Keresés

Részletes keresés

Cheer Creative Commons License 2007.10.22 0 0 10

Munka vagy pénz? Mindkettő! :)

 

Svájci nagyvállalat keres munkatársakat

 

Feladat:
- Irodai munkák
- Ügyfélkör bővitése
- Ügyfelekkel való kapcsolat tartás
- Értékesítés

 

Ami még szükséges:
- Határozott személyiség
- Céltudatosság,Megbízhatóság
- Hosszú távon tervezés
- Kitartás
- Optimizmus
- Magas kudarctűrő képesség

 

Amit mi adunk:
- Teljes vagy részmunkaidős állást, az Ön választása szerint
- Magas szintű, ingyenes oktatást, folyamatos szakmai- és személyiségfejlődéssel
- Dinamikus, fejlödő csapat
- Versenyképes kereset
- Jó hangulat
- Előrelépési lehetőség

 

Munkavégzés helye: Budapest XIII.kerület
Pétersz Attila
06 (30) 625 1741
petersz_a@yahoo.com

nyuszilimuszili Creative Commons License 2004.04.24 0 0 9
Pénzre van szükségem, ezért otthon végezhető munkát keresek!!!
division by zero Creative Commons License 1999.07.15 0 0 8
régi közmondás:
aki dolgozik, nem ér rá pénzt keresni...
NeTie Creative Commons License 1999.07.15 0 0 7
Haliho!

Sajna a 100 netto ma letminimum kellene hogy legyen ;-( Legalabbis ha az inflacio es a dragulas mertekevel none a minimalber is. Amugy lehet havi 100 nettot, sot meg tobbet is keresni egyetem mellett, csak jonak kell lenni. Ismerek ilyen embereket, nem is egyet, de meg csak nem is kettot. Sot, olyat is ismerek, aki nem tul jo, de ezt nagyon kemeny munkaval kompenzalja, ami szinten jarhato ut.
De szerintem tagadhatatlan az, hogy aki ma Magyarorszagon tobbszoros milliomos, es nem orokolte, annak valami vaj van a fejen, nem okvetlenul buncselekmeny, de valami stikli biztosan. Persze nem kell mindenkinek tobbszoros milliomosnak lenni ;-)))

Netie

Pogácsa Creative Commons License 1999.07.15 0 0 6
Sziasztok

Szerintem teljesen legálisan is lehet jól keresni, de annak ára van. Még nem sikerült olyan munkahelyet találni (persze még nem olyan régóta keresem :-) amely jól fizet és még szabadidőd is van mellette. Egy idő után már nem érdekel, hogy mennyi pénzt keresel, csak szeretnéd végre beosztani a szabadidőd, ami jelenleg nem igazán áll rendelkezésedre. De ha van szabadidőd miből szórakozzál (ha apuci/anyuci nem képes ellátni lóvéval?)
Persze ha ismertek olyan vállalatot amely jól fizet és még dolgozni sem kell túl sokat, csak szóljatok.

Intruder Creative Commons License 1999.07.15 0 0 5
Udv.

Igazan nem akarok felvagni de szerintem a 100e Ft netto mar nem szamit valami hu de jo fizetesnek. Ennek tobbszoroset is meg lehet keresni tok legalisan es ha ketten kerestek ennyit az mar nem olyan rossz. Abbol azert mar meglehet elni es felre is lehet tenni lakasra, kocsira stb-re. Mielott valaki teljesen hulyenek tartana tisztaban vagyok vele, hogy a kozalkalmazottak szamara ez abszolut sci-fi kategoria, de egy fiatal nyelvet beszelo diplomas szamara szerintem realis. Szoval a dolog attol fugg milyen a kepesitesed, mit tudsz es, hogy mire vagy hajlando.
(Bocs de most nincs ekezetem:))
Intruder

X polgártárs Creative Commons License 1999.07.15 0 0 4
Emerigo polgártárs,
írhattál volna egy kicsit hosszabb bevezetőt is, így egy pár szálra el lehet terelődni, beszélhetünk a lelkiismeretről, arról, hogy mennyiért éri + dolgozni, érdemes-e fiatalon elkezdeni a robotot stb.
Ha jól értelmeztem mondanivalód, akkor asszem ideillik a gallás mondat "mindenki a saját szerencséjének pogácsa".
) polgártárs,
néha a túl sok tudást is hasonlóan büntetik :)
xpt
Előzmény: Emerigo (2)
) Creative Commons License 1999.07.15 0 0 3
Becsületes munkával is lehet normálisan keresni. Igaz gyakran ára van. (Még 30 éves korom előtt szeretnék visszavonulni, de csak akkor, ha már nem tudom élvezni amit dolgozom...)
Amugy mindenhol a tudásod fizetik. Nemárt tájékozodni, hol és mennyiért...
Életfogytiglannal csak a tudás hiányát szokták jutalmazni...
Emerigo Creative Commons License 1999.07.14 0 0 2
Az a gondom, hogy szerintem becsületes munkával csak kb. 5ö éves korra lehet tisztességes életszinvonalat elérni (semmi extra).
Ugyanakkor, ha a könnyebbik végét fogom meg a dolognak, és elkövetek pár okosságot, fél év alatt teljesül az álmom. ( Bár ha meg rosszul csinálom akkor meg egy életfogytiglan…)
X polgártárs Creative Commons License 1999.07.14 0 0 1
Emerigo polgártárs,
miért kellene kikapcsolni a lelkiismeretét? Nem értem a topikfelvetést. Most a munka a gázos, vagy az, hogy pénze nincs az embernek..?
x (really confused) polgártárs
X polgártárs Creative Commons License 1999.07.14 0 0 0
Munka nélkül 0 pénz, mér' jó az?
Emerigo Creative Commons License 1999.07.14 0 0 topiknyitó
Engem legalábbis nagyon zavar, hogy szvsz még egy viszonylag jó fizetés (kb 100eFt netto - sajnos nem saját példa:-( ) mellett is többtiz évbe kerül egy lakás összekuporgatása. Nem beszélve a kocsiról és a normális életszinvonal kialakitásáról, ami szerintem minden levonás ( adó, rezsi, stb) után kb. 80-100eFt.
És akkor nincs nyaraltás, szórakozás, stb, pedig egyszer fiatal az ember.
És azért nézzem le azt a kiscsákót, akinek mindene megvan, és csak annzival tud többet nálam, hogy ki tudja kapcsolni a lelkiismeretét.
Vagy csak én görcsölök, és nem igy van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!