Keresés

Részletes keresés

Zombor úr Creative Commons License 1999.06.21 0 0 6
Remélem én is. Sok a jelentkező, de átvenni - állandóra - senki nem szeretné... valószínűleg egy free oldalra kerül majd elsejétől.
Azért köszönöm Champace!
Champace Creative Commons License 1999.06.18 0 0 5
De remélem találsz valakit, akinek ez sokkal jobban fekszik mint nekem...
Champace Creative Commons License 1999.06.18 0 0 4
Még mindig jobb 1 hónap, mint semennyi. Mennyi találat van naponta? Úgy értem, ha 1 hónap alatt tudok vele valamit kezdeni, mondjuk annyit, hogy behozza a havi 3700-at, akkor megtartom.... És persze mindez attól függ, hogy felvesznek és lesz pénzem az ösztöndíjból...
Zombor úr Creative Commons License 1999.06.18 0 0 3
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

Champace, sajnos egy hónap kevés, állandóra kellene átvennie valakinek,
30-áig még van néhány nap, még reménykedem...
Talán nem kell megszűntetni.

Champace Creative Commons License 1999.06.17 0 0 2
Hi!

Valaki még egy hónapra fizesse ki!
Ha felvesznek az egyetemre, komolyan mondom elvállalom... legalább egy hónapra...

Munchausen Creative Commons License 1999.06.15 0 0 1
A szerverunkon http://shadow.city.tvnet.hu szivesen biztosítunk helyet az anyagnak, penzunk viszont nekunk sincs. :(
The Dude Creative Commons License 1999.06.15 0 0 0
Nem, ezt nincs szívem lenullázni...
Pedig már úgy rákészültem.
Zombor úr Creative Commons License 1999.06.15 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Egy nagy kéréssel fordulok hozzátok.
A Művészeti Böngésző, ami a fenti domain címen található, sajnos anyagi és egyéb okok miatt JÚNIUS 30-án MEGSZŰNIK, hacsak valaki nem érez késztetést arra, hogy ezen a néven továbbvigye, céljainak megfelelően továbbfejlessze a MUVESZETEK.COM-ot, segítve ezáltal a művészettel kapcsolatos, neten található oldalakról szóló hatékony tájékoztatást.
A kérdés, KÉRÉS tehát a következő:
a jelenlegi havi 3100 Ft-os bruttó havidíjat vállalva KI AZ A VÁLLALKOZÓ SZELLEMŰ tettrekész internetes, aki átveszi a Böngészőt, s a neten is publikáló művészek nagy örömére TOVÁBBVISZI a domaint?
A hónap végéig várom az ötleteket, javaslatokat a zombor17@freemail.c3.hu
vagy az
arkadia@egon.gyaloglo.hu
címekre.
A böngészőt két hónapja nem állt módomban frissíteni, ezért most ezúton kérek elnézést mindazon művészeti oldal-tulajdonostól, aki a bongeszo@muveszetek.com-ra írt e-mailt, s mivel azt nem tudtam olvasni, kérésüknek nem tehettem eleget.
Köszönöm hogy végigolvastátok ezt a segélykérést, ha tudtok segíteni, tegyétek meg!
Üdvözlettel: Zombor úr

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!