Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.27 0 0 57

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy a Snowy 3 élesítéséhez szükséges MMH Szoftver Regisztráció programot honnan tudnám letölteni. Régen megvolt, de most sehol se találom, így megint le kellene tölteni. Esetleg valaki át tudná küldeni, ha neki megvan?

Köszönöm a segítséget.

tyukasz1997 Creative Commons License 2012.08.09 0 0 56

Üdv valaki nem tudja hol lehet letölteni az Age of Mythogy-t ez egy régi játék(istenekel)

izenemtom Creative Commons License 2012.08.09 0 0 55

Nekem ez a kedvencem ha már a többiek is ennyi spam linket küldtek, bár szerintem nem ez lett volna a topic célja de végülis mindegy. Szóval itt rengeteg játék van és a játékok között van egy olyan kategória, hogy retró no ott baromis sok jó kis játék van. Például megtaláltam az egyik kedvenc c64-en is futó játékomat a Barbariant. Emlékszik erre még valaki ;) ?

FM Club Creative Commons License 2011.07.30 0 0 54
slider01 Creative Commons License 2010.08.25 0 0 53
Rengeteg autós játék:
Autós játékok
ceasar26 Creative Commons License 2010.07.31 0 0 52
Imádom a régi játékokat!
Mindenkinek ajánlom a figyelmébe a következő oldalt:
http://www.hotud.org/action

Különböző jogdíjviták miatt ugyan kb. 2003-óta megakadtak a fiúk a fejlesztéssel, de így is elképesztő mennyiségű anygot pakoltak össze.
Morzsaszar Creative Commons License 2010.07.18 0 0 51
Jó aktív ez a fórum.
Lupofa Creative Commons License 2009.03.30 0 0 49
Sziasztok

Engedjétek meg hogy figyelmetekbe ajánljam az alábbi fórumot... :)

http://www.retrogamer.hu/ ... a játéktermek legendái....

Üdv,

Liti
z_halasz Creative Commons License 2005.09.21 0 0 48
Sziasztok, A Monkey Island 1. és 2. részét keresem, de nagyon. Viszont nem a normál, floppy-s változatot, hanem a CD-s kiadást (Lucasarts Archives III.) Azon CD zene és kicsit jobb grafika van. Sehol nem lelem, még fizetnék is érte.
Freddy79 Creative Commons License 2005.07.18 0 0 47
Szevasztok!

Nagy erőkkel keresem a Mystic towers nevű 1994-es (vagy '93-as?) Apogee gyöngyszemet. Igazából az eredeti változatot megvenném, ha meglenne valakinek és már nem kellene neki, de jobb híján egy rip teljes változattal is beérném, ha valahol fellelhető egyáltalán... tud valaki segíteni?
bunyoka Creative Commons License 2005.07.15 0 0 46
Próbáld meg a www.the-underdogs.org honlapot megnézni és ott a title searchben írd be: scorched earth, na az az a játék. Remélem onnan le tudod tölteni (régen le lehetett).
Nagy királyság!!!

Bunyoka
Előzmény: Törölt nick (45)
Timur Lenk Creative Commons License 2002.11.27 0 0 44
Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek! Egy nagyon rendes fórum-látogató elküldte nekem lemezen.

Timur Lenk

Előzmény: Pavel (42)
Cyroo Creative Commons License 2002.11.27 0 0 43
Üdv, Mindenkinek!

Timur Lenk
:
PIRATES!

A régi CGA változat.
Nagy kedvencem. ;)

Előzmény: Timur Lenk (41)
Pavel Creative Commons License 2002.11.27 0 0 42
Hello!

Létezik Pirates! és Pirates Gold is.
A Gold meg is van, majd jöv? héten felteszem vaalhová ha érdekel.
A Pirates! nagy floppyn van, nem nagyon tudom olvasni...

Üdv. Pavel

Előzmény: Timur Lenk (41)
Timur Lenk Creative Commons License 2002.11.23 0 0 41
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Úgy emlékszem, a Pirates!-nek van PC-s változata is, a Pirates Gold. Le lehet ezt valahonnan tölteni?

Köszönöm!

Timur Lenk

ToAd Creative Commons License 2002.11.23 0 0 40
Hali!
Nekem a Privateer 2 deluxe edititon kellene (a "vindózos" verzió), mert a dosos nem igazán megy... erről nem tud valaki valamit???
Előzmény: bunyoka (39)
bunyoka Creative Commons License 2002.11.20 0 0 39
Sziasztok!

Nekem megvan:

Alone 1-2
Dreamweb
Kyrandia 2
Privateer 1

Tök szívesen odaadnám!

Előzmény: gametrader (38)
gametrader Creative Commons License 2002.10.08 0 0 38
itt található a LISTAM, ha valakinek megvan valamelyik játék a wanted szekciómból akkor írjon és cserélünk, a legnagyobb kalandjátékok (majdnem :) mind megvannak.
lacee Creative Commons License 2001.02.22 0 0 37
Ja, és KV koma legelső megfigyeléséhez annyit fűznék hozzá ("Tehát ne egy mozgás könzben sem animált Commodore szintű szart"), hogy nekem azok a játékok is tetszettek, amikben NEM volt grafika. Gondolok itt az ún. "text-based adventure"-ökre, amikért még most is odavagyok, pedig nem voltak egy nagy eresztés. De kicsik se :)
lacee Creative Commons License 2001.02.22 0 0 36
Jó a topic! :)
Jó a rip honlapja! :)
Jó napot! :))
Ezenkívül én si keresem a broken sword-ot. Nem tud valamelyikőtök segíteni?
Cyroo Creative Commons License 2001.02.21 0 0 35
Semmi reakcio?
Előzmény: Cyroo (34)
Cyroo Creative Commons License 2000.12.09 0 0 34
Tiszteletem!

Rip:Neked meg van a WETLAND ? (full cd-s)
Remélem meg van! :-)

bye,

blackhole Creative Commons License 2000.12.02 0 0 33
IMHO a theunderdogs-on van Reunion.

Amúgy meg Transarctica leirást keresnék.

bhpg.

ripper Creative Commons License 2000.12.01 0 0 32
Haha, nem érek rá aludni :)
ToAd Creative Commons License 2000.12.01 0 0 31
Hi!
Látom te se alszol Rip :)))
csak ennyit akartam mondani :))
ripper Creative Commons License 2000.12.01 0 0 30
Üdv!

Bocs a King's Bounty miatt, link KIJAVÍTVA!

Már le lehet tölteni.

Bye

Rip

ToAd Creative Commons License 2000.12.01 0 0 29
Hi!
Semmi baj Getom :)))
De ha esetleg valaki tudja, hogy hol szerezhetek reuniont, az szóljon legyen oly szíves!
előre is thx!!
(Rip : számítok rád :))))
Előzmény: getom (28)
getom Creative Commons License 2000.11.30 0 0 28
Jajj, bocsesz, ToAd,

a reunion nincs fenn ott, csak valami olyasmit mondtam, hogy mostanában botlottam bele. Egy haverom adott kölcsön egy CD-t, azon volt, a Jagged Alliance miatt kértem kölcsön egyébként. Az Ufo2 meg már két éve fenn figyel a vinyómom.

Azt hittem a colonozationt kérdezgeted, hogy honnan töltöm:)

(Ráadásul a JA meg rögtön kifagy, ha felbérelnék egy embert. Bánatomban kezdtem el jáccani az UFO2-vel.)

Bocsesz mégeccer.

ToAd Creative Commons License 2000.11.29 0 0 27
Hi megintcsak!
Ehh, bárhogy nézeget Rip honlapját, az a fránya reunion nincs sehol, vagy csak én hülyültem meg??? Nos én először a stratégiáknál kerestem, ott nincs. De azután végignéztem mindent, sehol sincs :(( Na erre varjon valaki gombot!!!
ToAd Creative Commons License 2000.11.29 0 0 26
Hi all!
Getom: Télleg Rip tesó honlapján van a reunion?? Nahát, hogy kerülhette ez el a figyelmemet?
ezt mire értetted ? "Hát én nem töltöm, mert hülye vagyok és megint összekevertem; én nem ezt a hülye civ-klónt akartam, hanem egy ilyen űrstratégiát", talán a Reunion-ra?

Az Ufo2 állati jó játék :)) lehet hogy gyorsan lövöldöznek benne, mondjuk az nem gáz, de amikor legnehezebb fokozaton lövöldöznek, akkor van gáz! :))) Azzal a játékkal lehetett jáccani! Az előbb említett fokozatban olyanokat játszottam, hogy 1 küldetés 1 délután :)) A régi szép idők... :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!