Keresés

Részletes keresés

Tamás Creative Commons License 1999.08.08 0 0 34
Bizonybizony... :-)))))))
ToMy_ Creative Commons License 1999.08.08 0 0 33
Hiya!
Akkor te egy ritka madar vagy... :))))))
bye all
ToMy_
Tamás Creative Commons License 1999.08.07 0 0 32
Én szoktam...
ToMy_ Creative Commons License 1999.07.26 0 0 31
Tenyleg. A nullazok hozzaszolni is szoktak neha? A nullazason kivul gondolom... Mert en eddig nem soktol lattam...
bye all
ToMy_
Gangstarr Creative Commons License 1999.07.24 0 0 30
Haljon meg az összes nyomorult nullázó!
Tökéletesen értelmetlen baromság az, amit csinálnak, kb. a spammeléssel van egy szinten.
Tiriel Creative Commons License 1999.07.22 0 0 29
Nullázni pedig nagyon jó, akkor is, ha nem tetszik. Ez egy ilyen hely, és a nullázás ezeknek a Fórumoknak ez egyik első saját, törzsi szokása. Majd ha felpörög a Gamez Fórum is, és nem figyel két napig egy topic üresen, akkor észre sem veszed :-))))
ToMy_ Creative Commons License 1999.07.26 0 0 28
Tenyleg. A nullazok hozzaszolni is szoktak neha? A nullazason kivul gondolom... Mert en eddig nem soktol lattam...
bye all
ToMy_
Gangstarr Creative Commons License 1999.07.24 0 0 27
Haljon meg az összes nyomorult nullázó!
Tökéletesen értelmetlen baromság az, amit csinálnak, kb. a spammeléssel van egy szinten.
Tiriel Creative Commons License 1999.07.22 0 0 26
Nullázni pedig nagyon jó, akkor is, ha nem tetszik. Ez egy ilyen hely, és a nullázás ezeknek a Fórumoknak ez egyik első saját, törzsi szokása. Majd ha felpörög a Gamez Fórum is, és nem figyel két napig egy topic üresen, akkor észre sem veszed :-))))
Arghonaut 2 Creative Commons License 1999.07.14 0 0 25
Nos igen, nos igen...
Előzmény: Rsüni (24)
Rsüni Creative Commons License 1999.07.03 0 0 24
Kedves Akinekválaszolok!

Mit is írhatnék válasz gyanánt erre a online született gyöngyszemre, melynek még mindig a hatása alatt állok?
Sokat nem tudok hozzáfűzni, max. adhatok egy tel.számot, ahol eltávolítják kis szépséghibádat. Nem fog fájni, sőt hiszem, hogy megújulva találhatsz értelemet a Nap alatt. Ha mást nem, hát jól lebarnulsz.
Szerintem ne fokozzuk a neveket, már így is túl szépek.

Csók:CsókSün

Előzmény: Arghonaut 2 (23)
Arghonaut 2 Creative Commons License 1999.07.02 0 0 23
Hello kedves CsókSün!

Leveled kézhezvételének nagyon +6ottan örültem, lelkemben égi szikra szentöröm!
Affelett is felettébb boldogító zsongást érzek szívemben, hogy íly kulturáltan társalkodhatok ebben a nemes topicban - nemkevésbé nemes gazdájával. A derű kihajtott bennem, mint a levendula ilyentájt, és arra ösztökél, hogy a számomra oly kedves topicgazdának még sok hosszú, értelmetlenül (mert mi nem értelmetlen, ugye ezen Nap alatt;)) eltöltött kiberűrbéli jónapokat kívánjak, mindenfajta önlelkét sanyarító "nullásozó" rémektől mentesen.

(Csak mintegy mellékesen szeretnék bátor lenni utalni arra az apró kis anyajegynyi hibára - ami bizonyára kegyes bűn, avagy megbocsátható jellembéli pörsenés, hogy nekem is sok arcom van, és h 1X elővesz a "nullásérzés", akkor a skizoid hajlamaim állatira pumpálják vérembe az adrenalint, ahogy a csövön kifér, és nullásozni kell, b*ssz@+ - nincs kiút...) >8(E)

Arghonaut "MrAndMrsHydeAndJekkyl" 2

Rsüni Creative Commons License 1999.07.01 0 0 22
Tisztelt Címzett!

Már hogy aggódnék, amikor ilyen kedves is tudsz lenni, ha nagyon akarsz.
Azét kicsomagolnám a problemát: tehát elakadsz, megnyitod, megkérdezed. Mivel nyár van három napig semmi. Te ugye óránként nézed, mert folytatnád. Végre válasz jött, hurrá! Erre nulla.
Szóval erre mondom, hogy nem úriemberhez méltó viselkedés.
A játszósdiról leszokni meg szar lehet, sajnálom.

Csók:Sün

Előzmény: Arghonaut 2 (21)
Arghonaut 2 Creative Commons License 1999.07.01 0 0 21

Hello földim!
Hát, igen ritkán járok erre, akkor is általában csak nullázni, de megjöttem! ;)
Szóval, akik nyomják a gamezt orrukon és szályukon (sicc) körösztül, vajon azok nem értenék a nullázást?! 'Iszen a csak 1 _játék_!! Játszani yó!!! Vagy: játszani kell, a játék nem ereszt, a játékba beleállsz, a játék néhanapján még le is nulláz! (Akkor is végignyomtad a DOOM-ot néha, amikor már untad - nem?)
Úgyhogy én, ha elakadnék egy pályán, és kapnék 1 nullát, hát nem érezném magam oly igen rosszul tőle: legalább kaptam valamiz (tudom: egy nullát;)). De 1ébként az a baj, h nem kaptam még választ az itt feltett kérdésemre se' - t.i. a Neverhooddal kapcs. - na mind1, azóta valahogy nem volt kedvem úgysem játszódni. Valahogy mostanában leszoktam... (?)

Szóval: don't worry: szeretünk!!;DDDDD

Előzmény: Rsüni (18)
ToMy_ Creative Commons License 1999.06.29 0 0 20
Na ja. Arrol nem is beszelve, hogy az meg elegge "egyszeru szerkezetekre" ;))) vall, hogy a nullasozast sikerelmenykent elik meg egyesek.

bye all
ToMy_

Előzmény: tapsihapsi (19)
tapsihapsi Creative Commons License 1999.06.29 0 0 19
Szia Sün!
Megjött már a hangod?? ;)
A nullásozás pedig tényleg idegesítő
engem az érdekel ami a topic címe.
Nem az hogy kinek lett sikerélménye!

Üdv
Bugs

Rsüni Creative Commons License 1999.06.29 0 0 18
Kedves Arghonaut 2!

Pont ezzel kezdtem: a nullázók nullázzanak máshol. Felőlem a Tasztalnál is csinálhatják.
Gondolj bele: elakadsz egy játék első pályáján, nyitsz egy topicot a témában, és remegve várod, hogy valaki tanácsot adjon. Erre kapsz egy nullát.
Mit éreznél?

Sün

Előzmény: Arghonaut 2 (17)
Arghonaut 2 Creative Commons License 1999.06.29 0 0 17
Nem kéne yól átfáradni a Dörzasztal topicjaiba? Nem lehettek annyira egyszerű szerkezetek (ez nagyon jó, búkmarkolómmal megragadom), hogy nem találjátok az inkriminált témákat:
Mi
az a nullázás? by Dan


A
nullás érzés by halacska


Ide
írjon, akit zavar a nullásozás! by feri9

Na csók.
Martonka Creative Commons License 1999.06.28 0 0 16
ezek alapjan kezdhetjuk utolag nullazni a meg le nem nullazott topic-okat :)))
Előzmény: Filburt (15)
Filburt Creative Commons License 1999.06.28 0 0 15
Hali!

Mi a baj a nullával? Nulla = Origo. Mindennek az alapja. Az alfa. A nullázás rituálé, megszenteli és a plebs számára megnyitja a topicot. Szinte biztos: a nem nullázott topic nem is igazi.

Bye,

Filburt

Tamás Creative Commons License 1999.06.28 0 0 14
Ez tényleg csak egyszerű poénkodás. Nem kell elolvasni, sok helyet nem foglal, majd a rendszergazdák beszólnak, ha túl sok... :-)))))))))))

Egyébként pont ez a 300. hozzászólásom. Nem mind nullázásból jött össze, az biztos. :-))))))))))))))

Martonka Creative Commons License 1999.06.26 0 0 13
Szerintem sem bunkosag a nullazas. Kiveve ha paraszt modjara nullaznak. Marmint odairnak vmi faszsagot is. En is nullaztam mar... Engem is nullaztak mar asszem. Nem is kell elolvasni....
:)
Rsüni Creative Commons License 1999.06.25 0 0 12
Ok. Különben engem még nem nullázott le senki. Nem azért indítottam ezt itt.

Sün

Előzmény: Tamás (11)
Tamás Creative Commons License 1999.06.25 0 0 11
Oké, kössünk békét. :-))))

Megígérem, hogy nem nullásozom le soha többé egyik topicodat sem, ha ennyire rosszul esik!

Előzmény: Rsüni (10)
Rsüni Creative Commons License 1999.06.25 0 0 10

Jobban járunk mind a ketten.
Előzmény: Tamás (9)
Tamás Creative Commons License 1999.06.25 0 0 9
Hát nem vagyok túl bonyolult szerkezet, az biztos... de nem is próbálok úgy csinálni, mintha az lennék.

De attól tartok, nem értetted az előző beírásomat. :-(

Előzmény: Rsüni (8)
Rsüni Creative Commons License 1999.06.25 0 0 8

Te tényleg ennyire egyszerű szerkezet vagy, vagy csak úgy csinálsz?
Az előbb kérdezted, hogy mi bajom a nullázással. Általában az a bajom amit leírtam. A gyengébbek kedvéért.

Sün

Előzmény: Tamás (6)
Nulla Creative Commons License 1999.06.25 0 0 7
Én egyetértek Tamással:)))))
Tamás Creative Commons License 1999.06.25 0 0 6
Ez a topic a nullásozáról szól. Ahhoz értek, úgyhogy nyugodtan kinullásozhattam.

:-))))))))))

Előzmény: Rsüni (5)
Rsüni Creative Commons License 1999.06.25 0 0 5

Az a bajom hogy valaki kérdez valamit,és ahelyett, hogy értelmeset válaszolnál jófej módra odaírod, hogy nulla. Ha valamihez nem értesz, vagy nem tudod, akkor minek bosszantod a másikat?

Sün

Előzmény: Tamás (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!