtam egy kicsit, de kellemesen csalodtam. Az első ami következeik, miután kiprobáltam, hogy egy gépcsera már sajna elkerülhetetlen. Alapjában véve tetszett, csak kicsit akadozik a grafika, meg a voodoomat sem kezeli mert nincs rajta 8mb. Sajna ugyanazon okok miatt nem lesz a kedvencem, mint a TA, vagyis nem tudni egyik egysegről sem mekkorát sebez, mekkora a páncélja stb. Jó a négy faj, de lehetne különbözőbb is. Még próbálgatom, remélem egyre jobban fog tetszeni, de a Brood Wart nem fogja leváltani az biztos. A hangokat az Sc után inkább nem is hasonlítom semmihez, a videok rosszabb minőségűek mint bármelyik Lucasartsos játéké, de legalább szaggat... Kár hogy az egységeket csak harc árán lehet fejleszteni, de az azért tetszett. Egyenlőre ennyi.=> Bizzard rulez forever...( Sc, Wc2)

Atcom Creative Commons License 1999.07.17 0 0 8
Hi Guys!

Nekem a grafika nyújtotta a legnagyobb csalódást. A legtöbb egység nem hasonlít arra, aminek lennie kellene.
Ezen felül szerintem a hangeffektusok sem sikeredtek túl jólra, az aláfestő zenéről nem is beszélve.
Persze ettől eltekintve lehetne egy jó kis stratégia, de nekem nagyon elvette a játéktól a kedvemet. Pedig nagyon vártam rá. Biztos sokan megrónak majd, de szerintem már most vannak a piacon ennél igényesebb RTS játékok.
A közeljövőben megjelenők pedig.... No majd meglátjuk!

Bye!
Atcom

Előzmény: Kúper (3)
Kúper Creative Commons License 1999.07.17 0 0 7
Hát nem is tudom...
Nekem jobban tetszik a wc2-től. (hangulatban is)
De ezt hagyuk, mert ízlések és pofonok.....
Mike Creative Commons License 1999.07.17 0 0 6
Nem is tudom...
Lehetnenek az egysegek kisebbek.
Valahogy a grafika jobban eltalalt volt a TA-ban, azzal egyutt, hogy az sem volt valami egetveroen szep. Hangulatban pedig a Wc-t (ill. igazabol a Wc2-t) nem lehet lepipalni.
Valami olyasmire gondoltam pl. Knight and Merchant...
Mike

Mindenestre ezek utan azt kell hogy mondjam, hogy a Warzone-t nem fogja letaszitani a TA Kingdoms.

Előzmény: Kúper (5)
Kúper Creative Commons License 1999.07.17 0 0 5
A kamera ugzanay, mitn a TA-ban.
Az elso kuldetesek telleg uncsik, de nagyon hamar vegig lehet oket nyomni.
Nekem is akadozik, de nem vészes...
Te mit vártál?
Mert én ezt vártam: A TA-t átvinni Wc2 környezetbe. Meg is kaptam...
Mike Creative Commons License 1999.07.17 0 0 4
Miert nem tetszett?
A TA utan kicist tobbet vartam. Illetve a Cavedog-tol, ami idaig nem adott ki szar programot.
Sorolom ami nem tetszik:
- hulye kameranezet
- az elso kuldetesek meglehetosen uncsik, miert nem lehet epitkezni?
- nem igaz, hogy egy startegiai programnak PII-400 Voodoo3 3000 kell
- a memoriarol nem is beszelve (min. 128)
- a konfigomon akadozik a video, a jatekmenet
- miert van kod?
- nem a megvedendo emberkenek kene elol haladnia
nos jelen pillanatban ezek jutottak eszembe, szamomra az osszbenyomas volt negativ, egesz egyszeruen azert, mert nem ezt vartam
Udv, Mike
Előzmény: Kúper (3)
Kúper Creative Commons License 1999.07.16 0 0 3
Ja, igen, bővebben kifejtenétek, hogy miért csalódtatok benne?
Kúper Creative Commons License 1999.07.16 0 0 2
Én egyáltalán nem cslódtam benne, szerintem nagyon rulz lett. (nekem már a TA is jobban tetszett a Starcraftól)
Persze nekem a Warcraft2 is tetszett, ezért a wc2 stílusát a TA grafikájával és tulajdonságaival összeötvözni szerintem nagyon jó 5let volt, nákam nagyon be is jött a játék.
Nálam semmi bug nem jelentkezett....
Atcom Creative Commons License 1999.07.16 0 0 1
Hi Guys!

Csatlakozom az előttem íróhoz. Ráadásul szerintem bugos is a játék. Nálam rendszeresen szemetel a képernyőre, ha görgetem a képet. Más is találkozott ezzel?

Bye!
Atcom

Előzmény: Mike (-)
Mike Creative Commons License 1999.07.16 0 0 0
Sorry, de ez mar nem nullas!
Mike Creative Commons License 1999.07.16 0 0 topiknyitó
Kinek, hogy tetszik?
En, megvallom oszinten, nagyot csalodtam :(
Udv, Mike

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!