Keresés

Részletes keresés

Norbikaaaa Creative Commons License 2017.12.14 0 0 50

Pont valamelyik nap beszélgettünk az index cikk kapcsán, hogy milyen már, hogy van nekünk itt a Balaton és az év felében a kutyát sem érdekli kvázi, kis túlzással. Mire lehetne "használni"... Én személy szerint szeretem a téli Balatont is, így nekem nem gáz, ha akkor megünk oda. De persze jó másra is úgymond. Mondjuk csapatépítő helyszínnek. Szerintetek?

Emájti2 Creative Commons License 2017.05.24 0 0 49

Inkább a Balaton déli part, hiszen onnan be lehet látni a pompázatos hegy-dombságot :)

HoD Creative Commons License 1999.06.21 0 0 47
Ne hidd, hogy olcsó lesz idén, most jövök Siófokról:
A legprosztóbb kricsmóban is 450 egy korsó sör. 240-ért nyomják a sajtos/tejfölös lángost a parton. Kicsit húzós.
Egyébként Siófok egyelőre halott hétközben. Ez persze nem túságosan meglepő, majd Júl 2.felében.
Mindezt leszámítva Balaton összességében világkirályság.
Előzmény: SOMLO_JANOS (38)
Halászkirály Creative Commons License 1999.06.21 0 0 46
Hja kérem, a Balaton? Jár oda a fene! Messze van, tömeg van, drága, tele van qrvákkal.
Ahhoz, hogy vízparton legyek, nagyon igényes környezetben, tengerparti színvonalon, elég ha lerucannok Budapesttől néhány kilométerre egy kiépített bányatóhoz! (Nem Délegyháza!) Ki van kotorva, nem iszapos, olyan tiszta, hogy 5-6 méter mélységben is símán látszanak a kavicsok, a víz valószínűtlenül kék, a parton viszont sehol egy kavics, mindenhol homok, nádból készített napernyők állnak és igényes sörsátorok. Hál'istennek (egyelőre) nem egy felkapott hely!
nóri Creative Commons License 1999.06.21 0 0 45
Én is imádom a Balatont, főleg Siófokot. Tavaly a barátnőimmel ott laktunk két hétig. Minden éjszaka fantasztikus a hangulat. Még éjfélkor is nagy a jövés-menés az utcákon. A Beach-House mellett volt egy diszkó, ahol mindig az ablakon mentünk ki-be. Hatalmas volt a tömeg, de a zene és a hangulat kitűnő volt, ezért minden este idejártunk. Remélem idén nyáron is eljutok Siofókra.
nagyanett Creative Commons License 1999.06.14 0 0 44
Én imádom a Balatont. Az idén Balatonalmádiba, vagy Alsóőrsre megyek nyaralni. Attól függ, hogy hol kapunk a barátnőmmel olcsó szállást. Az olcsó szállás számomra:2000-2500 Ft/fő/éjszaka. Ennyi pénzért mit keressek: egy panziót, egy fizető vendégszobát, vagy egy faházat egy campingbe?
Planney Creative Commons License 1999.06.11 0 0 43
Budapesten. Külön topicot is csináltam a kedvenc helyemnek...

Planney

Előzmény: nasi (41)
nasi Creative Commons License 1999.06.11 0 0 42
Eldöntöttem. A Tisza-tóhoz megyek nyaralni. Akkor most az a kérdésem, hogy ott tudtok -e jó szórakozóhelyeket?
nasi Creative Commons License 1999.06.11 0 0 41
Hol vannak jó diszkók Magyarországon? A Balatonon kívül...
Csaby Creative Commons License 1999.06.11 0 0 40
Ez igaz, de azért a férfi az úr ;) és ha a férfinak új nőstény kell, akkor nincs vita...
Előzmény: alienne (37)
SOMLO_JANOS Creative Commons License 1999.06.11 0 0 39
Nem olyan rossz az a Balaton, idén talán olcsóbb lesz Koszovó miatt!

LINK1



LINK2



LINK3
SOMLO_JANOS Creative Commons License 1999.06.11 0 0 38
Nem olyan rossz az a Balaton, idén talán olcsóbb lesz Koszovó miatt!
alienne Creative Commons License 1999.06.11 0 0 37
Csaby,
ne hidd :) egy társaságban levő "bejáratódott" -khm ;)- csajok általában elég gonoszak bírnak lenni a külsős betolakodókkal.
Előzmény: Csaby (36)
Csaby Creative Commons License 1999.06.11 0 0 36
Megtaláltam a hibát abban, hogy miért nehéz hozzácsapódnod egy galerihez: Fiú vagy!!! amennyiben lánynak születtél volna, ez sokkal de sokkal könnyebben menne. :)
Előzmény: Herkules (30)
alienne Creative Commons License 1999.06.11 0 0 35
Tisza-tó, Abádszalók.
nem tudom, főszezonban milyen, de mi két hete voltunk ott, nagyon szép, kellemes a strand, az árak pedig tűrhetőek, és van sok kemping.
a balatont én speciel utálom. brrrrrr.
nulla Creative Commons License 1999.06.11 0 0 34
A végén még nem is mész egyedül nyaralni! :-)
Előzmény: Herkules (33)
Herkules Creative Commons License 1999.06.11 0 0 33
Rendben. Jó az ötlet. Akkor itt jelentem be, hogy ingyen vállalom a fuvarozást max.5 fős baráti társaságoknak. (Sajnos csak öten férnek be a kocsimba.)Ajánlatom július 1-től augusztus 20-ig él.
nasi Creative Commons License 1999.06.11 0 0 32
Herkules! Én garantálom számodra a baráti társaságot, ha te cserébe vállalod a fuvarozásunkat.
Előzmény: Herkules (30)
nulla Creative Commons License 1999.06.10 0 0 31
Nem tudtam, hogy azért nyitottad a topicot, mert tulajdonképpen egyedül mész nyaralni. Ilyen irányú tapasztalataim nincsenek, még sosem mentem egyedül nyaralni.
Szerintem akkor Neked megfelelő hely lehet minden felkapott(abb) üdülőhely. Élen természetesen a Balatonnal, mert még mindig azt választják a legtöbben, hátrányai ellenére, mert azért előnyökkel is rendelkezik. Egyik nagy előnye, hogy nagyon sok fiatal jár oda nyaralni, úgyhogy ha ilyen társaságokhoz akarsz bekerülni, akkor ehhez jó helynek tartom a Balatont, de akkor már szóba jöhet kistestvére, a Velencei tó is. Vagy a Tisza-menti helyek is kezdenek újra divatba jönni.
Szóval mindenképpen olyan helyet válassz, ahová sokan járnak a Te korosztályodból. Szerintem a Balaton erre megfelelő lehet ....
Előzmény: Herkules (30)
Herkules Creative Commons License 1999.06.10 0 0 30
Nulla! Azt írtad, hogy nem a hely számít, hanem a társaság! Ezzel én is egyet értek, csak az a probléma, hogy én az idén valószínüleg egyedül megyek nyaralni.De nagyon örülnék, ha a nyaralásom helyszínén csatlakozni tudnék egy jó kis társasághoz. Az eddigi tapasztalataim azt mutatják, hogy erre nem nagyon van lehetőség. Az outsidereket nem nagyon fogadják be az összeszokott baráti társaságok. Nekem eddig csak egyszer sikerült bekerülni külső emberként egy klassz társaságba. Éppen a Balatonon történt ez 3 éve. Zamárdi mellett stoppolt 3 lány és 2 fiú. Felvettem őket és egy nagyot dumáltunk. Utánna egy hétig mindenhova együtt mentünk bulizni. Ja és összejöttem a szóló lánnyal.. De a lényeg nem ez. Sikerült bekapcsolodnom egy összeszokott baráti társaságba. Ilyenben azóta sem volt részem...
Előzmény: nulla (2)
nasi Creative Commons License 1999.06.10 0 0 29
Én továbbra is azt szeretném megtudni, hogy hol lesznek fesztiválok a nyáron!!
Jákob Creative Commons License 1999.06.10 0 0 28
Ajánlom a figyelmetekbe a Szelidi-tavat. Ez Bács-Kiskun megyében van, Kalocsa mellett. Szerintem jó hely...
Planney Creative Commons License 1999.06.10 0 0 27
Tudtam én, hogy Siófok a megoldás... :-)
De jó, hogy arrafelé leszek.

Planney

Előzmény: Jákob (25)
Macs Creative Commons License 1999.06.10 0 0 26
Attól függ...
Görögország, Olaszország motorral, sátorral jó társasággal nem drága és nagyon jó buli. A Balcsi rágább. Kivéve, ha van nyaraló, otthonról viszel anyuci által megfőzött, lefagyasztott kaját, diszkontban megvásárolt sört.
De ha csajozni is akarsz, mindkettő elég drágává válik. Vagy egy félistennek a nők fizetnek? :-)

Angi

Előzmény: Herkules (24)
Jákob Creative Commons License 1999.06.10 0 0 25
Nasi! Ha tanítóképzős animátorokat keresel, ajánlom a figyelmedbe a siófoki nagy üdölőket.
Előzmény: nasi (17)
Herkules Creative Commons License 1999.06.10 0 0 24
Melyik az olcsóbb: külföldön vagy a Balatonon nyaralni?
Előzmény: Macs (22)
Maxim Creative Commons License 1999.06.10 0 0 23
Én nem szeretem a Tiszát. Akkor már inkább a Balaton!
Előzmény: berku (20)
Macs Creative Commons License 1999.06.10 0 0 22
berku,
nem akarsz szervezni egy túrát? Az én társaságomból idén szinte mindenki a tengernél nyaral :-(

Angi

Előzmény: berku (20)
Herkules Creative Commons License 1999.06.10 0 0 21
Köszi Babe!
Előzmény: Babe (19)
berku Creative Commons License 1999.06.10 0 0 20
Tisza-túra még egy voks! Indulásnál Tiszabecsnél és különösen az érkezésnél Tokajon nyüzsögnek az emberkék, nagyon jó a hangulat. Hogy a borozókról ne is beszéljünk. Tokajon (-ban?) láttuk egy szép nyári este, amint spontán táncház szerveződött az egyik téren.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!