Keresés

Részletes keresés

John Zero Creative Commons License 2000.08.02 0 0 16
Azt hiszem, sajnos ujra aktualis lett a tema ;-(

De egyaltalan, a www.isys.hu se megy nekem, nemhogy a top100.isys.hu

Na meg a hungariantop1000.com se.

domainabc Creative Commons License 2000.05.06 0 0 15
En kerestem a isys top 100 mukodtetojet, erdekes minden mailrol visszapattant vagy nem valaszoltak.
Ugyan miert?
Az oldalakun levo telefonszam nem mukodik. Elofizeto nincs.
Valami nagy kaki lehet a dolog mogott.

Se telefon, se e-mail.
Ja. Es +1 dolog ha valaki elegedetlen a isys top100-ával próbáljon jobb toplistát találni magának a
www.top100.hu-n
300-ból csak sikerülni fog. :-)

Raddi Creative Commons License 1999.12.27 0 0 14
Milyen cég ez az iSyS ?
zsebTV Creative Commons License 1999.12.14 0 0 13
Engem is kezd zavarni a dolog, igaz en naviscopeüot hasznalok es ha leakad egy link (pl. isys) akkor csak egy klikk es mar ki is lottem...

zsebTV

Millennium Creative Commons License 1999.12.14 0 0 12
Nem akartam új topic-ot nyitni, inkább megkerestem ezt és felhoztam, mert gondoltam hogy más már biztos nyitott egyet ebben a témában. Azon viszont meglepödtem, hogy júniusi az utolsó bejegyzés. Senkit sem zavar, hogy most is november-december hónapokban folyamatosan döglödik a TOP 100?

Egyszerüen botrányos a müködése (vagyis a nem müködése). Hosszú perceket kell várni amig letöltödik az az oldalam ami amúgy 20 mp. alatt bejönne. Akinek van saját honlapja az mit javasol? Vegyem ki a hivatkozást? Mert nyomást gyakorolni nyílván nem lehet rájuk, nincs rá módszer, és egy ingyenes szolgáltatásnál mit reklamálhatsz? Azt mondhatják, hogy ha nem tetszik, akkor ne vedd igénybe.

SOMLO_JANOS Creative Commons License 1999.06.22 0 0 11
Egyébként amiröl szó volt a HLE és a TOP100 szuper jó dolog, az utóbbi nonprofit, és kár lenne értük!
ENGEM
ITT
TALÁLSZ
SOMLO_JANOS Creative Commons License 1999.06.22 0 0 10
Nem értem!
Senkit sem feketitek be, csak idegesített, hogy a lapjaimon perceket kellett várni, mert kb 4 napig nem élt az amit már megjavítottak és ezért köszönet.
Nem hirdetek senkit, mert nem is tudom ki kivel van, semmilyen reklám bevételem sem egyéb nincs, van egy teljesen nonprofit oldalam, amit valószínüleg megtalálsz, ha rákeresel a nevemre (extrán és nexuson is amit már tudok hogy telnet és euroweb, az index ay utóbbin hirdet, így az én lapomon is)
kt48 Creative Commons License 1999.06.22 0 0 9
SOMLO JANOS
Te kinek dolgozol? Hol hirdetsz valakit, hol befeketitesz.
Tedd ki a lapjaidat az asztalra, hadd lássuk, mit akarsz is valójában???:)
SOMLO_JANOS Creative Commons License 1999.06.21 0 0 8
Most már jó!
SOMLO_JANOS Creative Commons License 1999.06.21 0 0 7
Mindenesetre jól kiszúrtak, azokkal akinek az oldalán rajta van, pedig az élmezőnyre visszagondolva: extra, freemail, nexus, tevék, stb a HLE-n meg majdnem 5000 website több figyelmet érdemelne!
trasher75 Creative Commons License 1999.06.21 0 0 5
red hat linux 4.2

a baj az, hogy azota nem upgrade-eltek, plusz atx-es alaplapon van... puff neki.

-p

Előzmény: Karcsu (4)
Karcsu Creative Commons License 1999.06.21 0 0 4
Milyen oprendszer alatt futott?
Előzmény: trasher75 (3)
trasher75 Creative Commons License 1999.06.21 0 0 3
anno dazu en adminisztraltam (az isysnal voltam), marmint technikai oldalrol.... nos, marciusban eljottem, azota atvittek az elenderhez, es most pl. nem sikerul rebootolniuk...

en pl. ha nem ment, meg aznap kiszaladtam oda, ahol volt a szerver. most ugy tunik, senki sem ragadtatja el magat erte. :) hat talan mar sajnaljak, hogy eljottem.

szoval hle, top100 es netstart lesz, amint valaki ujra tudja bootolni a rendszert... hehehe.

-p

SOMLO_JANOS Creative Commons License 1999.06.20 0 0 2
Pedig jókora mennyiség van belölük: HLE kb 4500 Top100 1000 felett,
szerintem bármelyik szolgáltatónak megérné megvenni, ha az a baj.
Néhány hónapja átment Attila a webmester a NETLAP-hoz, remélem nem innen jön a gond.
kentaur Creative Commons License 1999.06.20 0 0 1
... és emiatt lelassult az összes olyan site, amelyen Top100 számláló vagy HLE banner van!
Planney Creative Commons License 1999.06.20 0 0 0
Lehet, hogy kinullázták?
SOMLO_JANOS Creative Commons License 1999.06.20 0 0 topiknyitó
Ki tudja mi van az ISYS HLE és TOP100-zal? Napok óta nem válaszol csak az automata üzenet visszaküldö!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!