Keresés

Részletes keresés

Bebiszitter budapest Creative Commons License 2014.12.22 0 0 763

Szakképesítéssel rendelkező tapasztalt nem dohányzó hôlgy Budapesten gyerekfelügyeletet vállal Szilveszterkor Ár 800ft/óra Elérhetőség bsitmunka416@gmail.com

 

 

 

 

Marcsy1 Creative Commons License 2014.12.21 0 0 762

Érdi család keres 8 hónapos ikrei mellé sürgősen babysittert, nagymamakorú /esetleg középkorú/ gyakorlott, megbízható, leinformálható hölgy személyében. Csak gyermekekhez értő, gyermekeket nagyon szerető illető jelentkezését várják.

 

Nem baj, ha gépkocsival rendelkezik az illető, vagy jól közlekedik Érd területén.

 

Érd Bem tértől még 3 megálló a helyi busszal. Bem térig Kelenföldről indul Volán járat, ha netán bp-i a jelentkező.

 

Reggel 8 órától délután fél 5 óráig tartanak igényt a feladat elvégzésére - gyerekekkel való játék, foglalkozás, versek, énekek, mesék, stb., hétfőtől csütörtökig.

 

Az édesanya segít, nem egyedül kellene a kicsikkel lenni.

 

 

SÜRGŐS!

 

 

 

Jelentkezés: mariannm06@gmail.com

Marcsy1 Creative Commons License 2014.12.21 0 0 761

Eladó egy teljesen új Helly Hanson csizma, karácsonyi ajándéknak szuper.

Színe: fekete.

Mérete: 36-os, külső talp: 24 cm
Belső talp: 23 cm

2 cm-es talpalj

33 cm-es csizma hossz talptól felfelé

Személyes átvétel a XIX. kerületben - napközben, s este is. Fizetés készpénzben, átvételkor.

 

21.000.- Ft

 

 

 

rendezvenyii@citromail.hu

Marcsy1 Creative Commons License 2014.12.21 0 0 760

 

 

Senki nem tudja, hogyan lehet törölni az oldalról a hirdetéseket?

 

Az index vajon miért nem segít többszöri kérésre sem?? Így a szülők felesleges köröket futnak, nem értem én ezt?

 

Marcsy1 Creative Commons License 2014.12.21 0 0 759

Senki nem tudja, hogyan lehet törölni az oldalról a hirdetéseket?

 

Az index vajon miért nem segít többszöri kérésre sem?? Így a szülők felesleges köröket futnak, nem értem én ezt?

 

 

 

Marcsy1 Creative Commons License 2014.12.21 0 0 758

Kedves Szülők!

 

 

A hirdetéseim már nem élnek, de nem tudom törölni azokat, mert nem ad az oldal lehetőséget rá.

 

hitetlenkata@citromail.hu

 

 

 

Marcsy1 Creative Commons License 2014.12.21 0 0 757

Kedves Szülők!

 

 

A hirdetéseim már nem élnek, de nem tudom törölni azokat, mert nem ad az oldal lehetőséget rá.

 

hitetlenkata@citromail.hu

 

 

 

 

Marcsy1 Creative Commons License 2014.12.07 0 1 756

Évek óta foglalkozom gyermekekkel.A kicsik mellett több hónapot, akár éveket töltök, igény szerint.Leghosszabb idő közel 4 év volt, a mai napig jár hozzánk a kisfiú, ha a szülőknek elfoglaltságuk van.8 hónapos korától neveltem, szerettem Őt, óvodába is elkísértem.Nagyon sokat játszom a gyermekkel, a mondókák, versek énekek a mindennapokhoz tartoznak.Nyári időszakban több órás sétát teszünk, nagyobbakkal hatalmasat játszunk a játszótéren, de a télen sem lustálkodunk.Fejlesztem mozgásukat, képességüket, kreatív munkáink kedvesek és érdekesek.
Értek a gyermekekhez, s szeretetemre, szeretettel, mosollyal reagálnak, a szülőkkel együttműködök, kéréseiket betartom, ha tanácsot kérnek, szívesen adok.59 éves egészséges, energikus, mosolygós, vidám nő vagyok, igényes, értelmes, kultúrált. A gyermekek biztonsága elsődleges otthon is, házon kívül is.
Egy, esetleg két gyermek mellett keresek külföldi utam után januártól új lehetőséget.

Csecsemőkortól vállalom a kicsiket, az Ő terelgetésük, szeretgetésük nagy kihívás, szép feladat.

Napi 6-8 órás elfoglaltságot keresek a csemeték mellett, hétfő-kedd-szerda-csütörtök vagy hétfő-kedd-szerda-csütörtök-péntek reggeltől.

Több hónapot töltöttem az USA területén - egy családhoz kétszer is visszahívtak -  legutóbb egy belgiumi feladatot kaptam, ahol egy újszülött és három nagyobb gyermek "játszótársa" lettem.

 

Vidám, kedves, mosolygós, türelmes 59 éves nő vagyok, aki kúszik, mászik, szaladgál, focizik, ha arra van igény!

 

hitetlenkata@citromail.hu

 

 

 

Kiscsillag71 Creative Commons License 2014.12.05 0 0 755

Pótnagyit keresek Budakalászra 2015. januártól. Olyan fiatalos, kedves hölgyet keresek, akinek nem okoz gondot egy 3 éves örökmozgó csemete terelgetése és esetleges lebetegedése esetén ápolása sem. Fizetni sajnos órabérben nem tudok, ezért olyan személy jelentkezését is várom, aki ottlakásért tudna segíteni. email: oandi@vipmail.hu, tel:06-30-452-8810

simon andrea44 Creative Commons License 2014.12.01 0 0 754

45 éves szakképzett ápolónő /okj54/ vagyok. Főállásom mellé, heti néhány napban keresek mellékállást. Leginkább gyermekfelügyelet és
idősgondozás érdekelne,de bármilyen tisztességes munka szóbajöhet.
Három nagy gyermek édesanyja vagyok, 25 éve dolgozom ápolónőként. Jelenleg (2006 óta)
a Honvéd kórházban.
Könnyen megtalálom a hangot az idősekkel és a gyerekekkel is, szívesen foglalkozom velük.
Rugalmas vagyok, a beosztásom hónapokra előre tudom, így könnyü tervezni, természetesen
akár hétvégén vagy éjszaka is tudok menni. A fizetés megbeszélés kérdése.

Amennyiben úgy gondolja, hogy segítségére lehetnék, hívjon vagy irjon az elérhetöségek bármelyikén.

Köszönettel,
Simon Andrea

e-mail: szundi37@freemail.hu
telefon: 70/422-5242

erzsoka55 Creative Commons License 2014.11.30 0 0 753

Gyermekfelügyeletet  vállalok Budapest-Vecsés-Szolnokig bárhol. Referenciáim nincsenek, de bármikor mozgositható vagyok, és a napidijam is jelképes. 55-éves rengeteg szabadisővel rendelkező hölgy vagyok. Házimunkában is tudok segiteni. 

csirketojas Creative Commons License 2014.11.25 0 0 752

Sziasztok!

 

II. kerületben keresünk bébiszittert, főleg péntek és szombat esti vagy néha késő esti időpontokban, 12 és 10 éves jógyerek fiúkhoz.
Angol nyelvtudás, saját autó előny (ha már nem járnak este a buszok, mire hazaérnénk).

 

Normális család vagyunk, a gyerekek jólneveltek, csak nem merjük őket még egész estére egyedül hagyni.

 

Érdeklődni a vinczem@freemail.hu email címen lehet.

Köszi szépen,

Cst.

 

Pircsi54 Creative Commons License 2014.11.21 0 0 751

Tanári diplomás,10 év tapasztalattal rendelkező babysitter,

 2 felnőtt lány édesanyjaként "pótnagyiságot" vállal 3-9 éves csemeték

 mellett.

 Kérésre referencia telefonszámot meg tudok adni.

 Elérhetőségeim:

 06 30 458 22 70

 zsillimaria@gmail.com

 Órabér:900 Ft

ettikez Creative Commons License 2014.11.18 0 0 750

Vecsésre keresek december 1-i kezdéssel hétfőtől péntekig kb fél 10-től 5-ig, fiatalos, nem dohányzó, "higéniát kedvelő":) rendszerető, nemparancsolgató, játékszerető pótnagyit, vagy pótanyut aki 1 éves kisfiamra vigyázna otthonunkban. 

Fix összegért.

ettikester@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.04 0 0 749

Évek óta gyermekeket terelek, szeretek, tanítok. Minden kicsivel testre szabottan foglalkozom. Csecsemőkorban kezdjük a mondókákkal, gyermektornával, napi sétával, s nap, mint nap fejlesztem Őket. Nagyobbakkal képességfejlesztés, mozgásfejlesztés, kreatív „munkák” a fő tevékenységeink közé tartoznak, természetesen a versek, mesék, a kültéri játékok nem maradhatnak el. Az esetlegesen felmerülő problémákra megoldásokat találok, a szülőkkel együttműködök, hogy eredményes legyen a törődés a gyermekkel. A szülők kéréseit megfogadom, ha tanácsot kérnek szívesen adok. A gyermekek napi tevékenységéről számot adok. Otthon egy 4 hónapos kisfiúval foglalkoztam, 9 hónapos koráig voltunk együtt, - költözés és bölcsőde miatt váltunk meg egymástól. Jelenleg külföldön tartózkodom, egy újszülött kislány mellett látom el a mindennapi "feladatokat" + 3 nagyobb testvérrel is vannak teendőim. Januártól keresek új lehetőséget, Bp-en, egy, legfeljebb két gyermek mellett.

 

Vidám, kedves, megbízható 60-as, egészséges, friss fitt nő vagyok,  referenciákkal!

 

Csecsemőkortól vállalok csemetéket.

 

Bérezés megegyezés alapján.

 

Hétfő-kedd-szerda-csütörtök reggeltől vagy hétfő-kedd-szerda-csütörtök-péntek reggeltől délutánig, kora estig.

 

mariannm06@gmail.com

Szné.Évi Creative Commons License 2014.10.19 0 0 748

Mi egy 3gyerkőcös család vagyunk,segítséget keresünk megfizethető áron.

S.O.S Heti 1 napra szeretnénk valakit aki haza hozza őket iskolából,óvodából és velük van míg mi nem érünk haza a munkából.Lehet betegség esetén vagy szünetekben is számítanánk rá a  későbbiekben.

Különös elvárásunk nincs csak legyen türelmes és szeresse őket.

Fiatalos energikus nagyi is lehet:)

email:evibogyo@gmail.com

fruska85 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 747

Sziasztok,

 

3 éves kisfiam mellé keresek heti 2x2 órában, hétfő és szerda 18.30-20.30 babysittert.

 

A 11. kerületben lakunk.

Email címem: fru82@hotmail.com

 

Fruzsi

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.10 0 0 746

Gyerekfelügyeletet, gondozást vállalok. Középkorú óvónő vagyok. Esetleg kisebb házimunka sem gond. Elérhetőségem: tunde.sasvari@gmail.com

bacsbern Creative Commons License 2014.09.24 0 0 745

 Két kisgyermekem 3 és 7 éves mellé keresek reggeli felügyeletre bébiszittert . Kisgyermeknevelőként  bölcsődében dolgozom ,  ahova minden második héten reggel hatra kell járnom így a reggeli oviba suliba menést kellene biztosítani . Ami azt jelentené hogy minden második héten háromnegyed 6-tól kb 8 ig kellene a gyerekekkel lenni (oviba suliba vinni őket ) Jelentkezéseket emailben  várom : bacsbern@gmail.com ( 18.kerület Havanna lakótelep )

Kun Judit Creative Commons License 2014.09.11 0 0 744


Óbudán 2 kisfiam mellé(3 és 6 évesek) minőségi együttlétekre keresek hosszú távra egy kedves, megbízható, KREATÍV, gyerekszerető vidám fiatal hölgyet aki intelligens, diszkrét, rendszerető, szorgalmas és kiegyensúlyozott lelkű és stabil idegrendszerű.

A feladat: játszas :) mese olvasás :) biciklizés, sétalás stb :)

Fontos lenne, hogy ha kell, ürítse ki a mosógépet, pakolja be a mosogatógépet, vagy kapja el a porszívót, szoval a minden napi munkával is segitsen.

Fontos lenne, hogy tudjon vezetni

Minden nap h-p, 13:00 órától 19:00 óráíg. Fix 60ezer forint keretünk van ra.

Ha magára ismer, kérem irjon egy pár mondatot magárol.
Várom az emailjét! :) :) :)
Kjutka83@gmail.com

 

 

Kun Judit Creative Commons License 2014.09.11 0 0 743

sziasztok :)
Óbudán 2 kisfiam mellé(3 és 6 évesek) minőségi együttlétekre keresek hosszú távra egy kedves, megbízható, KREATÍV, gyerekszerető vidám fiatal hölgyet aki intelligens, diszkrét, rendszerető, szorgalmas és kiegyensúlyozott lelkű és stabil idegrendszerű.

A feladat: csak jatszas :) mese olvasás :) biciklizés, sétalás stb :)

Fontos lenne, hogy ha kell, ürítse ki a mosógépet, pakolja be a mosogatógépet, vagy kapja el a porszívót, szoval a minden napi munkával is segitsen.

Fontos lenne, hogy tudjon vezetni

Minden nap h-p, 13:00 órától 19:00 óráíg. Fix 60ezer forint keretünk van ra.

Ha magára ismer, kérem irjon egy pár mondatot magárol.
Várom az emailjét! :) :) :)

 

adatrogzito Creative Commons License 2014.09.05 0 0 742

Sziasztok!

 

 

Bébiszittert, otthoni segítséget keresek.

 

A XVIII. kerületben lakunk, az 50-es villamos és a 136E busz vonalán, kb. 10 percre tömegközlekedéssel a KÖKI-től. 

Két kisfiam van, nagyobbik elsős iskolás, kisebbikkel vagyok itthon, aki egy éves. Hetente egyszer, egész napra lenne szükségem segítségre.

Részben itthonról végezhető munkám van, lenne olyan alkalom, amikor számítógép előtt ülök a másik szobában, dolgozom, és ha bármi gond van, a helyszínen vagyok, de olyan is, amikor reggel megyek, és estefelé jövök haza (ilyenkor a nagyot a közeli iskolából haza is kellene kísérni).

Esetlegesen előnyt jelent a házimunkában való segítség, de nem ez a lényeg :-) 

Keresek valakit, akiben megbízhatok, és aki a következő, akár évekig is tartó időszakban ebben segítségemre lehet.

Fizetés megegyezés szerint.

Jelentkezést az alábbi e-mail címre várok: anyaelrontotta@gmail.com

 

Köszönöm! 

 

Zsuzsa

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.03 0 0 741

Kedves babysittert kereső családok!

 

Több hirdetésem van fent az oldalon, törölni sajnos nem tudom, ezért itt jelzem, hogy 2,5 hónapra Belgiumba megyek, egyelőre ennyi időre kerestek 3 nagyobb s egy újszülött baba mellé "valakit".

 

Elnyertem-e megtisztelő feladatot.

 

 

Azonban, ha valaki keresne megbízható, kedves, vidám, friss, fitt, tapasztalt, türelmes, csecsemőkhöz /nagyobb gyermekhez/ értő babacsőszt,  kérem jelezze, januártól vagyok.

 

 

Addig is ismerkedhetnek tevékenységemmel: www.babacsosz.hupont.hu oldalon.

 

 

mmmari151@gmail.com

 

 

 

Mindenkinek szép napokat kívánok!

 

Pircsi54 Creative Commons License 2014.09.02 0 0 740

Tanári diplomával ,10 éves babysitteri tapasztalattal rendelkező "pótnagyi"-2 nagyszerű

 felnőtt lány édesanyja-vállalja csecsemő-kisiskolás korú csemeték felügyeletét:

 -játék

 -mesélés

 -mesedramatizálás,stb...tevékenység formájában.:

  Referencia telefonszámot meg tudok adni.

  Munkavégzés helyszine: Elsősorban Budapest déli kerületei:XX.,XIX.,XXI.,XXIII.

  A többi kerület is szóba jöhet,jó tömegközlekedési lehetőséggel.

  Elérhetőségeim:

  06 30 4582270

  zsillimaria@gmail.com

Ági-Kata Creative Commons License 2014.09.01 0 0 739

Kedves Krisztina!

Elnézését kérem, hogy csak most válaszolok, de több helyre is feladtam hirdetést, elérhetőséget megírva, de

ide sajnos nem néztem azóta vissza.

Ha aktuális még a megkeresése az emailem, ahová írhat: lovasagi57@gmail.com.

Köszönöm jelentkezését, üdvözlettel: L. Ágnes

Előzmény: KissKrisztina23 (733)
Rosedibor Creative Commons License 2014.08.30 0 0 738

Kedves Szülők!
40 éves, megbízható, vidám természetű, felelősségteljes, tapasztalattal és referenciával rendelkező, nem dohányzó, gyermekszerető hölgy vagyok. Szívesen lennék I. II. III. XIII. kerületben élő család vagy családok segítsége mint babysitter. KÜLFÖLDÖN élő családnál is szívesen vállalok babysitter, házvezetőnői állást hosszabb vagy rövidebb időre is bentlakással.
További részletekért és bemutatkozásért szeretettel várom jelentkezésüket.
Köszönöm.

Tel: 0630 7545 065

KissKrisztina23 Creative Commons License 2014.08.28 0 0 737

Kedves, megbízható, aranyos, türelmes, tapasztalattal rendelkező bébiszittert keresünk 2. kerületbe, napi 6-8 órára nagylányunk (7 és fél éves) és kisfiúnk (7 hónapos) mellé. Fényképes önéletrajzokat a nailpoint1@gmail.com mail címre várjuk.

Kezdés szeptember első, de legkésőbb 2. hetében.

Kiss Krisztina

Nikolett091 Creative Commons License 2014.08.26 0 0 736

Kedves Szülők!

 

Agilis,gyerekeket szerető fiatal hölgy gyerekfelügyeletet és házimunkát vállal hétfőtől-péntekig.

Tel.:0630/643-9304

Várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

Rita0203 Creative Commons License 2014.08.26 0 0 735

Óvodapedagógusként nagy gyermekszeretettel, türelemmel, bébiszitteri tapasztalattal, vállalom a gyermekével való foglalkozást, kíséretét, felügyeletét, fejlesztését.

E-mail: ritar.0203@gmail.com

Viola G Creative Commons License 2014.08.26 0 0 734

Budapesti család keres megbízható, sok tapasztalattal és valós referenciákkal rendelkező bébiszitter-házvezetőnőt 7 hónapos, vidám és barátságos kisfiuk mellé. Az állás hétköznap teljes munkaidőre szól, kezdés szeptember elején-közepén. Olyan 35 és 50 év közötti, nemdohányzó hölgyek jelentkezését várjuk, akiknek van tapasztalatuk csecsemők gondozásában és háztartási munkák elvégzésében.

 

e-mail: samsonszitter@gmail.com

tel.: 06305313959

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!