Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 1999.07.19 0 0 17
Kösz! Közben már sikerült kivariálnom a konzolon nagy nehezen és múlt héten végig is nyomtam az egészet.
Szerintem kafa a game ! Nem sokkal rosszabb a Half-nál, sőt ebben van finálé animáció is, ami szerintem nagyon király.


Big

Előzmény: Scaty (16)
Scaty Creative Commons License 1999.07.14 0 0 16
Big4: A silókban a computeren lehet kinyitni a siló tetejét (Launch doors) Abort code-ot tényleg nem kell beírni, mert szemétláda a gép. Csak egy lehetőség van, és ha elrontod, akkor elgázosítja a szobát. Ja, egyébként csak akkor ér véget a pálya, ha kiszabatítottad a rabokat!
Dr_Hengelhoffer Creative Commons License 1999.07.06 0 0 15
Valaki nem tudja véletlenül, hogy hogyan lehet lelőni a bevezető "videót"?
Pl. novideo vagy ilyesmi.

Dr. Hengelhoffer

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.25 0 0 14
Te figyi, ha ennyiszer végignyomtad, akko mommámeg lécci hogy kell kinyitni azt a rakétafejet. ld. korábbi hozzászólásom

Big

Előzmény: etalon (13)
etalon Creative Commons License 1999.06.25 0 0 13
Na csá!

Tegnap nyomtam végig újra a SIN-t és aszondom kúrvául teccik még mindíg.
Amikor régen néztem, hogy SIN, vagy halflife, akkor anyáztam a hl-re, hogy de gagyi monsterek, meg miegyébb, meg hogy ugyanaz a sztori (labor_mutáns_doki_stb) mint a sinben. Aztán most megnéztem újra mindkettőt, és nagyon bejöttek a hasamba jól, mer jók :)) A hl lefőzi technikailag a sint itt nincs mese. Viszont alig van olyan rész, amikor tömegmészárlást nyomhacc, mint a sinben, ami nálam jó (lásd q, q2).
Mindkettő jó, csak másra éleztek a fijuk. De még is, hangulati szinten inkább vagyok Blade, mint az a másik szakállas.

Bocs

bobafett Creative Commons License 1999.06.18 0 0 12
bandy_apo,

Köszi a tanácsot. Kipróbálom.

bobafett

Előzmény: bandy_apo (7)
Martonka Creative Commons License 1999.06.18 0 0 11
Hehe... JC lány :))
wiq Creative Commons License 1999.06.18 0 0 10
hát nekem a SIN nagyon bejött
ha más nem,
1 Elexis nagy didái miatt
2 shotgunnal lőjj fejbe valakit, nem marad el a hatás
3 jó poén a számítógépekikel való lock/unlock....meg minden
4 a nemtom hanyadik pályán a laborban a bújkálás szerintem óriási
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.17 0 0 9
Hali

Hát, ha tényleg nem csaj, akkor ez frankón dögciki.
De én eddig totál asztem hogy az. Eleve a beceneve Dzsészí, ami töknőies, a hangja meg végképp. Node tökmindegy. Én azért játszom ilyen játékokkal, mert teljesen kikapcsol az idióta lövöldözés és ezt a fajta agymosást még el tudom viselni.

bandy_apo !

Lehet hogy szánalmas vagyok, de a 3. rakétának sehogy sem bírom kinyitni a tetjét, pedig már végigpróbáltam minden silo - warhead variációt.
Kérlek segíts, mert kettétöröm a CD -t ha rövid időn belül nem jutok tovább !

Big

bandy_apo Creative Commons License 1999.06.17 0 0 8
sajtohiba rulz!! :)
bandy_apo Creative Commons License 1999.06.17 0 0 7
Sziasztok!

Szerintem az eddig osszegyult uzenetek szami is mutatja mennyire jo/rossz jatek a SIN. Bobafett csak loni mint, allat a vegen megall a szerelveny es akkor a valtozatossag kedveert csak loni, mint allat... majd elfekszik. Bye!

bobafett Creative Commons License 1999.06.17 0 0 6
Megnyugodtam. Akkor nem vagyok egyedül, hiszen mások szerint is fiú. (Egyébként a kézikönyv szerint is.)

Jut eszembe, én már ott feladtam a játékot, ahol az első (fő)ellenséget kellene kicsinálnom a metrókocsiban.
Beesik, én lövöm, ahogy a csövön kifér, de nem bírom kinyírni.
Nincs valakinek használható tippje?

(Ha lehet ne 'god' mód kódot írjatok. Köszi.)

bobafett

Előzmény: bandy_apo (5)
bandy_apo Creative Commons License 1999.06.17 0 0 5
Sziasztok!

Big4, elegge fereertheto a mondatod, de ha valoban J.C.-t lanynak nezted, akkor el kell, hogy szomoritsalak, J.C. FIU!! bar lehet, hogy a lelke melyen lany....
Mellesleg a BLOOD2-ot nem javaslom, en vegigjatszottam es tujadonkeppen semmi.... losz es mesz tovabb, nem szol semmirol sem, csak idopazarlas. En nem is tudom miert jatszottam vele hisz az elso resz sem tetszett. Az Unrealt zenevel es franko hangfalakon kotelezo!!! Az elmeny nem marad el... :)
Mara ennyi, jopofa ez a forum ;).

bobafett Creative Commons License 1999.06.16 0 0 4
J.C. egy csajszi??????
Ne csináld már!

bobafett

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.15 0 0 3
Kösz bandy apo !

Remélem lesz idôm fölrohanni a rekéta tetejéig, mert a csak quick save -vel mentek és sajna nincs kicsivel korábbi mentésem.

Amúgy nekem leginkább azért tetszik, mert tök jól ki lehet bogozni titkokat az itt -ott levô számítógépekrôl, de fôleg azért, mert ugye van egy segítô csajszi, állandó rádiókapcsolattal: J.C., cool dumákat nyom és nem érzem magam egyedül, mint a hasonló gamékban.
A Half Lifét, amúgy már végignyomtam. Unreal, Blood2 és a Requiem vár rám a SIN után. Az AVP -t nem ismerem.

jó gamézést !

Big

bandy_apo Creative Commons License 1999.06.15 0 0 2
Sziasztok! Big4 egy kis segitseg. :)
Nem kell abort parancs, az a lenyeg, hogy a silo teteje ne legyen becsukva, tehat a raketanak ki kell jutnia a szabadba.. kesobb meg lesz rola szo a jatekban. Nekem az elejen tetszett a game, mert hus-ver emberek voltak es ott sebzodtek ahol meglottem oket, nomeg neha kommentalta az asemenyeked BLADE a`la DUKE.. de a kesobbiekben az a mutans domping ....szoval a jatek annyira nem jo, azert ha mar itt tartasz vidd vegig. 1st person kotelezo UNREAL, es HALF-LIFE, valamint AVP :), tovabbi jo gamet.
fricy Creative Commons License 1999.06.13 0 0 1
Kb 10 percig jatszottam SINt, de utana attertem a Half-life nevu jatekra.Ugy hogy neked segiteni nem tudok,de atjottem mar a Half-life topictol, ha kerted ;-)

fricy aki eddig ket jatekot jatszott vegig teljesen.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.13 0 0 0
Csakazéris én írom ide hogy: jé egy nullás !
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.13 0 0 topiknyitó
Szasztok !

Könyörgöm valakimongyamámeg, hogy a SIN -ben a rakéta silónál, mi az abort launch kód.

Amúgy meg hogy-hogy a SIN -ről eddig nem nyílt topic. Szerintem nem sokkal rosszabb, mint a Half Life vagy a Requiem.

Big

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!