Keresés

Részletes keresés

Cell Creative Commons License 1999.06.23 0 0 7
Bobafett azt én is próbáltam de nem jött be.Kösz mindenkinek hogy ennyit segítettetek.
meklegy Creative Commons License 1999.06.23 0 0 6
En is valahogy igy csinaltam, nem a korabban irt - kisse bonyolult - modon.
Egyebkent van aki mar tobbszor vegigtekerte a jatekot? en meg nem szantam ra magam, de koszonhetoen annak a par resznek ahol tobb utvonalon is lehet kozlekedni, elobb-utobb belefogok.
Előzmény: Corvus (5)
Corvus Creative Commons License 1999.06.22 0 0 5
Udv

Szerintem nem csak a sarok jo megoldas. Ha ket gorgo koze allsz es szorosan a falhoz lapulsz, akkor sem gyur el. Persze eleg pontosan el kell talalni a kozepet.(remelem itt valoban arrol a helyszinrol van szo, amire en gondolok, ha nem, akkor bocs, de mar jo regen jatszottam).

Corvus

Előzmény: bobafett (4)
bobafett Creative Commons License 1999.06.22 0 0 4
Szia Cell,

Ha még nem sikerült megcsinálni:

Mikor a görgőg elhaladtak, szaladj balra be a jobb oldali, hozzád közelebb eső sarokba, úgy hogy pont a sarok felé nézz. Vagy fordítva, lényeg, hogy kicsit ferdén állj, hogy arcal(háttal) pont az átlósan szembe lévő sarok felé nézz. Huh, remélem érted, mert én már nem nagyon.
Szóval így nem talál el a görgő vége.
Miután visszagurultak gyorsan az első kapcsolóhoz, majd futás át a tulsó sarokba.
Ha ott is meg van a kapcsoló, már csak át kell ugranod a dombon felfelé guruló görgősort és sprint át a túloldalra.
Ott ezek mégegyszer.

bobafett

Előzmény: Cell (-)
_Hanu_ Creative Commons License 1999.06.22 0 0 3
:)))
Mar nem emlekszem konkretan a dologra, de egyszer mar vegigjatszottam...

Csak turelem es gyakorlas kerdese a dolog

Cell Creative Commons License 1999.06.22 0 0 2
Ti meg tudtátok csináni???
meklegy Creative Commons License 1999.06.21 0 0 1
A lenyeg hogy a gorgok kozti szuneteknel, ha telejesen a falhoz tapadsz, akkor nem sebez, plusz neha at kell rajta ugrani, lehetoleg amikor szembejon :)
_Hanu_ Creative Commons License 1999.06.21 0 0 0
Cell Creative Commons License 1999.06.21 0 0 topiknyitó
Elakadtam ezen a pályán azon részen
mikor 4 kapcsolót kell aktiválni és 8 görgő nehezíti a részt.Kérlek segítsetek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!