Keresés

Részletes keresés

Finlander Creative Commons License 2002.01.17 0 0 28
Thx Athos. A másikat már töröltettem is. Ezt meg hátha fel lehet éleszteni.
Előzmény: Athos_VO101 (27)
Athos_VO101 Creative Commons License 2002.01.16 0 0 27
Finlander, csak neked, felhozom ezt ;)
Gundark Creative Commons License 2000.02.03 0 0 26
Játszhatnánk, de itt igen kicsi az áteresztőképesség :) Ugyhogy inkább kinlódás lenne a dolog, sajna.
VO101_Athos Creative Commons License 2000.02.02 0 0 25
Csak gondoltam játszhatnánk.
Előzmény: Gundark (24)
Gundark Creative Commons License 2000.02.02 0 0 24
Szoktam, bár az időm már nem a régi :) Akkor is inkább lokálisan mint a neten. Miért?
VO101_Athos Creative Commons License 2000.02.01 0 0 23
Gundark,

Szoktál multiplayer-t jatszani?

Athos

Előzmény: Gundark (22)
Gundark Creative Commons License 2000.01.31 0 0 22
Kár bizony! Éppen a minap repkedtem vele 1024ben no meg 32 biten. :) Hiába no ez a II vhs repszimek királya.
VO101_Athos Creative Commons License 2000.01.30 0 0 21
Kár hogy elsüllyedt kissé ez a topic. Na szóval megalakult a 101. EAW vadászosztály :). Minden EAW rajongót akinek van kedve csapatban repülni és más csapatok ellen harcolni, szívesen látunk. Aki csatlakozni akar, dobjon egy emilt.

Bye
Athos

Erdei Mike Creative Commons License 1999.09.13 0 0 20
Hát akkor légy üdvözölve Testvér! Nem nagyon láttam még tengó szim őrültet magamon kívül. El tudnád hozzám juttatni valahogy a 688-at?
kellene nagyon
bye
Gundark Creative Commons License 1999.09.10 0 0 19
Nem csak az SH-t szeretem. :) Minden tengószimet birok. A modernek között a 688 a király, de szerintem a IIvs-ok között az AOD a nyerő. Mert német tengókkal lehet benne játszani. Mert ugyebár azok a legjobbak. Ezért várom az SH2-őt. No mindegy, de lehetne mán október...
Erdei Mike Creative Commons License 1999.09.10 0 0 18
Áááá, még 1 Silent Hunter rajongó. Üdvözöllek barátom. Az SH2-t októberre igérik (www.combatsim.com), és nagyon kiváncsi vagyok a neten történő farkasfalka múködésére...
Gundark Creative Commons License 1999.09.02 0 0 17
Mikor jön? Végül is már lógnak pár szimmel. Pl Flanker 2, Silent hunter 2, Desert Fighters. Mindig csak a homokot szorják az embereknek :)
Erdei Mike Creative Commons License 1999.09.01 0 0 16
Nem t'om, majd meglátjuk, ami képeket láttam belőle, azok alapján tetszik. Megvárjuk.
Gundark Creative Commons License 1999.08.31 0 0 15
Ahogy én hallottam a Nations inkább akciójáték lesz mint komoly szim. Nekem pedig az kell. De majd meglátjuk. A Fighter squadron utan már nem hiszek az előzetesekben.
Erdei Mike Creative Commons License 1999.08.30 0 0 14
Melyik a legjobb? Úgy tűnik a Nations Fighter lesz talán a legjobb választás, állitólag már kész volt a többivel egy időben, de nem akarták kidobni a dömping idején, és visszatartották 1 kicsit. Nézzétek meg a combatsim.com-on, egyszerűen gyönyörű, és ha minden benne lesz aminek benne kell hogy legyen, akkor az lesz az új király. Az EAW tetszett elsőre nagyon, ezt vártam a PAW után, csak kicsit unalmas lett a küldetések monotonitása, aztán kijött a WWII. Fighters és egyszeriben leanyázta a grafikáját. Csak hát ott is a sok-sok hülyeség. Lezuhansz a Spittel 15.000 lábról, letörnek a szárnyaid, letörik a burkolat, meg a kabintető, de a törzs egybenmarad !!!!, semmi kráter, semmi robbanás, nem tudom ki modellezte :)))
Másik dolog, hogy nálam eleve érdekesen futott, meg lehet hogy én vagyok a láma, pedig sokat játszottam az Aces of the Pacific-kel, a PAW-val meg még néhánnyal, de valahogy nem igazán éreztem a gépet. + még1 sztori. Csak 1 kis szimpla légiharc, 1-1 ellen. Kb. első inditás után, persze hogy lelőtt a srác. Nem baj, menjünk neki ketten. Kirak a gép, meg sem mozdulok a kisérőm belém fordul. Nem baj másodjára csak nem... hittem én. Ugyanúgy. Harmadjára már gyorsabb voltam..., rögtön mihelyt a gép kirakta a képet meredek zuhanásba tettem a gépet..., alig, hogy lenyomtam az orrot, sikeresen belémfordult a kisérőm... aztán pedig végignézhettem, ahogy szépen egymás mellett csapódunk be a földbe. Persze robbanás sehol, csak letört néhány darab a gépről. Érdekes lesz még az IL-2 nevű program, ugyancsak a combatsim.com-on láttam róla néhány képet, finom falat lesz.
Gundark Creative Commons License 1999.08.23 0 0 13
Háát. Janes nek Janes de nincs hangulata. A táj olyan egyhangú hogy a régi falcon 1-es időkben érzem magam. Fighter squadronban meg nincs hadjárat. Az EAW magasan veri mind a kettőt.
Gundark
Törölt nick Creative Commons License 1999.08.18 0 0 12
Mostanság gondolxom egy II vh-s szimun.
Elolvastam a leírásokat (itthoni lapok, Gamespot, Avault) és három sanszos van:

Az EAW, a WWII Fighters és a Fighter Squadron.

Ti milyen különbséget láttok ?

A WWII már csak a kiadója miatt is (Jane's) favoitnak tűnik nálam....

TomCat Creative Commons License 1999.08.17 0 0 11
Köszi Gundark!!
Gundark Creative Commons License 1999.08.12 0 0 10
Csak információáramlás céljából hátha valaki még nem tudja: Kijött az 1.2 hivatalos update az EAWhoz

Gundark

Gundark Creative Commons License 1999.08.05 0 0 9
Menj el a www.combatsim.com-ra. Ott külön fejezet van neki. :)
TomCat Creative Commons License 1999.07.21 0 0 8
Szerintem az eggyik legjobb szimulátor, szuper grafika, szuper hangulat.Megköszönném ha valaki elküldené, hogy hol keressem a patsh-ket, ez a bombázás dolog nagyon tetszik.
TomCat Creative Commons License 1999.07.21 0 0 7
Szerintem az eggyik legjobb szimulátor, szuper grafika, szuper hangulat.Megköszönném ha valaki elküldené, hogy hol keressem a patsh-ket, ez a bombázás dolog nagyon tetszik.
antimat Creative Commons License 1999.07.04 0 0 6
Hi !

Gundark :Thx a segitseget.
Letoltottem az EAW1.1 patch-et, mostmar
tenyleg allatul nez ki (hiaba, a 800*600 az 800*600).
Egyebkent talaltam egy kieg.-ot arra, hogy ne kelljen "primko2 módon kézzel átírni a felbontást.
A cím: www.eawonline.com (vagy valami ilyesmi(asszem, a www.meatwater.de-ről is mutat rá egy link)).A neve eawcontrol.zip.

Gundark Creative Commons License 1999.07.03 0 0 5
Hát nem sok. Ezt is a Microprose csinálta.
Sics Creative Commons License 1999.06.28 0 0 4
Üdv !

Van ennek valami köze az old Pacific Air War-hoz ??

bye
Sics

antimat Creative Commons License 1999.06.28 0 0 3
hi Gundark !
Teljesen egyetértek Veled, tényleg ez a legélvezetesebb 2.vháborús repszim.
Tanácsodra megpróbáltam én is letölteni a Combatsim-ről az add-onokat, de az a nyomorult 9 megás sohasem sikerül. Egyfolytában megszakad, lefagy a win, stb.
Please, ha tudsz segíteni, emilezz !!!
(Főleg az ECA12.exe kellene - az a bizonyos 9 megás.)
Nagyon kösz.
Előzmény: Gundark (0)
Pisti Creative Commons License 1999.06.27 0 0 1
Nekem is az egyik kedvencem az EAW. Különösen a Brit csata tetszik, azt többször is végigküzdöttem. Az a jó benne, hogy magával ragadja az embert,hasonlót valamikor a Red Baron1 -nél éreztem.

Pisti

Gundark Creative Commons License 1999.06.18 0 0 0
Ha valaki "hisz" az EAW-ban okvetlenül menjen el a combatsim-hez és vegye le az add-on okat. Nagyon profik. Van egy sound pack is, kicseréli az összes hangot, még rulezebbekre, no és repülhető lesz egy rakat másik gép. Pölö, B26, H111, Me410 Ju 88 Ju 87,Mosquito. Uj fegyverek (bombucik, meg pl a fritz X hajó elleni raketta)
Érdemes kipróbálni.
Gundark
Gundark Creative Commons License 1999.06.17 0 0 topiknyitó
Szasztok! :)

Van még itt valaki aki szereti az EAW-ot? Most tettem fel a patch-et és 800x600 ban játszom. Ez a legkirályabb IIvhs Szim. Vélemény?
Gundark

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!