Keresés

Részletes keresés

Butcher Creative Commons License 1999.10.12 0 0 27
Ha valakinek van kedve multiban nyomulni, jöjjön a KINGPIN:HU irc csatira!
Spring. Creative Commons License 1999.09.20 0 0 26
Sziasztok!

Legyetek szívesek mondjátok meg, hogy hogyan lehet az inventory-ból kiválasztani egy tárgyat, amit később az Enterrel használhatok. A Tab-bal elő tudom hívni az inventory-t, de nem tudok válogatni benne. Ezért a motoros pályán nem tudok sehová sem menni, mert bár a kulcsot megkaptam Lenny-től, de nem tudom elővenni, és egyik ajtót sem tudom kinyitni vele

Segítsetek please!!!!

trollcsi Creative Commons License 1999.09.16 0 0 25
butcher kollega ;-)
nem lehetne nekem is valahogy kingpinem?
mondjuk meghozná a jézuska kipróbálásra...
uff
Butcher Creative Commons License 1999.09.15 0 0 24
Találtam egy érdekes oldalt.
http://free.netlap.hu/kingpin/index.html
Tarathiel Creative Commons License 1999.09.15 0 0 23
A méretei enyhén gigantikusak azért: 1 db állás 12 MB (!) + 545 az alapjáték.
Villámgyors vinyó nagyon ajánlott. Az ideális memóriaméret pedig 192 M lenne.
Nem semmi...
Butcher Creative Commons License 1999.09.09 0 0 22
Gyertek játszani a magyar Kingpin szerverre!!
Ha a Gamespy lite-ot elindítjátok, rögtön látszik, melyik a magyar szerver. SON-GOKOU1.2 DM REALMODE
1.2-es patch kell hozzá( planetkingpinről letölthető)
Szerintem az egyik leggyorsabb magyar szerver.
Nekem sima 56k-s modemmel csúcsidőben is 230 alatt van a ping.
Most a Realmode változat vann fenn, ami azt jelenti, hogy:
Se pancél, se sisak, se hiperfuturisztikus fegyverek, csak vascső pisztoly, shotgun és tommygun használnató.
A sebzés 4*es, így elég egy jólirányzott pisztolylövés a fejre, és kampó.
Találkahely: kingpin.hu irc csatin.

Butcher

Törölt nick Creative Commons License 1999.09.07 0 0 21
Szerintem kezd előlről és előbb legyél mindenkihez pozitív (Y -bill).
Big
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.03 0 0 20
ha valakinek van valamiféle leírása a játékról, az nagyon jól jönne, mert valahogy az első pályán nem sikerül átjutnom... pedig legyaktam mindenkit. (lehet hogy éppen ez a gond?) előre is kösz a segítséget. beltram.
jkjk Creative Commons License 1999.08.23 0 0 19
Full installal még egy 200-ason is megy viszonylag normális gyorsasággal? Mert azt hallottam, hogy a minimum 166. És azon hogy fut?
Butcher Creative Commons License 1999.08.23 0 0 18
Megint van magyar szerver!!!Gyertek!!!!
152.66.141.216:31510
etalon Creative Commons License 1999.08.19 0 0 17
A bárokba mindíg van beugró, pár dolcsit le kell perkálni, aztán beengednek.
Fegyvert meg boltban vehecc pénzért, vagy a hulláktól kérheted el.
Törölt nick Creative Commons License 1999.08.17 0 0 16
Nálam is szaggat néha, pedig PII 400, Voodoo3, 100MB Ram -om van.
A full install aztán segített.

Fegyvert én úgy szereztem, hogy a csődarabbal lerohantam a bal oldalt levő udvaron figyelő két fegyverest. Ez persze csak easy -szinten megy.

Üdv

Big

Xikita Creative Commons License 1999.08.17 0 0 15
Úgytünik még a cikinél is van cikibb. Én az első percben megakadtam, lelőnek, nem tudok bemenni a bárba sem. Azt hiszem kéne egy jó kis fegyver, de hol van? Tudna valaki segíteni?
Egyébbként az normális, hogy 266mhz&Woodoo2&32MB-al szaggat?
el-robo Creative Commons License 1999.08.16 0 0 14
Nem olyan ciki az,
én is elakadtam. Annyit értettem belőle, hogy valami biztosítékot (fusion)kér, amit valami következő pályán találsz.
Nagyon nem mélyedtem bele, mert rászoktam a multiplájra, azóta azt gyakom...
Törölt nick Creative Commons License 1999.08.16 0 0 13
Hali !

Elakadtam már az elején ! Cicki mi ?

Van egy motorbringa egy szervízcsarnokban, kint szemben az utca túloldalán egy ajtó mögött egy tag, aki csak magyaráz meg fuckingozik egy (sajnos goljóálló:-) üvegablak mögül, de ajtót nem nyit.

Most akkor micsinájak ?

Big

Butcher Creative Commons License 1999.08.11 0 0 12
Multiban játszottatok vele? Nekem nagyon bejött.Kb.Volt rá egy magyar szerver (kingpina by Sztana ill. Shongoku by Sztana néven),
de sajnos kb.2 hete megszűnt.Azóta csak éjjel 1 óra után lehet gyors külföldi szervert(250 ping alatt).Aki végignyomta single-ben, az
feltétlenül próbálja ki multiban is.A hangulat garantált úgy dm-ben, mint teamplayben.
Jó lenne, ha Sztana újra beíndítaná a szervert!
Kellemes gyilkolast mindenkinek!
Lord Lucas Creative Commons License 1999.08.03 0 0 11
Le vagyok maradva! Azt sem tudtam, hogy megjelent a teljes.
Demó: Szép, jó, főleg a gazdálkodási részét (hullarablás) szeretem benne, meg bedumálni a rosszfiúknak:
Ott áll a kukánál három huligán (nálam nem nagyobbak :) )
Én: Húzzátok el innen a p****tokat, f***ok!
Ők: B**d meg anyád! Most meagyalunk!
Oztán valahogy elégtek szegények. Ez az amiért a Kingpinen korhatárkorlátozás van.
Vigi Creative Commons License 1999.07.25 0 0 10
Hi!
Én már egy kicsit előbb elakadtam:
Az 1. pályán a kocsmában asszem oda kéne adni a daginak az órát, de nem tudom odaadni neki. (ha minden igaz, ő adna egy kulcsot) Légyszi help!
THX
DAMAGE Creative Commons License 1999.07.23 0 0 9
Az Interplay legújabb játékában a Kingpin az egyik legbrutálisabb és nyelvezetében is a legobszcénabb játékot teremtette meg a számítógépes játékok piacán. Rengeteg szaklap cikkezet róla, hogy azért ez túlzás, és kicsit vissza lehetne venni a brutalitásból. A nyomás olyan nagy volt, hogy a fejleszto cég a Xatrix Entertainment kicsit vissza vett a látványos gyilkolászásokból és még a vért is átfestette zöldre. Ennek ellenére minden maradt a régiben, azaz, még így is túl brutális. Az E3-on már ezt a moderált verziót mutatták be, de a látogatók ezt is durvának találták. Ekkor még nem volt kész teljesen a játék, és a vásáron való bemutatása után a Xertix vissza is tartotta a fejlesztését. De most megjelent és az eladási statisztikák szerint elég jól fogy. A Xertix-tol viszont érdekes módon a programozók és fejlesztok szép lassan elkezdtek megválni a játék elkészülése után. Hoigy ennek mi lehet az oka nem tudni, úgy hírlik, hogy a cég megszunik, így valószínuleg Kingpin 2 sohasem lesz.

Everybody free!

Vigi Creative Commons License 1999.07.25 0 0 8
Hi!
Én már egy kicsit előbb elakadtam:
Az 1. pályán a kocsmában asszem oda kéne adni a daginak az órát, de nem tudom odaadni neki. (ha minden igaz, ő adna egy kulcsot) Légyszi help!
THX
DAMAGE Creative Commons License 1999.07.23 0 0 7
Az Interplay legújabb játékában a Kingpin az egyik legbrutálisabb és nyelvezetében is a legobszcénabb játékot teremtette meg a számítógépes játékok piacán. Rengeteg szaklap cikkezet róla, hogy azért ez túlzás, és kicsit vissza lehetne venni a brutalitásból. A nyomás olyan nagy volt, hogy a fejleszto cég a Xatrix Entertainment kicsit vissza vett a látványos gyilkolászásokból és még a vért is átfestette zöldre. Ennek ellenére minden maradt a régiben, azaz, még így is túl brutális. Az E3-on már ezt a moderált verziót mutatták be, de a látogatók ezt is durvának találták. Ekkor még nem volt kész teljesen a játék, és a vásáron való bemutatása után a Xertix vissza is tartotta a fejlesztését. De most megjelent és az eladási statisztikák szerint elég jól fogy. A Xertix-tol viszont érdekes módon a programozók és fejlesztok szép lassan elkezdtek megválni a játék elkészülése után. Hoigy ennek mi lehet az oka nem tudni, úgy hírlik, hogy a cég megszunik, így valószínuleg Kingpin 2 sohasem lesz.

Everybody free!

etalon Creative Commons License 1999.07.14 0 0 6
A pálya leglején ahol van egy hómlesz szerü dagadék, na ott van a túloldalon egy raktárkapu vagy mi. Na arra! + Még nem próbáltam, de aszongyák a madarak hogy a vízalatti betonlábu négernél van egy kulcs egy secret pályára, csak ütni kell a fejét, hogy adja oda jól. :)
DDQ2 Creative Commons License 1999.07.14 0 0 5
Etalon ,te vagy az en emberem.
Pont most ertem el az agyik elakados helyre.
Heylszin : A kikoto .Popeye azt ajanjla menjek a barba(nevet perpill nemtudom).A kocsmaban egy ajult muksit oriz ket fegyveres.Elraboltak a csajt ,meg kell keresni.Na itt most hova?A fegyverbolt melleti ajto csukva?Hol a kulcs? A kocsmaval szemkozti ajto szinten csukva.
Pliz help.Lehet emilen is.Koszi.
Rsüni Creative Commons License 1999.07.13 0 0 4
Multiplayer?
Volt?
Előzmény: etalon (2)
SigmundFraud Creative Commons License 1999.07.13 0 0 3
És milyen a hangulata? Hasonlít valamihez (másik játék, mozi, stb.)?

SF

etalon Creative Commons License 1999.07.13 0 0 2
Tegnap végignyomtam a full verziót. Nagyon (NAGYON) tetszett. Annyira tényleg sötét, hogy csak lehúzott redőnynél láttam valamit. Kicsit rövid, néha kell a leírás, mer elakadós helyek vannak bőven. A textúrák a legszebbek eddig, a skinek pedig BMP-ben vannak, van belőlük több 100 a progiban alapba. Jók a fegyverek. A legszebb a lángszóró.
ésatöbbi
etalon Creative Commons License 1999.07.13 0 0 1
Tegnap végignyomtam a full verziót. Nagyon (NAGYON)
Rsüni Creative Commons License 1999.07.13 0 0 0

A demót már nyomtam. Nadon csúnyán beszélnek a bácsik benne. 18 éves kor alatt nem ajánlott.
A grafika jó, de kicsit sötét. Valószínű a hangulat fokozása végett.
Kell kommunikálni is. Választhatsz három féle hangnem közül.
Másra igy hirtelen nem emléxem, de biztos lemásoltatom a full-t.

Csók

Előzmény: SigmundFraud (-)
SigmundFraud Creative Commons License 1999.07.13 0 0 topiknyitó
Megjelent mostanában ez az ígéretes játék, most töltögetem le éppen a demóját, 106 mega, de állítólag nagyon megéri. Amennyit eddig hallottam róla, az alapján egy maffia világban játszódó történet a quake 2 engine-jével.
Olyan kellemes részletek vannak benne, hogy pl minden szereplőt 15 elemre osztottak, amelyeket ha eltalálod, másképpen sérül. A fejlövéstől azonnal megpusztul persze, de ha térden lövöd, akkor térdre rogyva agonizál. (Rossz lehet neki). A vérzést is befolyásolja a találat helye, ettől függő mennyiségű vért veszt az áldozat, ami szép nyomokat hagy, könnyű megtalálni a kis rejtőzködőket.
Szóval meglátjuk.
Akinek van már személyes tapasztalata, ossza meg velünk!

Köszi!

SF

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!