Keresés

Részletes keresés

pcdepot Creative Commons License 2004.11.08 0 0 11
Wireless LAN, Bluetooth, Pen Drive: www.pcdepot.hu
Elenor Bt. Creative Commons License 2004.11.01 0 0 10
www.pcszerviz.fw.hu
ErniE Creative Commons License 2002.02.11 0 0 9
kidman:

www.magicomp.hu

ErniE

kidman Creative Commons License 2002.02.04 0 0 8
Hali

Tudtok nekem valami tippet adni hol vehetek valami jó áron LG 16x10x40 CD írót?Eddig 30 körül találtam!

zuglo_14 Creative Commons License 2001.12.10 0 0 7
Hali!

Talán nem kellene feledésbe merülnie ennek a topiknak.

Jó bolt a tapasztalatom szerint:

H.F.H. Kft.1081. Bp. VIII. Lágszesz u. 4. (pincebolt)
Tel: 324-75-02
Web: www.hfh.hu

Nagyon segitőkészek, korrektek, renszeresen vásárolok náluk. Fogyóeszköz, CD, és alkatrész, HDD, stb.

gaboro Creative Commons License 1999.07.14 0 0 6
Szerintem is korrekt a Mikland. Amivel en szivtam, az a Speci. Garancias alaplap csere miatt mentem vissza hozzajuk, erre ket het mulva kaptam egy masikat, amire azt "mondtak", hogy uj. Kicsit gyanus lett otthon, amikor meglattam a karcolasokat a lyukak szelen, amibe a muanyag rogzitok kerulnek, de a nagyobb baj az volt, hogy meg sem szolalt a kicsike. Persze visszavittem, es harom es fel het mulva kaptam masikat. Az egyelore muxik.
Udv.
Gaboro
Ariel Creative Commons License 1999.07.14 0 0 5
zilo!

akkor meg nem vartal 2+ hetet egy garis winyocserere naluk...
en mar sajnos igen..

Előzmény: Ziló (4)
Ziló Creative Commons License 1999.07.01 0 0 4
Sziasztok!
nemtudom hogy melyik a lejobb, de akkor is a rédibe járok, mert ott legalább mindent megkapok, ami kell.
Előfordult már hogy végigbújtam vagy 10 katalogust, aztán mentem, hogy - ez itt olcsóbb, az meg ott. Ha az időtényezőt is figyelembe veszm, nem játram jobban.
Szart is vittem már vissza "oda" (hogy ne reklámozzam:) és visszavették. Hgy máshol kevesebbet gecóztak volna, azt nem tudom
Cső.
Ziló
kishal Creative Commons License 1999.07.01 0 0 3
Egyetertek, lasd a "rendes" hozzaszolasom. Amugy most L szabira, byte veled!
Előzmény: bigfoot (1)
kishal Creative Commons License 1999.07.01 0 0 2
Komolytalanra ferditve a szot, Mikland (Attila ut) kiraly SzVSz, eddig meg nem volt rossz tapasztalatom veluk, a Ready-ben bukok az eladok, es ahhoz kepest nem olyan jok az arai es sok a garis hiba (regen nekem es a haveroknak meggyult veluk a bajunk), CompArt - nem tul olcso, jo kint is van (ahhoz kepest, amerre mostanaban jarok, de legutobb, mikor felejuk jartam (mondjuk reg volt) rendesek voltak, es az araik is kozepszar, azaz sokkal rosszabb is van. Carrera... Nahat ott megabunkok, viszont arban legtobbszor verhetetlenek (voltak).
Előzmény: bigfoot (-)
bigfoot Creative Commons License 1999.07.01 0 0 1
Na ezzel egyetertek. A legrosszabb az amikor valami hibas hardware-t veszel naluk. Visszaviszed es akkor jon egy 1 vagy 2 oras szarakodas mire vegre visszakapd a penzedet. Eddig ami tetszett nekem az a Compart meg a Mikland volt.
Előzmény: kishal (0)
kishal Creative Commons License 1999.07.01 0 0 0
A Ready aaz egy nagy NULLA, teljesen _kesz_ vagyok toluk... :-)
Előzmény: bigfoot (-)
bigfoot Creative Commons License 1999.07.01 0 0 topiknyitó
Ki hol szokott vasarolni, es miert! Melyik a legolcsobb uzlet a varosban?
Hol lehet a legjobb minosegu arut kapni? Asszem ezek most igen fontos kerdesek, foleg, hogy jonnek ki az ujabbnal ujabb VGA kartyak (video kartyak) es egyeb hardware cuccok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!