Keresés

Részletes keresés

Icebaiker Creative Commons License 2011.05.08 0 0 38

Sziasztok!

Május 13.-14.-15.-én ünnepli a Motoros Park az első gyertyás szülinapját.Ezzen megmozdulásra szeretnék minden motorost meghívni hozzánk.
Még 3 napig lehet olcsóbban elővételben jegyet vásárolni a 3 napos szülinapi enged el a hajamat fesztiválra.Ne hagyjátok ki ezt a bulit.Pénteken az Arató Andris csinálja a banzájt.Szombat Lord koncert és Kalapács Józsi végül Alkony zona nyomja a hajdobálós fetrengős zenét,Vasárnap pedig a családosoké a Park.Lesz Honda nyilt nap(Sajna Suzuki nem jelentkezet,pedig probáltuk:() a kicsiknek meg bóhoc és gyerekmotoroztatás,úgrálovár és még sok minden mással kedveskedünkA bulit Badár Sanyi koronázza meg este 7 órakor.Elővételben a 3 napra 3 rongy/fő a beugró.14 év alatt a gyerköcöknek ingyenes.Az oldalunkon minden fontos infót megtaláltok.http://www.motorospark.hu/Aki itt szeretne szunyálni Sátor helyet tudunk biztositani:)

 

Üdv Ice

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.06 0 0 36
K2 es gsxr 600 hoz keresek jobb oldalidomot ülésidomot indexeket bal tükröt 06302341232
phoenix-rx8 Creative Commons License 2004.12.30 0 0 35

Uraim!

 

Engedjétek meg, hogy a figyelmetekbe ajánljak egy rendezvénysorozatot, nem "csak gyorsasági" motorosoknak!

(nyílt nap és gyakorlás kezdőknek is!)

 

Pannonia-Ring Kupa:

www.phoenix-racing.ini.hu

Mustangman Creative Commons License 2004.11.24 0 0 34

Sziasztok!

Ki tudd segíteni? Info kéne a motoros találkozóról amelyket Kárpátalján tartanak meg az ottani bikerek. Állítólag Huszt város mellett, a Tisza parton következet be. Nem tudtam semmi féle hasznos adatot az interneten találni, még a szervező klub nevét vagy telefonszámot sem. Nagyon hálás lennék egy jó tippnek. Egy kis, Németországban élő motoros csoport tagja/elnöke vagyok és nagyon szeretnénk 2005 nyarán azt a találkozót felkeresni.

 

Balesetmentes, száraz és zsarumentes utat minden motorosnak! 

Balázs Emil

e-mail: balazs.e@freenet.de 

SMS: 0049 / 170 / 4845213 .  

tiB Creative Commons License 2004.05.22 0 0 33
Szia Petyus,
Ebbe a topicba már régen írt a jónép, próbálkozz inkább itt (klikk a képre) szivesen várunk motorosként:

De van kipufogós topic is, ami kifejezetten ezzel foglakozik:
Sportkipufogo-kell nekem? Mennyiért?

Előzmény: petyus007 (32)
petyus007 Creative Commons License 2004.05.21 0 0 32
Hello mindenkinek! 20 éves vagyok és 1x éve motorozok! Régebben kevesebb volt a rendőr és azért tudtam megtanulni ilyen korán! Első gép egy Romet Pony volt, szép piros volt jó állapotba lett véve és 1 kis ricinustól füstölt és ment mint a rakéta! Mellette apámnak volt egy 250-es Mz-je (Nem Etz). Isteni volt! Fel volt furva 280-ig és a sebességek másként lettek beállítva! Sokszor kiakadt az óra (220-280km/h).
Később ezektől megváltunk utána lett 1 Simpson.
1éve van Jamaha XJ750 Maxim! nagyon jól megy!
Soros 4 hengeres 16000rpm-ig pörög 260-280km/h a vége. Múltkor az Andrásy úton mentünk és kihúztuk 2-esbe:(120-at) mentünk kb 130kg-mal+a motor súllyával(250-300kg tele tankkal). Kb.2x éves és már nem ártana kipufogót cserélni. Szóval
Lenne 1-2 kérdésem:
1. Tud valaki motor kipufogó szerelőt?
2. egy hasonló köbcentis gép kipufogójának a rajza, vagy honnan lehet kipufogó rajzot szerezni?
Ha valaki tud segíteni irjon e-mailt a: petyus007@freemail.hu címre! Előre is Köszi mindenkinek!
szisan86 Creative Commons License 2003.07.10 0 0 31
Hy!

KÉne egy kis segítség!!!!!! Szétkaptuk haverommal a MITo-m, a hibát kijavítottuk. De csináltunk egy másikat. Szal van a gépbe egy kiegyensúlyozó tengely. Elvileg a rezonanciát ez küszöböli ki. SZal ezt valszeg rosszul raktuk össze mer elég szépen ráz a gép!!! Szal az érdekelne, hogy, hogy kéne ezt összerakni?????? Egyáltalán mit küszöböl ki??? A dugó rezgését????? VAgy mit???? MIhez kell beállítani?????Please Help!!! HIába megy motorikusan, ha ráz!!!!!! Írjatok gyorsan, mer csinálni kéne!!!!!!!

szisan86 Creative Commons License 2002.02.22 0 0 30
"Nekem van két régi Csepel (125/T és 100/48)ami a legjobb hétvégi motorozáshoz, csak nem árt ha műszakilag is tudjuk bőrözni..."

Ezzel mit akarsz mondani??? El akarod adni??? Vagy csak meg akarod csinálni???

Előzmény: frundsberg (29)
frundsberg Creative Commons License 2002.02.22 0 0 29

Üdv Motorosok!

Nekem van két régi Csepel (125/T és 100/48)ami a legjobb hétvégi motorozáshoz, csak nem árt ha műszakilag is tudjuk bőrözni...
ha v.kinek kell kép róla akkor küldhetek.
De most a yamaha TZR 50-hez kellene egy robbantottábrás kép a blokkról mert valami kezd csattogni a váltóban.Néztem már sok helyen de nem volt. Ha v.ki tudna segiteni az jó lenne. Amúgy jól megy 100-110 6.ban

JOEARNOTH Creative Commons License 2002.02.20 0 0 28
Kosz szepen!
bonus Creative Commons License 2002.02.20 0 0 27
JOEARNOTH: www.BikeBandit.com
Itt évjárat és típus alapján találsz alkatrész mikrofilmeket.
Előzmény: JOEARNOTH (26)
JOEARNOTH Creative Commons License 2002.02.19 0 0 26
Sziasztok,

Szerelesi utmutatot keresek Honda CBR 600 F3(1997) -hez, ha valaki tud segiteni az nagyon jo lenne, vagy valakinek megvan valamilyen szamitogepes formatumban, lecci kuldjetek el nekem!

emailem: Jarnoth@freemail.hu

Koszi szepen

Eduardo Creative Commons License 2002.02.13 0 0 25
Uj vagyok itt a forumon, de a bukotemaval egyetertek. Egyszer en is takartam folduton kb 40-el, de a fejem meguszta a talalkozast a talajjal.(a sisaknak hala...)
Amiota parszor taknyoltam a kis endurommal, kezdem
komolyan venni a vedofelszereleseket. Persze miutan vettem egy fasza terd-labszarvedot, egyszer sem estem el. :)
Most tavasszal akarok venni valami normalis
4T endurot. Aztan hajra....
Előzmény: candle (22)
Tyt 001 Creative Commons License 2001.10.31 0 0 24
Hehe asszem en vagyok itt a legjobb a Piros cirka 19 eves Rometommal. Mit akartok, 55 -ot megy vegre...
Amugy 2 hete huzom a gazt
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.02 0 0 23
Korte: neni?
Előzmény: Körte (21)
candle Creative Commons License 2001.10.02 0 0 22
már bocs, hogy beleugatok

Bukó téma:

endúróztam a hármashatár-hegyen, terepen estem kb 30-40-nel. ez benne van a pakliban, de ami ezután jött az a horror.

nekem 8 bevérzés az agyamban, agyödéma, KOPONYA törés.

a bukón 3 karcolás.

úgyhogy ezt ne mondd, hogy rendőrök ellen kell, majd később veszel normálisat. Normális bukó nélkül ne indulj el.

egyébként FM bukó volt, úgyhogy azt ne vegyél, mert egy rakás szar.

Előzmény: Törölt nick (18)
Körte Creative Commons License 2001.10.02 0 0 21
Dévajka! Van már sisakod? De ugye azért ezt a 'rendőrök ellen kell' dolgot nem gondoltad komolyan???
Körte
Előzmény: Törölt nick (18)
TOM Creative Commons License 2001.10.01 0 0 20
Nem tudok arrol hogy Mo-on nagymotort lehetne berelni, sot meg merem kockaztatni NEM LEHET.
KToM
Előzmény: ESI (19)
ESI Creative Commons License 2001.08.24 0 0 19
Sziasztok!

Viszonylag sürgősen kéne egy hely ahol tudnék nagymotort bérelni. Ha bárkinek van bármilyen örlete, lécci írja meg ide, vagy a mail-omra.
ESI

Infomaker Creative Commons License 2001.01.28 0 0 17
Ide is jövök.
Remélem, beférek a gyönyörű metálkék szimómmal, ami s51N-es, de nem sokáig, mert már lassan 70 es lesz, kicserélem a fél motort... főtengely, henger, dugó, csapágyak, meg minden. Meglesz a 75 utazó.. húúúú:)
Na csá!
Előzmény: tüzes fal (16)
tüzes fal Creative Commons License 2000.07.30 0 0 16
www.extra.hu/field
ez egy jó csapat

Nos én is huzom a gázt már 11 éve
mz ts 125 sült keszeg, motoros találkozók
p10 pannónia szétrámolva, felujitva
lefestve, de utánna eladtam mert egy balesetből kifolyólag kettétört benne a blokk :(
utánna etz 250 de az csak bátyámé volt
de elég sokat mentem vele.
Utánna végre egy v4-es honda vf 1000-r volt
szerencsére ment mint a golyó, de már lelakva vettük.
Utánna ismét egy vf 1000-r volt de az sem volt az igazi, mert az meg lustább volt mint az első.
Most megállapodtam egy yamaha xvs 1100 drag star-
nál.Végre ez uj, és jó.
Találkozó:
Most voltam a hétvégén sirokon, ahol már hat vagy hét éve vannak nagyob bulik, mégis amondó vagyok hogy a kiseb találkozók jobbak mivel itt
már a fogyasztáson van a hangsuly inkáb.
Voltak jó programok, de az eső ijesztgetett benünket.
A siroki várat is érdemes megnézni egyszer-kétszer
Milyen tapasztalataitok vannak a találkozókról?

azeroth Creative Commons License 1999.07.24 0 0 15
Havaria!

A szivembol beszelsz!
Nekem cirka 8 eves tapasztalatom van, az MZ nevu nagysikeru gyar szinte osszes letezo modelljet romma hajtottam mar. Volt TS-em, Trophy-m(ES), ETZ250++om(300-ra furva, harom sebesseggel:1,2,5), most meg egy ETZ150e-vel nyomulok. A szivem csucske, elvitt ketszemellyel telecuccolva Berlinig (Pestrol) sot vissza is hozott! Imadom.

Azeroth, member of the nonexisting EMZE-Bandics team

azeroth Creative Commons License 1999.07.24 0 0 14
Havaria!

A szivembol beszelsz!
Nekem cirka 8 eves tapasztalatom van, az MZ nevu nagysikeru gyar szinte osszes letezo modelljet romma hajtottam mar. Volt TS-em, Trophy-m(ES), ETZ250++om(300-ra furva, harom sebesseggel:1,2,5), most meg egy ETZ150e-vel nyomulok. A szivem csucske, elvitt ketszemellyel telecuccolva Berlinig (Pestrol) sot vissza is hozott! Imadom.

Azeroth, member of the nonexisting EMZE-Bandics team

Havária Creative Commons License 1999.07.14 0 0 13
Jóóó napot! Ez igen! Tizenegy éve van motorra jogsim, majd egy évet voltam pesten motoros-postás a maszekos fajtából. Akkori gépeim ETZ 250 és 150. Sajnos nem ültem motoron már vagy öt éve, de rengeteg élményem van abból az időből és még mindig ahányszor meglátok egy jó motort elhatározom, hogy ha rámszakad az ótépé veszek egyet. Álmaim netovábbjai a mostani boxeres bmw-ék. Csodálatosak.

Havária

Előzmény: goose (-)
MaCS Creative Commons License 1999.07.14 0 0 12
Halihó, kedves sporttársak!

Szeretném megemlíteni, hogy létezik egy igen hosszú topic "Motor robogó" címmel. Már csak indítói mivoltomban is örülnék neki, ha nem forgácsolódna szét a mezőny.

Én sajnos most motorképtelen vagyok, mert fekvőgipszben nehéz motorozni, de lelkesedésem töretlen!

Üdv: MaCS

goose Creative Commons License 1999.07.14 0 0 11
Én is, csak hallottam olyat, hogy valami EURO-3 vagy EURO-c kategoriás hiperbiztos szabvány-anyámtyúkja fog kelleni mindenkinek (babettára is).:(
Sennának se használt... :I Amúgy a 85 éves Pista bá' aki púpossisakkal megy a T5-ösével úgyse fogja fölvenni-európa seggét-
:p
Előzmény: Rsüni (10)
Rsüni Creative Commons License 1999.07.14 0 0 10
Miért?
Van?
Én még a régi ütött-kopott tökfödőmet használom.

Sün

Előzmény: goose (9)
goose Creative Commons License 1999.07.14 0 0 9
Vélemény az autósokról?? Hmm... Hát nem lehet általánositani, de volt már aki egy hanyag kormánymozdulattal akart letériteni az útról, volt aki dudálással kivivta, hogy beintsek, meg van a többség aki teljesen átlagos normális ember.
Más: az új bukó szabványról tucc valamit?
Előzmény: Rsüni (8)
Rsüni Creative Commons License 1999.07.14 0 0 8
Sajna a kép ügyben nem tudok segíteni, de most már megtanulom.
Jawa-m sose volt, de sok jót hallottam róla.
A robogó is motor, kár, hogy kötelező lett rá a bukó.
Az autósokról vélemény?
Szerintem sokat javultak.

Sün

Előzmény: goose (6)
goose Creative Commons License 1999.07.14 0 0 7
A találkozókat itt leled: http://allveer.netchicken.hu/
Előzmény: Rsüni (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!