Keresés

Részletes keresés

Sumo Creative Commons License 2003.01.15 0 0 65
szolj elore, mondjuk elotte valo este, hogy megirjam.
Előzmény: Amartus (64)
Amartus Creative Commons License 2003.01.13 0 0 64
Hali!
Amint tudok ill. mondod mikor menjek :-)
Ha már így összefutottunk, remélem lassan visszatudok térni hosszan tartó kényszerű szabadságomról ami a gyakorlásokat és egyébb erőpróbákat illeti. Kb. 2 hónapja már, hogy Mo. legkedvesebb telefontársaságával kilátástalan és fárasztó online kapcsolatban vagyok. E két hónap alatt kétszer cserélték az isdn dobozt.
Még egy két napot várok, mennyire stabil a kapocs, aztán ismét szolgálatra jelentkezem.
Egy élet a Népért!
Előzmény: Sumo (63)
Sumo Creative Commons License 2003.01.13 0 0 63
eszre se vettem. nekem megvan. mikor jossz erte?
Előzmény: Amartus (61)
lordsw Creative Commons License 2003.01.13 0 0 62
keresztkérdés:
nem tudná valaki feldobni netre/eljuttatni hozzám valahogy netenkeresztül a progit?? :D
mert mostanra már eléggé kihalt és sehol nem találni de azé kipróbálnám... :D
szal ha bárki tud help me!
Amartus Creative Commons License 2002.09.19 0 0 61
Hátha tud valaki segíteni: keresem a MW3 kiegészítő lemezét. Jellezze valaki, ha tud bármilyen formában segíteni.
Köszönöm.
mooe Creative Commons License 2002.01.03 0 0 60
Nemtom, érdekel-e még valakit, de egy tipp az előző kérdésre: nézzétek meg az Options menüben, hogy az infinite ammo, vagy a heat management vagy az invicible opciók be vannk-e kapcsolva. Ha igen, akkor vörösssel van kiírva a státusz. Ekkor végigjátszhatod ugyan a pályát, és mission succesfull lesz, de nem enged tovább, mert csaltál. Játék közben a jobb also animáció fölött vörössel a Dishonorable ("honorálhatatlan" szép magyarsággal) felirat olvasható
Beerbear Creative Commons License 2001.05.05 0 0 59
Kosz a segitseget. Sajnos igazan nem oldodott meg a kerdes. Viszont letoltottem palyamenteseket es igy legalabb tudok a tobbi palyaval is jatszani.

Csao!

Előzmény: miszter07 (58)
miszter07 Creative Commons License 2001.05.03 0 0 58
Hát, az, hogy miből mennyi van, az függ attól, hogy milyen szinten játszol. Ezért tényleg az a legjobb, ha az F12-vel lekéred, és folyamatosan nyitva tartod a a Mission Briefinget. Ekkor látod mindig, hogy mit kell csinálni, és ebből mivel vagy kész.

Ja, és a találkozási ponton nem teherautók vannak, hanem az MFB (Mozgó tábori javitó egység), amit tanulj meg kezelni, később jól jöhet:)

Előzmény: Beerbear (57)
Beerbear Creative Commons License 2001.05.02 0 0 57
Akkor valamit elrontok a kuldetes kozben.
Leirom hogy kb. mit csinalok.
Kimegyek a mech-el a falun at. Jon ket harckocsi, ezeket kilovom. Tovabbmegyek es tavolrol elkezdem loni a ket agyuallast. Ezek utan a szirten futkarozo mech-et kezdem el loni. Ezt vagy sikerul tavolrol kiloni, de inkabb kozelharcban szoktam. A kozben szetlott hidon at felmegyek en is a szirtre, ahonnan a radarallomast leszedem, + a agyuallasokat is. Elmegyek a hegy labahoz a checkpointra, onnan mar csak lezugok a teherautokhoz es kesz is elvileg az elso palya.

Ammennyiben valamit rosszul csinalok annak itt kell a sorok kozott lennie, de en nem jovok ra hogy mi is az.

Kosz.

Előzmény: miszter07 (56)
miszter07 Creative Commons License 2001.04.30 0 0 56
Hát BeerBear, nem tudom, nálad mi történik.

Ha mindent végrehajtotttál az adott küldetésben, akkor "Mission succesfull" és utána Ctrl-Q. Játék közben az F12-t megnyomva folyamatosan követheted, hogy mindent megycsináltás-e?

Ctrl-Q után:

Ha "Mission Sussesfull", akkor lent a képernyö alján három ikon jelenik meg:

Balra: Exit to main menu
Középen: Replay Briefing
Jobbra "Pipa": Next Mission

Ha "Mission Failed", akkor lent a képernyö alján csak kettö ikon jelenik meg:

Balra: Exit to main menu
Jobbra "Pipa": Replay mission

Hát nem tudom, hogy ez segitség-e, ha nem irdd meg, hátha van még ötletem.

Beerbear Creative Commons License 2001.04.27 0 0 55
Tudod a legnagyobb baj az, hogy bar nem nekem de a csaladomba az eredeti cd is megvan es azzal sem jutunk tul az elso palyan. Mintha valamit elszurnek, de az ertekelesnel mindel completed es megsem az uj palyara rak a pipa hanem resume mission van. Tiszta benak vagyunk nem?

Kosz a segitseget.

Előzmény: miszter07 (54)
miszter07 Creative Commons License 2001.04.27 0 0 54
Na ne hagyjuk elsüllyedni a topicot, ha már elöbukkant:))

Megnézem ma este, hogy mi lehet vele, mert sajnos már régen játszottam, nem emlékszem minden részletre fejből.

Mindenesetre a Microprose honlapjáról letölthető egy patch hozzá, azt szerintem mindenképpen rakd fel.

Beerbear Creative Commons License 2001.04.25 0 0 53
Sziasztok.

Hu de regen irtak ide. A bajom ugyanaz mint etalonnak. Kilövök mindenkit, erre kiírja hogy completed, és hogy nyomjak ctrl+q-t. Ha megnyomom, megmutatja hogy milyen voltam, és csak egy exit gomb érzékeny, meg a pipa de az visszarak ugyanerre a palyara. (replay mission) Hogy tudok továbbmenni?
Kösz.

Jozsó Creative Commons License 1999.08.24 0 0 52
Ok, tudom, hogy a leírásom olyan jó, hogy nem maradt több kérdés, de azért néha nem árt felhozni ezt a topicot :-)))
Jozsó Creative Commons License 1999.08.18 0 0 51
Sziasztok!
Barkácsoltam egy kis leírást a játékhoz. A www.tar.hu/vajda oldalon kanyarodjatok be a mechwarrior 3 felé, az oldal alján. Ha teccett, vagy hülyeségeket írtam emíljetek!
Cifu Creative Commons License 1999.08.17 0 0 50
... Huh, utánaszámoltam, háááát ütős :)...
De ami tetszene még, az a Hunchback IIC (mechcommanderben volt) 2x AC20... Ha az valakinek a közelébe jutt...
CHROME Creative Commons License 1999.08.17 0 0 49
En is! :) De azert johetne meg par mas cucc is :)
Pl Triple strength myomer+utofegyver..nyammnyam :)
Cifu Creative Commons License 1999.08.16 0 0 48
... én inferno SRM-et akarok (mehetnek az energiafegyveres ellenek a kondérba, hehe :))) )...
CHROME Creative Commons License 1999.08.15 0 0 47
LB x versus AC,Ultra AC.

Namarmost a ketto kozott az a kulonbseg hogy az LB x-be soret ammot lehet tolteni (a jatekban csak azt), mig az AC-ba csak simat.Ez abban nyilvanul meg hogy ha valamit AC-val losz akkor minden loves az adott helyre fog talalni,mig ha LB-vel akkor azok szorodnak, igy egyszerre kevesebbet sebez 1 reszen, de tobb helyen fogja bontani a pancelt.En szemely szerint inkabb az AC-t javaslom...
Ultra AC- elvileg 2x tuzgyorsasag (valaszthato a tablas jatekban, ilyenkor dobni kell hogy mindektto oda talal-e ahova kell--eleg brutko tud lenni).

SRM vs LRM vs Streak SRM:
Az SRM 1 raketaja dupla annyit sebez mint 1 LRM raketa, de egyreszt egyszerre kevesebbet losz ki belole, masreszt nem fogja be a celt.
A STREAK SRM-t elvileg csak akkor lehetne kiloni ha mar befogta a celt, vagyis vagy losz es talalsz vagy nem fogy ammod mert nem lottel.
Egy erdekes kis javaslat: probaljatok ki milyen az ha valakit megbontotok 4-5 SSRM6-al...garantaltan elvezni fogja :)

nehany fegyver sebzese hatha valakit erdekel...az osszeset nem irom le, csak a legtobbet hasznaltakat-ez mind clan cucc:
ER med las: dmg7 heat5
pulse med las: dmg7 heat4
ER lrg las: dmg12 heat10
ER PPC: dmg15 heat15
LRM: dmg1/miss
SRM: dmg2/miss
Gauss: dmg20 heat0
machinegun: dmg1 heat0

ha valamiben tevedtem sorry, fejbol irogattam melohelyrol...

CHROME Creative Commons License 1999.08.15 0 0 46
Hi!

Igen, energiafegyvernel nincs ertelme a CASE-nek, de ha pl van AMS-ed, ahhoz alapban jar ammo is, ezert oda erdemes rakni.
Az EMS arra lenne jo (elvben)hogy ha az enemynek van ARTEMIS IV-e a raketaihoz akkor annak hatasat semlegesiti, ezenkivul ugyanigy tesz a BAP(b.active probe) es a C3-al is DE csak akkor ha az enemy eppen a te EMS-ednek a hatotavolsagaban van.Vagyis kepzelj el egy kb 300-400m sugaru kort magad korul aztan ott muxik.Persze lehet hogy nagyobb a hatotav...
Az AMS-t tudtommal nem kell bekapcsolni, akkor lo amikor jonnek a raketak...

Mayan Creative Commons License 1999.08.15 0 0 45
Koszi a valaszokat. Ezek szerint ha csak energiafegyverek vannak a gepen, akkor nincs ertelme CASE-t felrakni?
ECM mire jo? Tudom hogy elmeletileg valami zavaroberendezes, de nem vettem eszre hogy barmit is szamitana. Vagy be kell kapcsolni valahogy, mint az AMS-t?
CHROME Creative Commons License 1999.08.14 0 0 44
Hi!

Pontositanek.
A CASE arra jo, ha a karodba felrobbannak a lovedekek, akkor a game szabalyai szerint az excess damage atmegy a megfelelo oldali torzoba, onnan pedig a kozepso torzoba.Namarmost a CASE arra jo hogyha az adott helyen ammo robbanas tortenik, akkor az excess damage nem megy at a tobbi reszre, hanem az a hatso pancelzaton robban ki, igy ugyan magaval viszi az adott testreszt, de legalabb nem az egesz mechet.
MASC - erosebb myomer izmok, igy gyorsabban tud futni a meched, de joban melegszik.Elvileg csak bizonyos ideig lehetne bekapcsolva, utana nagy minuszokat kapnal, de itt ez nem igy van megcsinalva.
A TAG meg elvileg az artillerynek/air supportnak festene meg a celt.

Jozsó Creative Commons License 1999.08.14 0 0 43
A CASE megakadályozza, hogy felrobbanjanak a lövedékek monnyuk a karodban ha lelőtték rólad, így nem szerzel + sérülést.
A MASC valami gyorsító, növeli a sebességed (meg a hőtermelést).
A TAG (még nem próbáltam) valami célra irányító lézert működtet, a rakétákhoz.
A Targeting Computer pl. arra jó, ha messzi, mozgó célpontot akarsz ER PPC-vel eltalálni. Mutatja, hogy akkora mozgást feltételezve, hova kell lőnöd, hogy pont akkor érjen oda a lövedék, mikor a gonosz.
Jozsó Creative Commons License 1999.08.14 0 0 42
Cifu!
Egy kis pontosítás:
Az LRM-ek hatótávja:800 m. Tegnap pont volt alkalmam kipróbálni, az ER Laser (L) már jáccott (1000) m, az LRM viszont még nem tudta bemérni.
SRM: 360 m.
Viszont a sebzéseket nem tudtam, az én táblázatomban csak olyanok vannak, hogy Medium, meg High.
Az C3 állítólag megmutatja a lancemate radar képernyőjét, de mingyá kipróbálom.
Mayan Creative Commons License 1999.08.14 0 0 41
Nekem is lennenek kerdeseim.
Mi az a CASE? Nincs sulya, nem foglal helyet, barhova fel lehet rakni.
Mi a MASC?(nem biztos hogy pont igy irjak, de negy betu es M-el kezdodik)
Mi a TAG?
Pontosan mire jo a Targeting Computer?
Mivel tud tobbet az LB 2x AC a sima AC-nal?
Cifu Creative Commons License 1999.08.13 0 0 40
Folytatom:
Beagle Active Probe: a Shutdown-olt elleneket is látod a radaron, illetve az ECM-el felszerelt mech'-eket távolabról kiszúrod
Artemis IV FCS: Egy rakétakilövő mellé kell rakni (ugyanarra a testrésze, ahola rakétavető van!), a találati esélyt növeli.
Cifu Creative Commons License 1999.08.13 0 0 39
Jozsó:
Az LRM hatótávja ~1000m sebzése: 1 pont/rakéta
Az SRM hatótávja ~250m sebzése: 2pont/rakéta
A NARC: ha eltalálja az ellenfelet, irányadóként müködik, a rakéták közül több találja el a célt -elméletileg, a MW3-ban úgy tünt nekem, hogy egy narc-al jelzet célt az _összes_ rakéta eltalálja...
C3 computer: a Battletech játékban a célszám kidobásakor a célhoz legközelebbi C3-al felszerelt (akár slave, akár master) mech' távolságát kell venni (vagyis ha eléggé megközeliti egy kis felderitő az ellenséget, akkor mondjuk a 25 Hex-re álló társainak is közeli célpontnak minösűl az -> sokkal könyebb eltalálni).
A MW3-ban azonban nem tapasztaltam ilyet, szerintem biztos, hogy nem lehet a társak iráníyitását átveni.
Jozsó Creative Commons License 1999.08.13 0 0 38
A C3 valami olyan szerkezet, amit ha felszereled a slave-t a lancematod-ra, magadra meg a C3 Computert, akkor átveheted az irányítását. Legalábbis azt hiszem, mert még nem próbáltam.
Little John Creative Commons License 1999.08.13 0 0 37
- Igen, az LRM nyomkövető, persze ahhoz be kell fogni a célpontot (piros célkereszt)
- A streak SRM nyomkövető, az SRM nem
- Ha jól emléxem, a NARC egy olyan kütyü, amivel ha meglősz egy ellent, akkor arra jobban ráragadnak a nyomkövetős rakétáid
- Szerintem egy SRM rakéta többet sebez, mint egy LRM.

Nekem is van egy kérdésem: mi a szart csinál az a néhány új felszerelés, ami nem volt a MW2-ben? Pl. C3 Slave, C3 Computer. ( A Targeting Computer-re már rájöttem :-)

Little John

Jozsó Creative Commons License 1999.08.13 0 0 36
Sziasztok tud valaki felelni a következő kérdésekre?
Az LRM nyomkövető?
Mi a különbség az SRM és a Streak SRM között?
Mit csinál a NARC?
Van valami előnye az SRM-nek az LRM-el szemben? (szerintem LRM-el közelre is lehet lőni)

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!