Keresés

Részletes keresés

Tepertös pogácsa Creative Commons License 1999.06.25 0 0 88
Tudom, én nem vagyok egy Vásárhelyi Miklós, még a Nyerset sem ismerem, de azért ne hagyjatok elsülyedni! Fogok én még érdekeseket mesélni.
Arghonaut 2 Creative Commons License 1999.06.18 0 0 87
Kicsinyt OFFpogácsa leszek:

Na ne má', hogy Uj Péter Szerdáját lehúzzad! Szerintem tévedtél 1cseppet véle kapcs. Tessék be6óbban tanulmányok alá venni (anno internetto-ban is publik.) UjP. abszolut módon magasugróhal a sajtóban, márcsak a stílre gondolok itt. Szóval, a Gy.K.: ez egy vicces írás. Kéretik röhögni!
Remélem nincsHarag?
OFFpogácsa felold
Ha megírja valaki a javaslattevő címét, komolyan mondom, és küldöm a pogácsát. Csak lusta vagyok ma, beállt az agyhalál a lábamba.

na uWw> Arghonaut "Tepertő" 2

az idézett cikk linkje alább:

Előzmény: Pásztörperc (85)
szalonna Creative Commons License 1999.06.18 0 0 86
Hát igen, van akinek már egy pogácsától is elsül a kétélü...

Előzmény: Pásztörperc (85)
Pásztörperc Creative Commons License 1999.06.18 0 0 85
Elolvastam. Azért "ez a kétélű fegyver elsülhet visszafelé" — elég "szépen" mutatja, milyen is a magyar sajtó és bányászbéka viszonya, nemde?
Előzmény: Arghonaut 2 (84)
Arghonaut 2 Creative Commons License 1999.06.17 0 0 84
Ajánlom olvasásra Uj Péter Szerdáját tegnapról, lásd a linket. Asszem ez mindent megmagyaráz.
Szerencséjének pogácsa
szalonna Creative Commons License 1999.06.17 0 0 83
Tovább gyürüzik a TEPERTÖ-GATE. Megbizható források szerint az egyik ellenzéki párt szintén akciót tervez SÉTA A TEPERTÖSPOGÁCSA ELLEN cimmel.
virge3d Creative Commons License 1999.06.16 0 0 82
Véletlenül olvastam a tegnapi népszabóban (máséban) a krajcár cikkét. Mit mondjak félelmetesen demagóg, ez már metro színvonal... ilyen mélyre süllyedt az állítólag legprofibb magyar napilap?
Lajos bácsi Creative Commons License 1999.06.16 0 0 81
Nahát! Ez már több a soknál! Vizet prédikál és bort iszik!
Előzmény: szoclibi (79)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.16 0 0 80
A főtáv ugyében mért nem demszkit szidod, o itt a fopolg, nem dei?!
Előzmény: Töfröcsó (18)
szoclibi Creative Commons License 1999.06.16 0 0 79
Nagyon rokonszenves kezdeményezés! Azt sugallja ugyanis, hogy a képviselő is ember, pedig többségük (minimum) félistennek tartja magát. Kár, hogy Tímár úr töpörtyűst ajánlott a többieknek, míg ő maga a híradó bejátszásában (MTV1, tehát maximálisan hiteles) éppen egy sajtosba harapott jóízűen!
Lajos bácsi Creative Commons License 1999.06.16 0 0 78
Mindig is sejtettem, hogy a tepertős pogácsa a bűzhödt kispolgári mocsár malmára hajtja a vizet.
Előzmény: szalonna (74)
Mulan Creative Commons License 1999.06.16 0 0 77
Csak ne felejts el kellő mennyiségű pogácsát is beraktározni! -)))
(Legjobb a túrós, mert az itt még senkinek sem jutott eszébe)
Előzmény: BaSand (75)
Tepertös pogácsa Creative Commons License 1999.06.16 0 0 76
Nem kaptam külön meghívót a gyertyás felvonulásra. Vagy talán a szervezök ugy gondolják, hogy van jó tepertös pogácsa és rossz tepertö spogácsa? Tiltakozom!
BaSand Creative Commons License 1999.06.16 0 0 75
Huh. A dolog úgy látszik komolyabb, mint elsőre gondoltam.
Mégis elkezdem a családi bunkerem komfortosítását !!!
Előzmény: szalonna (74)
szalonna Creative Commons License 1999.06.16 0 0 74




           Tégy a Tepertöspogácsa Ellen!


Kedves Barátaink, ezt már nem hagyhatjuk szó nélkül. Amit a kormánykoalició müvel, az nemcsak a szalonnák ügye, hanem minden állampolgáré. Gyertyás felvonulást szervez a Közvágóhídtól a Parlamentig. Minden érdeklödöt szeretettel várunk, aki ki akarja fejezni, hogy nem kér a kormány szociálisan érzéketlen képmutatásából. Emeld fel Te is a szavad, hogy többé ne végezhesse senki tepertöként!


Nostradamus Creative Commons License 1999.06.15 0 0 73
Mindenki láthatja, ez egy ősi korrupciós módszer.

Ugye a pogácsa után inni kell. Viszont Tímár képviselő nem kért italt a pogácsához! Miért? Mert akkor a lehetséges beszállítókat tendereztetni kellett volna! Így viszont a képviselők továbbra is az eddigi parlamenti sört innák, de érthetően sokkal nagyobb mennyiségben. Már csak azt kell megvizsgálni: melyik sörgyár a beszállító, és melyik képviselő ül a sörgyári igazgató tanácsban vagy a felügyelő bizottságban! Ennyi...

Na de kinek állt érdekében az ügyet nyilvánosságra hozni?!

KukacAV Creative Commons License 1999.06.15 0 0 72
Ez a Tímár AZ a Tímár, aki anno az Asterix zseniális fordítását készítette az Alfá-ban? Meg olyan marha jó cikkeket írt a sajtokról? Akkor hogyhogy kisgazda? Nem túl értelmes és szellemes ahhoz?
second Creative Commons License 1999.06.15 0 0 71
A Tasztalos hasonló topic-ban felvetődött és én támogattam nagyon, hogy dobjunk össze Tímár képviselő úrnak néhány pogit. Ha mindenki, aki ide a fórumba ír, adna a mozgalomba egy töpörtyűst, összejönne néhány száz. Aztán vihetnénk a Parlamentbe átadni a csórikámnak, hadd egye!
Vélemény?

sec.

peta Creative Commons License 1999.06.15 0 0 70

Ne hagyd magad! Éljenek a gépgyártósok!
Előzmény: SOMLO_JANOS (68)
peta Creative Commons License 1999.06.15 0 0 69

Narancskalászos rónaságon termett búzából?
Előzmény: Simperger (61)
SOMLO_JANOS Creative Commons License 1999.06.15 0 0 68
Azért nem tudta elvégezni Kukorica Jancsi a 8 általánost, mert 5.-ben lemorzsolodott!
Kedves mekklátja köszönöm a jóakaratúságot, mivel teljesen nonprofit oldalakról van szó, amik az elektronikus aláírást képezik, szerintem nem kötelezö megnézni, de én itt az index fórumon és elötte a nettón is a legjobb helyeket LINK formájában találtam, úgy hogy nem érdemes ezért álmatlan éjszakákat szerezni magadnak.
mekklátja Creative Commons License 1999.06.15 0 0 67
Te csak ne bántsd a kisgizda szürkeállományt, jó?

A bojóc már rég/többször +monta, hogy világraszóló szagértőik vannak, pl. belvízi halbiológusok + ilyenek.

Egyébként én meg aszittem, hogy ő a nevető lexikonos Tímár György :-))
Pedig az olyan jól hangzott volna, hogy finom ez a pogácsa, hallatszik a csipogácsa...

Előzmény: Mijo (65)
mekklátja Creative Commons License 1999.06.15 0 0 66
Kedves SOMLO_JANOS

Igen. Mert többször megbukott a 7. osztályban.

Mert nem tudta, hogy a részvényeket kibocsátják és nem kibocsájtják, mert külön írta azt, hogy tőzsdeelemzés, mert egybe írta azt, hogy stock market stb.

Te fizetsz valami reklámdíjat az Indexnek ezért az állandó önlinkeskedésért?

Mijo Creative Commons License 1999.06.15 0 0 65

Létezik, hogy senki nem említi ?
Ő Jóska bá' legjobb barátja, egykori évfolyamtársa, ma főtanácsadója, ügyvéd doktor, és nem csak ebben a pogácsaügyben különbözik képviselőtársai zömétől, ő másban is MÁS, mint megboldogult druszája, a Gyujinéni !

Egyébként volt már egy ehhez hasonló kislányosan infantilis dobása: kedvenc tyutyuskájához melegen ragaszkodván, rendszeresen ölben cepelte magával a parlamentbe, mígnem kitiltották a kis cukifalatot. Volt is duzzogás emiatt hónapokon keresztül.

Látjátok kedves némely, engemet az Atyánszky ( ATYA ) diplomája miatt cseszegetők ? Ő is ugyanebbe a főtanácsadói istállóba tartozik. És őrajtuk ( is ) múlik a ti csodálatos jövőtök !

Pá lányok:

Mijo

igric Creative Commons License 1999.06.15 0 0 64
"Ha a paraszt nem sz@rik, aszfalturacs nem eszik."

-Timár György pontosan annyira paraszt amennyire te értelmiségi.

igric

u.i.: a "hüjeparasztja"=hülyeparasztja.

Előzmény: Töfröcsó (18)
Lajos bácsi Creative Commons License 1999.06.15 0 0 63
Vajh miért nem?
Simperger Creative Commons License 1999.06.15 0 0 61
Narancsos nincs?
Zsidózást meg kéretik abbahagyni!
Előzmény: speaker (60)
speaker Creative Commons License 1999.06.15 0 0 60
Szerintem az ellenzék részére külön kell pogácsát készíttetni. Az MSZP részére én a vajasat ajánlom, (nagyonis testházálló nekik), az SZDSZ részére meg legmegfelelőbb a libatöpörtyűs lesz.
azigazitrebitsch Creative Commons License 1999.06.15 0 0 59
És a felszántott Fradi-pályát bevetjük töpörtyűs /eh, mit nekem tepertős/ pogácsával.
Előzmény: BOB (58)
BOB Creative Commons License 1999.06.15 0 0 58
És a töpertős pogácsába telepített halastavakkal fogjuk hatástalanítani a szalonnabombát, ami a magyar Fradi alatt ketyeg.
Előzmény: azigazitrebitsch (57)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!