Keresés

Részletes keresés

magus Creative Commons License 1999.08.03 0 0 4
azerot. köszönöm a hozzászolást, és a KOLLÉGAságot.késői köszönetem a szabim miatt van. olvastam teszteket, de kiváncsi lennék rá gyakorlatban. ahhoz, hogy beleugorjunk a vételbe, még drága. esetleg, akinek van ilyen kütyüje mesélhetne róla. de ha igaz az azonositós buli akkor nem sokan fognak.
azeroth Creative Commons License 1999.07.24 0 0 3
Szia kollega!

En is csak pletykakat hallottam, de allitolag nem egy nagy ugras a PII-rol. Bar vmi 70 uj utasitasa van, meg max 550 MHz-s meg jo draga, viszont beleepitettek egy gyari szamot, amivel egyertelmuen be tudnak azonositani, es oda az anonimitasod. Szoval CPU-ban nem nagy szam, itt lehet ilyen teszteket talalni rola:

http://www.intel.com/procs/perf/PentiumIII/brief/charts.htm#cpumark

Udv

Azeroth, aki mivel szinten magus, kollegad is egyben.

azeroth Creative Commons License 1999.07.24 0 0 2
Szia kollega!

En is csak pletykakat hallottam, de allitolag nem egy nagy ugras a PII-rol. Bar vmi 70 uj utasitasa van, meg max 550 MHz-s meg jo draga, viszont beleepitettek egy gyari szamot, amivel egyertelmuen be tudnak azonositani, es oda az anonimitasod. Szoval CPU-ban nem nagy szam, itt lehet ilyen teszteket talalni rola:

http://www.intel.com/procs/perf/PentiumIII/brief/charts.htm#cpumark

Udv

Azeroth, aki mivel szinten magus, kollegad is egyben.

magus Creative Commons License 1999.07.14 0 0 1
Tisztelt X polgártárs és mindenki!
Bocs a hülye beírásért,de Én új vagyok.
Mivel a PentiumIII elég új nem sokat tudok róla,de több is érdekelne;ha vannak ezzel kapcsolatban tapasztalataid oszd meg velem!
Különben is mi bajod a Jedikkel?
AZ ERŐ LEGYEN VELED!:-7
X polgártárs Creative Commons License 1999.07.14 0 0 0
Na amíg megnősz, hopsz egy 0, lehet Jedi figurákat gyakorolni + befejezni a topiknyitó gondolatot :)
xpt
Előzmény: magus (-)
magus Creative Commons License 1999.07.13 0 0 topiknyitó
pentium III

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!