Keresés

Részletes keresés

Zombor úr Creative Commons License 1999.06.18 0 0 3
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!
Sajnos még mindig úgy tűnik, egyelőre senki nem tudja átvenni - pénzesen - az oldalt. 30-áig még van néhány nap, várom a további ajánlatokat.
...
Újlaki Creative Commons License 1999.06.15 0 0 2
Továbbvinni, sajnos, más elfoglaltság miatt nem tudom, de szívesen helyet adnék neki térítésmentesen. A szerver 3-szor gyorsabb, mint a Matávnet...

Sajnos, ez a csere csak mintegy egy év után válik rentábilissá, ugyanis a domain-név átjelentéséért kb. 30 000 Ft-ot kell fizetni, ez tőlem független tényező.

Előzmény: Zombor úr (-)
Dex Creative Commons License 1999.06.15 0 0 1
Emil elment!
Előzmény: Zombor úr (-)
originalqszi Creative Commons License 1999.06.15 0 0 0
Nem maradt ki egy 0-ás a com után?????
Zombor úr Creative Commons License 1999.06.15 0 0 topiknyitó
Üdvözlet mindenkinek itt a Törzsasztalon!
Egy nagy kéréssel fordulok hozzátok.
A Művészeti Böngésző, ami a fenti domain címen található, sajnos anyagi és egyéb okok miatt JÚNIUS 30-án MEGSZŰNIK, hacsak valaki nem érez késztetést arra, hogy ezen a néven továbbvigye, céljainak megfelelően továbbfejlessze a MUVESZETEK.COM-ot, segítve ezáltal a művészettel kapcsolatos, neten található oldalakról szóló hatékony tájékoztatást.
A kérdés, KÉRÉS tehát a következő:
a jelenlegi havi 3100 Ft-os bruttó havidíjat vállalva KI AZ A VÁLLALKOZÓ SZELLEMŰ tettrekész internetes, aki átveszi a Böngészőt, s a neten is publikáló művészek nagy örömére TOVÁBBVISZI a domaint?
A hónap végéig várom az ötleteket, javaslatokat a
zombor17@freemail.c3.hu
vagy az
arkadia@egon.gyaloglo.hu
címekre.
A böngészőt két hónapja nem állt módomban frissíteni, ezért most ezúton kérek elnézést mindazon művészeti oldal-tulajdonostól, aki a bongeszo@muveszetek.com-ra írt e-mailt, s mivel azt nem tudtam olvasni, kérésüknek nem tehettem eleget.
Köszönöm, hogy végigolvastátok ezt a segélykérést, ha tudtok segíteni, tegyétek meg!
Üdvözlettel: Zombor úr

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!