Keresés

Részletes keresés

pannkaakipisti Creative Commons License 2024.04.01 0 0 623

Sziasztok!

 

63 éves bi vagyok. A barátomat, aki 10 évvwl idősebb mozgássérült, a gyerekei kivitték külföldre. Most szeretnék új kapcsolatot találni, akár lány akár fiú személyében. Kor nem mérvadó, lényeg, hogy érezze, hogy szüksége van rám!

 

Mailom:

pannkaakipisti@gmail.com

Johnnyjoker79 Creative Commons License 2023.08.26 0 0 622

Sziasztok! 43 éves mozgássérült férfi vagyok, izomsorvadással születtem. Járni soha nem tudtam. Az állapotom: eldeformálódott, teljesen magatehetetlen. Úgy még nem voltam nővel. Nagyon ki vagyok éhezve és vágyom a szex majdnem minden formáját. A farkam nagyon kicsi még állva is. Ugyanakkor kemény és van anyag. Sokmindent ki szeretnék próbálni. 

 

Bárkinek bármilyen elképzelése van, szívesen olvasnék róla. Benne vagyok a bizarrban is. Fontos tényezők, hogy én nem tudnék utazni, pénzem sincs, de helyem van. A pénzre visszatérve, szívesen igényelnék tantra illetve lingam masszázst, emberi,. Baráti áron. Pl. Ha eljön a hölgy egy éjszakára, adok 20.000 Ft ot. Ezt azért, amiért leutazik és vissza. 

 

De lehet több is az aktus, csak több pénzt nem igazán tudok. Nagyon szeretnék puncit nyalni. A puncid nedvét a számban érezni. Létre tud jönni a kölcsönös kémia ha te is engeded. Hozzám elég rugalmasnak kell lenni. De megígérem, hogy pozitív feledhetetlen élményben lesz részed. Ha lehet a hölgy legyen vékony, vagy közepes, Max Kicsit molett. Legyen egészséges igényes és ápolt.

 

Korhatár nem igazán van, de lehetőleg ne túl sokkal legyen idősebb. Fiatalabb lehet. Megvan az okom a kritériumra, kérek mindenkit ezt ne kérje számon. Ha kér képet az illető illetve leendő jelentkező, megoldható. Várok levelet erre az email címre: rolandperes3000@gmail.com addig is további szép napot és minden hölgynek, csajnak, lánynak, nőnek, Csók mindenhova <3

metal50 Creative Commons License 2022.11.25 0 0 621

52 éves mozgássérült férfi vagyok! Ismerkednék, jól mozgó mozgássérült hölggyel! Laza kapcsolatot szeretnék, sokat vagyok egyedül! Emeleten lakom, ezért is keresek jól mozgó hölgyet, pl. gerinc ferdült, végtag bénult, ( láb lábfej! ) Miskolci vagyok. Utazni nem tudok! Írj bizalommal. Email címem: efnagypenge316&gmail.com



metal50 Creative Commons License 2022.09.24 0 0 619

52 éves lábimádó, mozgássérült férfi vagyok! Ismerkednék mozgássérült jól mozgó hölggyel! Akinek kényeztethetném a lábát lábfejét! Érdekel a lábdeformitás, bénult láb... Ha szeretnéd kipróbálni vagy csak érdekel a lábimádat írj! efnagypenge316@gmail.com 

notrun Creative Commons License 2022.09.14 0 0 618

Szolnoki, vagy környékbeli személyt keresek örömszerzésre! Párok jelentkezését is várom, akik vállalják hogy végignézzem őket. Kerekesszékes ffi vagyok!

metal50 Creative Commons License 2022.09.11 0 0 617

52 éves mozgássérült férfi vagyok! Gyógymasszőrt keresek, kis extrával! Nem baj ha nem vagy szakképzett. Megértő bevállalós, Miskolci hölgyet keresek 30-50 éves. Utazni nem tudok! Email címem: emilfortuna1970@freemail.hu 

shadoe Creative Commons License 2022.03.10 0 1 616

Fiúval ismerkednék, én negyvenes férfi:  microbbie@yahoo.com

Törölt nick Creative Commons License 2022.03.10 0 0 615

Kedves Hölgyek huncutkodásra hívlak Benneteket!

 

Mozgássérült Hölgyet, Nőt keresek Budapestről, akivel lehet hancúrkodni. Benne lennék hosszabb távú kapcsolatban is. Nem vagyok teljesen rugalmatlan, de akár komoly kapcsolat is lehet belőle. 

 

 

Budapesti, fiatal, helyes, jó kiállású férfi vagyok. A részleteket emailben meg tudjuk beszélni. Email címem: barna0690@gmail.com

Robertó. 77 Creative Commons License 2021.12.06 0 2 614

Üdvözletem Hölgyeim ha olvassa egyáltalán nő nemű 😊

Masszázsra kikapcsolódásra várom hölgyek levelét.   bob37481@gmail.com 

Kerekesszékes aktív életet élő srác vagyok. Gyere velem és élvezd az életet. Hozlak viszlek autóval. Borsodban vagyok. Egy kis finomság...... 

 

Egyik masszázs a sok közül :    hoztam a hölgyet, le vetkőzött fehérneműre, ágyban hasra feküdt aztán egész hát láb majd fenék, kicsit be a bugyika alá kézzel és láttam hogy élvezi nem szólt semmit, aztán már bátrabban be nyúltam hátulról izgatva a popsit puncit. Kellően fel volt már izgulva de szerintem már el is élvezett akkor mondta hogy megfordul, háton a lábánál kezdtem és haladtam finoman felfelé kicsit érintve a medence részt, aztán felső test vállak majd a melltartó alá óvatosan be be nyulva masszíroztam, erre le is vette, aztán folytattam egyik kézzel a ciciket a másikkal a medence környékén, lassan rá térve a puncira is, amikor ismét kellően izgatott volt akkor szét húztam a lábát és finoman be is nyaltam a punciba, fel váltva a ciciket is csókoltam masszíroztam. Ez kB 3 órát vett igénybe,. A hölgyek azt mondják hogy így még senki nem ért hozzájuk, vagy nagyon ritkán kapnak ilyet az életbe.

bipasi50 Creative Commons License 2021.04.19 0 1 613

Ha még nem találtátok meg az igazit, én szívesen kényeztetnélek mindkettőtöket...:-)

50 éves biszex pasi vagyok...

bipasi50@indamail.hu

 

Előzmény: csakazértis001 (607)
shadoe Creative Commons License 2021.04.19 0 0 612

Fiúval ismerkednék, alföldi régió előny. microbbie@yahoo.com

sijo2 Creative Commons License 2021.04.19 0 0 610

Fiatal mozgássérült nőt keresek laza huncutságokra. Írj bátran.

Középkorú, ápolt, diszkrét átlagos alkatú pasi vagyok. sijo2@freemail.hu

Józsga77 Creative Commons License 2021.03.01 0 0 609

Szia, én enyhe bi. 40-es Vagyok szívesen csatlakotnék harmadiknak.Pesti. többit emailben.

Előzmény: csakazértis001 (607)
Ktom66 Creative Commons License 2021.02.21 0 0 608

Szia!

Elerhetosegem publikus.

Tomi

Előzmény: csakazértis001 (607)
csakazértis001 Creative Commons License 2021.02.20 -1 2 607

Sziasztok.

 

Mozgássérült pár vagyunk, 50 túl.

3. személy csatlakozását várjuk, Budapest előnyben.

 

Hozzáteszem, nem én vagyok, csak üzenetet továbbítok.

 

Csak

 

cassiopeia60 Creative Commons License 2020.12.05 0 0 606

Szia

 

Előzmény: Törölt nick (605)
Törölt nick Creative Commons License 2020.12.02 -1 0 605

Megbízható, lehetőleg aktív ffi ismeretségét keresem! Teljes életet élő aktív kerekesszékes vagyok! 

Nők is írhatnak ha éreznek némi kíváncsiságot, bár nem fognak. :))

Peter Peter1984 Creative Commons License 2020.10.28 -1 0 604

Írj

peter1984.01.01@freemail.hu-ra

 

Előzmény: shadoe (602)
kiskunoló Creative Commons License 2020.07.03 -3 0 603

Szia!

Alföldön merre? Nemvagyok fiatal, de érdekelne mit szeretnél.

indasima9999@gmail.com

 

Előzmény: shadoe (602)
shadoe Creative Commons License 2020.07.02 -1 2 602

47 éves alföldi független férfi vagyok, fiatalabb fiúval ismerkednék.

galocza77 Creative Commons License 2020.06.13 -1 0 601

Kecskeméti mozgáskorlátozott hölgyet kényeztetnék orálisan..

liget2 Creative Commons License 2020.05.18 0 0 600

Szia. Véletlenül ki töröltem az email címedet. Írjál légy szíves  lalo5@citromail.hu  ra.

Előzmény: shadoe (596)
liget2 Creative Commons License 2020.05.11 0 0 599

Sziasztok.

Szeged környékén lenne egy nem kamus srác akivel lehetne talizni?

 

CraStLov Creative Commons License 2020.04.27 0 0 598

Kedves Wgiorgio!

 

Az indexen törlésre került, vagy leregisztrált felhasználó neve lesz autómatikusan "Törölt nick". Magyarul törölt becenév, az, amit mindenki saját magának ad meg regisztrációkor. 

 

Ha én most elhagynám a fórumot, törölnék a fiókomat (gyengébbek kedvéért account), akkor MINDEN bejegyzésem ami a fórumban található "Törölt nick" név alatt jelenne meg utána.

 

Az a kaméleon, akit emlegetsz, egy többezresen tudathasadásos, térben és időben szétszakadt személyiség...

 

...amit nem mellesleg az elmúlt években a fórumot elhagyó személyek bejegyzései kísértenek a topikokban. :)

Előzmény: Wgiorgio (592)
liget2 Creative Commons License 2020.04.27 0 0 597

Szia. Írjál emailt? lalo5@citromail.hu

Előzmény: shadoe (596)
shadoe Creative Commons License 2019.10.30 0 0 596

Keresek olyan fiút, aki szintén kipróbálná fiúval. Alföldi régió előnyben.

Wheelchair72 Creative Commons License 2019.08.21 0 0 594

Perverz hölgyet keresek aki kipróbálná kerekesszékes pasival,saját lakással rendelkezem,de autózni is tudok.

Nyitottság, enyhe submissivitás,kiváncsiság előny.

Szeretnél új dolgokat kipróbálni,vagy újra átélni amit már megtettél akkor várlak.

nyalifali02 Creative Commons License 2019.08.21 -1 1 593

Mozgássérült,testihibás nőt rendszeresen kinyalna pécsi diszkrét 60-as pinaimádó pasi!Életkor,alkat/túlsúlyos is oké/mellékes!Írj a 06205114979-re és maximálisan kielégítelek!

Wgiorgio Creative Commons License 2019.07.13 -1 3 592

Na most már elég....figyelj Törölt nick !...Te halott emberen kívül mi nem voltál...mert egy rohadt kaméleon vagy...voltál fiatal,iddős,nagy farkú ,kis pöcsű,vékony kövér....mindenhól rád lehet találni...most meg mozgássérült is lettél....könnyen követhető vagy,kicsit se szégyeled magad ?...egy féreg vagy 😠

Előzmény: Törölt nick (577)
Johnnyjoker79 Creative Commons License 2019.05.06 0 0 591

Sziasztok! Mozgássérült 39 éves szexre, bizarra is, romantikára is vagy akármelyik önmagában is jöhet, keresek lányokat/nőket. NEM FÉRFIAKAT! Ha van olyancsaj aki leutazna hozzám, nálam kölcsönös öröm garantált. Vállalj be egy érdekes speciális szexet velem! ;) Ír! johnnyjoker1979@gmail.com A tárgy legyen a szex mozgássérültel és képcsere :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!