Keresés

Részletes keresés

JR Creative Commons License 1999.07.15 0 0 36
A fidesz ideológia egyik jellemző vonás olvasható ki minden szavadból.
Komcsi, bolsi, ezek azok, amelyek az alapideológiáját jellemzi a polgári pártodnak.
Anyázni én is tudok, gyanusítgatni is, de az MSZP vállalta, amikor topicot nyitott, a Fidesz ezt megtesz?
Egyáltalán mer valamit vállalni?
Előzmény: speaker (31)
Guga Creative Commons License 1999.07.13 0 0 35
Háj, speaker,

A felsorolásból mér hagytad ki a Mazsihiszt, Göncz Árpádot, a viszkis rablót, meg Kádár hazajáró szellemét?

Előzmény: speaker (31)
picur Creative Commons License 1999.07.13 0 0 34
Jajj speaker, azert indul, mert alig teljesitett. De cafold meg az szdsz oldalain levo tenyeket.
Ja, es valaszolj mar legy oly kedves az ISM es Deutsch fele topikban az utalasra, mert te is hiteltelen leszel, mint a kormanyod :P
Előzmény: speaker (31)
frett Creative Commons License 1999.07.13 0 0 33
Bocs, helyesen:
én most itten ezt a topicot a magam részéről befejezem.
Előzmény: frett (32)
frett Creative Commons License 1999.07.13 0 0 32
én most itten ezt a topicot befejezem.
Még egyszer, nem azzal vitatkoztam, hogy teljesített-e minden pontot, és milyen minőségben, hanem, hogy egyet se.
Ezt nem tudom másképp mondani. (Csak így, egyszerűen :-)) )
Előzmény: picur (30)
speaker Creative Commons License 1999.07.13 0 0 31
Eddig a FIDESZ mindwen igéretét teljesítette. Ha nem így lenne, nem indulna itt hetente öt új FIDESZ fikázó bolsi topik, a Maszop és Szdsz PR,. iroda megrendelésére.
Előzmény: picur (30)
picur Creative Commons License 1999.07.13 0 0 30
Kedves frett.

A fidesz nem azt igerte, hogy nekilat, meg igyekszik. Azt igerte, hogy egy ev alatt minden pontot teljesit (most tekintsunk el attol, hogy a gagyi fogalmazast nem nehez teljesiteni). DE! A kutya hantja szerint nagyon kevesbe kezdtek bele, es egy csomot ok maguk akadalyoztak meg. Olvasd mar el az SZDSZ honlapjan levo kis iromanyt (allitasaik 90%-a jogszabalyokkal van alatamasztva). En meg mindig azt varom, hogy cafolja mar meg valaki azt az iromanyt...

Előzmény: frett (29)
frett Creative Commons License 1999.07.13 0 0 29
Kedves vbela,
lehet, hogy teljes mértékban igazad van. Én sosem védtem sem a 40 pontot, sem a tartalmát. (mellesleg szerintem jó választási fogás volt, és én úgy látom igyekeznek megcsinálni).
Itt arról volt szó, hogy valamelyik ifjú zseni félreértette a jelszót az örsi gyűlésen, és azt állította, hogy 1-et sem csináltak meg. Ez hazugság.
Tehát mégegyszer: lehet,hogy semmitmondóak a pontok és nem kunszt megcsinálni. De nem erről szólt a vita.
Előzmény: vbela (27)
neptancos Creative Commons License 1999.07.13 0 0 28
A gólt ugyan nem adta meg a bíró, acsapatkapitánynak el is tartott pár hónapig, míg le zudta nyelni a békát, a címvédő csapat mezőnyfölénye meddő maradt, hiába szurkoltunk... de azéert szeretünk focizni. (Itt, a kispályán is!)
n.
vbela Creative Commons License 1999.07.13 0 0 27
Szóval lássuk azt az első pontot:
1. A Kormány gazdaságpolitikai stratégiájának összehangolására önálló gazdasági minisztériumot hozunk létre. (www.fidesz.hu)

Van minisztérium, de hol a stratégia és az összehangolás?

Úgy egyébként ezek a pontok annyira semmitmondóak, hogy "csak na": 'javaslatot terjesztünk elő, tárgyalásokat kezdeményezünk, ...'
Ezeket nagyon egyszerű teljesíteni. De ami a lényeg, milyen eredményt hozott, milyen minőségű volt az 'előterjesztés' meg a 'tárgyalás'? Persze az a szemét ellenzék tehet arról, hogy nem lett ez meg az megszavazva, pedig 'mi' előkészítettük és megtárgyaltuk.

Szóval ha szó szerint nézzük, akkor (bár sosem volt türelmem mind a 40-et egyszerrre elolvasni) lehet, hogy tényleg teljesültek. De hogy sok esetben job lett volna ha inkább nem történik semmi, az is biztos.

Előzmény: frett (17)
Vajk Creative Commons License 1999.07.12 0 0 26
Rsuni,
igazad van: tevedsz.

Mert a biro rossz, az MLSZ ben furas-faragas van, attol en meg szeretek focizni.
Veszed az analogiat?

Előzmény: Rsüni (22)
6Boci Creative Commons License 1999.07.12 0 0 25
Hat igen, csak a hulye nem tudta, hogy a FIDESZ a valasztasok elott szemermetlenul hazudozik, es fut fat iger.Szoval le lehet merni az orszag naivitasat a rajuk szavazok szazalekabol, mivel a valasztasok elott nehany honappal a FIDESZ szavazoinak szama a beka segge alatt volt, es a fellengzos igereteik hatasara not csak meg.
NICK Creative Commons License 1999.07.12 0 0 24
A 40 pontból kb.10 teljesült,5 részben és kb.25 nem.
RAF Creative Commons License 1999.07.12 0 0 23
Az attól függ!
De nem számdékozom elhagyni, bár sokan szeretnék, hogy így megtegyem! Belülről rohasztom a rendszert! :)))
Előzmény: Rsüni (22)
Rsüni Creative Commons License 1999.07.12 0 0 22
Akkor önök nem is érzik jól magukat ebben az országban. Tévedek?

Sündisznó

Előzmény: RAF (21)
RAF Creative Commons License 1999.07.12 0 0 21
Ez valóban így van. Nagyon nem tetszik!
Előzmény: Rsüni (19)
picur Creative Commons License 1999.07.12 0 0 20
frett, ad megadta a topicot, ahol el lehet meselni, mi igaz es mi nem. erdekes modon, oda meg nem jott korretk valasz...
Előzmény: frett (17)
Rsüni Creative Commons License 1999.07.12 0 0 19
Uraim!

Azt tapasztalom, hogy önöknek a mai magyar kormány nem nagyon tetszik.
Sem a személyek, sem az intézkedések, sem a stílusuk.
Szóljanak, ha tévednék.

Sün

Snufkin Creative Commons License 1999.07.12 0 0 18
Nemtom, valahol azt hallottam, hogy az eredeti (valasztasok elott szort) 40 pontban meg az volt, hogy "gazdasagi csucsminiszteriumot" hozunk letre.

Persze, persze csak kotozkodom. Nincs semmi kulonbseg ez a kormany egy csucs! Pont annyira mint a gazdasagi miniszterium!

Előzmény: frett (17)
frett Creative Commons License 1999.07.12 0 0 17
Van önálló gazdasági minisztérium?

a)Nincs. akkor bocs. Hülyeségeket firkálgatok.

b)Van. Vissza lehet tapogatni az örsi gyűlésre, újabb munícióért.

Előzmény: Törölt nick (16)
frett Creative Commons License 1999.07.12 0 0 15
Kedves okostojások,

1. A Kormány gazdaságpolitikai stratégiájának összehangolására önálló gazdasági minisztériumot hozunk létre.

Itt most egy olyan pontról volt szó, ami teljesült. (Lsd még topic címe...)

pici53: a vitakultúrád utolérhetetlen :-(

Abraka Dabra Creative Commons License 1999.07.12 0 0 14
HEHE, az jó nagy munka volt:-))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: frett (10)
frett Creative Commons License 1999.07.12 0 0 12
Előzmény: frett (10)
frett Creative Commons License 1999.07.12 0 0 11

Előzmény: frett (10)
frett Creative Commons License 1999.07.12 0 0 10
Hát pl. rögtön ott az első
Abraka Dabra Creative Commons License 1999.07.12 0 0 9
nem azt kérdeztem, hogy mond j egyet belőle. mondj egyet, ami teljesült. mellesleg illő lenne a vitát a megadott topic-ban folytatni...
Előzmény: fixy (8)
fixy Creative Commons License 1999.07.12 0 0 8
Sajnos eléggé képzetlen vagyok még a számítógép-használat terén, így nem tudok linket idetenni. De a Fidesz honlapján (www.fidesz.hu) az Archívumban megtalálható a 40 pont, sőt a végrehajtás állapota is (figyelmedbe ajánlom kedves Abraka Dabra!).
Törölt nick Creative Commons License 1999.07.12 0 0 7
Hi fixy!

Kéne egy link a 40 pontra.

Előzmény: fixy (5)
Abraka Dabra Creative Commons License 1999.07.12 0 0 6
Ajánlom figyelmetekbe ezt a topicot ott ez rendesen ki van vesézve. lehet hozzászólni.
Kedves fixy: 1-et mondj, amit teljesítettek...
fixy Creative Commons License 1999.07.12 0 0 5
Kéretik elolvasni a 40 pontot, ha már topicot nyitunk róla. Mert akkor számotokra is kiderül, hogy majd' minden pont teljesült.
Szerintem a Fidesz részéről nagyon jó ötlet volt a 40 pont, és hatékony is, közrejátszott a választási győzelmüknél, és a tavaly nyári népszerűség-növekedés is annak volt köszönhető - jórészt -, hogy nagy lendülettel állt neki a kormány a 40 pont végrehajtásának!

Szóval, javaslom olvassátok el mind a 40 pontot, s akkor lehet arról vitatkozni, hogy melyik, milyen mértékben valósult meg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!