Keresés

Részletes keresés

Kjr Creative Commons License 1999.12.03 0 0 25
A Pannon GSM-nél 1999. december 1. óta elérhető a 14.400 bps, bár nagyon kevés készülék tudja ezt: szinte csak a Nokia 9110. Hivatalosan a 6150 is tudja, nemhivatalosan a 6110 és 5110 is, de a Nokia tesztje szerint sajnos bizonytalan mindhármon! Ha van valakinek saját tapasztalata írja ezekről, kérem meg ide, illetve a mobil.hix.com oldal számára is!

Kolesár András
mobil.hix.com

tündérlala Creative Commons License 1999.06.30 0 0 24
Bocs, 3Com PalmIII-ra...
Előzmény: tündérlala (23)
tündérlala Creative Commons License 1999.06.30 0 0 23
Az a problémám, hogy a Casio-mról át kéne menteni 7-800 telefonszámot stb. A +Com Palm-ra...
Tudna valaki segíteni Casio-PC összekötő kábel+szoftver ügyben?
Naggggyon hálás lennék...
i Creative Commons License 1999.06.24 0 0 22
gyerekek, a topic kezd lapos lenni, mint a parasztgatya...
szoval egy jo kis flametema:

MELYIK A LEGJOBB MOBILTELEFON?

i Creative Commons License 1999.06.23 0 0 21
ya, mint a w98 masodik kiadasa, ahogy kijott, mar meg is talaltak benne az elso bugot... (ha standby-ba teszed a gepet, lefagy, hehehe)
Előzmény: tündérlala (20)
tündérlala Creative Commons License 1999.06.23 0 0 20
Na megoldódott az Address stb. szinkronizáció is a Palm-on, letöltöttem a 3.01-es Palm Desktop progit (7,5 MB) a kütyühöz CD-n adott 3.0 helyett és láss csodát, - minden a helyén és műxik! Miért nem lehetett mindjárt egy működő szoftvert mellékelni?!?!?
i Creative Commons License 1999.06.22 0 0 19
huuu, gyerekek, hizik a majam... ;-)))))
ThinkPad a vilagurben az EarthKAM rendszer reszekent...
http://38.201.67.77/shuttle/93synopsis.html
tündérlala Creative Commons License 1999.06.22 0 0 18
http://avantgo.com/

Egyébként a mail szinkronizálás programhibát sikerült kiküszöbölnöm (megtudtam, a www.palm.com-on van elrejtve egy patch...) de a két legfontosabb: az Addresses és a Data Book még mindig nem jelenik meg a szinkronizációban... (Hotsync) :-(((

Előzmény: i (17)
i Creative Commons License 1999.06.22 0 0 17
hmm. van az AvantGo-nak homepage-e?
Előzmény: WaTSon (16)
WaTSon Creative Commons License 1999.06.21 0 0 16
A Palm-hoz van egy rakás szinkronizáló szoftver. Én az EasySync-et használom ez Lotus Organizerrel, avagy Lotus Notes-al tud szinkronizálni. De úgy tudom, hogy az eredeti PalmSync az OutLook express address bookjával szinkronizál alaphelyzetben + persze a levelek is átjönnek. Van még egy érdekes progy hozzá, ez az AvantGo, ezzel teljes weblapokat lehet letölteni a palm-ra meglepően jó minöségben. Frame-t nem tud persze, de különben élvezhető.
i Creative Commons License 1999.06.21 0 0 15
hm, nekem is az a w98 van, es semmi gond vele...
a Netscape-ben van egy PalmSync nevu progi, nem tudom, PONTOSAN mit tud, meg nem volt ra szuksegem... egy probat meger. en nem komalom az Explodert, mert eleg instabil, es lassu is, bar ez igazan csak lassabb gepeken veheto eszre... egyebkent nekem mind a ketto fent van, mert sok olyan Javas progim van, aminek kifejezetten Netscape vagy Exploder kell... nezz meg utana a www.3com.com-on, hatha van uj driver, vagy vmi, mert altalaban a 16bites progiknal/drivereknel muvel ilyen buzisagokat... meg aztan egy RegClean se artana, hatha bent maradt a registryben vmi driver, amire mar nincs szukseg, es azzal akad... bar ennek az eselye IGEN KICSI. az esetek nagy reszeben semmi eredmenyt nem hoz... de proba szekerce ;-)
Előzmény: tündérlala (14)
tündérlala Creative Commons License 1999.06.21 0 0 14
1. Windows 98 - ver.4.10.1998
2. Netscape-t nem ismerem/nincs telepítve, pontosabban régen kipróbáltam, nekem jobban fex az IE.
3. A kütyühöz adtak egy Hotsync nevű progit, azzal kéne szinkronizálódnia...
A probléma az, hogy be lehet állítani, hogy mi szinkronizálódjon és hogyan, de a szinkronizációból hiányzó modulok (pl. a számomra legfontosabb Addresses) nem is jelenik meg a beállításokban...
Ha kikapcsolom a szinkronizációból a mail-t, akkor nem jelenik meg a "A Program szabálytalan műveletet hajtott végre és le fog állni... + HOTSYNC érvénytelen laphibát okozott a(z)
KERNEL32.DLL modulban a 0177:bff7a128. címen" üzenet, viszont az Addresses-be a gépen beírt nevek/telszámok + a Date book (schedule) adatai nem jelennek meg a villanynoteszben, csak a hülye játékok frissitődnek... :-(((
Előzmény: i (12)
vikoca Creative Commons License 1999.06.21 0 0 13
Hja kerem, aki sajat magat szivattya :-)))

...de a nemzetkozi vindozszagertot megiscsak visszavonhatnad. Egy cseppet art a reputaciomnak :-)

Előzmény: tündérlala (10)
i Creative Commons License 1999.06.21 0 0 12
magahoz a villanybrifkohoz milyen szoftot adtak?
Előzmény: tündérlala (8)
i Creative Commons License 1999.06.21 0 0 11
Palm rulezz!
a Netscape PalmSyncje se megy vele?
*pontosan* milyen win verziod van?
Előzmény: tündérlala (8)
tündérlala Creative Commons License 1999.06.21 0 0 10
Vikóca, informatikusok gyöngye, nemzetközi vindóz-szakértő,

Az a baj, hogy az egyéb hardverek miatt (pl. video digi kártya-Faszt FPS60-ohne NT drájver) miatt kell a Win98.
Egy ilyen zsebkütyü miatt meg duálbútolni, hát tudod...
De azért köszi! :-)))

Előzmény: vikoca (9)
vikoca Creative Commons License 1999.06.21 0 0 9
Ha ma' vindoz, akkor nem kene valami stabilabb, pl. noto?
Előzmény: tündérlala (8)
tündérlala Creative Commons License 1999.06.21 0 0 8
PDA is mehet?
Na megpróbálom. Kaptam a 3Com PalmIII-at, és elsőre nagyon tecc, csak sehogy sem tudom megoldani, hogy:
1./ Mindent szinkronizáljon a PC-vel,
2./ Ne álljon le a szoftver az e-mail szinkronizáláskor "A program szabálytalan műveletet hajtott végre ... Kernel32.exe modulban.... stb. és kilépett..." tipusú görénységgel a drága Win98-al...
Magyar forgalmazói support persze "jéegynullás"...
Előzmény: i (-)
i Creative Commons License 1999.06.21 0 0 7
(hatalmas ovacio. a tomeg orjong. ;-)
nademosmaa. vissza a topikhoz.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.21 0 0 6
Köszönöm a tapsot, valamint a jogos elismerést.
i Creative Commons License 1999.06.21 0 0 5
kesz. escobar a fonok.
i Creative Commons License 1999.06.21 0 0 4
a fenebe, elkestem :-(
pint Creative Commons License 1999.06.21 0 0 3
Escobar, király vagy!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.21 0 0 2
Akkor szerinted az ott a hozzászólásod alatt mi a pók?
Előzmény: i (1)
i Creative Commons License 1999.06.21 0 0 1
nem lesz itt nullazas, hehehe
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.21 0 0 0
Nulla kommunikáció
i Creative Commons License 1999.06.21 0 0 topiknyitó
IBM ThinkPad. Motorola. Ericsson. WaveLAN. kapcsrajzok. straight edge. Nokia + egyeb ovodatelefonok nuku. valami ilyesmi. nem nagyon talaltam ilyen forumot... a supporttol + a helpdesktol meg falra tudok maszni. el akarjak magyarazni, hogyan kell bekapcsolni a gepet. amikor finomsagokat talalok a BIOSban, es diagnosztikai kodokat kerdezek, mellebeszelnek. yecch. szoval a tema: notebookok, GSM, PCS, DCS. remelem, vannak meg rajtam kivul, akiket erdekel, es ertenek is hozza. ha nem, akkor meg sullyedjen :-((
(na jo. ha Nokiad van, es nem hexaban almodsz, *talan* nem leszel megkovezve ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!